زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث در مورد سوالات علوم کامپیوتر کنکور ۹۰

ارسال: #۳۱
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۵۸ ب.ظ
بحث در مورد سوالات علوم کامپیوتر
به نظرتون من با این تعداد سوالی که جواب دادم احتمال قبولی دارم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۰۰ ب.ظ، توسط ف.ش.)
نمیدونم انشالله که قبول میشید شما که فکر کنم بهتر از من زدین چون من غلط هم دارم.
قبلا میگفتن اگه به غیر از درصد زبان درصد بقیه درسها رو با دوبرابر درصد پایه جمع کنید و بالای ۲۵۰ بشه رتبتون زیر ۴۰ میشه اما امسال فکر کنم اکثرا خوب زدن و این قانون دیگه جواب نمیده!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta
ارسال: #۳۳
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۱۵ ب.ظ
پس بذار یه سوالم من بپرسم اون سوال اخر انالیز که مقادیر a,b,k را میخواست مقدار k چند میشد ۲یا ۳ سوال شک دار من تو انالیز همینه a,b را مطمئنم روی k شک دارم
افاق عزیز مطمئن باش که شریف قبولی چون حقته
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۳۱ ب.ظ
راستش من آنالیز زیاد مسلط نبودم این سوال رو هم اصلا یادم نیست احتمالا نزدم.

نظر لطفته ولی خوب من هر چند سوالات خوب بود ولی اونجوری که میخواستم نشد.
دیگه هر چی خدا بخواد.
ولی خیلی دوست دارم با شما مانشتیا همکلاسی بشم Smile

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۵:۵۴ ب.ظ
RE: بحث در مورد سوالات علوم کامپیوتر
(۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۳۱ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  راستش من آنالیز زیاد مسلط نبودم این سوال رو هم اصلا یادم نیست احتمالا نزدم.

نظر لطفته ولی خوب من هر چند سوالات خوب بود ولی اونجوری که میخواستم نشد.
دیگه هر چی خدا بخواد.
ولی خیلی دوست دارم با شما مانشتیا همکلاسی بشم Smile

ان شاا... به نتیجه دلخواهتون برسید .درسته که سوالات خیلی راحت بوده ولی خیلیها هم نتونستن بزنن حوزه ای که ما بودیم ۱۰ دقیقه نشد که خیلیهاشون بلند شدن بهشون گفتند بذار کارتاتون گرفته بشه بعد برید بقیه هم همین طور چند تا چند تا میرفتن اونایی هم که پاسخنامه را میدادن خیلی زده بودن ۱۰ تا.به نظر من شاید نفر اول میانگین رتبه هاش ۷۰-۸۰ باشه ولی بقیه فکر کنم همون میانگین ۴۰-۵۰ را زده باشن.خب با این حساب رتبه یک اون شریفیه-رتبه ۲ هم parsana -رتبه ۳ هم شما -رتبه ۴ high voltage -رتبه ۵ هم منم دیگهTongue
بعد من برا اون سوال گسسته قانع نشدما .اخه چرا باید بیخودی ۱۰ تا دیگه ازش کم کنیم .من چون وقت داشتم حتی اعداد را شمردم ۷۰ شد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA
ارسال: #۳۶
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۰۲ ب.ظ
چون انگار گفته بود بر یکی از ۳ , ۵ یعنی بر دوتاش نیست اون ۷۰ میشه اعدادی که بر ۳ یا ۵ یا هردو بخش پذیرند درسته شما یکبار اشتراکو کم کردی ولی اون به خاطر اینه که قبلا دوبار حسابش کرده بودی حالا یه بار دیگه هم اشتراکو کم میکنی بازم میگم نمیدونم اصلا ۶۰ توی گزینه‌ها بود یا نه!

راستی psps1368 رو جا انداختیا خودم هم چند نفر رو میشناسم که خوب دادن و امیدوارم که خوب بشن.
از اینکه امیدواری میدی ممنونم.

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۶:۰۶ ب.ظ، توسط parsaNA.)
delta جان شکست نفسی نفرمایید . به خدا راضی به این همه زحمت نیستم . Big Grin خواهش می کنم شما رتبه ۲ رو احراز کنید‌، ۵ مال من . ۲و۳و۴ هم به طور تصادفی سهم بقیه .Smile

امیدوارم حداقل ما ۵ نفری که تو مانشت کنکور علوم کامپیوتر دادیم‌، به نتیجه دلخواهمون برسیم.با نظرتون در مورد آسون بودن سوالا هم موافقم . سوالا گول زننده بود .که اگه یه کمی دقت نمی کردی ممکن بود همون سوالای آسون رو هم غلط جواب بدی ...
به نظرم باید امیدوار باشیم به یه نتیجه خوب .
(۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۶:۰۲ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  راستی psps1368 رو جا انداختیا خودم هم چند نفر رو میشناسم که خوب دادن و امیدوارم که خوب بشن.
۱۲۳۴۵۶۷۸ هم هستش. راستی یادمون رفت ازش بپرسیم ببینیم همه رو ۱۰۰ زد یا نه ؟ Smile

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۰۴ ب.ظ
کلاسی هم که من بودم وقت که تمام شد فقط ۳ نفر مونده بودیم

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۶:۱۰ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۶:۰۲ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  راستی psps1368 رو جا انداختیا خودم هم چند نفر رو میشناسم که خوب دادن و امیدوارم که خوب بشن.

خب پس دیگه حله همه قبولیم .باشه رتبه ۵ هم psps1368 رتبه ۶ هم من.حالا اگه بازم اومدن درست میکنیم اینجا تعیین رتبه با خودمونه نگران نباشید.Big Grin
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۱۱ ب.ظ، توسط grayman.)
سلام
زبان تخصصی اش عالی بود به نظرم.
سوالات ریاضی قیافش ساده بود ولی سوالاش واقعا وقت گیر بود. تجربه ۴ سال ریاضی خوندن من می گه! من همه سوالاتو فرمولاش و تحلیلاشو می دونستم مهم وقت بود که کم بود و باید سریع جواب می دادم. حدود ۴-۵ تا یادمه زدم ریاضی- آمار هم همین حدودا بود. مبانی رو چون برای دانشجویان رشته ریاضی سم هست ۲ تا فکر کنم زدم. چون دوستم پارسال ریاضی و آمار رو خوب زده بود ولی مبانی رو بد و درصد های اون دو درس رو اون مبانی خراب کرد.

-گسسته تقریبا تا اونجا که یادمه ۵ تا زدم انشاالله درست باشه. اون سوال اول هم گفته بود دقیقا بر ۳ یا ۵ بخش پذیره و این یعنی بر هر دو نیست و همون حرف آفاق میشه: ۶۰

-ساختمان ۲ تا زدم چون چیزی که تو کنکورای قبل زدم ترجیح دادم نزنم تا منفی نشه درصدم Big Grin

- اصول من چون کلا باهاش مشکل داشتم ۳-۴ تا زدم که احتمال زیاد درسته.
- نظریه مفهومی بود همونطور که پارسانا گفت و باید تحلیل قوی می داشتی مثل اون لم تزریق که برای زبان های نامنظم می گفت شرط لازم یا کافی یا هردو.
- عددی هم قربونش برم - غیر دو تا سوال که نفهمیدم منظورشو بقیشو تقریبا زدم. از عددیم تا هنوز کلید سوالا نیومده راضی‌ام Big Grin

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۱
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۱۹ ب.ظ، توسط ف.ش.)
راستی اون لم تزریق رو من زدم شرط کافی اشتباس؟!
من به این خاطر زدم کافی چون برای یک زبان منظم باید به ازای همه رشته های عضو زبان لم برقرار باشه اما برای اثبات نا منظم بودن کافیه یه رشته پیدا کنیم که این خاصیت رو نداشته باشه.

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۳۵ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۱۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  راستی اون لم تزریق رو من زدم شرط کافی اشتباس؟!
من به این خاطر زدم کافی چون برای یک زبان منظم باید به ازای همه رشته های عضو زبان لم برقرار باشه اما برای اثبات نا منظم بودن کافیه یه رشته پیدا کنیم که این خاصیت رو نداشته باشه.

منم زدم شرط کافی‌، بعید می دونم شرط لازم و کافی گزینه درست باشه . لم تزریق فقط یه روشه همین و برای اثبات نامنظم بودن زبان بکار می ره . دیگه فکر نمی کنم شرط لازم باشه .

بازهم به نظر طراح بستگی داره .

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۱ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۲۶ ب.ظ
توی نت که سرچ کردم نوشته لم تزریق شرط کافی برای زبانهای منظم نیست ولی چیزی در مورد زبانهای نامنظم ننوشته!!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۲ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۱۹ ق.ظ، توسط delta.)
منم زدم کافی یعنی اشتباهه؟؟؟؟
(۰۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۱۰ ب.ظ)grayman نوشته شده توسط:  سلام
زبان تخصصی اش عالی بود به نظرم.
سوالات ریاضی قیافش ساده بود ولی سوالاش واقعا وقت گیر بود. تجربه ۴ سال ریاضی خوندن من می گه! من همه سوالاتو فرمولاش و تحلیلاشو می دونستم مهم وقت بود که کم بود و باید سریع جواب می دادم. حدود ۴-۵ تا یادمه زدم ریاضی- آمار هم همین حدودا بود. مبانی رو چون برای دانشجویان رشته ریاضی سم هست ۲ تا فکر کنم زدم. چون دوستم پارسال ریاضی و آمار رو خوب زده بود ولی مبانی رو بد و درصد های اون دو درس رو اون مبانی خراب کرد.

-گسسته تقریبا تا اونجا که یادمه ۵ تا زدم انشاالله درست باشه. اون سوال اول هم گفته بود دقیقا بر ۳ یا ۵ بخش پذیره و این یعنی بر هر دو نیست و همون حرف آفاق میشه: ۶۰

-ساختمان ۲ تا زدم چون چیزی که تو کنکورای قبل زدم ترجیح دادم نزنم تا منفی نشه درصدم Big Grin

- اصول من چون کلا باهاش مشکل داشتم ۳-۴ تا زدم که احتمال زیاد درسته.
- نظریه مفهومی بود همونطور که پارسانا گفت و باید تحلیل قوی می داشتی مثل اون لم تزریق که برای زبان های نامنظم می گفت شرط لازم یا کافی یا هردو.
- عددی هم قربونش برم - غیر دو تا سوال که نفهمیدم منظورشو بقیشو تقریبا زدم. از عددیم تا هنوز کلید سوالا نیومده راضی‌ام Big Grin

پس لطف میکنی بگی سوال اخر انالیز k چند میشه ۲ یا ۳؟
۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۲ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۳۸ ق.ظ
الان به شک افتادم که سوال نظریه را شرط لازم زدم یا کافی فقط یادمه که گزینه ۳ زدم ولی یه جایی هم من خونده بودم یادم نیست کجا که لم تزریق یه شرط لازم برای اثبات نا منظم بودن زبان ولی کافی نیست فکر کنم لازم نیست جواب صحیح بشه جواب خودمم یادم نیست.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۶۵ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۲۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۶۷ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۲۳۴ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۵۵ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۵۳ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۰۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۰۲ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۸۴ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۸۸۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close