زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالات تخصصی گرایش هوش مصنوعی کنکور ۹۰

ارسال: #۱۶
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۳۲ ب.ظ، توسط bahar.)
تخصص هوش
منم هرسو اونی که با ۹ شروع میشد فکر کنم گزینه ۳ دفترچه من c بود ..اما اونی که bfs , dfs خواسته بود اولی رو dfs دومی رو bfs و شهر و d , توی طراحی اون که درختهای کمینه هر سه درست رو زدم بقیه سوالات یادم نیست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۳۶ ب.ظ
RE: تخصص هوش
بنظرم quick sort میشد n .
هرس آلفا بتا میشد ۳/
اونی که گفته بود توری n*n میشد هر دوشون bfs
البته اینا نظر منه

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۳۹ ب.ظ
تخصص هوش
اون سوال توری رو من اینجوری تحلیل کردم که چون اولی بصورت نمایی بود پس bfs ولی دومی خطی بود. که dfs می شد.
سوال اخر هوش نمی دونم چرا به جواب نرسید.
سوال هرس هم شد گزینه ۳/
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۴۰ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۴۸ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  سوال huresticرو زدم admisible هست ولیmonotonic نیست.

فکر هم هم قابل قبول بود و هم یکنواخت چراکه در هر مسیر‌، مسیر غیر کاهشی بود و در ضمن هیچ هیورستیکی بیشتر از ویزان واقعی تخمین نزده بود.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۳۸ ب.ظ، توسط javadjj.)
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۳۲ ب.ظ)saeidm نوشته شده توسط:  سوال quicksort‌، من (o(n زدم چون زمان پارتیشن حذف میشه و فقط فراخوانی‌ها میمونه‌: T(n)=t(n/2)+t(n/2)+c
اشتباه میکنم ؟

اره میشد n سوال از تو clr بود
دوستان اون سوال n*n توی هوش عینا از تو کتاب اقای رهنمون اومده بود و این سوال مربوط به دانشگاه های خارج از کشور هستش و هر دوتاش میشه اول سطحbfs (صفحه ۱۰۵ کتاب حل مسائل هوش مصنوعی نوشته اقای رهنمون )کاش این کتاب رو بیشتر میخوندم و خودمم نزدم ولی میدونستم از کجاست و خیلی حیف شد جالبه سوال رو بررسی هم کرده بودم‌ها قبل کنکور ولی یادم رفت

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۳۹ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ)mahdieh67 نوشته شده توسط:  اون سوال توری رو من اینجوری تحلیل کردم که چون اولی بصورت نمایی بود پس bfs ولی دومی خطی بود. که dfs می شد.
سوال اخر هوش نمی دونم چرا به جواب نرسید.
سوال هرس هم شد گزینه ۳/
من با سعی و خطا هر دوشون رو bfs آوردم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۴۴ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۴۱ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  سوال احتمال میشد D چرا که باید برای هر شهر از قضیه بیز استفاده میکردی و اونی که عدد بیشتر میشد جواب بود

منم d آوردم اما نزدم چون همیشه شکیات من تبدیل به منفی میشه تو آزمون.
اما سوال توری + هیورستیکه فکر کنم درست زدم

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۴۸ ب.ظ، توسط javadjj.)
تخصص هوش
سوال بازه های زمانی کلاس‌ها هون الگوریتم سخنران‌ها بود و به احتمال زیاد nlogn میشد در کل این یک سوال الگوریتم حریصانه بود و الگوریتم های حریصانه همیشه مرتب سازی و جستجو میخواد وو در کل میشه nlogn

۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۰۶ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۴۶ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  سوال بازه های زمانی کلاس‌ها هون الگوریتم سخنران‌ها بود و به احتمال زیاد nlogn میشد
فکر کنم میشد [tex]n^2[/tex] چراکه زمانبندی با مسئله بررسی مهلت معین بود( فکر کنم) اما الان شک دارم که مهلت معین بود یا نه‌، اگه نباشه حق با شماست.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۵۱ ب.ظ
تخصص هوش
در مورد اون سوال گراف باید بگم دوستان باید دقت کامل به کلمه بزرگتر از یک میداشتیم و همین بزرگتر از یک باعث میشد مسیر‌ها برابر و درخت پوشای کمینه دو تا گراف هم یکی بشه اما مجموعه برشی یکی نمیشه چون مجموعه برشی در یک گراف شامل انتخاب یال با کمترین وزن و اضافه کردن به مجکوعه برش میشد و بعد از اضافه کردن یک واحد به وزن‌ها میشد با مثال در یک مرحله برای یک یال دو مجموعه برش جدا پیدا کرد

۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۵۴ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۵۱ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  در مورد اون سوال گراف باید بگم دوستان باید دقت کامل به کلمه بزرگتر از یک میداشتیم و همین بزرگتر از یک باعث میشد مسیر‌ها برابر و درخت پوشای کمینه دو تا گراف هم یکی بشه اما مجموعه برشی یکی نمیشه چون مجموعه برشی در یک گراف شامل انتخاب یال با کمترین وزن و اضافه کردن به مجکوعه برش میشد و بعد از اضافه کردن یک واحد به وزن‌ها میشد با مثال در یک مرحله برای یک یال دو مجموعه برش جدا پیدا کرد

من که زدم ۳ تاش درسته.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۱۳ ب.ظ
تخصص هوش
بریم سراغ سوال فاکتوریل من رابطه بازگشتی رو تشکیل دادم و همه جوره به اونی که رادیکال ۵ داشت رسیدم و شما دوستان؟

۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۳۳ ب.ظ
تخصص هوش
اره منم به این گزینه رسیدم
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۵۵ ب.ظ
تخصص هوش
من ۲ به توان n زدم
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۱۱ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۳۹ ب.ظ)_Milad_ نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۲۹ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  بیشتری احتمال شهر را من D زدم.
یعنی احتمالات خود طرف را در احتمال اون زبانشون ضرب کردم از همه بیشتر در اومد.
این اصلا سوال هوش نبود!!!!!

سوال دانش اموز اونی که می گفت اگه x دانش اموز باشه حداق یک y,z وجود داره که دوستشن و z!=y رو زدم.
تو کتاب راسل نوشته بود هیچ منطقی مساوی یا مقایسه رو تشخیص نمی تونه بده به نظرم گزینه های number> =2 غلط بودند.اون یکی هم که تابلو بود غلطه.چون می گفت همه‌ی دانش آموزها دو به دو با هم دوستن.

هرس آلفا بتا گزینه‌ی ۳ رو زدم.یادم نمیاد گزینه اش چی بود.ولی با چک کردن درست در میومد.

ظاهرا هوش رو خوب زدید، سوال هرس آلفا بتا اون گزینه ایی که با ۱۰ شروع می شد درسته.

واقعا برای طراح سوال‌ها متاسفم.

اونی که با ۹ شروع می شد درسته
یعنی هم اونی که ا ۹ و هم اونی که با ۱۰ شروع می شد یه جور هرس می شدن
ولی سوال گفته بازه ۰ تا ۱۰ پس وقتی ۱۰ در مرحله اول میره بالا دیگه نیازی به پیمایش درخت ندارم و کل درخت هرس می شه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdieh67

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۶۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۹۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۸۴ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۸۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۸۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۶۱ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۳۲ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۱۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۹ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close