زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالات تخصصی گرایش هوش مصنوعی کنکور ۹۰

ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
بررسی سوالات تخصصی گرایش هوش مصنوعی کنکور ۹۰
سوال سوم هوش که گفته بود هر دانش اموز حداقل دو دوست دارد؟ کدوم گزینه زدید
وسوال هرس آلفا وبتا
اون که اولین گره ۸ بود درست نبود؟
سوال که بیشترین احتمال دارد که شما در کدام شهر باشید؟A یا B یا C یا D
سوال الگوریتم اون که گفته بود گراف همبند ،بدون دور ،بدون گراف چندگانه کدوم رابطه بر قرار نیست کدوم زدید؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۰۹ ب.ظ
تخصص هوش
فکر کنم اون گزینه که E/2 داشت میشد!! نظرتون چیه؟!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۱۷ ب.ظ
تخصص هوش
من سومی با شک زدم چون گفته بود گراف بدن جهت و بدون دور وهمبند گفتم حتما تعداد راس‌ها یکی بیشتر از تعداد یال هاست پس از نصفش هم بیشتره. اما این رابطه برای گراف دوبخشی باید برقرار باشه
۰
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط ف.ش.)
تخصص هوش
شما دارید برعکس میگید تعداد راسها یکی بیشتر از یالها نیست تعداد یالها باید از راسها منهای یک بیشتر باشه.

مثلا گراف کامل ۶ تایی رو در نظر بگیرید ۱۵ تا یال داره و ۶ راس که ۶ از ۶/۵ بزرگتر نیست!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۳۲ ب.ظ، توسط Maryam-X.)
تخصص هوش
بیشتری احتمال شهر را من D زدم.
یعنی احتمالات خود طرف را در احتمال اون زبانشون ضرب کردم از همه بیشتر در اومد.
این اصلا سوال هوش نبود!!!!!

سوال دانش اموز اونی که می گفت اگه x دانش اموز باشه حداق یک y,z وجود داره که دوستشن و z!=y رو زدم.
تو کتاب راسل نوشته بود هیچ منطقی مساوی یا مقایسه رو تشخیص نمی تونه بده به نظرم گزینه های number> =2 غلط بودند.اون یکی هم که تابلو بود غلطه.چون می گفت همه‌ی دانش آموزها دو به دو با هم دوستن.

هرس آلفا بتا گزینه‌ی ۳ رو زدم.یادم نمیاد گزینه اش چی بود.ولی با چک کردن درست در میومد.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۳۳ ب.ظ
تخصص هوش
منم احتمال‌ها رو ضرب کردم D شد: دی

اون سوال هوش رو هم اونی که سه تا ^ داشت زدم فقط همین دو تا هوش رو زدم!

بقیش هم طراحی الگوریتم!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۳۹ ب.ظ
RE: تخصص هوش
(۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۲۹ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  بیشتری احتمال شهر را من D زدم.
یعنی احتمالات خود طرف را در احتمال اون زبانشون ضرب کردم از همه بیشتر در اومد.
این اصلا سوال هوش نبود!!!!!

سوال دانش اموز اونی که می گفت اگه x دانش اموز باشه حداق یک y,z وجود داره که دوستشن و z!=y رو زدم.
تو کتاب راسل نوشته بود هیچ منطقی مساوی یا مقایسه رو تشخیص نمی تونه بده به نظرم گزینه های number> =2 غلط بودند.اون یکی هم که تابلو بود غلطه.چون می گفت همه‌ی دانش آموزها دو به دو با هم دوستن.

هرس آلفا بتا گزینه‌ی ۳ رو زدم.یادم نمیاد گزینه اش چی بود.ولی با چک کردن درست در میومد.

ظاهرا هوش رو خوب زدید، سوال هرس آلفا بتا اون گزینه ایی که با ۱۰ شروع می شد درسته.

واقعا برای طراح سوال‌ها متاسفم.
۰
۰
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۴۸ ب.ظ
تخصص هوش
اون احتماله D می شد.
سوال جستجو هم زدم اولی BFS ودومی DFS.
سوال منطق رو زدم c and p
سوال هرس می شد اونی که با ۹ شروع می شد.
سوال quick sort زدم logn
سوال huresticرو زدم admisible هست ولیmonotonic نیست.
سوال زمان بندی ordersh چن بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdieh67
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۵۲ ب.ظ
تخصص هوش
من زدم در زمان چند جمله ای حل نمیشود!
اون جستجوی تور رو هم بلد نبودم!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۵۶ ب.ظ
تخصص هوش
سوال در مورد دوستان(!) رو من زدم اونی که میگفت دو تا y z وجود داره که مخالفن
سوال آلفا-بتا هم اونی رو زدم که با ۹ شروع میشد،خیلی وقتمو گرفت نباید غلط زده باشم
سوال احتمال واقعا D میشد؟ من که حل کردم یه لحظه شک کردم مگه میشه اینقدر آبکی بوده باشه! + این سوال از مبحث بیز طرح شده بود
اون سوال هیوریستیک رو چی زدین به نظر دو تا گزینه درست داشت! یادم نمیاد گزینه‌ها رو ولی اونی رو زدم که دو تا ۳ نداشت!
سوال اولی و دومی درس هوش چی میشد؟
اولی به نظرم هر ۴ مورد میشد ولی نزدم
برای سوال دوم هم چیزی به ذهنم نرسید!فکر میکنم سخت ترین سوال هوش همون بود
طراحی الگوریتم رو هم متاسفانه نزدم اصلا
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۰۲ ب.ظ
تخصص هوش
فکر نکنم چند جمله ای بشه.
این سوال تکراری بود و من قبلا خونده بودمش.
مثل سوال بیشترین انتخاب فعالیتها یا انتخاب سخنران‌ها می مونه.
شما باید فرض کنید یک کلاس بیشتر ندارید و تا اونجایی که می تونید بشترین ساعات کلاسی که با هم تداخل ندارند را توی اون کلاس جا بدید.
بعد کلاس بعدی را اضافه کنید و این بار رقابت بین درس های باقی مونده است تا وقتی همه‌ی استاد‌ها کلاس بگیرند.
من حتی الگوریتمشو سر جلسه نوشتم!

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , _Milad_
ارسال: #۱۲
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۰۸ ب.ظ
تخصص هوش
منم زدم nlogn
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۳۲ ب.ظ
تخصص هوش
سوال quicksort‌، من (o(n زدم چون زمان پارتیشن حذف میشه و فقط فراخوانی‌ها میمونه‌: T(n)=t(n/2)+t(n/2)+c
اشتباه میکنم ؟
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ، توسط ف.ش.)
تخصص هوش
نه فکر کنم درسته منم همین تحلیل رو کردم اما نمیدونم چرا Logn زدم‌! ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

یعنی بعدش گفتم logn قسمت داریم که هزینه پارتیشنش میشه c پس میشه logn!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۹ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۵۲ ب.ظ
تخصص هوش
این سوال رو من اینجوری تحلیل کردم.
هزینه‌ی quick sort در حالت متوسط و بدترین حالت o(n2) , o(nlogn)
که تفاوتشون توی طریقه‌ی افرازه (که ممکنه لولا وسط آرایه بیفته یا کنار)
پس جفتشون یک n برای مرتب سازی آخر دارند پس حالا اون هزینه‌ی افراز را از جفتشون کم می کنیم.و در نظر نمی گیریم میشه همون n مرتب سازی.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۹ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۵ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۱۰۴ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close