زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگر ازطریق اعلام درمانشت برای ارسال بسته مانشت از دوستاتون پول گرفته اید استدعا دارم

ارسال:
۱۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۴۸ ب.ظ
اگر ازطریق اعلام درمانشت برای ارسال بسته مانشت از دوستاتون پول گرفته اید استدعا دارم
من از دوستانی که از طریق اعلام در مانشت از بعضی اعضاء پول گرفته اند که کپی بسته مانشت را براشون ارسال کنند خواهش میکنم به تعهدشون عمل کنند.
وقتی هزینه کاری یا چیزی دریافت میشه دیگه بهتره پایبند بمونیم و حتی در صورت تغییر شرایط به تعهدمون عمل کنیم. خصوصا" اینکه این چند تا دی وی دی و هزینه پستش تغییر بخصوصی نداشته. خواهش میکنم بفرستید براشون.

اینکه ارسال بسته مانشت از طرف من متوقف شد بخاطر این بود که بسته بعد از گذشت سه سال نیاز به تغییرات و به روز آوری داشت.
خودم معتقدم برای کنکور آزاد بسته مانشت که سال ۸۹ منتشر شد زیاد بکارتون نمیاد. جزوه های خوبی در مانشت هست که میتونید استفاده کنید. چون کمتر از دو ماه فرصت هست و بیشتر محتوای بسته مانشت جزوات و ویس های قدیمی و منابع اصلی هست که فرصت خوندنش براتون پیش نمیاد.
سعی خواهیم کرد در تابستان با تغییراتی و به روز کردن محتوا بسته جدید را با اعلام قبلی منتشر کنیم.
پیروز باشید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۴
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nasrolah , good-wishes , SaMiRa.e , Eternal , azad_ahmadi , انرژی مثبت
ارسال:
۱۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ ب.ظ
RE: اگر ازطریق اعلام درمانشت
بسته مانشت چطور میشه تهیه کرد؟
۱
۱
ارسال:
۱۱ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ب.ظ، توسط SHF.)
با سلام
بله من در خدمت شما و دوستان هستم.
من با سه مسئله بر خورد کردم که تاپیک بسته شده بود نتونستم بگم.
اول اینکه : مانشت اجازه ارسال دی وی دی غیر تایید شده خودش رو بهم نداد.
دوم اینکه گفته بودم هزینه هر دی وی دی ۳۰۰ تا ۵۰۰ تومان که کسی از دوستان بهم خبر ندادند و وقتی رفتم و خواستم بخرم قیمت ۱۰۰۰ تومان بود.
سوم اینکه اومدم برای دوستان ارسال کنم که متاسفانه سایت مانشت مدتی بالا نمی آمد.
خب به دوستان هم اطلاع رسانی شده است.
عده ای در مسافرت بودند و گفتند که بعد از سفر بفرستم براشون که خب این خلف وعده نیست که
عده ای هم هنوز بهم پاسخ ندادند. بازم قضاوت با شما
یکی از دوستان هم که هی میگه من وعده دادم و ...
خب جناب آقا فرداد یادتونه خودتون وقتی میخواستید بفرستید دقیقا همین مسئله برای منم پیش اومد حتی آقای تنهایی به طنز گفتند میترسیدم به جرم کلاه برداری ما رو دستگیر کنند.
خب زشته بنده قرار باشه اینها رو یادآوری کنم. نا سلامتی همه مون از پیچ و خم روزگار مطلعیم و می دونید که این اتفاقات برای همه پیش می آید.
نکته اینه که به دوستان پیام دادم ولی متاسفانه جوابگو نبودند و دوستی بهم گفته از ۲۱ اسفند خواستی برام بسته رو ارسال کنی و هنوز نکردی و معترض شدند.
اولا دوست خوبم چرا اینقد با لحن تند پیام می دهید؟
من قول دادم گفتم دوستان تا ۲۰ اسفند اعلام کنند. یه عده بهم پیام دادند که صبر کنید ما هم می خواهیم و منم تا ۲۶ اسفند صبر کردم ولی فقط یه نفرشون به وعده اش عمل کرد.
دوم اینکه رفتم اداره پست میگه باید کد ملی و شماره تماس فرد رو هم داشته باشید. میخواستم الکی یه چیزی بنویسم ولی خب اگه مسئله ای پیش می اومد بدتر میشد که !!!
بنابراین پیام دادم به دوستان که لطفا هرچه سریعتر کد ملی تون رو بفرستید ولی خب یه عده دلخور شدند که آقا آدرس ما رو داری کلی پول هم ازمون گرفتی کد ملی هم بیا و ....
باشه.
من می فرستم براتون. ولی فکر کنم اگه یه کم مدارا می کردید بهتر بود.
الانم که فردا تعطیله چون ۱۲ فروردینه. (اداره پست هم تعطیله)
پس فردا روز سه شنبه هم ۱۳ فروردین هست و تعطیله (اداره پست هم تعطیله)
پس روز چهارشنبه می مونه.
همونطوری که همه می دونند و چیزی نیست که فقط واسه من باشه ، من برام صرف نداره که بخاطر یک نفر برم اداره پست. پس باید همه هماهنگ بشوند. دقیقاً همین کاری که من و شما و بقیه انسانها انجام می دهند. این هم یک هفته. به نظرم نباید بیشتر بشه.
خواهش می کنم بقیه دوستان هم سریعتا اطلاعاتشون رو بفرستند. کد ملی
چون اداره پست کد ملی رو میخواد
بجون خودم از خونمون تا اداره پست ۱۰ کیلومت راهه .
من هی رفتم برگشتم و هی رفتم و برگشتم.
ولی خب یه نفر که نیستید
باید همه رو باهم هماهنگ کنم.
خب کاش صبور بودید.
ما گفتیم در این سایت بهمون خدمت شده یه خدمت کوچولو بکنیم.
ولی خب لایق نیستم.
به هر حال منو بحل کنید
Blush
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: elynn66 , MoonRise
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ق.ظ
ببخشید اینجا میگم
اگه ممکنه یه نفر آپلود کنه فایل های بسته رو تا همه بتونن دانلود کنن.
من هاست دانلود دارم.می تونم اونجا بزارم و لینک های مستقیم و پرسرعت رو برای دانلود در مانشت قرار بدم.
لطفا اگه کسی داره آپلود کنه.
خیلی ممنون

پی سی کلوب
۰
۱
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ق.ظ
(۱۱ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۵۶ ب.ظ)SHF نوشته شده توسط:  با سلام
بله من در خدمت شما و دوستان هستم.
من با دو مسئله بر خورد کردم که تاپیک بسته شده بود نتونستم بگم.
اول اینکه : مانشت اجازه ارسال دی وی دی غیر تایید شده خودش رو بهم نداد.
دوم اینکه گفته بودم هزینه هر دی وی دی ۳۰۰ تا ۵۰۰ تومان که کسی از دوستان بهم خبر ندادند و وقتی رفتم و خواستم بخرم قیمت ۱۰۰۰ تومان بود.
خب به دوستان هم اطلاع رسانی شده است.
عده ای در مسافرت بودند و گفتند که بعد از سفر بفرستم براشون
عده ای هم هنوز بهم پاسخ ندادند.
اگه نکته ای هست در خدمتم.
سلام دوست گرامی
لطفا سریعا وضعیت مارو مشخص کنیذ اگه میفرستین بفرستین نمیفرستین هزینه افزایش یافته بفرمایید چقدر دوباره واریز کنم آیا بعد واربز کردن بازم امروز فردا میکنین ؟ ممنون میشم مارا از کارهای که انجام میدین باخبر کنین ازتون خواهشمندم زودتر جواب بدین با سپاس فراوان

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۰
۳
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ب.ظ
سلام
این دی وی دی تو سایت های دیگه با قیمت بالا داره بفروش میرسه درخواستم اینه واسه رفاه حال بچه ها دوباره مانشت اینو براشون تهیه کنه چون تو سایتهای دیگه داره با قیمت بالا فروش میشه!!!
چندتا نکته اداره پست کد ملی خریدار نمیخواد فقط کدپستی و ادرس خریدار کفایت میکنه
من کاری که میتونستم بکنم این بود که محتوای بسته ها رو تو یه فایل ورد گذاشتم تا عزیزانی که به اینترنت دسترسی دارند بگیرند کافیه عنوان درسی که میخواهید تو گوگل سرچ کنید البته با نام فارسی (بعضیاش انگلیسی)
تو یکسال گذشته بسیاری فایل و ویس جدید به مانست اضافه شد که اینا تو بسته نیست چون این بسته فکرکنم سال ۸۹ تهیه شده
تو دی وی دی یک بسیاری مراجع اصلی هست دست همه مانشتی هایی که تو تهیه این بسته زحمت کشیدند درد نکنه
فکر کنم اگه محتویات مانشت فقط تو سال گذشته به این بسته اضافه بشه دیگه حرف نداره
تو ادرس زیر میتونید محتوای اونو ببینین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پیروز باشید

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
۰
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ب.ظ، توسط SHF.)
RE: اگر ازطریق اعلام درمانشت برای ارسال
(۱۲ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوست گرامی اداره پست کد ملی فرستنده را میخواد نه کد ملی گیرنده را.
تازه اونهم فرمالیته است هر کد ملی ثبت شده ای بدین قبول میکنه.(الکی نباشه چون با سایت ثبت احوال چک میشه)
این را میتونید تلفنی هم بپرسید بهتون میگن که با کد ملی فرستنده مشکل حل میشه.

دی وی دی های مانشت سه تا هست و برای این تاپیک شما بسته شده که قرار نبود همراه دی و یدی های مانشت چیزای دیگه هم بفروشید. ولی گزارش شد که باین موضوع عمل نشده.تاخیر شما هم موجب شد که ناچار به دخالت بشیم. چون باسم مانشت انجام میشد.
من از شما نخواستم نفرستید بلکه تاپیک بدلیلی که گفتم بسته شد و من از شما خواستم هر کسی تا زمان بسته شدن تاپیک پول داده برایش بفرستید و خواستم دیگه ادامه ندین و بکسی شماره حساب ندین.
بهر حال دیگه ادامه این بحثها مفید نیست.

حالا هم خواهش میکنم روز چهارشنبه کد ملی خودتون را بدید اداره پست و بسته ها را بفرستید.مشکلی براتون پیش نمیاد. همچنین خواهش میکنم کم و زیادش را هم بخاطر ثوابش بگذرید تا این موضوع تمام بشه و کشدار نشه. من بجای همه از شما و زحماتتون تشکر میکنم. کاش میگفتید براتون مشکله و اداره پست دوره براتون.

من باز هم به دوستانی که عجله ندارند پیشنهاد میکنم تا اوایل تابستان برای بسته مانشت جدید صبر کنند ولی اگه قصد تهیه قبلی را دارید برای من از بیستم فروردین ببعد ایمیل بزنید تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری بشه.
دوست عزیز
ضمن احترامی که برای شما قائلم ولی لطفاً تقاضای کارهایی را نکنید که هیچکس حتی خودتان قادر به انجامشان نیستید.
شما متاسفانه بدون هماهنگی با بنده تاپیک را بستید و هم اکنون نیز باید جوابگوی دوستان باشید و همچنین سایتتان مشکل پیدا کرده و این موارد متاسفانه به بنده مرتبط نمی شود.
ضمناً بنده قصد شرکت در این ثواب را ندارم. شما که قصد ثواب را دارید، می توانید به ازاء هر فردیکه ثبت نام کرده مابقی هزینه را بپردازید.
در اینجا به چند نکته مهم اشاره می کنم:
۱- عزیزانیکه هزینه را واریز کرده اند لطفاً هرچه سریعتر کد ملی خود را به بنده پ.خ کنند. تا دی وی دی ها برایشان ارسال گردد در غیر اینصورت ارسال به هفته بعد موکول خواهد شد.
۲- دی وی دی مقالات، مراجع و ویس های اساتید که عنوان بسته مانشت را به خود داده به همراه سه دی وی دی دیگر که ویس دکتر اجلالی از مدارهای منطقی و معماری کامپیوتر و ... در سال ۹۰ است وتوسط دوست خوبم آقای هاتف تهیه شده است به آدرس عزیزان شرکت کننده ارسال خواهد شد.
۳- عزیزان شرکت کننده ، لطفاً از صحبتها و اطلاعات اشتباهی که بعضی از افراد به آنها می دهند که مقالات ارسالی قدیمی و بی فایده است گوش نداده و اعتنایی نکنند.
۴- در صورت بسته شدن تاپیک یا حذف این ارسال یا ویرایش این ارسال ، بنده هیچ مسئولیتی را برعهده نگرفته و عواقب آن بر عهده عامل این کار خواهد بود.
۵- در صورت داشتن سوال یا هر مورد دیگر حتماً بنده را در جریان بگذارید. تا پاسخگوی شما خوبان باشم
۶- یک رو نوشت از این تاپیک نزد بنده باقیست که اگر احیاناً تغییراتی توسط دیگران در این قسمت شد، سریعاً از طریق ایمیل دوستان را مطلع نمایم.
با تشکر از همه دوستان و عزیزانSmile
۰
۴
ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ ق.ظ
دوست عزیز
ما تعهداتمون انجام دادیم
پولی که اضافه شد اونم ریختیم
الان منتظر اینیم که شما رو حرفتون باشین و انچه گفتین رو انجام بدین
با سپاس فراوان
فکر نکنم دیگه هیچ عذری باقی مانده باشه
بازم ازتون ممنونم
یا علی

(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۰
۳
ارسال:
۱۵ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۴۸ ب.ظ
الان که جستجو کردم دیدم چه بازاری واسه این سه تا DVD راه افتاده!! قیمت‌ها هم خیلی جالب توجه هست. ان شا الله با همکاری دوستان امسال یه بسته شکیل ارایه بدیم ( اگه مثل پارسال نشه!!)

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasermrz , nasrolah
ارسال: #۱۰
۱۶ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ق.ظ
تو همه سایتها هست باقیمت بالا
حتی سایتهای رایگان
حتی تخفیفم نمیدن!
جالب بود من که ازشون خریدم روش زده بود هرگونه تکثیر شرعاحرام !
سه دی وی دی بود با فایلهای مانشت!

گفتند عینک سیاهت را بردار

دنیا پر از زیباییست!!!

عینک را برداشتم..

وحشت کردم از هیاهوی رنگها

عینکم را بدهید

میخواهم به دنیای یکرنگم پناه ببرم...
۱
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۱
۱۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ ب.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ق.ظ)teacherpc نوشته شده توسط:  جالب بود من که ازشون خریدم روش زده بود هرگونه تکثیر شرعاحرام !

جالبه! همه مرجع تقلید شدن برای خودشون.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: teacherpc , nasrolah
ارسال: #۱۲
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ب.ظ
با سلام و سپاس به همه دوستان
اولا می خوام همینجا از آقا فرداد دوست عزیزم کمال تشکر رو بکنم بخاطر همه زحمتهایی که بهشون دادم کاش یه روزی بتونم جبران کنم
و از آقای shf متشکرم که خیلی زحمت کشیدن ولی کشتن تا ارسال کنند
و همینطور از دکتر گرامی
آرزوی موفقیت و سربلندی برای همه دوستان
یا علی

۰
۲
ارسال: #۱۳
۲۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۰۰ ب.ظ
سلام
من باز مجددا اعلام می کنم
کاربران عزیز لطفا شماره کارت ملی یا تجارت بدهند تا مابقی پول رو بهشون برگردونم.
متاسفانه پیام ها رو پاک کردم
هزینه DVD ها ۴۰۰۰ تومان
هزینه ارسال واسه همه شد: ۴۰۴۹۲ ریال
جمعا میشه ۸۰۴۹۲ ریال
متشکرم
۰
۱
ارسال: #۱۴
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ ب.ظ
RE: اگر ازطریق اعلام درمانشت برای ارسال ب
(۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۰۰ ب.ظ)SHF نوشته شده توسط:  سلام
من باز مجددا اعلام می کنم
کاربران عزیز لطفا شماره کارت ملی یا تجارت بدهند تا مابقی پول رو بهشون برگردونم.
متاسفانه پیام ها رو پاک کردم
هزینه DVD ها ۴۰۰۰ تومان
هزینه ارسال واسه همه شد: ۴۰۴۹۲ ریال
جمعا میشه ۸۰۴۹۲ ریال
متشکرم
جالبه برگردوندن پول هم امتیاز منفی داره!!!
این پست رو زدم که دوباره منفی بدهید خوب خنک شوند دوست عزیزمونBig GrinBig GrinBig Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۲۱ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۰۸۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۲۳ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۴,۸۹۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۱۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۳,۸۷۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۲۹۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close