زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد

ارسال: #۴۵۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ ب.ظ
بچه ها من درس مدیریت رو برای آی تی نخوندم... به نظر شما اگر مدیریت صفر درصد باشه ,میشه قبول شد؟ بعد توی این دو هفته از روی چی بخونم؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۵۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۳ ب.ظ
بچه ها بخدا تستای آزاد آسونه....سخت نیس.... من خودم گسسته رو فقط از قبل یه چیز کاملا مبهم خاظرم بوده... از تستای ۸۰ تا ۸۹ رو به جرات میتونم بگم..۷۰ در صد زدم... واقعا آسونه.. اگه میخواین بخونید مثلا رابطه بازگشتی همیشه میاد...همون فصل ۳ گسسته پوران میشه. که تو الگوریتم هم ازش سوال داریم دیگه..... اصلنشم نخوندید هم نخوندید..فقط جاکذاریه!!!!
از فصل ۵ گسسته هم بخونید...واقعا آسونه.... فصل چارشم سوال میاد...
یعنی ۳ و ۵ و ۴ بخونید میشه امید وار به جند تا تست باشید...

من خودم از ۸ فصل گسسته پوران همه فصول الا،فصل ۲ و فصل ۸ رو نمیخوام بخونم! و در ضمن تست هم از تستی علوم کامپیوتره و آیتی نزندی چون سخته... فصل رو بخونید برید تستای مهندسی کام رو بزنید... که بهتره...
پیشنهاد من فصل ۳ و ۵ یادتون نره... و فصل ۴ هم...

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , avril22 , mohsen68mm , samaneh_aftab , rezagole
ارسال: #۴۵۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۰۵ ب.ظ
RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ب.ظ)mohsen68mm نوشته شده توسط:  بچه ها من درس مدیریت رو برای آی تی نخوندم... به نظر شما اگر مدیریت صفر درصد باشه ,میشه قبول شد؟ بعد توی این دو هفته از روی چی بخونم؟

اگه معماری خوندین که به نظر من دیگه مدیریت نخونید اگه که نخوندین فصلایی که فکر می کنید مهم تر هست رو بخونید چون حجمش واقعا زیاده..
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen68mm
ارسال: #۴۵۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۳۷ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ب.ظ)mohsen68mm نوشته شده توسط:  بچه ها من درس مدیریت رو برای آی تی نخوندم... به نظر شما اگر مدیریت صفر درصد باشه ,میشه قبول شد؟ بعد توی این دو هفته از روی چی بخونم؟

اگه معماری خوندین که به نظر من دیگه مدیریت نخونید اگه که نخوندین فصلایی که فکر می کنید مهم تر هست رو بخونید چون حجمش واقعا زیاده..

من معماری و بقیه درس ها رو خوندم فقط همین مدیریت رو نخوندم... می ترسم همین مدیریت ضربه بزنه...
۰
۱
ارسال: #۴۵۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۴۴ ب.ظ
ممنون سحر جون. ان شاالله ۱ جای خوب قبول بشی.

من هنوز تست نزدم
دستت درد نکنه. پاشم برم سراغ گسسته Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121
ارسال: #۴۵۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۲۱ ب.ظ
خواهش میکنم سمانه جان... حتما فصل ۳ رو بخونید...در ضمن اصلا به بحث تابع مولدش نرو... بیخوده...
فصل چار برای روابط و مجموعه هاس... که همموم باهاش تا حدودی آشناییم..
فصل ۵ هم مربوط به اشکال و نمودارو هاست و پاست و ایناس...خدایی آسونه...
فصل ۱ هم فقط فقط همون سور ور هم بخونید کافیه(دو سه صفحست)
...بقیه فصول برای کسایی که وقت دارندو میخوان خوبه...اما برای عجله و ب جا خوندن اینا خوبه...

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab , rezagole
ارسال: #۴۵۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۰۳ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۵۸ ب.ظ)razi_sh نوشته شده توسط:  از وقتی نتیجه دولتی اومد به شدت استرس گرفتم
خیلی نگران کنکور آزادم
درس میخونم ولی با استرس
نمیتونم تصورش رو بکنم که آزاد هم قبول نشم

دقیقا منم همین طوری شدم...از بعد نتیجه ها استرسی منو گرفته که ول کن هم نیست...
راستش نمی دونم چرا اینطوری شدم...واسه سراسری اینطور استرس نداشتم که واسه آزاد اینطور استرس گرفتم...شاید به خاطر اینه که آخرین شانسمه....
خدا خودش کمکمون کنه...

دقیقا
امروز به داداشم میگفتم
همینم مونده بود که کنکور ازاد استرسیم کنه
اخه میدونید این کنکوره مرگ و زندگیم شده
خدا به هممون رحم کنه

خدا گوید
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین موجود دنیایم

شروع کن یک قدم با تو
تمام گامهای مانده اش با من.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22
ارسال: #۴۵۸
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ)elham joon نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۰۳ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۵۸ ب.ظ)razi_sh نوشته شده توسط:  از وقتی نتیجه دولتی اومد به شدت استرس گرفتم
خیلی نگران کنکور آزادم
درس میخونم ولی با استرس
نمیتونم تصورش رو بکنم که آزاد هم قبول نشم

دقیقا منم همین طوری شدم...از بعد نتیجه ها استرسی منو گرفته که ول کن هم نیست...
راستش نمی دونم چرا اینطوری شدم...واسه سراسری اینطور استرس نداشتم که واسه آزاد اینطور استرس گرفتم...شاید به خاطر اینه که آخرین شانسمه....
خدا خودش کمکمون کنه...

دقیقا
امروز به داداشم میگفتم
همینم مونده بود که کنکور ازاد استرسیم کنه
اخه میدونید این کنکوره مرگ و زندگیم شده
خدا به هممون رحم کنه
ای بابا آخه شما چرا هی اینطوری میکنیدAngry
استرسی که شما وارد میکنید با حرفاتون آدم رو بیشتر استرسی میکنهUndecided حتی اگه استرس هم نداشته باشهExclamation
خواهش میکنم کم حرف استرس رو بزنیدAngel

drink 8 glasses of water a day

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: cnasoft , mohsen68mm
ارسال: #۴۵۹
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ق.ظ
دقیقا دو هفته مونده هرچی خوندین مرور کنید بنظرم دیگه خوندن خوب نیست چون تویه هدایت تحصیلی گفته بودن تویه ۲ هفته مونده هرچی دارین مرور کنین

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen68mm , tesna , yasermrz
ارسال: #۴۶۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۷ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۷ ب.ظ)mohsen68mm نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ)avril22 نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ب.ظ)mohsen68mm نوشته شده توسط:  بچه ها من درس مدیریت رو برای آی تی نخوندم... به نظر شما اگر مدیریت صفر درصد باشه ,میشه قبول شد؟ بعد توی این دو هفته از روی چی بخونم؟

من معماری و بقیه درس ها رو خوندم فقط همین مدیریت رو نخوندم... می ترسم همین مدیریت ضربه بزنه...
اگه کارنامه ی بچه هارو ببنید معمولا همه یا مدیریت زدن یا معماری چون واسه سراسری اکثرا یکیشو خوندن..من خودم مدیریت خوندم معماری هم نخوندم حتی اگه وقت داشتم هم وقتمو میذاشتم واسه درسایی که خوندم بازم اونارو می خوندم..دیگه بستگی به خودتون داره..
۱
۰
ارسال: #۴۶۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ق.ظ، توسط Amir V.)
Re: RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  امیر خان شروع کردی به خوندن یا نه هنوز Big GrinTongue

نه هنوز. گذاشتم واسه سال دیگه Tongue

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ب.ظ)mohsen68mm نوشته شده توسط:  بچه ها من درس مدیریت رو برای آی تی نخوندم... به نظر شما اگر مدیریت صفر درصد باشه ,میشه قبول شد؟ بعد توی این دو هفته از روی چی بخونم؟

مدیریت مقسمی و پرچ بگیر ٢٠٠ صفحس.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

There is no there there.
۲
۰
ارسال: #۴۶۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ ق.ظ
دوستان از راهنماییتون ممنون,,, ان شاءالله همگی موفق و سربلند باشید,,,
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22
ارسال: #۴۶۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ق.ظ)yasermrz نوشته شده توسط:  خب من امروز یه کاری کردم که به نظرم خیلی خوب بود گفتم اینجا بگم شاید واسه بقیه مفید باشه
من امروز صبح اولین کنکور آزاد که مال سال ۸۰ بود رو شروع کردم به تست زدن تا حدودای ساعت ۱۲ بعد که تموم شد یه یک ساعتی مهندسی نرم (پوران) خوندم .
اما بعد از ظهر نشستم به خوندن جوابهای تستها و کمی هم رفع اشکال به این صورت که اونایی که درست زده بودم که باز یه نگاهی به جوابش میکردم ولی اونایی که اشتباه زده بودم یا بلد نبودم دو حالت پیش میومد اول اینکه وقتی جواب رو میخوندم مشکلم حل میشد که خب این که هیچی ولی اگه با خوندن جواب هم مشکل حل نمیشد میرفتم سراغ اون قسمت درس و یه نگاه میکردم مثلا قسمت درخت جست و جوی دودویی رو به کل یادم رفته بود و تستش رو هم نزدم الان سریع یه دور از روی کتاب پوران خوندم و یادم اومد و تست رو متوجه شدم .
فک کنم با این سیستم اگه برم جلو هم تستها رو ۲ سری بتونم بزنم هم کل درسها هی برام مرور میشه .
آخر شب هم دوباره یک ساعتی مهندسی نرم خوندم.
پیشنهادم به اونایی که درس ها رو یه خرده کم و زیاد خوندن این کار رو شروع کنن ولی اونایی که هنوزم نخوندن فک نکنم جواب بده واسشون .
خسته نباشید،میشه بگید از کدوم کتاب تست های سال ۸۰رو میزنید من از سال ۸۵ تا ۹۱ مال انتشارات ساد رو دارم ولی سال های قبل رو نمیدونم کدوم انتشارات داره.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

کسی که از سرنوشت خود شکایت کند، از حماقت و ناچیزی روح خویش شکایت کرده است.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: vaka
ارسال: #۴۶۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۴۴ ب.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ق.ظ)yasermrz نوشته شده توسط:  خب من امروز یه کاری کردم که به نظرم خیلی خوب بود گفتم اینجا بگم شاید واسه بقیه مفید باشه
من امروز صبح اولین کنکور آزاد که مال سال ۸۰ بود رو شروع کردم به تست زدن تا حدودای ساعت ۱۲ بعد که تموم شد یه یک ساعتی مهندسی نرم (پوران) خوندم .
اما بعد از ظهر نشستم به خوندن جوابهای تستها و کمی هم رفع اشکال به این صورت که اونایی که درست زده بودم که باز یه نگاهی به جوابش میکردم ولی اونایی که اشتباه زده بودم یا بلد نبودم دو حالت پیش میومد اول اینکه وقتی جواب رو میخوندم مشکلم حل میشد که خب این که هیچی ولی اگه با خوندن جواب هم مشکل حل نمیشد میرفتم سراغ اون قسمت درس و یه نگاه میکردم مثلا قسمت درخت جست و جوی دودویی رو به کل یادم رفته بود و تستش رو هم نزدم الان سریع یه دور از روی کتاب پوران خوندم و یادم اومد و تست رو متوجه شدم .
فک کنم با این سیستم اگه برم جلو هم تستها رو ۲ سری بتونم بزنم هم کل درسها هی برام مرور میشه .
آخر شب هم دوباره یک ساعتی مهندسی نرم خوندم.
پیشنهادم به اونایی که درس ها رو یه خرده کم و زیاد خوندن این کار رو شروع کنن ولی اونایی که هنوزم نخوندن فک نکنم جواب بده واسشون .
خسته نباشید،میشه بگید از کدوم کتاب تست های سال ۸۰رو میزنید من از سال ۸۵ تا ۹۱ مال انتشارات ساد رو دارم ولی سال های قبل رو نمیدونم کدوم انتشارات داره.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
سلام.این کتابی که از سال ۸۵ تا ۹۱ مال انتشارات ساد را دارید کل سوالات با جوابش تو یه کتابه دیگه درسته؟درس های تخصصی گرایش معماری کامپیوتر(الکترونیک دیجیتال و vlsi)را هم از سال ۸۵تا۹۱ را داره؟جوابش خیلی برام مهمه اگه ممکنه یه چکی بکنید ببینید دروس تخصصی معماری کامپیوتر را هم از سال ۸۵تا۹۱ با جواب هست یا نه.بسیار ممنون خواهم شد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham joon
ارسال: #۴۶۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ ب.ظ
دوستان من فقط سوالات ارشد داده و طراحی الگوریتم علوم کامپیوتر و it آزاد ۹۱ رو میخوام. هرچی میگردم حتی واسه خرید کتاب لینکی نیست.

واسه انفورماتیک لازم دارم.خواهشااااااااااااااااااااااا اگه ممکنه کسی اگه داره فقط داده و الگوریتم رو بزاره.ممنون.
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۴۵ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۹ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۳۲ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۶۱۳ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۲۳ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close