زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد

ارسال: #۳۷۶
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۰۳ ب.ظ
RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد
سلام دوستای قدیمی.
من که بعد رسوایی کنکور بدجور حالم گرفته شدو خیلی بی انگیزه شدم.خیلی واسش زور زده بودمو وقت گذاشتم.افسوس.
اما امیدوارم چند روز دیگه با دیدن موفقیت و خوشحالی شماها ، منم خوشحال شم Smile

موفق باشید

آنچه تو را نگفتمت ای کاش یادم بود !
۲
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , Amir V , tesna
ارسال: #۳۷۷
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۰۳ ب.ظ)mohamad304 نوشته شده توسط:  فردا هم جوابای دیتا بیس ( و احتمالا نظریه زبان و الگوریتم ) رو از استادامون میپرسم میارم اینجا میذارم.
اینجا نذارید . اینجا فقط واسه مطالعه گروهی هست.

اینکه من اومدم اینجا بازم بر اساس گزارش دوستان هست. من خواهش میکنم بجز موضوع تاپیک چیزی نگید.
بزودی این تاپیک بقول امیرخان پالایش و یا پیرایش میشهBig Grin

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۵
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , shima_24 , tesna , maneshty , avril22
ارسال: #۳۷۸
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بزودی این تاپیک بقول امیرخان پالایش و یا پیرایش میشهBig Grin
بله.

حالا اگه پستها هم پالایش نشه، فرداد خان با اشارتی کابرا رو برای همیشه پالایش خواهند کرد Big Grin

There is no there there.
۳
۱
ارسال: #۳۷۹
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ ق.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اینکه من اومدم اینجا بازم بر اساس گزارش دوستان هست. من خواهش میکنم بجز موضوع تاپیک چیزی نگید.
بزودی این تاپیک بقول امیرخان پالایش و یا پیرایش میشهBig Grin

اگه من مدیر بودم حالیت میکردم Big Grin بجر موضوع تاپیک چیزی نگید رو هم بهت نشون میدادم.

بازم لطفا قدوم مبارکتون رو بر این تاپیک محقر بذارید و جواب من رو بدهید فرداد خان !
Fardad-A، در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

جوابتون داده شد.

۶
۶
ارسال: #۳۸۰
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ ق.ظ
وقتی یک نفر تذکر به اون بزرگی را بالای صفحه نمی بینه و اینجا را با یک جای دیگه اشتباه گرفته و شاخ و شونه میکشه بهترین راه اینه که بدون درگیری لفظی ایشان را از محیط خارج کنیم .
اگر کسی میخواد اینجا بمونه در خدمتشیم ولی اینجور افراد بهتره نباشند.
۸
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , maneshty , tesna , yasermrz , nasrolah
ارسال: #۳۸۱
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ق.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ق.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  حالا امتخان کی هست؟
والا تاریخ دقیقش رو نگفتن. اما ۹-۱۰-۱۱ خرداده.

There is no there there.
۱
۱
ارسال: #۳۸۲
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ب.ظ
(۱۶ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من همه درسا رو بلدم. فقط باید مرور کنم یادم میاد... فقط نمیدونم چه سرفصلهای جدیدی رو باید خوند.

ولی معماری صفر. باید از رو اجلالی یا پوران بخونم کم کم...

تو آزاد که درس معماری حذف هستش

پرواز را بخاطر بسپار.............
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۳۸۳
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ب.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ب.ظ)نسیم مهری نوشته شده توسط:  
(16 اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  ولی معماری صفر. باید از رو اجلالی یا پوران بخونم کم کم...

تو آزاد که درس معماری حذف هستش

واسه گرایشIT درس معماری هست. قبلا کلی سر این موضوع بحث شده... Smile نتیجه گیریش هم این شد که گرایش IT معماری داره...

می گم AMir دیگه شما معماری نخون...دوستان راضی نیستند شما معماری بخونید...Tongue اصرار دارند که معماری نباشه...
۱
۱
ارسال: #۳۸۴
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ ب.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  می گم AMir دیگه شما معماری نخون...دوستان راضی نیستند شما معماری بخونید...Tongue اصرار دارند که معماری نباشه...
آره منم به خاطر اصرار شماها معماری نمیخونم. ینی فعلن که هیچی نخوندم Big Grin

There is no there there.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati
ارسال: #۳۸۵
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۳۱ ب.ظ
مدیر دیکتاتور نمی خواهیم...
Fardad-A، در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

اینجا مطابق میل شما عمل نمی کنیم.. شما هم بسلامت.تا یکماه دیگه.
واقعا" حوصله این جو بازی ها را در یک سایت علمی نداریم .

۶
۳
ارسال: #۳۸۶
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۰۱ ب.ظ
این بحثتونو باید تو قسمت شکایات انجام بدید .....
اینجا جاش نیست فکر کنم....!!!!!
۳
۱
ارسال: #۳۸۷
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ ب.ظ
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۲۹ ب.ظ)mohamad_s نوشته شده توسط:  [quote='reza_shadow' pid='175953' dateline='1368023473']
بعدش هم محاسبات مبحث دستگاههای معادلات رو بخونم.

سلام.شما که داری محاسبات می خونی می شه راهنمایی کنی که در چهار سال اخیر در کنکور آزاد از چه مبحثی بیشتر سوال اومده؟ممنون می شم راهنمایی کنی.
۱
۱
ارسال: #۳۸۸
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ب.ظ، توسط nasrolah.)
دوستان اینجور بحثهارو ول کنید آدمو از کارش عقب میندازه و از هدفش دور میکنه

دوستان بنده بعد از خیلی مدت و مطالعه زیاد درس پایگاه داده و بهره گیری از جزوه های چندین استاد و زدن تمامی سوالات دانشگاه آزاد چندین سال از سال ۸۰ به این نتیجه رسیدم که احتمال زیاد شاید بگم ۹۰% طراح سوالات پایگاه استاد حق جو هستن یا هم از دانشگاه تهران هست واقع خیلی شبیه هست بنده اینن یک سوال رو دیدم که در جزوه ایشون بود
select sname
from stud
Where avg <avg(avg
که این دستور غلط هست و هربار فقط اون سطرهای رو مقایسه میکنه تا حالا برسی کرده مثلا سطر ۲ جدول میانگینش رو با سطر های اول و خودش و سطر سوم میانگینش رو با سطرهای اول دوم و سوم مقایسه مکنه که این غلط هست باید با کلا میانگین سطرهای جدول مقایسه کنه و شکل درست دستور اینه
select sname
from stud
where avg <AVG(avg)

بگم کپی سوالات عین جزوه استاد حق جو هست باور نمیکنید بنده سال پیش که شرکت کرده بودم هیچی نمیتونستم بزنم الان که همه همون سوالات رو زدم اکثرا عین همه اونا از جزوه استاد حق جو بود

یه سری بچرخونید مانشتیا باید از هرجا که بخوان قبولشن i love u manesht

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna
ارسال: #۳۸۹
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ ب.ظ
من در یک پست موقت دو سه مورد را بگم و بعدآ حذف میکنم.
اول اینکه اینجا یک سایت علمی است و مطابق قانون و اصول یک سایت علمی رفتار میکنیم. انتقاد دارید مطرح کنید ولی در مقابل قانون اینجا بایستید ناگزیر باهاتون خداحافظی میکنیم.
دوم اینکه کسیکه بن میشه دوباره با یک اسم دیگه پست میزنه دوباره بن میشه . اگه بن کردن اینقدر کشک باشه که با یک اسم بری با یه اسم دیگه یک ساعت بعد بیای که خیلی مسخره است. ضمنا" این دوستان کل پستهاشون مطابق قانون مانشت حذف میشه. یعنی هر چی زدند پاک میشه. اگه لازم باشه آی پی هاشون را هم بن میکنیم.
بنابراین به قانون اینجا احترام بگذارید.افراد زیادی تلاش میکنن تا نظم اینجا برقرار باشه و برای هر تازه واردی دسترسی به مطالب صحیح و درست ممکن باشه. اگر آزادی صد در صد در زدن مطالب یا زدن هر چیزی در هر جایی باشه اینجا به سرنوشت خیلی از تالارهایی که ظاهرا" تخصصی هستند ولی پیدا کردن یک مطلب درست درشون میسر نیست .مانشت غنی است . ولی اگه نظم نداشته باشه و کنترلی بر صحت و سقم مطالب علمی نباشه قابل استفاده نیست.
شکایتی انتقادی حرفی دارید در خدمتیم ولی شاخ و شونه کشیدن و جو سازی بشدت باهاش برخورد میشه.بخش انتقادات داریم مطرح کنید. یا مثل خیلیها که در ایمیل یا پیام حرفاشون را میزنن مطرح کنید.
دوستانی که با روحیاتشون سازگار نیست یا خودشون را وفق بدن یا پست نزنند و فقط ناظر باشند.البته دوستان جدید را حتی المقدور مدیران راهنمایی کنند. گاهی لازمه برای نفع اکثریت، حفظ سطح سایت و استفاده بهتر آیندگان در تالارها به بعضی سخت بگیریم ولی دشمنی یا خصومت با احدی نداریم. حتی اونایی که بن میشن بیان مشکلشون را خصوصی مطرح کنند اگه سوء تفاهم باشه محرومیت شون برداشته میشه.

موفق باشید و به بحث تون ادامه بدین.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۹
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham joon , tesna , yasermrz , nasrolah , MoonRise
ارسال: #۳۹۰
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ ق.ظ
کسی میدونه چندم و چه ساعتی کنکوره؟

drink 8 glasses of water a day

۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۲ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۶۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۴۳ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۲۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۲ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۶۰۹ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۲۳ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close