زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یادگیری ۱۰۰۰ لغت در ۱۲ ساعت!

ارسال:
۱۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ق.ظ
کسی از این کلاسا استفاده کرده؟بنظرتون منطقی هست که کلی نام متد و غیرو میزارن روش که ما معجزه میکنیم؟سه جلسه ۶۰ تومان!

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۲۰ ب.ظ، توسط heavenly ati.)
RE: یادگیری ۱۰۰۰ لغت در ۱۲ ساعت!
(۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ق.ظ)Msccom نوشته شده توسط:  کسی از این کلاسا استفاده کرده؟بنظرتون منطقی هست که کلی نام متد و غیرو میزارن روش که ما معجزه میکنیم؟سه جلسه ۶۰ تومان!

سلام
اولا ۱۰۰۰ لغت در ۱۲ ساعت نه! ۵۰۴ لغت در ۱۲ ساعت. ۱۱۰۰ لغت در ۶ جلسه ۴ ساعته که می شه ۲۴ ساعت.
به نظر من که عالیهSmile

(۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ق.ظ)Msccom نوشته شده توسط:  کسی از این کلاسا استفاده کرده؟بنظرتون منطقی هست که کلی نام متد و غیرو میزارن روش که ما معجزه میکنیم؟سه جلسه ۶۰ تومان!

سلام
اولا ۱۰۰۰ لغت در ۱۲ ساعت نه! ۵۰۴ لغت در ۱۲ ساعت. ۱۱۰۰ لغت در ۶ جلسه ۴ ساعته که می شه ۲۴ ساعت.
به نظر من که عالیهSmile
۱
۱
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۲۲ ب.ظ، توسط mohammadichem.)
سلام
من یکی ازین کلاس ها رو رفتم.برای کسی که اصلا انگلیسی بلد نیست بیشتر جواب میده.
و با تکرار جا می افته.(من کلاس ۵۰۴ دکتر آموخته رو رفتم)
هر جلسه ۱۴ درس رو درس می دادند و ۳ جلسه ۵۰۰۰۰ تومان.من با روش ایشون جور نبودم و ۱ جلسه بیشتر نرفتم
در واقع پولمو هدر دادم.البته موسسه دکتر آموخته . و نام استاد که کتاب جیبی خودشونو با روش کد گذاری درس می دادند یادم نیست.
ولی کسانی که زبانشون تقریبا ۰ بود راضی بودند.
۰
۰
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ ب.ظ
البته برای یاد گرفتن لغت هم میشه بدون کلاس جلو رفت
هم محصولات و نرم افزار های مختلفی برای یاد گیری لغات وجود داره، هم کتاب ها و فلش کارت های مختلفی هست که میشه ازشون استفاده کرد
بهترین روش یادگیری لغت هم فقط تکرار در زمان های مشخص و استفاده از لغات یاد گرفته شده تو قالب جمله و متن هست.

به نظرم اگر میخوایین برای کلاس هزینه ای بکنین، کلاسی رو انتخاب کنین که خودتون به تنهایی نتونین از پسش بر بیایین. مثلا مکالمه کردن... چون نیاز به طرف مقابلی هست که باهاش حرف بزنین، کسی که هم لهجه خوبی داشته باشه و هم سرعت صحبت کردنش مناسب شما باشه... اما برای حفظ کردن لغت من که شخصا نرم افزار ها و استفاده از فلش کارت رو بیشتر ترجیح میدم
چون طی ۲ سال گذشته با این روش بیشتر از ۳۰۰۰ لغت جدید (و البته سطح بالا) با دایره لغاتم اضافه کردم. هزینه ای هم بابت کلاس پرداخت نکردم
۷
۴
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: *Najmeh* , Good! , svk7 , The BesT , رتبه۱سال۹۴ , Parisa-SH , happy07 , sorenamusic , tehran_it_93
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  البته برای یاد گرفتن لغت هم میشه بدون کلاس جلو رفت
هم محصولات و نرم افزار های مختلفی برای یاد گیری لغات وجود داره، هم کتاب ها و فلش کارت های مختلفی هست که میشه ازشون استفاده کرد
بهترین روش یادگیری لغت هم فقط تکرار در زمان های مشخص و استفاده از لغات یاد گرفته شده تو قالب جمله و متن هست.

به نظرم اگر میخوایین برای کلاس هزینه ای بکنین، کلاسی رو انتخاب کنین که خودتون به تنهایی نتونین از پسش بر بیایین. مثلا مکالمه کردن... چون نیاز به طرف مقابلی هست که باهاش حرف بزنین، کسی که هم لهجه خوبی داشته باشه و هم سرعت صحبت کردنش مناسب شما باشه... اما برای حفظ کردن لغت من که شخصا نرم افزار ها و استفاده از فلش کارت رو بیشتر ترجیح میدم
چون طی ۲ سال گذشته با این روش بیشتر از ۳۰۰۰ لغت جدید (و البته سطح بالا) با دایره لغاتم اضافه کردم. هزینه ای هم بابت کلاس پرداخت نکردم
از چه نرم افزاری استفاده کردین؟

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۰
۰
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۳۲ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ ب.ظ)banafshe نوشته شده توسط:  از چه نرم افزاری استفاده کردین؟
یه مدتی از jMemorize استفاده کردم و تو تاپیکای دیگه دوستان نرم افزار های خیلی خوب دیگه ای مثل Anki رو هم معرفی کردن
بیشتر هم با فلش کارت و جعبه لایتنر کار کردم و خیلی هم راضی بودم تا حالا
اگر هم خدا بخواد هدف بعدی GRE هستش که میخوام با همین روش ها رو لغاتش کار کنم...
۵
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafshe , baran , mohammadichem , x86 , The BesT , happy07
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ ب.ظ
اونوقت این مدل ۵۰۰تا لغت توی ۱۲ساعت چجوریه؟
چجوری یاد میدن ینی؟
هی تکرارش میکنن؟
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ ب.ظ
اموخته خوبه یه روش کدینگ داره که کلامات رو با یه کدی بتون یاد میده و تو ذهن میمونه
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ق.ظ
این روش بیشتر علامت گذاری رو کلمات به نظر من بعد از چند وقت که مرور نشه ادم یادش میره
پس نتیجه که من گرفتم تکرار و تمرین لغت همون طور که دوس خوبمون گفت به کلاس نیازی نیست

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , agwdt2012
ارسال: #۱۰
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۳۷ ق.ظ
منظورتون اینه ؟

من که خوشم نمیاد از این روش :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

روش دیگه ای که میتونید استفاده کنید :

Abase = take to a base level
Abridge ~ A bridge makes ways shorter
gull همون گول خودمون ، فریب
Protean ~ proteus ~ god طرف خدای انجام کاریه !!
accommodate : توی کمد جا بده !! جا دادن
pugnacious ~ puggy dog کسی که پاچه میگیره !
abscission ~ scissors این لغت من رو یاد قیچی مینداخت معنی اش هم جدا کردن میشه.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ ق.ظ
Re: RE: یادگیری ۱۰۰۰ لغت در ۱۲ ساعت!
(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۷ ق.ظ)ف.ش نوشته شده توسط:  منظورتون اینه ؟

من که خوشم نمیاد از این روش :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

روش دیگه ای که میتونید استفاده کنید :

Abase = take to a base level
Abridge ~ A bridge makes ways shorter
gull همون گول خودمون ، فریب
Protean ~ proteus ~ god طرف خدای انجام کاریه !!
accommodate : توی کمد جا بده !! جا دادن
pugnacious ~ puggy dog کسی که پاچه میگیره !
abscission ~ scissors این لغت من رو یاد قیچی مینداخت معنی اش هم جدا کردن میشه.

چه جالبBig Grin

Sent from my ME172V using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۱۲
۱۷ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ب.ظ
من این کلاس رو رفتم. موقعی که وقت بزاریم و روشی که دکتر ترقی درس میدن رو انجام بدیم، خب جواب میگیریم.

من با کمی تکرار بعضی لغتها رو عالی یاد گرفتم اما دیگه وقت نزاشتم و کلاس رو از دست دادم.

وگرنه کسی که کلاس رو بیاد و همون روش استاد رو بره خیلی خوب لغتهای سنگین رو یاد میگیره. فقط باید دو سه هفته ای هر روز یه نگاه بدون زور زدن به لغتها و کد آنها داشته باشی تا تو حافظه ات ثبت بشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۱۳
۱۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۴۹ ب.ظ
من اسم کلاس و هزینه مثلا جلسه ای ۵۰۰۰۰تومان میاد بدنم به لرزه در میاد.

خدایی من هیچ وقت پول برای کلاس رفتن نداشتم و ندارم. به نظرم اگر مثل صجبتی که جناب MSZ گفتند بدون کلاس پیش بروید یادگیری لذت بیشتری داره. درسته در فرصت کم و با رقابت بیشتر میخواهید مطلب زیاد یادبگیرید.ولی من ترجیح میدهم توی خونه با مطالب آموزشی از نت که خدا را شکر زیاد هم هست بخونم ولی پول برای کلاس رفتن ندهم.

به قول بابام : خواستن توانستن هست.فکر نکنید با حتما پول دادن برای کلاس اموزشی ، مطالب با سرنگ به مغزتون تزریق میشه. Smile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azarakhsh1986 , fateme_asra , zahra_ce87 , sorenamusic , tehran_it_93

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۱,۰۷۴ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۴ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  یادگیری لغات حیاتی زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۷۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  تهیه کتاب یادگیری الکترونیکی هادی اسماعیلی lotuss ۰ ۱,۷۷۱ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  سوال یادگیری ماشین isoa ۳ ۳,۹۲۴ ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: BBumir
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۸۸ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  بهترین منبع برای یادگیری برنامه نویسی اندروید M30 ۲ ۴,۴۸۱ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: koosha_ad
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۳۰۵ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منبع خوب برای یادگیری JAVA SCRIPT marvelous ۰ ۱,۹۹۰ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ ق.ظ
  بهترین کتاب یا پکیج آموزشی برای یادگیری فن ترجمه انگلیسی چیه؟ saeid4x ۷ ۷,۴۸۶ ۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close