زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ۹۰

ارسال: #۱۰۶
۲۶ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۴۸ ب.ظ
RE: دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ۹۰
(۲۶ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۲۹ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  پول را کی و چه جوری باید بهشون بدیم.کجا نوشته اطلاعیه‌ی جدید رو؟
اطلاعیه مهم سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص پرداخت ما به التفاوت هزینه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۰:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X
ارسال: #۱۰۷
۲۷ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۱۳ ق.ظ
افتضاح بزرگ سازمان سنجش در چاپ کارت‌ها در امسال و واقعا بی برنامگی بود

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۱۰۸
۲۷ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۵۴ ق.ظ
"ضمنا سایر افرادی که قبلا از روش های دیگر معرفی شده در اطلاعیه مربوطه نسبت به خرید اقدام نموده اند یا مایل هستند از این روش‌ها اقدام نمایند لازم است اطلاعات دریافت شده از طریق روش های اشاره شده را به همراه شماره پرونده و نام و نام خانوادگی حداکثر تا تاریخ ۸۹/۱۲/۵ به صندوق پستی فوق ارسال نمایند."

این یعنی اینایی که اینترنتی هم دادن باید پست کنن مشخصات پرداخت رو؟؟؟
وایی از دست این بی برنامگی!
۰
۰
ارسال: #۱۰۹
۲۷ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۲۷ ب.ظ
منظورش اینه که کار از محکم کاری عیب نمیکنه!!
فکر کنم مثل آزمون ماهان که درصدا پریده اطلاعاتی که هم که وارد کردیم پریده!!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۱۰
۲۷ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۵۰ ب.ظ
واسه من نوع سهمیه رو تو یکی از کارتا نوشته آزاد‌، تو یکی دیگه نوشته ۱۳۵د
این یعنی چی؟!

من امسال زیاد نخوندم همینطوری میخوام امتحان بدم. اگه این پول اضافی رو نریزم برای سال دیگه مشکل پیش میاد برام؟
۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۲۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۱۰ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط:  واسه من نوع سهمیه رو تو یکی از کارتا نوشته آزاد‌، تو یکی دیگه نوشته ۱۳۵د
این یعنی چی؟!

من امسال زیاد نخوندم همینطوری میخوام امتحان بدم. اگه این پول اضافی رو نریزم برای سال دیگه مشکل پیش میاد برام؟
شاید نزارن پرینت کارنامه ات را بگیری من که میریزم
۰
۰
ارسال: #۱۱۲
۳۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۳۵ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۵۴ ق.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  "ضمنا سایر افرادی که قبلا از روش های دیگر معرفی شده در اطلاعیه مربوطه نسبت به خرید اقدام نموده اند یا مایل هستند از این روش‌ها اقدام نمایند لازم است اطلاعات دریافت شده از طریق روش های اشاره شده را به همراه شماره پرونده و نام و نام خانوادگی حداکثر تا تاریخ ۸۹/۱۲/۵ به صندوق پستی فوق ارسال نمایند."

این یعنی اینایی که اینترنتی هم دادن باید پست کنن مشخصات پرداخت رو؟؟؟
وایی از دست این بی برنامگی!
حالا یه کنکور گرفتن تا همه رو بیچاره نکنن ول نمیکنن
میشه شماره این صندوق پستی رو بدین؟ببینیم اینو بفرستیم بعد دوباره باز چه گیری میدن؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۶۴ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  ورود به سایت سامانه همگام – hamgam.medu.ir edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۴۶۹ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۶ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  استاندارد های کارت ویزیت zohreeee ۰ ۱,۶۱۱ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreeee
Brick میتینگ رایگان شروع دوره آنلاین برنامه نویسی تجاری با #C ویژه ورود به بازار کار one hacker alone ۰ ۲,۱۴۷ ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کارت گواهینامه پایان دوره آموزش بسیج sorkheh20 ۳ ۱۸,۰۵۵ ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۵۶۵ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  کمک فوری برای حل مشکل کارت گرافیک لپتاپ dell Iran2014 ۰ ۱,۵۷۳ ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iran2014
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۵۷ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close