زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با توجه به کلیداولیه سازمان سنجش چیکار کردین؟(رشته IT)

ارسال: #۱۸۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ ق.ظ
RE: با توجه به کلیداولیه سازمان سنجش چیکار کردین؟(رشته IT)
سلام من همیشه امیدواریام خیلی بوده اینجا دوسندارم از ناامیدی حرف بزنم اما بعد اینهمه تلاش با تو جه به کلیدا نتیجه ی خوبی نگرفتم و چون مجبورم بخاطر شرایطی فقط روزانه قبول شم شاید بمونم برای سال بعد اما خوشحالم که میبینم خیلیا نتیجه گرفتن خداراشکر مخصوصا آقایون مانشت چون شرایط کاری و سربازی واقعا برای یه مرد سخت تره تا یه زن سال پیش غیر انتفایی علوم فنون و شبانه قبول شدم و شبکه آزاد قزوین با رتبه ۱۰ امسال باز احتمالا همون میشم شاید بهتر کمی یا بدتر اما کار خاصی نمیکنم بدترین درسایی که زدم شده نرم افزار و شبکه و بهترین درسام شدن هوش با ۵ تا درست مدیریت ۲ تا نزدم بقیش درست بود گسسته ۳ تا درست زدم همین درصداما حساب نکردم تو رفع سوالا و اشکالام نیستم چون یکم حالم خوب نیست به هر حال اینجا همیشه دوستایی دارم که از هر ارشدی برام با ارزشترن موفق باشید و امیدوارم همتون دو رقمی شید
۱۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: M@A , Mänu , d.KH
ارسال: #۱۸۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ق.ظ
من هم تبریک عرض می کنم به همه دوستانی که خوب دادند
وضعیتم مثل دوست بالایی هست
الانم دارم برای انفورماتیک پزشکی اماده میشم کسی تمایل داشت اطلاع بده باهم بخونیم
موفق باشید بچه ها
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۸۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  سلام من همیشه امیدواریام خیلی بوده اینجا دوسندارم از ناامیدی حرف بزنم اما بعد اینهمه تلاش با تو جه به کلیدا نتیجه ی خوبی نگرفتم و چون مجبورم بخاطر شرایطی فقط روزانه قبول شم شاید بمونم برای سال بعد اما خوشحالم که میبینم خیلیا نتیجه گرفتن خداراشکر مخصوصا آقایون مانشت چون شرایط کاری و سربازی واقعا برای یه مرد سخت تره تا یه زن سال پیش غیر انتفایی علوم فنون و شبانه قبول شدم و شبکه آزاد قزوین با رتبه ۱۰ امسال باز احتمالا همون میشم شاید بهتر کمی یا بدتر اما کار خاصی نمیکنم بدترین درسایی که زدم شده نرم افزار و شبکه و بهترین درسام شدن هوش با ۵ تا درست مدیریت ۲ تا نزدم بقیش درست بود گسسته ۳ تا درست زدم همین درصداما حساب نکردم تو رفع سوالا و اشکالام نیستم چون یکم حالم خوب نیست به هر حال اینجا همیشه دوستایی دارم که از هر ارشدی برام با ارزشترن موفق باشید و امیدوارم همتون دو رقمی شید

اگه میشد به این کامنت ده تا لایک می دادم. مرسی از این تفکر مثبتتون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۸۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ب.ظ، توسط M@A.)
سلام دوستان عزیز
یکی میشه بهم بگه با این درصدا شانس قبولی روزانه دارم یا نه؟جاش مهم نیست فقط میخام روزانه قبول شم میدونم تهران و اصفهان نمیارم خداااااااااااااااااااا
مشترک ۱۱
پایگاه ۴۴/۴۴
هوش ۸۳
سیستم عامل۵۰
معماری حدود ۲۰
مدیریت صفر
---------
کسی از دوستان نیست یه راهنمایی کنههههههههههههههههه برام خیلی مهمه
تخمین رتبه مدرسان بهم میگه ۱۴۰۰/////مگه میشه خداااااااااااااااااااااااا اینهمه زحمت کشیدم اونوقت بشه این؟

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
مث تمبر به هدفم چسبیدم...Heart
** مکن ز غصه شکایت که در طریق طلب...به راحتی نرسید آنکه زحمتی نکشید **Smile
۱
۰
ارسال: #۱۸۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ، توسط hesamvazirii.)
(۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ق.ظ)ayubes نوشته شده توسط:  زبان ۶/۶
مشترک ۵۱/۲
مدیریت ۶۷
تخصصی ۵۸

واقعا؟؟؟؟؟؟؟
با این درصدا با اختلاف بسیار شدید نسبت به نفر دوم ، اول میشید
تبریک میگم

این نیز بگذرد
۱
۰
ارسال: #۱۸۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ب.ظ
ملاک اسامی و رتبه های برتر از نظر مانشت کارنامه سازمان سنجش است . پستهای نامرتبط حذف میشوند.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , mis masi , mohammadali1990 , Mänu
ارسال: #۱۸۷
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط hesamvazirii.)
(۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۵۵ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ملاک اسامی و رتبه های برتر از نظر مانشت کارنامه سازمان سنجش است . پستهای نامرتبط حذف میشوند.

لایک

(۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ب.ظ)amin_maryam نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز
یکی میشه بهم بگه با این درصدا شانس قبولی روزانه دارم یا نه؟جاش مهم نیست فقط میخام روزانه قبول شم میدونم تهران و اصفهان نمیارم خداااااااااااااااااااا
مشترک ۱۱
پایگاه ۴۴/۴۴
هوش ۸۳
سیستم عامل۵۰
معماری حدود ۲۰
مدیریت صفر
---------
تخمین رتبه مدرسان بهم میگه ۱۴۰۰/////مگه میشه خداااااااااااااااااااااااا اینهمه زحمت کشیدم اونوقت بشه این؟

مدرسان رو که کلا باید درشو گل گرفت بس که همه چیش چرته
مشترکتون خیلی پایینه
ولی تخصصیتون خیلی عالیه
معماریتون هم بد نیست
رتبتون رو فک کنم بین ۴۰۰ تا ۵۰۰
البته معدلتون خیلی تاثیر گذاره

(۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ب.ظ)maneshth نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۲۳ ق.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  سلام من همیشه امیدواریام خیلی بوده اینجا دوسندارم از ناامیدی حرف بزنم اما بعد اینهمه تلاش با تو جه به کلیدا نتیجه ی خوبی نگرفتم و چون مجبورم بخاطر شرایطی فقط روزانه قبول شم شاید بمونم برای سال بعد اما خوشحالم که میبینم خیلیا نتیجه گرفتن خداراشکر مخصوصا آقایون مانشت چون شرایط کاری و سربازی واقعا برای یه مرد سخت تره تا یه زن سال پیش غیر انتفایی علوم فنون و شبانه قبول شدم و شبکه آزاد قزوین با رتبه ۱۰ امسال باز احتمالا همون میشم شاید بهتر کمی یا بدتر اما کار خاصی نمیکنم بدترین درسایی که زدم شده نرم افزار و شبکه و بهترین درسام شدن هوش با ۵ تا درست مدیریت ۲ تا نزدم بقیش درست بود گسسته ۳ تا درست زدم همین درصداما حساب نکردم تو رفع سوالا و اشکالام نیستم چون یکم حالم خوب نیست به هر حال اینجا همیشه دوستایی دارم که از هر ارشدی برام با ارزشترن موفق باشید و امیدوارم همتون دو رقمی شید

اگه میشد به این کامنت ده تا لایک می دادم. مرسی از این تفکر مثبتتون

BIG LIKE

این نیز بگذرد
۱
۰
ارسال: #۱۸۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ ب.ظ
سلام
مشترک ۳۶
تخصصی ۳۰

نظرتون چیه؟
۱
۰
ارسال: #۱۸۹
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۴۴ ب.ظ
چه حسه بدیه خدایی ... Confused
درصدهات تو یه مرزی باشه که نمیدونی چیزی که می خوای قبول میشی یا نه ... نمیدونی کلید به نفع تو تغییر می کنه یا نه ....Sleepy
مث زامبی ها همش داریم یا میریم تو سایت های تخمین رتبه یا توی فروم التماس دیگرانو که مث خودمونن می کنیم تا یه نظری بدن...
به عنوان آخرین توصیه از اونجایی که خودمم یه دونه از این زامبی ها هستم بهتون پیشنهاد می کنم که

یه تخمین رتبه از مدرسان شریف بگیرین ( خیلی بد تخمین میزنه آدمو نابود می کنهAngry Smile)) واسه من تخمین زد ۸۰ شبکه )
یه تخمین رتبه هم از مهستان بگیرین ( این زیادی خوب تخمین میزنه !!! Big Grinتخمین زد ۱۸ شبکه )
بعد یه میانگین بگیرین خیال خودتونو راحت کنین ... بعدم دیگه هم چیزو بسپرین به خدا و تا اعلام نتایج دنبال این خز بازیا نرین ...
هر چی قسمت باشه همونه ...
ایشالا همه شما دوستای خوبم رتبه های ۱ و ۲ رقمی بیارن Heart

موفق باشین
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: majid67110 , zibaziba , neda_Network , mohammadali1990 , Mänu
ارسال: #۱۹۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ، توسط z69e.)
سلام
اینجوری که من دیدم ملت عالی دادن کنکورشونو
ان شاالله که نتیجه شو هم بگیرنHeart

میخواستم ببینم راجع به درصدای ما هم میشه نظری بدید
اصلا و جدا امیدی هست؟؟Huh

زبان ۲
مشترک ۲۰
مدیریت ۵۱
تخصصی ۱۱ (متاسفانهSad)

معدل هم ۱۳/۵ (متاسفانه ترUndecidedSad)

ممنون..
۲
۰
ارسال: #۱۹۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۳۴ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ب.ظ)ehsan0072 نوشته شده توسط:  البته دوستان درصد های مدیریت و زبان امسال از سال پیش ارزشش کمتر شده چون پارسال غیر مشترک ها همه ضریب ۱ بودن و تازه ۲تا سوال سیستم عامل هم حذف شد و درصد ها اومد بالا!بنظر من امسال کسایی که زبان و مدیریت ضعیف تری دارند تو رقابت زیاد عقب نخواهند افتاد!اینو به نسبت تخمین رتبه با مقایسه درصدهای پارسال میگم و با توجه به سختی%۱۵-۱۰ مشترک ها و حتی تخصصی ها که غیر سیستم عامل بنظرم هوش و پایگاه مفهومی تر از ۹۱ و با توجه به گزینه های مشابه زیادی که سوال ها داشت باعث شد درصد خطاها زیاد بشه!

اتفاقا کاملا بر عکس !! من مخالف این موضوع هستن امسال تعداد سوال های دروسی مثل مدیریت و معماری رو بردن بودن نقش درسی مثل مدیریت برای گرایش های تجارت و IT خیلی حیاتی و به ضریبش نگاه نکنید.من قبل از کنکور شنیده بودم که تعداد سوالات مدیریت قراره به ۱۵ تا افزایش پیدا کنه و برای این دو تا گرایش مهم میشه و معماری هم برای ۲ تا گرایش دیگه.این مطلب رو حتی از ۲ سه تا از بچه های دیگه شنیدم . البته باید بدونیم که دروس تخصصی و مشترک خیلی مهمن و تاثیرشون بسزاست اما با توجه به این نکته که امثال دروس مشترک خیلی سختتر از سال های دیگه بودش و میانگین درصدا در بازه بین ۱۰ درصد تا ۳۰ درصد هستش به نظر من دروس تخصصی و مدیریت رتبه اصلی رو تعیین می کنن چون رنج درصدی اکثر بچه ها در مشترک نزدیک به همه.البته این نظر منه.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atti joon , majid67110 , mohammadali1990
ارسال: #۱۹۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط neda_Network.)
دلا به دریا زدم و درصداما گرفتم
مشترک ۲۵
مدیریت ۵۰
تخصصی ۴۰
متاسفانه ۶ تا سوال بی دقتی کردم و چوبشم خوردم امسال سال دیگه باید یک شمShy
بی دقتی کشت منا دقیق زدم مدیریتا دو تا نزدم شده این
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Mänu , xani
ارسال: #۱۹۳
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ق.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۳۴ ب.ظ)zhiwar نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ب.ظ)ehsan0072 نوشته شده توسط:  البته دوستان درصد های مدیریت و زبان امسال از سال پیش ارزشش کمتر شده چون پارسال غیر مشترک ها همه ضریب ۱ بودن و تازه ۲تا سوال سیستم عامل هم حذف شد و درصد ها اومد بالا!بنظر من امسال کسایی که زبان و مدیریت ضعیف تری دارند تو رقابت زیاد عقب نخواهند افتاد!اینو به نسبت تخمین رتبه با مقایسه درصدهای پارسال میگم و با توجه به سختی%۱۵-۱۰ مشترک ها و حتی تخصصی ها که غیر سیستم عامل بنظرم هوش و پایگاه مفهومی تر از ۹۱ و با توجه به گزینه های مشابه زیادی که سوال ها داشت باعث شد درصد خطاها زیاد بشه!

اتفاقا کاملا بر عکس !! من مخالف این موضوع هستن امسال تعداد سوال های دروسی مثل مدیریت و معماری رو بردن بودن نقش درسی مثل مدیریت برای گرایش های تجارت و IT خیلی حیاتی و به ضریبش نگاه نکنید.من قبل از کنکور شنیده بودم که تعداد سوالات مدیریت قراره به ۱۵ تا افزایش پیدا کنه و برای این دو تا گرایش مهم میشه و معماری هم برای ۲ تا گرایش دیگه.این مطلب رو حتی از ۲ سه تا از بچه های دیگه شنیدم . البته باید بدونیم که دروس تخصصی و مشترک خیلی مهمن و تاثیرشون بسزاست اما با توجه به این نکته که امثال دروس مشترک خیلی سختتر از سال های دیگه بودش و میانگین درصدا در بازه بین ۱۰ درصد تا ۳۰ درصد هستش به نظر من دروس تخصصی و مدیریت رتبه اصلی رو تعیین می کنن چون رنج درصدی اکثر بچه ها در مشترک نزدیک به همه.البته این نظر منه.

منم مخالفم به شدت
امسال بی دلیل سوالات مدیریت زیاد نشده بود
به همون اندازه که دروس تخصصی تاثیرش بیشتر شد مدیریت و معماری هم بیشتر شد
در واقع از تاثیر مشترک و زبان خردی کم شد
ولی مدیریت مثل هر سال تاثیر شدیدی داره
امسال که چون مشترک خیلی سخت بود و واسه رتبه های زیر ۱۰۰ درصدش بین ۴۰ تا ۵۰ هست مدیریت و تخصصی تعیین کننده تر میشن.
این حرفو روزی که نتایج اومد واستون ثابت خواهد شد.

این نیز بگذرد
۱
۰
ارسال: #۱۹۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ق.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ب.ظ)amin_maryam نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز
مشترک ۱۱
پایگاه ۴۴/۴۴
هوش ۸۳
سیستم عامل۵۰
معماری حدود ۲۰
مدیریت صفر
---------

اصلا به تخمین رتبه مدرسان توجه نکنید، من پارسال ۲۶۰ شده بودم،درصدای پارسالم رو عینا وارد کردم تحمین زده ۹۵۰!!!!
واقعا چرته، توجه نکنید
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Mänu
ارسال: #۱۹۵
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ق.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ق.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۳۴ ب.ظ)zhiwar نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ب.ظ)ehsan0072 نوشته شده توسط:  البته دوستان درصد های مدیریت و زبان امسال از سال پیش ارزشش کمتر شده چون پارسال غیر مشترک ها همه ضریب ۱ بودن و تازه ۲تا سوال سیستم عامل هم حذف شد و درصد ها اومد بالا!بنظر من امسال کسایی که زبان و مدیریت ضعیف تری دارند تو رقابت زیاد عقب نخواهند افتاد!اینو به نسبت تخمین رتبه با مقایسه درصدهای پارسال میگم و با توجه به سختی%۱۵-۱۰ مشترک ها و حتی تخصصی ها که غیر سیستم عامل بنظرم هوش و پایگاه مفهومی تر از ۹۱ و با توجه به گزینه های مشابه زیادی که سوال ها داشت باعث شد درصد خطاها زیاد بشه!

منم مخالفم به شدت
امسال بی دلیل سوالات مدیریت زیاد نشده بود
به همون اندازه که دروس تخصصی تاثیرش بیشتر شد مدیریت و معماری هم بیشتر شد
در واقع از تاثیر مشترک و زبان خردی کم شد
ولی مدیریت مثل هر سال تاثیر شدیدی داره
امسال که چون مشترک خیلی سخت بود و واسه رتبه های زیر ۱۰۰ درصدش بین ۴۰ تا ۵۰ هست مدیریت و تخصصی تعیین کننده تر میشن.
این حرفو روزی که نتایج اومد واستون ثابت خواهد شد.

میانگین مشترک رتبه های زیر ۱۰۰ در بهترین حالت زیر ۴۳ هست . !
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۴۱ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۲۴ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۷۹۸ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۲۷ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۲۱۱ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۳۴۴ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  تعداد گره های برگ با توجه به درجه نودها rad.bahar ۱ ۲,۲۳۵ ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: سید علی اصغر
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۷۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۴۴ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۳۶۳ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close