زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با توجه به کلیداولیه سازمان سنجش چیکار کردین؟(رشته IT)

ارسال: #۲۱۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۳۷ ب.ظ
سلام دوستان. اگر میشه رتبه من رو هم تخمین بزنید و اگر کسی دسترسی به سایت مدرسان برای تخمین رتبه داره و براش امکان داره یک لطفی کنه تخمین رتبه من رو هم با درصدهای زیر از مدرسان بگیره. من که هر کار می کنم رمزی که خودش پیامک داده رو قبول نمی کنه.
پایگاه ۴۳%
دروس مشترک ۴۹%
سیستم عامل ۷۳%
هوش ۴۳%
مدیریت ۱۵%
زبان ۱۰%
معماری ۵۲%
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۱۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۴۱ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ ب.ظ)behnaz110 نوشته شده توسط:  سلام دوستان. اگر میشه رتبه من رو هم تخمین بزنید و اگر کسی دسترسی به سایت مدرسان برای تخمین رتبه داره و براش امکان داره یک لطفی کنه تخمین رتبه من رو هم با درصدهای زیر از مدرسان بگیره. من که هر کار می کنم رمزی که خودش پیامک داده رو قبول نمی کنه.
پایگاه ۴۳%
دروس مشترک ۴۹%
سیستم عامل ۷۳%
هوش ۴۳%
مدیریت ۱۵%
زبان ۱۰%
معماری ۵۲%
شما تخمین نمیخواد نفر ۱ هستید
اگه میشه منابع رو معرغی کنید واسه ما برای سال دیگه و گجا درس خوندید وموسسه رفتید
۲
۰
ارسال: #۲۱۳
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۴۵ ب.ظ
سلام دوستان عزیز.
اگه لطف کنید یه تخمین هم واسه ما بزنید... Sad
زبان : ۰
مشترک : ۲۶
مدیریت : ۲
تخصصی مشترک : ۵۶
معماری : ۸
کنکور امسال خیلی مفهومی و طولانی بود.امیدوارم همه موفق و راضی باشن...
۰
۰
ارسال: #۲۱۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ ب.ظ
RE: با توجه به کلیداولیه سازمان سنجش چیکار کردین؟(رشته IT)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ)netsupport نوشته شده توسط:  زبان ۷/۲۷%
مشترک ۳/۲۳%
مدیریت ۴۰%
تخصصی ۳۰%
معماری ۱۱%

به نظر شما امکان قبولی وجود داره یا مث پارسال از گردونه حذف میشم؟؟!!

فکر میکنم (و انشالله) رتبه زیر ۲۰۰ میارین حتما
که با این رتبه تو دانشگاه های دولتی قبول میشین حتما...
توکل به خدا

جدا مطمئنی که این درصد ها رتبه زیر ۲۰۰ میده؟
یکی از دوستام اینها رو زده ، به نظرت چند میشه:
زبان:۴۰-۵۵
مشترک:۲۵-۳۵
تخصصی مشترک : ۱۸-۳۰
معماری : ۱۳-۲۰
Rolleyes

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال: #۲۱۵
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۱۵ ب.ظ
دوستان من سر جلسه استرس زیادی داشتم و نتونستم چندان خوب تست بزنم
الان با توجه به کلیدهای سنجش چک کردم نتیجه این شد

مشترک : ۲۰٪
تخصصی مشترک :‌ ۴۰ ٪

بنظرتون رتبه در چه رنجی در میاد ؟؟؟
مرسی
۰
۰
ارسال: #۲۱۶
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ، توسط hesamvazirii.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  والا ما که با هرکی حرف میزنیم، حتی درس خونا، مشترک رو به زور خدود ۳۰ تا ۳۵ زدن
حالا اینکه یه هو این همه آدم پیدا شدن که مشترک رو بالای ۵۵ یا بعضا بین ۶۰ تا ۶۵ (!!!) زدن، نمی دونم چطور شده!!!

حالا نمیخوام بگم حتما همشون دارن دروغ میگن... ولی خدا وکیلی و انصافا کمی با عقل جور در نمیاد!

حالا احتمالا عقل من مشکل داره که با عقل من جور در نمیاد! ولی خیلی های دیگه رو هم دیدم که با عقل اونا هم جور در نمیاد!

آخه عزیزم ... ۴۵ قبول... ۵۱ هم قبول... ولی دیگه ۶۵ مشترکت رو دقیقا کجای دلم جا بدم؟!!!!
والا!
واقعا اینا یا شانسی زدن یا دارن دروغ میگن چون من کسی را میشناسم که رتبه کنکور کارشناسیش ۱۰ بوده الانم امیر کبیر خونده و الان تو کنکور با این همه بار علمی و نخبه بودنش نزدیک ۴۰ زده و مث ما خیلی ناراحته برای همین مورد چون واقعا نخبه هاشم تو رنج ۴۰ موندن از آدمایی که به راحتی دروغ میگن تا روحیه بقیه را خراب کنن متنفرم من بودم میگفتم مشکل نیست صبر کن تا جوابا بیاد کارنامتا نشونم بده اینجوری بهتر میشه فهمید کی چیکار کرده این شانسی زدن خیلیا خراب کرده تلاش بقیه را واقعا عدالت نیست اگه اصلاح نشه جوابا

برادارا خواهرا چرا منو متهم میکنید
من که نگفتم خودم ۶۵ زدم که
منم قبول دارم مشترک امسال سخت(سخت که نبود.آشغال و افتضاح و داغون و خلاصه شکر بر سر طراحان محترم).
والا بنده خودم کنکور سال پیش رو تو خونه مشترکش رو زدم ۶۱/هیچ کدوم از سوالاتش رو هم ندیده بودم
تو پارسه هم اکثرا تک رقمی بودم همیشه مشترکم بالا ۵۰ بود
ولی الان مشترکم شده ۳۲
من که نگقتم خودم زدم
دوستام میگن.تازه آخر حرفم گفتم شاید داردن دروغ میگن.
بر من لعنت اگه بخوام روحیه کسی رو آزار بدم یا ناامید.
ولی دوستان به یه چیزی توجه کنید
۳-۴ تا از سوالای مشترک که گزینه اشتباه توسط سنحش داده شده رو خیلیا شانسی درست زدن یا دقیقا همون اشتباهی کردن که طراح کرده بوده ولی دیگه از شانسشون "فعلا" درصداشون بالاست.(""فعلا"")
حالا از دوستانی که به داشگاه شریف و امیرکبیر دسترسی دارن و یا تهران زندگی میکنن خواهش میکنم بحث اعتراض رو مهم بدونن و پیگیری کنن
چون خدایی دست ما شهرستانی ها از شریف کوتاست.البته من خودم حتما میرم سنجش.
در ضمن حتما حتما توی سایت هم اعتراض بکنید
من از بحثای بچه های پاارسال تو همین مانشت فهمیدم سنجش تغییرات نهایی رو واسه کسایی اعمال میکنه که روی اون سوالا اعتراض داشتن
امشب هم که دیگه آخرین مهلت اعتراضه

(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ ب.ظ)alireza6660 نوشته شده توسط:  دوستان من سر جلسه استرس زیادی داشتم و نتونستم چندان خوب تست بزنم

مرسی

۷۰۰ تا ۸۰۰ فکر کنم
شایدم بالاتر

این نیز بگذرد
۱
۱
ارسال: #۲۱۷
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۳۲ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  والا ما که با هرکی حرف میزنیم، حتی درس خونا، مشترک رو به زور خدود ۳۰ تا ۳۵ زدن
حالا اینکه یه هو این همه آدم پیدا شدن که مشترک رو بالای ۵۵ یا بعضا بین ۶۰ تا ۶۵ (!!!) زدن، نمی دونم چطور شده!!!

حالا نمیخوام بگم حتما همشون دارن دروغ میگن... ولی خدا وکیلی و انصافا کمی با عقل جور در نمیاد!

حالا احتمالا عقل من مشکل داره که با عقل من جور در نمیاد! ولی خیلی های دیگه رو هم دیدم که با عقل اونا هم جور در نمیاد!

آخه عزیزم ... ۴۵ قبول... ۵۱ هم قبول... ولی دیگه ۶۵ مشترکت رو دقیقا کجای دلم جا بدم؟!!!!
والا!
واقعا اینا یا شانسی زدن یا دارن دروغ میگن چون من کسی را میشناسم که رتبه کنکور کارشناسیش ۱۰ بوده الانم امیر کبیر خونده و الان تو کنکور با این همه بار علمی و نخبه بودنش نزدیک ۴۰ زده و مث ما خیلی ناراحته برای همین مورد چون واقعا نخبه هاشم تو رنج ۴۰ موندن از آدمایی که به راحتی دروغ میگن تا روحیه بقیه را خراب کنن متنفرم من بودم میگفتم مشکل نیست صبر کن تا جوابا بیاد کارنامتا نشونم بده اینجوری بهتر میشه فهمید کی چیکار کرده این شانسی زدن خیلیا خراب کرده تلاش بقیه را واقعا عدالت نیست اگه اصلاح نشه جوابا

منم قبول دارم مشترک امسال سخت(سخت که نبود.آشغال و افتضاح و داغون و خلاصه شکر بر سر طراحان محترم).
والا بنده خودم کنکور سال پیش رو تو خونه مشترکش رو زدم ۶۱/هیچ کدوم از سوالاتش رو هم ندیده بودم
ولی الان مشترکم شده ۳۲
من که نگقتم خودم زدم
۳-۴ تا از سوالای مشترک که گزینه اشتباه توسط سنحش داده شده رو خیلیا شانسی درست زدن یا دقیقا همون اشتباهی کردن که طراح کرده بوده ولی دیگه از شانسشون "فعلا" درصداشون بالاست.(""فعلا"")
حالا از دوستانی که به داشگاه شریف و امیرکبیر دسترسی دارن و یا تهران زندگی میکنن خواهش میکنم بحث اعتراض رو مهم بدونن و پیگیری کنن
من از بحثای بچه های پاارسال تو همین مانشت فهمیدم سنجش تغییرات نهایی رو واسه کسایی اعمال میکنه که روی اون سوالا اعتراض داشتن

(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ ب.ظ)alireza6660 نوشته شده توسط:  دوستان من سر جلسه استرس زیادی داشتم و نتونستم چندان خوب تست بزنم

مرسی

۷۰۰ تا ۸۰۰ فکر کنم
شایدم بالاتر

دوست عزیز میشه لینک اعتراض رو بذارید (برای سنجش)
۰
۰
ارسال: #۲۱۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ ب.ظ)ayubes نوشته شده توسط:  [quote='behnaz110' pid='166038' dateline='1361545621']
سلام دوستان. اگر میشه رتبه من رو هم تخمین بزنید و اگر کسی دسترسی به سایت مدرسان برای تخمین رتبه داره و براش امکان داره یک لطفی کنه تخمین رتبه من رو هم با درصدهای زیر از مدرسان بگیره. من که هر کار می کنم رمزی که خودش پیامک داده رو قبول نمی کنه.
پایگاه ۴۳%
دروس مشترک ۴۹%
سیستم عامل ۷۳%
هوش ۴۳%
مدیریت ۱۵%
زبان ۱۰%
معماری ۵۲%
اگه میشه منابع رو معرغی کنید واسه ما برای سال دیگه و گجا درس خوندید وموسسه رفتید
[/quote

سلام دوست عزیز. والا من به دو تا صفر جلو این رتبه ای که شما فرمودید هم بیاد راضیم. حتی به ۲۰۰ هم راضیم. راستش من برای محاسبه این درصدها کلید سنجش رو نگاه کردم و جوابهایی که دوستان در مانشت به برخی سئوالات دادن رو نگاه کردم. واقعا برخی سئوالات حق با مانشتیها است و و در کلید سنجش اشتباه اعلام شده آنها را هم لحاظ کردم و به این درصدها رسیدم. امیدوارم اعتراض بچه ها اثر کنه و کلید تغییر کنه. خداییش بعضی جاهای کلید واقعا اشتباه داشت که امیدوارم تصحیح بشه به هر حال التماس دعا که همه موفق بشن و به حقشون برسن
۰
۰
ارسال: #۲۱۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ، توسط hesamvazirii.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۳۲ ب.ظ)alireza6660 نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ ب.ظ)hesamvazirii نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  [quote='MSZ' pid='165956' dateline='1361530212']
والا ما که با هرکی حرف میزنیم، حتی درس خونا، مشترک رو به زور خدود ۳۰ تا ۳۵ زدن

والا!

ولی الان مشترکم شده ۳۲
من که نگقتم خودم زدم

مرسی

۷۰۰ تا ۸۰۰ فکر کنم
شایدم بالاتر

دوست عزیز میشه لینک اعتراض رو بذارید (برای سنجش)
[/quote]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ)behnaz110 نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ ب.ظ)ayubes نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ ب.ظ)behnaz110 نوشته شده توسط:  سلام دوستان. اگر میشه رتبه من رو هم تخمین بزنید و اگر کسی دسترسی به سایت مدرسان برای تخمین رتبه داره و براش امکان داره یک لطفی کنه تخمین رتبه من رو هم با درصدهای زیر از مدرسان بگیره. من که هر کار می کنم رمزی که خودش پیامک داده رو قبول نمی کنه.
پایگاه ۴۳%
دروس مشترک ۴۹%
سیستم عامل ۷۳%
هوش ۴۳%
مدیریت ۱۵%
زبان ۱۰%
معماری ۵۲%
[/quote

سلام دوست عزیز. والا من به دو تا صفر جلو این رتبه ای که شما فرمودید هم بیاد راضیم. حتی به ۲۰۰ هم راضیم. راستش من برای محاسبه این درصدها کلید سنجش رو نگاه کردم و جوابهایی که دوستان در مانشت به برخی سئوالات دادن رو نگاه کردم. واقعا برخی سئوالات حق با مانشتیها است و و در کلید سنجش اشتباه اعلام شده آنها را هم لحاظ کردم و به این درصدها رسیدم. امیدوارم اعتراض بچه ها اثر کنه و کلید تغییر کنه. خداییش بعضی جاهای کلید واقعا اشتباه داشت که امیدوارم تصحیح بشه به هر حال التماس دعا که همه موفق بشن و به حقشون برسن

(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ ب.ظ)ayubes نوشته شده توسط:  [quote='behnaz110' pid='166038' dateline='1361545621']
پایگاه ۴۳%
دروس مشترک ۴۹%
سیستم عامل ۷۳%
هوش ۴۳%
مدیریت ۱۵%
زبان ۱۰%
معماری ۵۲%
[/quote

گرفتی ما رو دوست عزیز؟؟؟
شما با این درصدا قطعا تک رقمی میشی
مگر اینکه تمام تغییراتی که بچه های مانشت اشاره کردن رو لحاظ کرده باشی.چون دیگه قرار نیست ۷ تا سوال مشترک تغییر و ۵ تاش حذف بشه
به نظر من کلا ۳ تا سوال مشترک گزینه اشتباهه و ۴ تا سوالش هم باید حذف بشه.دی این حد بعید نیست ولی دیگه بیشترش یه کم دور تز ذهنه.
البته باید بگم پارسال که واقعا سوالات مشترک استاندارد بود هم ۳ سوال مشترک(یه دونه گسسته - یه دونه ساختمان- یه دونه نرم) حذف شد
۱ سوالش هم تغییر گزینه داده شد
۱ سوالش هم دو گزینه ای تصحیح شد
پس پارسال با تمام استاداردیش ۵ سوال مشترک دچار تغییر یا حذف شد
پس اعتراض رو جدی بگیرید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم لینک اعتراض
تا امشب هم بیشتر وقت نیست

(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  [quote='netsupport' pid='166021' dateline='1361543365']
زبان ۷/۲۷%
مشترک ۳/۲۳%
مدیریت ۴۰%
تخصصی ۳۰%
معماری ۱۱%

به نظر شما امکان قبولی وجود داره یا مث پارسال از گردونه حذف میشم؟؟!!
بعید میدونم رتبه ی خوبی بیارید
بالای ۱۰۰۰ به احتمال زیاد
فکر میکنم (و انشالله) رتبه زیر ۲۰۰ میارین حتما
که با این رتبه تو دانشگاه های دولتی قبول میشین حتما...
توکل به خدا

جدا مطمئنی که این درصد ها رتبه زیر ۲۰۰ میده؟
یکی از دوستام اینها رو زده ، به نظرت چند میشه:
زبان:۴۰-۵۵
مشترک:۲۵-۳۵
تخصصی مشترک : ۱۸-۳۰
معماری : ۱۳-۲۰
Rolleyes

(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۳۶ ب.ظ)ayubes نوشته شده توسط:  سلام بچه های ایمد ارم هرکس به اندازه زحمتش موفق شود من که در ازمون هایی مدرسان شرکت کرده بودم ودر ازمون های جامع یک بار رتبه ام ۱ویه بار ۷ بودم
در ارشد سراسری خیلی سخت مشترک بالای ۵۰ بزنی وتخصصی پایگاه داده رو هیلی نارحتم که واسه خاطر جند اشتباه کودکان نمودار تخصیص رو اشتباه زدم ج.ن فبلا اون سوال رو دیده بودم
در کل درصد های امسال نسبت به پارسال پایین هستش به الخص مشترک من خودم پارسال شرکت کردم ۱۱۰۰شدم ودرصد های پارسالم
زبان س
مشترک ۳۳/۳۳ مدیریت ۱۶/۶
پایگاه ۰ هوش ۲۲/۲۲
سیستم ۱۶/۶
ولی امسال مشترک خیلی سخت بود وشاید بالاترین درصد نزدیک ۵۰ باشه من امسال برسی کذدم
زبان ۶/۶
مشترک ۳۸/۸
مدیریت ۵۳
تخصصی ۳۰

ببخشید من یه سوال از شما داشتم
شما توی صفحه ی ۱۳ همین تاپیک این درصدا رو اعلام کرده بودید :
زبان ۶/۶
مشترک ۵۱/۲
مدیریت ۶۷
تخصصی ۵۸
ببخشید اینا درصدای کیه ؟؟/

این نیز بگذرد
۰
۰
ارسال: #۲۲۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ ب.ظ
زبان ....... ۱۰%
مشترک...... ۱۶/۶۷ :|
مدیریت....... ۲۶/۶۷
تخصصی....... ۲۴/۰۷
معدل....... ۱۳/۸۴ :|
خودم فک میکنم فقط مجاز مشمو رتبمم چند هزار میشه... متاسفانه Sad
شبانه و غ انتفایی هم امید ندارمممم Sad((
درست میگم؟
۰
۰
ارسال: #۲۲۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ ب.ظ)GHAYYARI نوشته شده توسط:  با توجه به کلیداولیه سازمان سنجش چیکار کردین؟(رشته IT)
زبان : ۱۶
مشترک: ۳۳
مدیریت:۲۲
تخصصی مشترک:۳۰
(البته اگر سؤال ۴۸ گزینه صحیح ۳ باشه و سؤالهای ۸۴ و ۹۱ هم حذف بشه خیلی خوب میشه، درس پایگاه داده به کلی حذف بشه همشو غلط زدم!Sad)
دستور دیگه ای ندارید؟؟؟

اندکی صبر ، سحر نزدیک است
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۲۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ب.ظ
بچه ها به راستی طبق این کلید های سنجش من گند زذم
زبان ۲/۲
مشترک ۳۳/۳۳
مدیریت ۳۳/۳۳
تحصصی ۲۰
۰
۰
ارسال: #۲۲۳
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ب.ظ
(04 اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ ب.ظ)ayubes نوشته شده توسط:  [quote='behnaz110' pid='166038' dateline='1361545621']
پایگاه ۴۳%
دروس مشترک ۴۹%
سیستم عامل ۷۳%
هوش ۴۳%
مدیریت ۱۵%
زبان ۱۰%
معماری ۵۲%
[/quote

دوست عزیز،فعلا ملاک بچه ها برای محاسبه درصدها کلید سنجش هست و همه افرادی که اینجا درصدهاشون رو نوشتن بر این اساس بوده.کلید سنجش مشخص نیست به چه صورتی تغییر کنه و کدوم سوال حذف و کدوم سوال تغییر گزینه داده بشه.

و ندایی که به من می گوید گرچه شب تاریک است
دل قوی دار سحر نزدیک است...
۰
۰
ارسال: #۲۲۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ب.ظ
سلام دوستان منم
مشترک ۳۶
مدیریت ۳۳
تخصصی ۴۶
بچه ها به نظرتون من تهران روزانه یا شبانه قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی استرس قبولی دارم.اگه کسی میدونه بگه.
آخه نمیتونم شهرستان برم

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۱
۰
ارسال: #۲۲۵
۰۴ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ب.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  سلام دوستان منم
مشترک ۳۶
مدیریت ۳۳
تخصصی ۴۶
بچه ها به نظرتون من تهران روزانه یا شبانه قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی استرس قبولی دارم.اگه کسی میدونه بگه.
آخه نمیتونم شهرستان برم

سلام یه فایل گذاشتم از رتبه های پارسال مقایسه کنید بد نیست

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: LARACROFT0

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۹۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۳۷ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۱۵ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۴۴ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۳۴۴ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۴۵۷ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  تعداد گره های برگ با توجه به درجه نودها rad.bahar ۱ ۲,۲۵۱ ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: سید علی اصغر
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۲۰۰ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۶۳ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۳۹۱ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close