زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش

ارسال: #۹۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ ب.ظ
RE: درصدای بچه های مهندسی کامپیوتر بر مبنای کلید اولیه سنجش
درود بر آزاد
مشترک:۳۱
تخصصی:۲۱
Sad
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24
ارسال: #۹۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۴۴ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  الان بخوایم اعتراض کنیم باید دقیقا چیکار کنیم؟
زحمت میکشی و میری به این آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و عضو میشی و بعد هر چندتا درخواست که داری رو ارسال میکنی، به نظرم بهترین راه همینه. من خودم این چند روزه با اساتیدم در ارتباط بودم و سعی کردم با مشورت گرفتن از اونها دلایل قانع کننده ای رو برای سنجش ارسال کنم.

Effort is only effort when it begins to hurt - Jose Gasset
۱
۰
ارسال: #۹۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۵۴ ب.ظ
به نظر من این کاری که داریم میکنیم ( محاسبه درصدها و خوشحال یا ناراحت شدن ها...) بچه بازیه! ( البته قصد بی احترامی ندارم) به جای اینکه بیایم سوالات اشتباه رو مشخص کنیم و اصولی بریم و اعتراض کنیم ( دسته جمعی) نشستیم و درصدا رو بالا پایین می کنیم؟؟؟
آقایون مدیر ، خواهشا چند تا موضوع جداگانه برای سوالات اشتباه ایجاد کنید، واقعا دارید چه کار می کنید؟؟؟
خواهشا برای هر سوالی که اشتباه هست یه موضوع جدا باز کنید و بررسی کامل کنیم تا بتونیم همه باهم اعتراض کنیم
خواهشا این کار رو بکنید، خواهشا، خواهشا، خواهشا...
۵
۰
ارسال: #۹۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ ب.ظ
سلام
بهتون تبریک میگم حتما تهران قبول میشین
یه سوال داشتم
شما برا تخصصی معماری چه منابعی رو خوندین من که ۹ ماه خوندم خوب نزدم
ممنون میشم از راهنمایی تون
۰
۰
ارسال: #۹۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۵۱ ب.ظ
avin جان
منبع درست انتخاب کردن و با کیفیت خوندن مهمه من خودم یه دوست دارم پارسال شرکت کرد به قول خودش روزی هم ۱۵ ساعت میخوند ولی چون که مرجع نخوند و کیفیتش هم خوب نبود به زور ۱۵۰۰ آورد
از الان شروع کن لازم نیست روزی هم ۱۰۰۰ ساعت بخونی با روزی ۴ ۵ ساعت شروع کن و همین طور زمانش رو زیاد کن بازم میگم کیفیت خوندن خیلی مهمه و مرجع خوندن بعد کتابای کنکوری

برای چیزهایی که میخوایم بجنگیم، تلاش کنیم، سختی بکشیم و تا بهش نرسیدیم از پا ننشینیم
حتی اگه چندین و چند بار شکست خوردیم
به ادیسون نگاه کن...!!!
۱
۰
ارسال: #۹۶
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۳۸ ب.ظ
مشترک۶۹
تخصصی نرم ۴۶

آیا امیدی هست به روزانه؟

ترا خدا یکی بگه
۰
۲
ارسال: #۹۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۵۵ ب.ظ، توسط Nima Masghadi.)
اگه کلید نهایی این باشه ( که بعید میدونم )
زبان : ۶۲/۲۲
ریاضی : ۱۴/۵۸
مشترک : ۴۰
تخصصی نرم : ۶۴/۵
تخصصی هوش : ۴/۱۶
معدل موثر ۱۷/۹۸ + سهمیه شاگرد اولی
به نظرتون تهران میشه آورد ؟ کدوم دانشگاه ؟

(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ ب.ظ)SOFT23 نوشته شده توسط:  مشترک۶۹
تخصصی نرم ۴۶

آیا امیدی هست به روزانه؟

ترا خدا یکی بگه

صد در صد روزانه قبول می شید. حتی به تهران امید داشته باشید. مشترکتون خیلی خوبه . تخصصی هم خوبه . اگه معدل موثرتون هم خوب باشه حتما قبول میشید.

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰
ارسال: #۹۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ ب.ظ
سلام
لطفا یکی بگه من با این درصدا کجا قبول میشم:

زبان :۸ %
ریاضی : ۰
مشترک: ۳۰ %
تخصصی نرم افزار: ۴۰ %
تخصصی هوش : ۴۲ %

کجا قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۹۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۱۵ ب.ظ، توسط Bahar_t.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ)mortez28 نوشته شده توسط:  به نظر من این کاری که داریم میکنیم ( محاسبه درصدها و خوشحال یا ناراحت شدن ها...) بچه بازیه! ( البته قصد بی احترامی ندارم) به جای اینکه بیایم سوالات اشتباه رو مشخص کنیم و اصولی بریم و اعتراض کنیم ( دسته جمعی) نشستیم و درصدا رو بالا پایین می کنیم؟؟؟
آقایون مدیر ، خواهشا چند تا موضوع جداگانه برای سوالات اشتباه ایجاد کنید، واقعا دارید چه کار می کنید؟؟؟
خواهشا برای هر سوالی که اشتباه هست یه موضوع جدا باز کنید و بررسی کامل کنیم تا بتونیم همه باهم اعتراض کنیم
خواهشا این کار رو بکنید، خواهشا، خواهشا، خواهشا...
خواهشاااااااااااااااااااااا

(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۵۳ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  اگه کلید نهایی این باشه ( که بعید میدونم )
زبان : ۶۲/۲۲
ریاضی : ۱۴/۵۸
مشترک : ۴۰
تخصصی نرم : ۶۴/۵
تخصصی هوش : ۴/۱۶
معدل موثر ۱۷/۹۸ + سهمیه شاگرد اولی
به نظرتون تهران میشه آورد ؟ کدوم دانشگاه ؟

(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ ب.ظ)SOFT23 نوشته شده توسط:  مشترک۶۹
تخصصی نرم ۴۶

آیا امیدی هست به روزانه؟

ترا خدا یکی بگه

صد در صد شریف میاری
سهمیه شاگرد اولی کولاککککککککککککککک میکنه .
شیرینیمو بعدا ازت میگیرمBig Grin

صد در صد روزانه قبول می شید. حتی به تهران امید داشته باشید. مشترکتون خیلی خوبه . تخصصی هم خوبه . اگه معدل موثرتون هم خوب باشه حتما قبول میشید.

اندکی صبر ، سحر نزدیک است
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۳۴ ب.ظ
آقایون و خانوما من که اصلا نمی خوام پیش داوری کنم و به جواب ها نگاه کنم.
لطفا سر سئوال هایی که می دونید اشتباه هست به توافق برسید و اعلام کنید. من هم همون ها رو اعتراض خواهم کرد. حالا می خواد علیهم باشه یا به نفعم.
۰
۰
ارسال: #۱۰۱
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۵۴ ب.ظ، توسط Nima Masghadi.)
شما دعا کن ما شریف بیاریم شیرینیت با من ;-)
فعلا به هیچی نمیشه دل خوش کرد تا روز اومدن نتیجه . فقط از این که مطمئنم قبول میشم خوشحالم . بقیه ش با خدایی که نتیجه تلاش هیچکس رو بی نتیجه نمیزاره و هرچی صلاح باشه براش پیش میاره.
تو قران هست :
چه بسیار چیزهایی که فکر می کنید سود شما در آنهاست درحالی که ضررتان در آن است و چه بسیار چیزها که فکر می کنید ضرر شما در آنهاست در حالی که سودتان در ان است و خدا به آن آگاه تر است .
(ترجمه دقیق نیست ولی مضمون همینه)
با ارزوی موفقیت برای همه .

(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۰۸ ب.ظ)maryam goli نوشته شده توسط:  سلام
لطفا یکی بگه من با این درصدا کجا قبول میشم:

زبان :۸ %
ریاضی : ۰
مشترک: ۳۰ %
تخصصی نرم افزار: ۴۰ %
تخصصی هوش : ۴۲ %

کجا قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کجاشو که خدا میدونه . اما اگه همین درصد ها باقی بمونه تو کلید نهایی , حتما قبول میشید. استرس قبولی نداشته باشید. شهرش رو هم به خدا بسپارید. فقط درست انتخاب کنید تا بهترین جای ممکن قبول شید .

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۲
۳
ارسال: #۱۰۲
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۵۷ ب.ظ
سلام بچه ها این دفترچه a b c d من یادم نیست دفترچه چی بود اگه هممون یکی بودیم میشه به من بگید دفترچه چی بودیم
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۳۶ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۵۷ ب.ظ)sanaz5 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها این دفترچه a b c d من یادم نیست دفترچه چی بود اگه هممون یکی بودیم میشه به من بگید دفترچه چی بودیم

سلام.نخیر همه یکسان نبودند.اگر همه یکسان بودند که دیگه نوع دفترچه معنایی نداشت!
۲
۰
ارسال: #۱۰۴
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۵۲ ب.ظ
بچه ها اگه توو کلید نهایی به اینا برسم امیدی هست یجا قبول شم؟؟
زبان ۳
ریاضی سفید
مشترک ۴۶
تخصصی نرم ۲۰
امیدی هست غیرانتفاعی علم و فرهنگ تهران قبول شم؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۰۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۰۵ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ)behnaz110 نوشته شده توسط:  سلام دوستان. این چند روزه پیگیر صحبتهای همه شما عزیزان بودم و حس می کنم بالاخص خیلی ها با دیدن کلید سنجش ناامید شدن یا خیلی خوشحال. خواستم عرض کنم نمی خوام امید الکی بدم یا کسی را نا امید کنم اما با توجه به تجربه ای که از کنکور دادن دارم خدمتتون عرض می کنم که کلید اولیه سنجش در تمام مقاطع تحصیلی و در تمام رشته ها پر از اشتباه هست. من امسال با آمادگی نسبتا بهتری سر جلسه رفتم و در هر دو رشته ای تی و کامپیوتر شرکت کردم. خدا را شکر امسال خیلی بهتر دادم. باور کنید کلیدی که مدرسان منتشر کرد از کلید سنجش خیلی بهتره. کلید واقعی و نهایی که مبنای تصحیح است رو شاید شما هیچ وقت نبینید یا شاید هم روزی منتشر بشه که شما ترم اول ارشد رو به امید خدا پشت سر گذاشته اید. الان رتبه یک ارشد هم با دیدن این کلیدها به رتبه ۱۰۰ هم امید نداره.البته در این موقعیت حساس بی کار نباشید و اشکالات رو صحیح و منطقی و نه از روی تعصب به سنجش اعلام کنید. بقیه هم به فکر شما هستند. شنیده ام اساتید هم بی کار نیستند. نامه دکتر قدسی در سالهای پیش برای حذف و تغییر کلید رو حتما دیدید و به یاد دارید. نمونه این تلاشها کم نیستند فقط اطلاع رسانی نمی شه. علت اینکه نتایج رو هم اینقدر دیر اعلام می کنند همینه. می خواهند بدون نقص و عیب باشه و حقی تضییع نشه. صبور باشید. خودم شخصا حاضرم نتایج را حتی یک ماه دیر تر از اینی که هست اعلام کنند اما حقی تضییع نشه. شاید الان همتون بگید من طرفدار سنجش هستم. نه اصلا اینطور نیست اما بپذیرید که آنها بیش از همه سنگینی مسئولیتی که به گردن دارند رو می دونند و بار اول هم نیست کنکور برگزار می کنند پس شتابزدگی در اعلام نتایج ندارند. این کلید از آرشیو بیرون می یاد و ممکنه متعلق به دو یا چند سال پیش باشه که طراح سئوال داده(سئوالات همین امسال لزوما طراحی نمیشه بلکه ممکنه چند سال قبل تر حداکثر تا ۴ سال پیش طراحی شده و در آرشیو سنجش بوده اما الان باحل جدید و به روز در کلید نهایی به کمک شما و اساتیدمون می یاد تا ملاک گزینش بشه یا شاید هم حذف بشه چون با علم امروز شاید جواب متفاوتی داشته باشه) به هر حال توکل به حق داشته باشید و با یاد او دلتان را آرام کنید. شما هر انچه در توانتون بود رو برای درس خوندن گذاشتید. بسپارید همه چیز رو به خدا که او صلاح بندگانش را بهتر می داند. خداوند رو شاهد می گیرم بر این حرف که با همه اوضاع درهمی که ما داریم تصور می کنیم خداوند حق هیچ کس رو نمی ذاره پایمال بشه و هر کس زحمت کشیده و خوب و مفهومی خونده ان شااله نتیجه می گیره

امیدوارم مرسی از اینکه اینا رو گفتید چقدر تاثیر خوبی داشت تو روحیه من یکی
۴
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۳ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۷۰ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۱۰ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۶۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۳۲۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۲۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۷۱۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۸۱۴ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۷۷۵ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close