زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام کلیدها:۳۰ بهمن ساعت ۱۸

ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ ب.ظ
به اطلاع می رساند، کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ از ساعت ۱۸ روز ۳۰ بهمن در این سایت منتشر می شود.

منبع:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱۳
۳
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: xani , mizgly , Solmaziranica , r.jafari , redflight , mehdi.nine , amin_2994 , ENGii , kaviresabz , aydingol , zeinab , simorghsimorgh , tiran22 , lordesiah
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ب.ظ
RE: اعلام کلیدها:۳۰ بهمن ساعت ۱۸
(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ب.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  به اطلاع می رساند، کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ از ساعت ۱۸ روز ۳۰ بهمن در این سایت منتشر می شود.

منبع:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ببخشید سوال میکنم شما از رو منبع خاصی اینو میگید؟

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۰
۳
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ ب.ظ
همون طور که دوستمون گفتند منبع خبرتون رو ذکر کنید
اخبار بدون منبع و غیر موثق از سایت حذف خواهند شد
ضمن این که خبرها رو باید در بخش اخبار بیارید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۳
۹
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ب.ظ
بابا شما دیگه خیلی باحالید بنده خدا که لینک داده کلیک کنید روش بعد کافیه یکم برید پایین صفه خبر و خودتون می بینید
۱۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.nine , pouri_sb , aatwo , Amir V , مورتن , shima_24 , mohsen.srn , nader618 , IT.setareh91 , niousha , Bahar_t
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط pouri_sb.)
اینکه می گین تو بخش خبرها درست! اما بچه ها به این تالار بیشتر سر می زنن!!!!!!!!!!!

منبع رو که نوشتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پرینت اسکرین بگیرم از سایت سنجش خوبه؟؟؟؟؟؟؟ متاسفم واقعا!!!

کاربرد بعضی دکمه ها رو هم ملت یاد بگیرن بد نیست....!

این پرینت اسکرین سایت منبع(سنجش):

در ضمن خواستین یه دوره ICDL پیش من بیاین تا اسکرول کردن یه سایت رو بهتون یاد بدم!!!!!!!!! اجباری نیست بیاین پیش من. هرجا خواستین برین کلاس اما زشته بعد از حداقل ۳ سال کامپیوتر خوندن و یدک کشیدن اسم مهندس این جوری برخورد کنین!
Fardad-A، در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

میدونم که یه کم ناراحتین ولی یه کم بهتره رعایت همدیگه را بکنیم.

۱۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: anika , Bahar_t
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ق.ظ
من یه چیزی را سر در نمیارم. مگه بعد از کنکور تازه میشینن حل میکنن که آماده نیست؟؟؟

خدایا اینا چیکار میکنن با این جوونا!!

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: -Ali- , SaMiRa.e , pouri_sb , mehrdad372 , Amir V , redflight , مورتن , amin_2994 , ENGii , rahhil , nader618 , zer0ne , kaviresabz , mahsa_a3moon , IT.setareh91 , ana_12345 , rezaei.m , aydingol , nazibahar , virtual girl , شاپری , farnaz55 , Pakzad , azad_ahmadi , neda_Network , zibaziba , saaraa , ansarirobo , lordesiah , goldoon
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ب.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  اینکه می گین تو بخش خبرها درست! اما بچه ها به این تالار بیشتر سر می زنن!!!!!!!!!!!

منبع رو که نوشتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پرینت اسکرین بگیرم از سایت سنجش خوبه؟؟؟؟؟؟؟ متاسفم واقعا!!!

در ضمن خواستین یه دوره ICDL پیش من بیاین تا اسکرول کردن یه سایت رو بهتون یاد بدم!!!!!!!!! اجباری نیست بیاین پیش من. هرجا خواستین برین کلاس اما زشته بعد از حداقل ۳ سال کامپیوتر خوندن و یدک کشیدن اسم مهندس این جوری برخورد کنین!

من عذر خواهی می کنم چون همیشه برای خبرها بخش مربوطه رو از سمت راست انتخاب می کنم و اطلاعیه ها و اخبار رو میزنم ! و تو اخبار و و طلاعیه ها ندیدم ضمن این که تو خبرگزاری های خوندم که امروز اعلام می شه.

ضمن این که باز هم به نظرم باید خبر در بخش اخبار اورده بشه. مساله محل سر زدن نیست! و تا اونجایی که میدونم لحنم بد نبوده.

ممنون از اطلاع رسانیتون . سعی می کنم بیشتر دقت کنم و البته یاد بگیرم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , pouri_sb , q88lp , mohsen.srn , هاتف , ana_12345 , aydingol , farnaz55 , tiran22 , maneshty
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ق.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ب.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  اینکه می گین تو بخش خبرها درست! اما بچه ها به این تالار بیشتر سر می زنن!!!!!!!!!!!

این پرینت اسکرین سایت منبع(سنجش):

شرمنده نمیدونستم اینقد بهتون بر میخوره
مرسی که به فکر ملت هستید

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۲
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouri_sb
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ق.ظ، توسط pouri_sb.)
خواهش می کنم . تند رفتم اعصاب نمی ذارن برای آدم. از صبح داشتم ۴ تا سایت سنجش و این جا (همین تالار کنکور ۹۲) و همپا و آزمون رو رفرش می کردم...! تا این خبر رو قرار دادن بالاخره.
۲
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۱۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ق.ظ، توسط redflight.)
واقعا موافقم! مگه بعد از کنکور حل می کنن که صد سال بعد میان توی سایت می زان!!!DodgyDodgyDodgyDodgy
۲
۱
ارسال: #۱۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ، توسط mohsen.srn.)
باور کنید که اینا خودشون هم روز کنکور سوالات رو میبینند!

فکر کنم روند انتخابِ سوالات رو هم مکانیزه کردند.(البته خیلی مسخرست!)

اگر فقط یه نفر تمام سوالات رو قبل از چاپ نگاه میکرد این قدر سوالات غلط و مبهم توی کنکور پیدا نمیشد.

بقول یکی از دوستان مثل اینکه بین علما اختلاف افتاده که چه گزینه ای درست اعلام کنند.
حالا تازه بعد از انتشار کلید اولیه استرس و بدبختی شروع میشه.
چه سوالات غلطی که حذف نشده و چه سوالاتی که گزینه ی غلط بعنوان درست انتخاب شده...

کلاً بنظرِ من سیستم تحصیلاتِ عالی ایران (حداقل در رشته ی ما) داره به قهقرا میره. بنظرم اون بالاها یه چیزهایی به انحصار برخی ها در اومده.
و اِلا این همه نقص توی کارهای اینها بنظر خیلی غیرعادی میاد.
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pherdous , niousha , tiran22
ارسال: #۱۲
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ ب.ظ
اینجوری که من دیدم همه بچه ها تخمین رتبه هاشون رو هم زدن و نیازی به کلید ندارن Smile)
۰
۱
ارسال: #۱۳
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ ب.ظ
اقا ممنون بابت خبرت. ولی حواستون باشه این سازمان سنجش مارمولک ممکن حدود ساعت ۳ به بعد بزاره!!! من که یک Refresh Man استخدام کردم که فقط تو کار رفرشه!! بهش می گن فرشید رفرش!!! Wink
۳
۰
ارسال: #۱۴
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من یه چیزی را سر در نمیارم. مگه بعد از کنکور تازه میشینن حل میکنن که آماده نیست؟؟؟

خدایا اینا چیکار میکنن با این جوونا!!

عجب سوالی می پرسید آقا فرداد Big Grin.معلومه که بعد از کنکور می شینن حل می کنن.اگر قبل از کنکور حل می کردن که می فهمیدن کلی از سوالاشون غلطه!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen.srn , samaneh22 , aatwo , neda_Network
ارسال: #۱۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ ب.ظ
دوستان من الان دیدم سنجش زده توی سایت کلید ها رو .
ساعت سازمان سنجش با ما ها متفاوت
بریم ببینیم چه کردیم .

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aydingol , zibaziba

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۱۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۴ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۴۳۹ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Star ۱۸۳ هوش و ۲۴۰ نرم افزار با سهمیه رتبه اولی در کنکور ۹۷ parisa74103 ۰ ۲,۰۰۸ ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  دستگاه ساعت حضور و غیاب Suprema face Station fafaferdos ۰ ۱,۹۱۳ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fafaferdos
  درخواست حل سوال ۱۸۰ از کامپیوتر ۹۶ Sepideh96 ۲ ۱,۴۱۴ ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msour44
  بهترین ساعت‌های هوشمند مجهز به سیستم‌عامل Android Wear frnk71 ۰ ۲,۳۶۷ ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: frnk71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close