زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فوری - شدیدا به کمکتون احتیاج دارم

ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۴۲ ق.ظ
فوری
با سلام خدمت شما

هدف: قصد کردم تو کنکور ارشد کامپیوتر دانشگاه آزاد ۹۲ که ثبت نامش تا شنبه ۲۸/۱۱/۱۳۹۱ هست شرکت و انشالله در واحد علوم تحقیقات تهران قبول خواهم شد.
یک سال از کتاب ها و کنکور دور بودم و از لحاظ داشتن پیش ضمینه درسی، بین ضعیف تا متوسطم
فاصله تا کنکور ۳ماه که احتمالا برای ۲ یا ۳ هفته برم مسافرت که می مانه ۲/۵ ماه
نگرانم که جایی که میخوام قبول بشم! –انشالله-
لطفا در مورد انتخاب رشته هم راهنمایی بفرمایید. شخصا، علاقه شدیدی به هوش مصنوعی دارم اما نرم افزار هم در مرتبه بعدی دوست دارم (یعنی در کل ابتدا هوش و سپس نرم افزار). اینکه حتما قبول بشم با اینکه علاقم اولم باشه موازی شده. البته احساس می کنم در هر کدام از دو رشته فوق میشه بعد پاس کردن واحدهای تئوری، ضمینه تحقیق و پژوهش را فرضا مباحث مرتبط با هوش مصنوعی انتخاب کرد و خودمو می تونم وقف هوش مصنوعی کنم. (منو برادر و دوست خودتون فرض کنید و دلسوزانه بهم کمک کنید و در انتخاب گرایش و قبولیم راهنمایی کنید)
الان نمیدونم، منابع چی هست؟ آیا تغییر کرده؟ چی کم و زیاد شده؟
آیا تو این فرصت کم و داشتن سطح دانش فعلی، رسیدن به هدفم امکان پذیر است؟
اما اینو میدونم، که با این وقت کم نمیشه همه درس هارو مطالعه کرد، درسته؟ اگر پاسخ منفی هست، بر طبق هدف، روی کدام درس ها وقت بگذارم که نتیجه فوق الذکر را بگیرم؟
و اینکه آیا مطالعه تو این وقت کم صحیح است؟ یا فقط تست بزنم!
آیا با زدن تست های ۵سال گذشته و بدون مطالعه میتونم به هدفم برسم؟
چطور واسه مطالعه و تست زدن برنامه ریزی کنم؟ (اضافه کنم که من شاغل در شیفت شبم و میشه گفت روز آزادم ولی با توجه به بیداری شب قبل چند ساعتی باید بخوابم)
فکر می کنم هرآنچه لازم بود را خدمتتان گفتم (اگر چیزی از قلم افتاد بپرسید تا بگم). لطفا بفرمایید چه درسایی و از چه منابعی و طبق چه برنامه و اصولی و طی چه بازه زمانی و همینطور زمان شروع تست و جمع بندی را...
شدیدا به هم فکری و راهنمایی تون محتاجم و مصممم که علوم تحقیقات تهران قبول بشم.
فوری

بهترین شغل در حوزه IT

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برترین کارفرما و شرکت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فروش کتب مرجع و کنکوری ناب کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته

۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ق.ظ
به نظر من حالا که زمان زیادی ندارین طبیعتا نمی تونید کتاب مرجع و ... بخونین پس سریع برید سراغ خلاصه درس و تست ها
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aahmadi83
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ق.ظ
RE: فوری - شدیدا به کمکتون احتیاج دارم
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ق.ظ)soniasa نوشته شده توسط:  به نظر من حالا که زمان زیادی ندارین طبیعتا نمی تونید کتاب مرجع و ... بخونین پس سریع برید سراغ خلاصه درس و تست ها

ممنون از پاسختون
اما اگر متن درخواستمو خونده باشید، می بینید که به علت وقت و فرصت کم درخواست کمک کردم. هیچکی هم بهم پاسخ نداده!

آقای دکتر تنهایی، آقای فرداد کجاییییین؟
دوستان با تجربه به دادم برسید...

بهترین شغل در حوزه IT

برترین کارفرما و شرکت

۱
۲
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ق.ظ، توسط SaMiRa.e.)
برای انتخاب رشته بهتربرید به گرایشی که علاقه دارید .
برای خوندن هم به نظرم میتونید یک ماه اول ،‌ یکی دو درس که هنوز تو خاطرتون هست و میدونید که ضریب خوبی داره بخونید و یک ماه و نیم بقیه رو هم تست کار کنید . ( البته دروسی که میخواهید بخونید سعی کنید کتاب کنکوری و خلاصه باشه . )
روی زبان هم وقت بگذاریدفکر کنم بد نباشه .
منابع هم تغییر آنچنانی نداشتند.
( ببخشید من با تجربه نیستم فقط یه نظر بود . Smile )
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aahmadi83 , Pegasus
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ ق.ظ
دوست عزیز ! شما تازه امروز این موضوع رو ایجاد کردید. کمی صبر کنید دوستان راهنمایی می کنن. ضمن این که قبلا هم گفتم که اقای تنهایی بدلیل مشغله هاشون کمتر سر می زنن و در صورتی که سر بزنن و ببینید جواب میدن.

اگه منظورتون از منابع مواد درسی باشه می تونید توی دفترچه پیداش کنید.
امکان رسیدن یا نرسیدن به هدفتون به خودتونف تلاشتون و موارد این چنین بستگی داره.

بهتره در این بازه درسهایی رو بخونید که ضریب بالاتری دارن و به نظرم از درسهایی شروع کنید که بهشون مسلط ترید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aahmadi83 , masoomeh_s
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۸ ب.ظ
به نظرمنم اینکه بسته به انگیزه تون داره اگه به هدفتون فکر کنید حتما موفق میشد.

منم میخام هوش علوم تحقیقات حتما قبول شم البته بعدش میخونم برای سراسری .

نظریه چون تو درسا هوش دوجا ضریبش حساب میشه هم تو مشترک و هم تو تخصصی مهمه مشترکا رو هم خوب بخونید.

تست زیاد بزنید.

ایشالله که قبولید ، موفق باشید.

ولا تایئسوا من روح الله، انه لا یایئس من روح الله، الا القوم الکافرون.

از رحمت‏ خدا نومید مباشید زیرا جز گروه کافران کسى از رحمت‏ خدا نومید نمى شود
۰
۱
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ ب.ظ
سلام
راستی اگه ثبت نام کنید و برید خیلی خیلی سخت می تونید برای سراسری بخونید
من ۹ واحد برداشتم درسا دانشگاهم حتی نمی رسیدم.

(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ)masoomeh_s نوشته شده توسط:  به نظرمنم اینکه بسته به انگیزه تون داره اگه به هدفتون فکر کنید حتما موفق میشد.

نظریه چون تو درسا هوش دوجا ضریبش حساب میشه هم تو مشترک و هم تو تخصصی مهمه مشترکا رو هم خوب بخونید.

تست زیاد بزنید.

۱
۰
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط masoomeh_s.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ب.ظ)Bahar-AI نوشته شده توسط:  سلام
راستی اگه ثبت نام کنید و برید خیلی خیلی سخت می تونید برای سراسری بخونید
من ۹ واحد برداشتم درسا دانشگاهم حتی نمی رسیدم.

(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ)masoomeh_s نوشته شده توسط:  به نظرمنم اینکه بسته به انگیزه تون داره اگه به هدفتون فکر کنید حتما موفق میشد.

تست زیاد بزنید.

بله مرسی ولی اگه انشالله قبول شدم ترم اول رو مرخصی میگیرم .

ولا تایئسوا من روح الله، انه لا یایئس من روح الله، الا القوم الکافرون.

از رحمت‏ خدا نومید مباشید زیرا جز گروه کافران کسى از رحمت‏ خدا نومید نمى شود
۰
۲
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ب.ظ
نه زمان کم نیست خوب هست می رسید بخونید
یک سال فاصله زمان زیادی نیست
راست می گه.نظریه در واقع ضریبش ۶ می شه پس سعی کنید هم کتاب لینز و هم حلش رو بخونید اگه تموم کردید یه کتاب تستی مثل نیکوکار بخونید
به نظر من سعی کنید قبل از عید مفاهیم رو کار کنید..و تموم شه..لازم نیست کتاب منبع باشه
مثلا ساختمان داده پوران پژوهش یا مقسمی همون مختصری که اولش گفته کافیه
اما نظریه رو عجله نکنید..فقط طوری برنامه بریزید که کتابش و حلش تموم شه تا قبل کنکور
محاسبات خیلی حفظی اومد به نظرم همون راهیان ارشد یا پوران کافیه یک هفته ای تمومه
از ۱ فروردین شروع کنید مجموعه تستا کنکور ۸ سال رو بزنید من ۲ دور زدم
هوش مصنوعی مباحثی میاد که فقط فصل آخر سپاهان یکمی گفته..شبکه عصبی-فازی
نظر من اینه که تستا کنکور سال قبل کافیه..جدیدم اومد نزنید
الگوریتم هم مقسمی کافیه..و جمع بندی هم که گفتم از اول فروردین
راستی اگه منابع مثل پارسال باشه زمان کنکور ۲ ساعت..با زدن درصدا ۳۰-۴۰ صد درصد قبولید
آمار و معماری برا ما نبود
موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ، توسط sima2.)
به نظر من زمانتون کمه ولی این به این معنی نیست که نتونید . بلکه باید تلاشتون رو بیشتر کنید و به حداکثر برسونید . برخلاف دانشگاه سراسری برای آزاد باید تمرکزتون رو دروسی باشه که کمتر دیگران سراغش میرن مثل ریاضیات . همچنین درسایی رو که اکثرا تا یه حد و درصدی میزنن شما باید کمی بیشتر بزنید . اینطوری جهش ترازتون زیاد میشه
۰
۱
ارسال: #۱۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ ب.ظ
از اینکه هم در پیام خصوصی ،هم در پروفایلم نوشتید و اینکه من چند روزی نبودم و شما هم تا امشب وقت دارید برای ثبت نام فقط دو سه تا نکته را عرض میکنم.
اول اینکه با این اطلاعات کمی که از شما در دست هست نمیشه یه نسخه کامل پیچید.
دوم اینکه من فکر میکنم در دانشگاه آزاد اگه نمره هر واحد دیگه را هم بیارید میتونید برید اونجا. طبیعی است که علوم تحقیقات تهران واحد تاپ دانشگاه آزاده . اگه این تصور من درسته فعلا" در همین واحد ثبت نام کنید. اگه تصورم غلطه یه کم احتیاط بخرج بدین و یه واحد پایین تر ثبت نام کنید.
سوم اینکه تست زدن دو جوره یکی برای سنجش سواده یکی برای آموزش. یاد گرفتن یه درس طبیعیست که مرحله اوله کار هست. تست زدن واسه مهارت بیشتر بکار میاد تا آموزش.
بهر حال مجبورید مطالب درسی را بخونید ولی اگه سطحتون ضعیفه نمیرسید عمیق بخونید. خوشبختانه کنکور آزاد هم خیلی عمیق نیست. تستهای تکراری و تستهای ساده درش زیاده. ولی برای علوم تحقیقات طبیعی است که باید زحمت بیشتر از حد معمول بکشید. بنظرم یه کم سفرتون را مختصر تر کنید. البته من نمیدونم چه درسهایی را باید امتحان بدین که بتونم توصیه خاصی داشته باشم.
نرم افزار و هوش هم بستگی به علاقه تون داره . فعلا" نرم افزار بازار کار مشخص تری داره. مگر اینکه علاقه تون به هوش بیشتر باشه یا در کارتون بیشتر بکار بیاد.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۳
۳
ارسال: #۱۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ق.ظ)aahmadi83 نوشته شده توسط:  منابع چی هست؟ آیا تغییر کرده؟ چی کم و زیاد شده؟
معرفی کتب توی بخش منابع هست.بخش منابع برای هر درسی توی تاپیک خودش هست:

(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ق.ظ)aahmadi83 نوشته شده توسط:  نگرانم که جایی که میخوام قبول بشم! –انشالله-
ای کاش واحدهای نزدیک دیگه رو هم میزدید.مثلا قزوین.
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ق.ظ)aahmadi83 نوشته شده توسط:  لطفا در مورد انتخاب رشته هم راهنمایی بفرمایید. شخصا، علاقه شدیدی به هوش مصنوعی دارم اما نرم افزار هم در مرتبه بعدی دوست دارم
مزایا و معایب هرکدوم رو بچینید کنار هم بعد یه تصمیم بگیرید.به آینده تون و کارهایی که تو زمینه شغلی میخواید انجام بدید فکر کنید.فقط همین لحظه رو نبینید.بقیه اش هم بر اساس استعداد و توانایی که توی هرگرایش دارید تصمیم بگیرید و اولویت بندی کنید.
(۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ق.ظ)aahmadi83 نوشته شده توسط:  روی کدام درس ها وقت بگذارم که نتیجه فوق الذکر را بگیرم؟
از درسهایی که توشون قویترید غافل نشید.توی این ۳ ماه نمیتونید همه رو تقویت کنید
از طرفی تستهای آزاد مثل دولتی سخت نیست و سطحی ترند.تستهای گذشته و موضوعاتی که از اونها سئوال بوده رو خوب کار کنید
بدون مطالعه(اگر پایه تون خوب نباشه) حتی برای آزاد هم ممکنه با مشکل مواجه بشید
۱
۲
ارسال: #۱۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ب.ظ
دوستان عزیزم - از پاسخ و محبت همگی تشکر می کنم و قدردان محبتتون هستم.

بهترین شغل در حوزه IT

برترین کارفرما و شرکت

۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e
ارسال: #۱۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ب.ظ
تا اونجایی که خاطرم هست برای ثبت نام ازاد می تونید ۲۰ رشته محل رو انتخاب کنید و فکر کنم این بدین معنی هست که در صورت عدم قبولی در یکی می تونید در دیگری ادامه بدید
ضمن این که ثبت نام کنکور ازاد تمدید شد.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۱۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ق.ظ
از پاسختون ممنون و متشکر

۱- هر اطلاعاتی که فکر میکنید برای یک نسخه پیچی کامل طوری که انشالله خروجیش قبولی در واحد علوم تحقیقات بشه را بفرمایید تا خدمتتون ارائه کنم.
۲- اینکه فرمودید "اگه نمره هر واحد دیگه را هم بیارم میتونم برم اونجا" را مطلع نیستم. شما میدونید؟
۳- دروس: زبان تخصصی (۲) - ریاضیات مهندسی، محاسبات و گسسته (۲) - ساختمان داده، مدار منطقی، نظریه و سیستم عامل (۳) - طراحی الگوریتم، پایگاه داده ها، مهندسی نرم افزار و هوش مصنوعی (۴)

حالا نسخه منو با توجه به این مدت زمان باقی مانده (۲/۵ماه) و اینکه در هر درس چه کتاب هایی (مرجع، کمک درسی و تست) و اینکه کدام درس بگذارم کنار و یا روی فلان مبحث از فلان درس ها بیشتر وقت گذاشته (با توجه به پیشینه طراحان سوالات آزاد، از آنجایی که بعضی دروس هرچند که خوب بخونید بازهم احتمال اینکه نتونید به سوال پاسخ بدید هست(ریسکه)) و کدوم دروس نیاز به مطالعه نداره ( بعضی دروس باید مطالعه بشه، بعضی فقط فرمول و تمرین، بعضی نیاز به مطالعه نیست و تست کافیه و...) بپیچید.

خدا خیرتون بده که انقدر دلسوزانه و با دقت برام وقت میگذارید.

بهترین شغل در حوزه IT

برترین کارفرما و شرکت

۱
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۶۴ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۷۵ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۰۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۸۷۷ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  ارشد یا کار؟ به راهنماییتون نیاز دارم mona64 ۱۱ ۸,۲۶۲ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Question Pointer C++ آرایه کمک فوری ... porseshgar ۰ ۱,۵۲۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  اگر در مصاحبه ی برای قبولی دانشگاه رد بشویم چه می شود ؟(لطفا فوری راهنمایی کنید) sadjadt ۱ ۲,۷۳۹ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  سوال مهم و فوری در مورد انتخاب رشته siiib70 ۲ ۳,۹۰۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70
  سوال فوری:ساخت دیکدر بزرگتر از روی چند دیکدر کوچکتر(ممنون میشم زودتر جواب بدین) maryam_en ۱ ۳,۰۲۷ ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close