زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سامانه تخمین رتبه مدرسان شریف

ارسال: #۱۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۲۱ ب.ظ
RE: سامانه تخمین رتبه مدرسان شریف
با درصدای داغونی که بهش دادم رتبمو ۱۶۰۰زده و گفته شبانه گیلان قبول میشمHuh
بنظرم خیلی پرت داره میگه...نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۵۷ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ ب.ظ)nelli نوشته شده توسط:  با درصدای داغونی که بهش دادم رتبمو ۱۶۰۰زده و گفته شبانه گیلان قبول میشمHuh

مگه چه درصد هایی دادین که ۱۶۰۰ داده؟؟؟؟!!!!
اینی که داره میگه با ۱۶۰۰ شبانه گیلان قبول میشید رو خیلی خیلی خیلی داره اشتباه میگه
۱۶۰۰ پردیس بین الملل گیلان شاید قبول شه!!
۱
۰
ارسال: #۱۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ ب.ظ)nelli نوشته شده توسط:  با درصدای داغونی که بهش دادم رتبمو ۱۶۰۰زده و گفته شبانه گیلان قبول میشمHuh

اینی که داره میگه با ۱۶۰۰ شبانه گیلان قبول میشید رو خیلی خیلی خیلی داره اشتباه میگه

زبان ۱۶
ریاضی سفید
مشترک ۱۴
تخصصی نرم ۳۲
امیدی به پیام نور یا غیر انتفاعی هست؟؟؟؟؟Sad
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۰۷ ب.ظ، توسط ahoo_vahshi93.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۰۵ ب.ظ)nelli نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ ب.ظ)nelli نوشته شده توسط:  با درصدای داغونی که بهش دادم رتبمو ۱۶۰۰زده و گفته شبانه گیلان قبول میشمHuh

زبان ۱۶
ریاضی سفید
مشترک ۱۴
تخصصی نرم ۳۲

انسان با امید زنده است ...
۳
۰
ارسال: #۲۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۰۵ ب.ظ)nelli نوشته شده توسط:  

زبان ۱۶
ریاضی سفید
مشترک ۱۴
تخصصی نرم ۳۲

اگه ممکنه جواب درست بدید...البته اگه اطلاع دارید
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۱۰ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۰۸ ب.ظ)nelli نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  

زبان ۱۶
ریاضی سفید
مشترک ۱۴
تخصصی نرم ۳۲

تا اونجایی که من میدونم مشترک و تخصصی امسال سخت نبود
نمی خوام ناراحتتون کنم ولی نظر خودم رو اگه بخواین بگم اینه که امکان قبولی توی واحدهای بین الملل دارید
۳
۰
ارسال: #۲۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۰ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۰۸ ب.ظ)nelli نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  مگه چه درصد هایی دادین که ۱۶۰۰ داده؟؟؟؟!!!!

زبان ۱۶
ریاضی سفید
مشترک ۱۴
تخصصی نرم ۳۲

تا اونجایی که من میدونم مشترک و تخصصی امسال سخت نبود
نمی خوام ناراحتتون کنم ولی نظر خودم رو اگه بخواین بگم اینه که امکان قبولی توی واحدهای بین الملل دارید

ممنون،با این درصدا میشه ۱۶۰۰ نرم شد؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۱۸ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۷ ب.ظ)nelli نوشته شده توسط:  ممنون،با این درصدا میشه ۱۶۰۰ نرم شد؟؟

در مورد این نمی تونم نظر خوبی بدم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nelli
ارسال: #۲۴
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۱۹ ب.ظ
زبان : ۷۷
ریاضی : ۱۴/۵
مشترک : ۳۸
تخصصی : ۶۴
داده رتبه ۱۹ !!! اره ارواح عمم!! با این درصدا زیر ۱۰۰ شاید بشم اما ۱۹ ؟؟؟ خیلی داغونه سامانه ش فقط واسه تبلیغه تا شمارتون رو گیر بیاره هی راه به راه پیامک بده!!
اصلا به خودتون استرس وارد نکنید . تا اردیبهشت اصلا فکر کنید کنکور ندادید. به زندگی عادیتون برگردید. خدا بگم چیکار کنه این سازمان سنجش رو که سه ماه بعد از کنکور هم دست از سر ما ور نمیداره!!! تازه بعد از اردیبهشت هم ۳ ماه دیگه در خدمتمونه!

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۱
۰
ارسال: #۲۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ ب.ظ
اصلا درست نمیگه
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ب.ظ
Sad درصد دروس و تخمین رتبه
تو رو خدا یکی به من کمک کنه!
چه جوری باید درصد درسا رو حساب کنم؟ آخه من که نمیدونم کد دفترچه من با این کلید یکی بوده یا نه؟ (یعنی امیدوارم که یکی نباشه Sad( ) کد من B بود. با این درصدایی که خودم بدست آوردم اصلا مجاز هم نمیشم. Sad
میشه خواهش کنم یکی درصدا رو واسم حساب کنه؟!
اینا کلا سوالایین که من جواب دادم: ۲۷)۲، ۲۸)۲، ۲۹)۳، ۳۲)۲، ۴۸)۴، ۵۲)۲، ۵۳)۲، ۵۵)۱، ۵۷)۲، ۵۸)۴، ۵۹)۳، ۶۱)۲، ۶۴)۱، ۶۶)۴، ۹۷)۴، ۹۸)۴، ۹۹)۳، ۱۰۰)۲، ۱۱۲)۱، ۱۱۳)۳، ۱۱۶)۱، ۱۱۷)۲، ۱۱۹)۳، ۱۲۱)۲
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ ب.ظ
بچه هاچراوقتتون رو بااین نرم افزارهای سرکاری تخمین رتبه میگیرید؟؟بالاخره بااین همه تجربه باید بدونید که دیتابیس این نرم افزار مربوط به کنکورسال قبله که اصلا سطحش باامسال قابل مقایسه نیست..به طورمثال پارسال برای من رتبه ۹۰۰ نشون میداد یه نرم افزاری اما رتبه ی واقعی من ۱۶۰۰ شد!!!!!!پس بهتره یابرای آزاد تمرکز کنید یادلخوش نشید به اینا.

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  زبان : ۷۷
داده رتبه ۱۹ !!! اره ارواح عمم!! با این درصدا زیر ۱۰۰ شاید بشم اما ۱۹ ؟؟؟ خیلی داغونه سامانه ش فقط واسه تبلیغه تا شمارتون رو گیر بیاره هی راه به راه پیامک بده!!
اصلا به خودتون استرس وارد نکنید . تا اردیبهشت اصلا فکر کنید کنکور ندادید. به زندگی عادیتون برگردید. خدا بگم چیکار کنه این سازمان سنجش رو که سه ماه بعد از کنکور هم دست از سر ما ور نمیداره!!! تازه بعد از اردیبهشت هم ۳ ماه دیگه در خدمتمونه!

شما درصدهاتون رو بر اساس کلید مدرسان شریف به دست آوردین یا جوابایی که بچه ها تو مانشت دادن؟

هان ای کوه بلند/ای سراپا همه بند/از تو این تجربه آموخته ام/که نلرزد دلم از غرش سنگین زمان/و هراسی ندهد راه به دل از طوفان/کاه بودن ننگ است/کوه میباید بود
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ)ahoo_vahshi93 نوشته شده توسط:  من هم درصد های سال گذشته ی خودم رو زدم تا ببینم چقدر این سامانه دقت داره و رتبه ی من رو چند میده!!
رتبه ی من رو ۱۳۰ داد در حالی که رتبه ی من ۲۳۵ شده بود!
پس نتیجه ای که میشه گرفت اینه که دقت خیلی پایینی داره و زیاد توجه نکنید بهش!

چه کار خوبی کردین. Smile

پس بهتره نه زیاد خوشحال بشیم نه ناراحت! Wink

من که یکبارم یکشنبه میام کلیدا رو میبینم و بعدش میرم تا اردیبهشت صفااااااااااااااااا!!!!....... Big Grin
۰
۰
ارسال: #۳۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ق.ظ، توسط Nima Masghadi.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ)slinda نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  زبان : ۷۷

شما درصدهاتون رو بر اساس کلید مدرسان شریف به دست آوردین یا جوابایی که بچه ها تو مانشت دادن؟

بر اساس مدرسان البته چند تا تست مشترک رو مدرسان اشتباه گفته چون واضحه جواباش . از ریاضی و زبان مطمئنم . مشترک و تخصصی با تلورانس ۵ درصد کمتر یا بیشتر.

(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ)Mozhgan.H نوشته شده توسط:  تو رو خدا یکی به من کمک کنه!
چه جوری باید درصد درسا رو حساب کنم؟ آخه من که نمیدونم کد دفترچه من با این کلید یکی بوده یا نه؟ (یعنی امیدوارم که یکی نباشه Sad( ) کد من B بود. با این درصدایی که خودم بدست آوردم اصلا مجاز هم نمیشم. Sad
میشه خواهش کنم یکی درصدا رو واسم حساب کنه؟!
اینا کلا سوالایین که من جواب دادم: ۲۷)۲، ۲۸)۲، ۲۹)۳، ۳۲)۲، ۴۸)۴، ۵۲)۲، ۵۳)۲، ۵۵)۱، ۵۷)۲، ۵۸)۴، ۵۹)۳، ۶۱)۲، ۶۴)۱، ۶۶)۴، ۹۷)۴، ۹۸)۴، ۹۹)۳، ۱۰۰)۲، ۱۱۲)۱، ۱۱۳)۳، ۱۱۶)۱، ۱۱۷)۲، ۱۱۹)۳، ۱۲۱)۲

دوست عزیز اصلا مهم نیست چه دفترچه ای بودی . این دفترچه که مدرسان گذاشته گروه B هست . پاسخنامه هم گذاشته البته غلط هم داره جواباش . اما میتونی حساب کنی باهاش تقریبی . البته اگه یادت باشه چه گزینه هایی رو زدی از رو دفترچه B.
(تعداد درست هات رو ضربدر ۳ کن) منهای (تعداد غلط هات) ضربدر (۱۰۰) تقسیم بر( کل تعداد سوالای اون درس ضربدر ۳)

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: slinda

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۶۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۶۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۶۸ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۶۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۱۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۷۸۲ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ورود به سایت سامانه همگام – hamgam.medu.ir edumoshaver1 ۰ ۱,۸۳۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۷۹۵ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close