زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سامانه تخمین رتبه مدرسان شریف

ارسال: #۳۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ب.ظ
RE: سامانه تخمین رتبه مدرسان شریف
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  زبان : ۷۷
ریاضی : ۱۴/۵
مشترک : ۳۸
تخصصی : ۶۴
داده رتبه ۱۹ !!! اره ارواح عمم!! با این درصدا زیر ۱۰۰ شاید بشم اما ۱۹ ؟؟؟ خیلی داغونه سامانه ش فقط واسه تبلیغه تا شمارتون رو گیر بیاره هی راه به راه پیامک بده!!
اصلا به خودتون استرس وارد نکنید . تا اردیبهشت اصلا فکر کنید کنکور ندادید. به زندگی عادیتون برگردید. خدا بگم چیکار کنه این سازمان سنجش رو که سه ماه بعد از کنکور هم دست از سر ما ور نمیداره!!! تازه بعد از اردیبهشت هم ۳ ماه دیگه در خدمتمونه!

با این درصد ها شک به خودت راه نده که زیر ۴۰ میشی
میانگین دروست شده ۴۲ پارسال یه نفر میانگین دروسش ۴۰ بود رتبه ۴۹ آورد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  زبان : ۷۷
داده رتبه ۱۹ !!! اره ارواح عمم!! با این درصدا زیر ۱۰۰ شاید بشم اما ۱۹ ؟؟؟ خیلی داغونه سامانه ش فقط واسه تبلیغه تا شمارتون رو گیر بیاره هی راه به راه پیامک بده!!
اصلا به خودتون استرس وارد نکنید . تا اردیبهشت اصلا فکر کنید کنکور ندادید. به زندگی عادیتون برگردید. خدا بگم چیکار کنه این سازمان سنجش رو که سه ماه بعد از کنکور هم دست از سر ما ور نمیداره!!! تازه بعد از اردیبهشت هم ۳ ماه دیگه در خدمتمونه!

خدا از دهنت بشنوه ! انشالله که اینطور بشه . ولی باید دید بقیه چیکار کردن . یه خوبی که داره من معدل موثرم هم ۱۸ سهمیه شاگرد اولی هم دارم . احتمالا تهران قبول شم. انشالله هر چی خیره پیش بیاد.

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ
حداقل از این سامانه برای تخمین رتبه آی تی استفاده نکنید !! یعنی انحراف معیار افتضاحی داره!
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۴۷ ب.ظ، توسط abasalimaleki.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  

خدا از دهنت بشنوه ! انشالله که اینطور بشه . ولی باید دید بقیه چیکار کردن . یه خوبی که داره من معدل موثرم هم ۱۸ سهمیه شاگرد اولی هم دارم . احتمالا تهران قبول شم. انشالله هر چی خیره پیش بیاد.
زبان:۲۰
ریاضی:۱۴
مشترک:۴۰
تخصصی:۳۰
هوشم:۲۵
میشه نظر بدین امید به قبولی دولتی داشته باشم؟فکرو خیال ولم نمیکنه.................

(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ)Mozhgan.H نوشته شده توسط:  تو رو خدا یکی به من کمک کنه!
چه جوری باید درصد درسا رو حساب کنم؟ آخه من که نمیدونم کد دفترچه من با این کلید یکی بوده یا نه؟ (یعنی امیدوارم که یکی نباشه Sad( ) کد من B بود. با این درصدایی که خودم بدست آوردم اصلا مجاز هم نمیشم. Sad
میشه خواهش کنم یکی درصدا رو واسم حساب کنه؟!
اینا کلا سوالایین که من جواب دادم: ۲۷)۲، ۲۸)۲، ۲۹)۳، ۳۲)۲، ۴۸)۴، ۵۲)۲، ۵۳)۲، ۵۵)۱، ۵۷)۲، ۵۸)۴، ۵۹)۳، ۶۱)۲، ۶۴)۱، ۶۶)۴، ۹۷)۴، ۹۸)۴، ۹۹)۳، ۱۰۰)۲، ۱۱۲)۱، ۱۱۳)۳، ۱۱۶)۱، ۱۱۷)۲، ۱۱۹)۳، ۱۲۱)۲
دوست عزیز این فرمولشه: سوالات صحیح *۳ منهای تعداد سوال غلط تقسیم بر کل سولات دروس*۳ مثلا کل دروس مشترک ۲۷ تا بود ضربدر ۳ میشه ۸۱
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ ب.ظ، توسط Mozhgan.H.)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۳۱ ب.ظ)abasalimaleki نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  

زبان:۲۰
ریاضی:۱۴
مشترک:۴۰
تخصصی:۳۰
هوشم:۲۵
میشه نظر بدین امید به قبولی دولتی داشته باشم؟فکرو خیال ولم نمیکنه.................

چه جوری باید درصد درسا رو حساب کنم؟ آخه من که نمیدونم کد دفترچه من با این کلید یکی بوده یا نه؟ (یعنی امیدوارم که یکی نباشه Sad( ) کد من B بود. با این درصدایی که خودم بدست آوردم اصلا مجاز هم نمیشم. Sad
اینا کلا سوالایین که من جواب دادم: ۲۷)۲، ۲۸)۲، ۲۹)۳، ۳۲)۲، ۴۸)۴، ۵۲)۲، ۵۳)۲، ۵۵)۱، ۵۷)۲، ۵۸)۴، ۵۹)۳، ۶۱)۲، ۶۴)۱، ۶۶)۴، ۹۷)۴، ۹۸)۴، ۹۹)۳، ۱۰۰)۲، ۱۱۲)۱، ۱۱۳)۳، ۱۱۶)۱، ۱۱۷)۲، ۱۱۹)۳، ۱۲۱)۲
دوست عزیز این فرمولشه: سوالات صحیح *۳ منهای تعداد سوال غلط تقسیم بر کل سولات دروس*۳ مثلا کل دروس مشترک ۲۷ تا بود ضربدر ۳ میشه ۸۱
ممنون،درست حساب میکردم. پس امیدی به قبولیم نیس! Sad

(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ)slinda نوشته شده توسط:  

شما درصدهاتون رو بر اساس کلید مدرسان شریف به دست آوردین یا جوابایی که بچه ها تو مانشت دادن؟

بر اساس مدرسان البته چند تا تست مشترک رو مدرسان اشتباه گفته چون واضحه جواباش . از ریاضی و زبان مطمئنم . مشترک و تخصصی با تلورانس ۵ درصد کمتر یا بیشتر.

دوست عزیز اصلا مهم نیست چه دفترچه ای بودی . این دفترچه که مدرسان گذاشته گروه B هست . پاسخنامه هم گذاشته البته غلط هم داره جواباش . اما میتونی حساب کنی باهاش تقریبی . البته اگه یادت باشه چه گزینه هایی رو زدی از رو دفترچه B.
(تعداد درست هات رو ضربدر ۳ کن) منهای (تعداد غلط هات) ضربدر (۱۰۰) تقسیم بر( کل تعداد سوالای اون درس ضربدر ۳)

ممنون نیما خان!
منم همینطوری درصدامو حساب کرده بودم، با این اوصاف امسال حتی مجاز هم نمیشم. Undecided
پس این همه تلاشی که کردم ، این همه زمان و انرژی که واسش هزینه کردم چی میشه!!! Sad
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۰۹ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۷ ب.ظ)Mozhgan.H نوشته شده توسط:  [quote='abasalimaleki' pid='163637' dateline='1360936882']
[quote='Nima Masghadi' pid='163567' dateline='1360919700']
[quote='freidoony' pid='163562' dateline='1360917884']
[quote='Nima Masghadi' pid='163405' dateline='1360846183']

ممنون نیما خان!
منم همینطوری درصدامو حساب کرده بودم، با این اوصاف امسال حتی مجاز هم نمیشم. Undecided
پس این همه تلاشی که کردم ، این همه زمان و انرژی که واسش هزینه کردم چی میشه!!! Sad

ای بابا حالا چرا اینقدر نا امیدی ؟! هرچی که نتیجه بگیری مهم نیست . مهم اینه که تلاش کردی . مطمئن باش که یه حکمتی داشته . من خودم مشترک هیچوقت زیر ۵۰ نمیزدم . اما سر جلسه اتفاقاتی افتاد که اینطوری شد مشترک هام . اما بازم خدا رو شکر . این همه زمانی که گذاشتی هدر نرفته . واسه سال بعد دیگه نمیری مثل خیلی ها از اول شروع کنی . همه چی رو خوندی میتونی فقط تست بزنی و نکته تستی یاد بگیری. خیلی ها سال دوم قبول میشن. دوست من سال اول شد ۱۵۰۰ سال دوم شد ۴۵ ! سال اول حتی کلاس میرفت و کنکور ازمایشی میداد .
انشالله بهترین ها برات اتفاق میفته . بسپار به خدا نتیجه رو . بی خیال کنکور شو و به زندگیت بچسب . حالا تا نتیجه بیاد کلی زمان هست که نباید از دست داد . یه چیز جدید یاد بگیر تو این سه ماه . که باهاش بتونی کار کنی! میخوای ارشد بگیری که چی ؟ میخوای کار کنی دیگه! خب برو یه چی یاد بگیر که به درد بخوره . ارشد هم میگیری خیالت راحت.
دوستای من ارشد دارن بیکارن . اما چند تا از دوستام با مدرک کاردانی الان شاغل هستن . چون کار بلدن .
امیدوارم به حرفام فکر کنی .

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۲
۰
ارسال: #۳۷
۰۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ ب.ظ
روانشناسی :۴۳
روشها و فنون تدریس :۴۳
فلسفه:۲۷
مدیریت:۲۵
برنامه ریزی:۲۸
زبان:۵
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۱ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  بچه هاچراوقتتون رو بااین نرم افزارهای سرکاری تخمین رتبه میگیرید؟؟بالاخره بااین همه تجربه باید بدونید که دیتابیس این نرم افزار مربوط به کنکورسال قبله که اصلا سطحش باامسال قابل مقایسه نیست..به طورمثال پارسال برای من رتبه ۹۰۰ نشون میداد یه نرم افزاری اما رتبه ی واقعی من ۱۶۰۰ شد!!!!!!پس بهتره یابرای آزاد تمرکز کنید یادلخوش نشید به اینا.
معذرت میخوام با رتبه پارسالتون جایی قبول شدین؟(همه جا ها رو زدین)
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ ب.ظ
با درصدای زیر تخمین رتبه زد ۶۹ واسه من ولی اشتباهیه من فقط امیدوارم زیر ۲۰۰ بشم؟به نظرتون میشم؟علوم کامپیوتر شرکت کرده بودم
زبان:سفید
ریاضیات : ۲۴
گسسته و داده:۴۰
نظریه اصول:۲۰
آنالیز:۴۴

روحم دوست دارد به کنجی برود ، زانوهای خود را بغل کند و بگوید:دیگر بازی نمیکنم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۰
۱۹ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ب.ظ، توسط gholamhosin.)
چرا من نمی تونم وارد سامانه بشم

کد ۱۲۰۶ سلولی و ملکولی امتحان دادم ونمی تونم وارد سامانه تخمین رتبه بشم به نظرتون با این درصدها رتبم چند میشه ژنتیک ۵۰ سلولی ۳۳ تنه ۱۵ میکروب ۱۳ بقیه سفید

تورو خدا هرکی میتونه چک کنه واسم
۰
۲
ارسال: #۴۱
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۰۶ ب.ظ
الکی میگه !!!!!

به کمند خود که صید دل عاشقان مسکین

بنواز از آن اسیری برهان از این رهایی
۲
۱
ارسال: #۴۲
۲۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ ب.ظ
درصدهای رشته حقوق خصو صی
مدنی :۶۰
تجارت:۵۰
آئین دادرسی مدنی:۶۰
متون فقه:۴۰
زبان:۰
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۳
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۲۵ ق.ظ
درصدهایه رشته علوم خاک شیمی و حاصلخیزی ۳۰ درصد فیزیک خاک ۲۰ درصد بیولوژی خاک ۳۰ درصد فرسایش خاک ۳۰ درصد رده بندی خاک ۳۰ درصد زبان تخصصی صفر درصد
۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ ب.ظ
س لطفا حدود رتبه رابفرمایید وآیا احتمال روزانه قبول شدن در گرایش خاک وپی یاسازه در یکی از ۲دانشگاه دولتی دراستان مازندران وجود دارد؟
زبان۱۶/۶۶
ریاضی:۶/۶۷
جامدات:۶/۶۷
خاک وپی:۴۰
سیالاتوهیدرولیک:۲۱/۶۷
طراحی:۱۵/۵۵یا ۲۰
معدل ۱۴/۴۲دولتیSad
۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۴۰ ب.ظ، توسط منصوره پرنیان.)
خرد ۱۶ کلان ۱۴ ریاضی ۴۵ آمار ۱۶ دروس تخصصی ۲۰

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۹ ب.ظ)منصوره پرنیان نوشته شده توسط:  خرد ۱۶ کلان ۱۴ ریاضی ۴۵ آمار ۱۶ دروس تخصصی ۲۰
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۸۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۸۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۶,۹۷۱ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۶۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۱۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۷۸۷ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ورود به سایت سامانه همگام – hamgam.medu.ir edumoshaver1 ۰ ۱,۸۳۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۶,۸۱۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۴۷۵ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close