زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات پیرامون انتخاب بین واحدهای دانشگاهی دانشگاه ازاد

ارسال: #۱۶
۰۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۰۵ ب.ظ
علوم تحقیقات یا تهران شمال؟
سلام
من میخوام دانشگاه آزاد تهران شمال ثبت نام کنم واسه مهندسی نرم افزار.
بهتره علوم تحقیقات بزنم یا تهران شمال یا جنوب؟

اولا کدوم یکی بهتره از نظر کیفیت درسی؟ علوم تحقیقات یا تهارن شمال یا تهارن جنوب؟

در ثانی اگه من رتبه نیاوردم، کدم یکی هست که شانس قبولیش بیشتر باشه؟ مثلا من تهران شمال بزنم احتمال داره اگه رتبه نیوردم علوم تحقیقات قبول شم یا تهران جنوب؟
مرسی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ ب.ظ
دانشگاه ازاد علوم تحقیقات از تهران جنوب وتهران شمال ازنظر اساتید و جو دانشگاه قوی‌تر هستش
اما بین دانشگاه تهران شمال وجنوب نمیشه گفت که کدوم یکی قوی تره
اگر اشتباه نکنم گزینش دانشگاه ازاد اینجوری هستش که اگر شما دانشگاه
علوم تحقیقات را انتخاب کنی درصورتی که نتونی ترازش را بیاری برای دانشگاه تهران شمال و
جنوب سنجیده میشی
ولی اگر یکی از دانشگاه های تهران شمال یا جنوب را انتخاب کنی درصورتی که ترازلازم را نیاری
ترازت برای دانشگاه دیگه سنجیده میشه مثلا تهران شمال زده باشی شانس قبولی تو تهران جنوب را داری
و بالعکس
درکل اگر اطلاعاتم درست باشه علوم تحقیقات بهترین گزینه برای انتخاب هستش
موفق باشین

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۱۸
۱۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۵۴ ق.ظ
RE: کدام دانشگاه را انتخاب کنم؟!(ثبت نام آزاد)
(۰۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۴۹ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  سیستمی که بر روند انتخاب شهر دانشگاه آزاد حاکم هست بدین صورت که یکسری از شهر‌ها که مستقیما اسمشون در لیست دفترچه هست تا رتبه مشخصی مثل ۲۴ پذیرش میکنند(البته در مورد واحد های تهران علوم و ت حقیقا و مرکز و شمال و جنوب فک کنم پذیرششون بصورت یکجا هست یعنی اگه دیدید رتبتون شده ۸۰ و قبولید بدونید که رقابت این چهار تا دانشگاه مشترک هستش) در مرحله اول اگر رتبه مجاز واحدتون رو آوردید که قبولید در غیراین صورت منتظر تکمیل ظرفیت اول باشید در تکمیل ظرفیت اول معمولا همون واحد تکمیل داره(البته شاید هم نداشه باشه معمولا علوم و تحقیقات‌ها تکمیل ظرفیت دارند) و یا شمارو در واحد های علوم تحقیقات دیگه که اسمش در دفترچه نیست تو تکمیل ظرفیت شرکت می دهند مثل علوم تحقیقات خراسان رضوی(نیشابور)،کرمان،زاهدان وکرمانشاه و .........و به همین صورت تکمیل ظرفیت های بعدی که در بهمن میاد.بطور مثال افرادی که هوش مشهد شرکت کردند و قبول نشدند برای تکمیل ظرفیت در علوم و تحقیقات کرمان شرکت داده می شوند و خود مشهد در رشته هوش اصلا تکمیل ظرفیت نداره یا مثلا علوم و تحقیقات تهران تکمیل ظرفیت های خوبی برای همه واحد های زیر مجموعه اش داره
بطور کلی فکر میکنم که دانشگاه ازاد سه تا واحد علوم و تحقیقات رسمی بیشتر نداره یکی تهران دومی خوزستان و سومی شیراز بقیه واحد‌ها زیر نظر تهران هستش و مدرکشون هم از تهران صادر می شود.

مرسی از راهنماییه خوبتون نرم افزار علوم تحقیقات تو خیلی از شهرها شعبه زده می خواستم بدونم شعبه علوم تحقیقات واسه هوش هم موجود هست و اگر آره کجاها است ؟
رشته هوش بجز این سه شهر تهران،قزوین ،مشهد
واحد علوم تحقیقات کرمان،و واحد علوم و تحقیقات بوشهر هم در رشته هوش و در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش دارند

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۱
۰
ارسال: #۱۹
۱۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۰۷ ق.ظ
کدام دانشگاه را انتخاب کنم؟!(ثبت نام آزاد)
در اعتبار این علوم تحقیقاتها همین بس که مدیر گروه یکی از همین واحدها بهم زنگ زده میگه بیا واسه ارشد واحد ارایه کنSmile
یعنی دانشجوی دکتری استاد ارشد!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۲۰
۱۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۳۴ ق.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۰۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  در اعتبار این علوم تحقیقاتها همین بس که مدیر گروه یکی از همین واحدها بهم زنگ زده میگه بیا واسه ارشد واحد ارایه کنSmile
دکتر بعد وقتی من میگم میخوام واسه بیسکویت دانشگاه آزاد برم کنکور بدم همه میان منفی میزننHuh

خو آزادهه دیگه بهتر از این نمیشه !

آزاد هرچقد پیشرفت کنه توی رعایت قانون آزاده Big Grin

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۱
ارسال: #۲۱
۱۰ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۱۸ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۰۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  در اعتبار این علوم تحقیقاتها همین بس که مدیر گروه یکی از همین واحدها بهم زنگ زده میگه بیا واسه ارشد واحد ارایه کنSmile

خب مگه کار اشتباهی می کنن؟
دانشجوی دکترای دانشگاه شریف نباید بیاد تو دانشگاه های دیگه درس بده؟
شما که این همه زحمت کشیدید به نظرم بهتره بهشون جواب مثبت بدید

البته به پیام های خصوصی منم جواب بدید ممنون میشمTongue
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۲۲
۱۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۱۴ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۰۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  در اعتبار این علوم تحقیقاتها همین بس که مدیر گروه یکی از همین واحدها بهم زنگ زده میگه بیا واسه ارشد واحد ارایه کنSmile

خب مگه کار اشتباهی می کنن؟
دانشجوی دکترای دانشگاه شریف نباید بیاد تو دانشگاه های دیگه درس بده؟
شما که این همه زحمت کشیدید به نظرم بهتره بهشون جواب مثبت بدید

البته به پیام های خصوصی منم جواب بدید ممنون میشمTongue
من یادمه دو تا از استادهای دوره کارشناسیمون ترم ۱ و ۲ ارشده آزاد بودن کلی هم پز میدادنUndecided

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۲۱ ب.ظ
البته حالا به قانون و این چیزا کاری ندارم! ولی استاد یه ترم بالاتر از تو باشه ولی بلد باشه درس بده بهت و رو موضوع مسلط باشه تا اینکه دکترا داشته باشه ولی بیاد از رو چند تا اسلاید روخونی کنه بره! من بهترین استادم در دوره کارشناسی استادی بود که تازه چند وقت بود فوق گرفته بود ولی هم روش تدریس بلد بود هم رو موضوع مسلط بود.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , پشتکار
ارسال: #۲۴
۱۰ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۲۴ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  البته حالا به قانون و این چیزا کاری ندارم! ولی استاد یه ترم بالاتر از تو باشه ولی بلد باشه درس بده بهت و رو موضوع مسلط باشه تا اینکه دکترا داشته باشه ولی بیاد از رو چند تا اسلاید روخونی کنه بره! من بهترین استادم در دوره کارشناسی استادی بود که تازه چند وقت بود فوق گرفته بود ولی هم روش تدریس بلد بود هم رو موضوع مسلط بود.

اون استاد که میگم یکیشون اومد پایه تخته بجای اینکه بنویسه فصل ۱ نوشت فسل ۱

۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۵۰ ق.ظ
از نظر اعتبار مدرک نرم ارشد:
علوم تحقیقات
تهران جنوب
تهران شمال
تهران مرکز
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۲۷ ب.ظ
اقا همه جا یک جور نیست.
من دانشگاه ازاد بودم دوستم دانشگاه دولتی..
اما اصلا در حد دانشگاه ما بشون درس نمیدادن.امتحان‌ها هم سادتر از ما بود
حالا خود جناب تنهایی بره دانشگاه ازاد درس بده امتحان ساده میگیره؟؟؟
قواننین دانشگاه ازاد کمی باز تره...بعضی واحد‌ها هم خیلی گلابی
۱
۰
ارسال: #۲۷
۱۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ ب.ظ
(۱۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۵۴ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۴۹ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  سیستمی که بر روند انتخاب شهر دانشگاه آزاد حاکم هست بدین صورت که یکسری از شهر‌ها که مستقیما اسمشون در لیست دفترچه هست تا رتبه مشخصی مثل ۲۴ پذیرش میکنند(البته در مورد واحد های تهران علوم و ت حقیقا و مرکز و شمال و جنوب فک کنم پذیرششون بصورت یکجا هست یعنی اگه دیدید رتبتون شده ۸۰ و قبولید بدونید که رقابت این چهار تا دانشگاه مشترک هستش) در مرحله اول اگر رتبه مجاز واحدتون رو آوردید که قبولید در غیراین صورت منتظر تکمیل ظرفیت اول باشید در تکمیل ظرفیت اول معمولا همون واحد تکمیل داره(البته شاید هم نداشه باشه معمولا علوم و تحقیقات‌ها تکمیل ظرفیت دارند) و یا شمارو در واحد های علوم تحقیقات دیگه که اسمش در دفترچه نیست تو تکمیل ظرفیت شرکت می دهند مثل علوم تحقیقات خراسان رضوی(نیشابور)،کرمان،زاهدان وکرمانشاه و .........و به همین صورت تکمیل ظرفیت های بعدی که در بهمن میاد.بطور مثال افرادی که هوش مشهد شرکت کردند و قبول نشدند برای تکمیل ظرفیت در علوم و تحقیقات کرمان شرکت داده می شوند و خود مشهد در رشته هوش اصلا تکمیل ظرفیت نداره یا مثلا علوم و تحقیقات تهران تکمیل ظرفیت های خوبی برای همه واحد های زیر مجموعه اش داره
بطور کلی فکر میکنم که دانشگاه ازاد سه تا واحد علوم و تحقیقات رسمی بیشتر نداره یکی تهران دومی خوزستان و سومی شیراز بقیه واحد‌ها زیر نظر تهران هستش و مدرکشون هم از تهران صادر می شود.

مرسی از راهنماییه خوبتون نرم افزار علوم تحقیقات تو خیلی از شهرها شعبه زده می خواستم بدونم شعبه علوم تحقیقات واسه هوش هم موجود هست و اگر آره کجاها است ؟
رشته هوش بجز این سه شهر تهران،قزوین ،مشهد
واحد علوم تحقیقات کرمان،و واحد علوم و تحقیقات بوشهر هم در رشته هوش و در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش دارند

هوش علوم تحقیقات تهران رو زد شانسش برای تکمیل ظرفیت علوم تحقیقاته دیگه شانسش بیشتره یا ماله قزوین هم شانسه پذیرش تکمیل ظرفیت علوم تحقیقاته دیگه رو داره یا اول اولویت با علوم تحقیقاته واسه علوم تحقیقاته دیگه

۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ب.ظ
کمک: هوش دانشگاه ازاد علوم تحقیات یا قزوین یا مشهد؟ کدوم بهتره
سلام دوستای عزیز انشاالله همگی خوب خوب باشید
با اومدن نتایج ارشد ازاد و قبول نشدن خیلی همه تو فکر تکمیل ظرفیت هستن از جمله من
من رشته هوش علوم تحقیات شرکت کردم رتبه شد ۲۶ و ترازم ۷۴۶۰ و مردود ...
خیلی ها میگن قبول میشم ولی نمیدونم کدوم دانشگاه بهتره شاید این خوش شانسی من باشه که دوباره حق انتخاب دارم
من خودم راجب اینه سه تا دانشگاه تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که:

دانشگاه قزوین: میگن بیشتر اساتیدش از دانشگاه های ملی تهران میان و خیلی خیلی سخت گیر هستن

دانشگاه مشهد: این دانشگاه در این حال که اساتید معروف ندارن ولی اکثرا بومی و باسواد هستن و گفته میشه رشته هوش خیلی خوبی داره حتی ترازش هم از قزوین بیشتره

علوم تحقیقات:این دانشگاه یک دانشگاه بین الملی هست که به درد اینده تحصیلی میخوره چون طراح های سئوال دکترا از این دانشگاه هستش ولی اساتیدش اصلا شناخت ندارم فقط از دکتر تشنه لب شناخت دارم

با این اطلاعات من واقعا موندم چکارکنم
منتظر نظرات دوستان عزیزم هستم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MS.rezvan
ارسال: #۲۹
۲۳ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ب.ظ، توسط Fantasy.)
ارزش مدرک علوم تحقیقات قابل مقایسه با قزوین و مشهد نیست! و از طرفی واسه دکترا دانشجو های علوم تحقیقات سهمیه دارن و واسه ادامه تحصیل کارشون خیلی راحت هست و علوم تحقیقات تنها دانشگاهی هست که از دانشجو های خودش جذب میکنه.

شما شک نکنید بزنید علوم تحقیقات قبولید

من پرسیدم پارسال کسایی که زده بودن هوش علوم تحقیقات تا ۱۸۰ نفر تو تکمیل قبول شدن

میشه کارنامتون رو اینجا بزارید؟ ممنون منم سال دیگه میخوام بزنم علوم تحقیقات
۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: happyfeat , MS.rezvan , professional
ارسال: #۳۰
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۹ ق.ظ
دوستان به یه نکته دقت کنید.شمایی که در انتخاب اولتون دانشگاه آزاد زدید آیا می تونید واسه تکمیل علوم تحقیقات رو انتخاب کنید و بالعکس؟اینو به نظر من زنگ بزنید از مرکز آزمون دانشگاه آزاد بپرسید.
در ضمن دانشگاهتونو از نظر مکان هم بررسی کنید که واسه اقامت یا رفت و آمد مشکل نداشته باشید.چون به احتمال قوی یکی از دلایل اصلی که اجازه انتخاب دوم رو دادن اینه که دیگه نمیخوان انتقالی بدن.حتی مهمان شدن رو هم سخت کردند.
به نظر من همه اس ام اس بدید به یه سایت خبرگزاری که توضیحات شفافی از مسئولین در این زمینه بخوان.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۱۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۳۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۱۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۴ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  جستجو و ارتباط بین جداول aryana25000 ۰ ۱,۸۱۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: aryana25000
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۱۰۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۸۳۸ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۵ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close