زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات پیرامون انتخاب بین واحدهای دانشگاهی دانشگاه ازاد

ارسال: #۳۱
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ق.ظ
کمک: هوش دانشگاه ازاد علوم تحقیات یا قزوین یا مشهد؟ کدوم بهتره
(۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ)sara1987 نوشته شده توسط:  ارزش مدرک علوم تحقیقات قابل مقایسه با قزوین و مشهد نیست! و از طرفی واسه دکترا دانشجو های علوم تحقیقات سهمیه دارن و واسه ادامه تحصیل کارشون خیلی راحت هست و علوم تحقیقات تنها دانشگاهی هست که از دانشجو های خودش جذب میکنه.

شما شک نکنید بزنید علوم تحقیقات قبولید

من پرسیدم پارسال کسایی که زده بودن هوش علوم تحقیقات تا ۱۸۰ نفر تو تکمیل قبول شدن

میشه کارنامتون رو اینجا بزارید؟ ممنون منم سال دیگه میخوام بزنم علوم تحقیقات
تبلیغ علوم تحقیقات ونکن ترازش میره بالا سال بعد به من و تو نمیرسه :یی
به نظرت سال بهد نرم افزار با تکمیل ظرفیت و اینا با میانگین چند درصد قبول میشم؟ (نگرانیه دیگه ) البته ایشالا سراسری قبول شم
۲۹۹۵ برو همون علوم تحقیقات سال بعد میبینمت :ی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: MS.rezvan
ارسال: #۳۲
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ ق.ظ
RE: کمک: هوش دانشگاه ازاد علوم تحقیات یا قزوین یا مشهد؟ کدوم بهتره
(۲۳ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ)sara1987 نوشته شده توسط:  ارزش مدرک علوم تحقیقات قابل مقایسه با قزوین و مشهد نیست! و از طرفی واسه دکترا دانشجو های علوم تحقیقات سهمیه دارن و واسه ادامه تحصیل کارشون خیلی راحت هست و علوم تحقیقات تنها دانشگاهی هست که از دانشجو های خودش جذب میکنه.

من پرسیدم پارسال کسایی که زده بودن هوش علوم تحقیقات تا ۱۸۰ نفر تو تکمیل قبول شدن

بفرمایید اینم کارنامه

حقیقتا خودم دوست دارم اساتید خوبی داشته باشم تا چیز دیگه ولی این هم باید در نظر بگیریم که تو مقطع ارشد نقش دانشجو بیشتر از همه هست چون باید پژوهش تحقیق انجام بده ولی دانشگاهی مثل قزوین که فقط ۲۱ استاد دکترا داره خیلی کمک میتونه کنه

فکر نکنم که دانشجویان علوم تحقیقات برای دکترا سهمیه رسمی داشته باشن شاید بخاطر این باشه هنگام مصاحبه که اساتید علوم تحقیقات انجام میدن دانشجویان خودشون راحتتر پذیرش کنن

فایل‌(های) پیوست شده

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: happyfeat , MS.rezvan , Breeze
ارسال: #۳۳
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ب.ظ
به نظر من هم شما با این اختلاف اندکی که دارید راحت توی تکمیل علوم قبول میشید و استرس قبول نشدن رو به نظر من نداشته باشید . علوم تحقیقات هم بالاترین تراز رو نسبت به بقیه داره و رقابتی توش ایجاد نمیشه.
۲
۰
ارسال: #۳۴
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ب.ظ
این جریان دکتری و یکم بیشتر باز کنین ببینیم اینده کدوم دانشگاه ازاد بهتره قزوین یا علوم
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ ب.ظ
با اینکه شک ندارم قزوین بهتره...اما بهت میگم برو علوم تحقیقات..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۳۶
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ب.ظ
دوستان من یه سوال برام پیش اومده!

واحدهای علوم و تحقیقات با دانشگاه آزاد فرق میکنند؟
یعنی علوم و تحقیقات جزئی از دانشگاه آزاد به حساب میاد؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
۱
۰
ارسال: #۳۷
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۰۴ ب.ظ
کمک: هوش دانشگاه ازاد علوم تحقیقات یا قزوین یا مشهد؟ کدوم بهتره
سلام
شما حتما علوم تحقیقات قبولید چرا به خودتون اینهمه استرس وارد میکنید

پنجره شبهای تنهایی را آنگونه بگشای که مزرعه همیشه سبز خالقت را نظاره کنی
۲
۰
ارسال: #۳۸
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۳۳ ب.ظ
واحدهای علوم و تحقیقات با دانشگاه آزاد فرق میکنند؟

بله فرق می کنه.علوم تحقیقات فقط مقطع ارشد و دکترا داره ولی دانشگاه آزادها از کاردانی تا ارشد داره.هر دو نوع دانشگاه زیر نظر مدیریت دانشگاه آزاد هستند.شاید بعضی از واحدهای دانشگاه آزاد دکترا هم داشته باشند.اینو دیگه نمی دونم.

یعنی علوم و تحقیقات جزئی از دانشگاه آزاد به حساب میاد؟اگه منظورتون مدیریت دانشگاه آزاد هست،بله.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MS.rezvan
ارسال: #۳۹
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۰۸ ب.ظ

ینی من ضرر کردم علوم تحقیقات بوشهر رو نرفتم پارسال؟

I dont have time to hate people who hate me because I'm too busy loving people who love me
Angel
۱
۰
ارسال: #۴۰
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ ب.ظ
تراز۶۴۱۹ رتبه۶۱ مردود
تراز آخرین نفر ۶۹۳۹ آخرین رتبه قبولی ۲۳

به نظرتون تو تکمیل ظرفیتم تو قزوین قبول میشم؟!
پارسال چند نفر گرفته؟امسال چی؟
۱
۱
ارسال: #۴۱
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۰۳ ب.ظ
سلام دوستان.من رتبه ۹۷ هوش علوم تحقیقات شدم.نمرم ۶۶۰۹ شد ونمره آخرین نفر ۷۵۲۱ شد.احتمال قبولی تو همون علم تحقیقات هست؟قزوین چطور؟
ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده.
۱
۰
ارسال: #۴۲
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ ب.ظ)mehdi hoseini نوشته شده توسط:  سلام دوستان.من رتبه ۹۷ هوش علوم تحقیقات شدم.نمرم ۶۶۰۹ شد ونمره آخرین نفر ۷۵۲۱ شد.احتمال قبولی تو همون علم تحقیقات هست؟قزوین چطور؟

دوست عزیز نمره کلت که خیلی خوبه ، چون امسال میتونی چند شهر رو انتخاب کنی به نظر من ابتدا علوم و تحقیقات رو انتخاب کنی بهتره بعد قزوین و ...

میشه لطف کنی و درصدات رو بزاری تا مقایسه کنیم
۱
۰
ارسال: #۴۳
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط Fantasy.)
(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ق.ظ)۲۹۹۵ نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ)sara1987 نوشته شده توسط:  ارزش مدرک علوم تحقیقات قابل مقایسه با قزوین و مشهد نیست! و از طرفی واسه دکترا دانشجو های علوم تحقیقات سهمیه دارن و واسه ادامه تحصیل کارشون خیلی راحت هست و علوم تحقیقات تنها دانشگاهی هست که از دانشجو های خودش جذب میکنه.

بفرمایید اینم کارنامه

حقیقتا خودم دوست دارم اساتید خوبی داشته باشم تا چیز دیگه ولی این هم باید در نظر بگیریم که تو مقطع ارشد نقش دانشجو بیشتر از همه هست چون باید پژوهش تحقیق انجام بده ولی دانشگاهی مثل قزوین که فقط ۲۱ استاد دکترا داره خیلی کمک میتونه کنه

فکر نکنم که دانشجویان علوم تحقیقات برای دکترا سهمیه رسمی داشته باشن شاید بخاطر این باشه هنگام مصاحبه که اساتید علوم تحقیقات انجام میدن دانشجویان خودشون راحتتر پذیرش کنن

دوست عزیز ممنون اما کجا هوش قزوین ۲۱ استاد دکتری داره؟!!! خواهش میکنم اطلاعات غلط در انجمن نزارید اکثر استاد های هوش قزوین مربی و بورسیه هستند بجز چند نفر در حالی که استاد های هوش علوم تحقیقات تهران ۹۰% اشون دکتری هستند و به همین دلیل هست که دکتری هوش آزاد فقط تو علوم تحقیقات تهران ارایه میشه نه قزوین!

بعد اینم در نظر بگیرید رییس گروه هوش علوم تحقیقات دکتر تشنه لب هستن در حالی که ریس گروه هوش قزوین دکتر میبدی هستند که اصلاً قابل قیاس با هم نیستند، در مورد دکتر تشنه لب یه کم تحقیق کنید دانشجو ها خودشون رو میکشن با ایشون پایان نامه بگیرن پایان نامه ای که اسم ایشون روش باشه در داخل و خارج اعتبار داره

در ضمن من دو تا از دوستام علوم تحقیقات تهران هستند و بهم گفتن که واسه دکتری اگه علوم تحقیقات نبوده باشی شانست به شدت کم میشه سر همین مورد یکیشون دو سال پشت کنکور موند چون فقط میخواست بره علوم تحقیقات تهران

(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ب.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  این جریان دکتری و یکم بیشتر باز کنین ببینیم اینده کدوم دانشگاه ازاد بهتره قزوین یا علوم
بالا توضیح دادم

(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ ب.ظ)mehdi hoseini نوشته شده توسط:  سلام دوستان.من رتبه ۹۷ هوش علوم تحقیقات شدم.نمرم ۶۶۰۹ شد ونمره آخرین نفر ۷۵۲۱ شد.احتمال قبولی تو همون علم تحقیقات هست؟قزوین چطور؟
دوست عزیز با تراز چیزی معلوم نمیشه کارنامتون رو بزارید تا بشه راهنمایی کرد
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid_c
ارسال: #۴۴
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ب.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ ب.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ ب.ظ)mehdi hoseini نوشته شده توسط:  سلام دوستان.من رتبه ۹۷ هوش علوم تحقیقات شدم.نمرم ۶۶۰۹ شد ونمره آخرین نفر ۷۵۲۱ شد.احتمال قبولی تو همون علم تحقیقات هست؟قزوین چطور؟

دوست عزیز نمره کلت که خیلی خوبه ، چون امسال میتونی چند شهر رو انتخاب کنی به نظر من ابتدا علوم و تحقیقات رو انتخاب کنی بهتره بعد قزوین و ...

میشه لطف کنی و درصدات رو بزاری تا مقایسه کنیم

متشکرم از پاسختون.مطمئنا همین کارو میکنم.فقط میخواستم بدونم واسه علوم تحقیقات امیدی هست؟اگرکسی از دوستان از سالهای گذشته اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه.
کارنامه خودمو ضمیمه میکنم.

۱
۰
ارسال: #۴۵
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۱ ق.ظ
سلام تراز من شده ۷۰۲۹ و رتبه در انتخابم شده ۵۱ واحد علوم و تحقیقات. حالا موندم تکمیل ظرفیت علوم و تحقیقات قبول می شم یا اینکه قزوین بزننم؟؟
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۱۲ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۸۵ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  جستجو و ارتباط بین جداول aryana25000 ۰ ۱,۸۱۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: aryana25000
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۱۰۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  کدوم دانشگاه ازاد xavi6 ۴ ۴,۸۳۹ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close