زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۸۸۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ ب.ظ، توسط saeed_435.)
ظرفیت های کنکور ۹۲
دوستان راجبه ظرفیتای کنکور امسال کسی چیزی میدونه؟قراره کمتر شه زیاد شه...
من از چند نفر شنیدم گفتن قراره دولتیا امسال ظرفیت روزانه شبانشونو زیاد کنن شما چیزی شنیدین؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۸۸۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ب.ظ
ظرفیت های کنکور ۹۲
فعلا که چیزی معلوم نیست ولی اگه طبق روال گذشته باشه بیشتر میشه ظرفیت ها . معمولا این افزایش ظرفیت ها تو دانشگاه های تراز اول نیست . مثلا شریف نمیاد یهو از ۲۰ نفر بگه من ۳۰ تا میگیرم . اما دانشگاه های شهرستانی امکانش هست .

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰
ارسال: #۸۸۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ ب.ظ
RE: ظرفیت های کنکور ۹۲
پارسالم میگفتن ظرفیتا بیشتر میشه ولی یه دانشگاهی مثه فردوسی واسه نرم ظرفیتش از ۷ تا رسید به ۳ تا جاش ۶۰ تا مجازی گرفتن.
معنی تکمیل ظرفیت پارسالشون این بود ولی امسال ظاهرا میخوان روزانه هارو زیاد کنن
من منبع موثق ندارم ولی خداکنه بیشتر شه پارسال یکی با ۱۸۰ نرم روز و شبه فردوسیو نتونسته بود بیاره
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372 , ali123321
ارسال: #۸۸۹
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۴۴ ب.ظ
ظرفیت های کنکور ۹۲
خدا میدونه میخوان چیکار کنن . کسی سر از کار اینا در نمیاره .
شاید امسال اون ۳ نفر رو هم بکنه ۱ نفر ! شاید هم بکنه ۱۰ نفر!
هر سال یه جوره . انتخاب رشته هم به شانس بستگی داره . یه سال میبینی با ۲۱۰ هم فردوسی میاری یه سال با ۱۵۰ هم نمیاری. در صورتی که ظرفیت ها ثابت بوده !

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۰
۰
ارسال: #۸۹۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط x86.)
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ)alireza.ghp نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ق.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  منم اگه خدا بخواد دارم Windows Internals 6th پارت یکش رو میخونم، ببینیم بالا خره میتونیم به فلسفه ی وجودی ویندوز پی ببریم یا نه تا آخر عمرمون میخواییم فقط تابع فراخونی کنیم . این ماکروسافتِ بلا نسبت که روز به روز داره سطح انتزاع رو میبره بالا . فقط این مونده که یه فریم وورک دربیاد تا یه جمله بنویسی : چی میخوای : بعد روی دکمه ی build یا ctrl+f9 رو بزنی تا برنامه رو تحویلت بده . تازه همین دیروز فهمیدم که به جز process و thread یه چیز دیگه داریم به اسم فیبر (fiber) که thread ها رو میشه با تابع ConvertThreadToFiber به فیبر تبدیل کرد . حالا این فیبری که به وجود اومده خودش میتونه با تابع CreateFiber یه چند تا فیبر دیگه هم بسازه . مزیت فیبر اینه که خود پروسس میتونه فیبر ها رو مستقل از زمانبندی سیستم عامل، زمانبندی کنه.

خلاصه اینکه فعلا داریم در حاله ای از ابهام به سر میبریم .

پیشنهاد می کنم بجای ویندوز فلسفه ی وجودی open source و لینوکس رو مطالعه بفرمایید.

انشاالله بعد از اینکه یه کار درست و حسابی گیرم اومد حتما از این کارهای خدا پسندانه هم انجام خواهم داد . فعلا نون تو ویندوزه (البته تو ایران) .چند وقت پیش میخواستم سیستم عامل نپتون رو خودم دوباره بنویسمش، تا یه جاهایی هم پیش رفتم . بوت لودرش رو نوشتم ولی متاسفانه خوردم به کنکور و ولش کردم . الان احساس میکنم وقت برای این کارا زیاده، چیزی که الان مورد نیازه بازاره البته بازار ایران ، C# , ASP, MVC و این چرت و پرتاست که بالا هم گفتم که فقط کافیه تابع فراخونی کنی ولا غیر . ویندوز اینترنالز رو هم واسه این میخونم ، چون پیش نیازه یه موضوعِ جالبه که بماند.... Wink
۲
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: r.jafari
ارسال: #۸۹۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط r.jafari.)
دوستان ،ایشالله همیشه موفق باشید
تقاضا دارم این دوره های آموزشی تونو شروع کنید تا ما هم فیض ببریموشاید این وسطا تو یه چیزایی (مباحثی ) یه نظر کوچولو هم بدیم تا دوستان اشکالات ما رو هم برطرف کنند
با تشکر از معلمین عزیزSmile
و به امید قبولی تورشته و رتبه ی مورد نظرمون امسال
۱
۰
ارسال: #۸۹۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ ب.ظ
بابا یکی به من بگه کلیدها را از کجا میشه گیر آورد و رتبه تخمینی را چطوری میشه مشخص کرد

اندکی صبر ، سحر نزدیک است
۱
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۸۹۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۲۰ ب.ظ)raz_13496 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ)۱۲۳aaa نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ق.ظ)Bahar_t نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)sufia_lido نوشته شده توسط:  من گند زدم Sad
این همه خووووندم Sad(((
مدرسان رتبه منو ۸۰۰ تخمین زد Sad((
چه بد Sad
حتما بدتره Sad(

منم گفت ۷۱۸Sad

سلام . میشه بگید چطوری وارد تخمین رتبه شدید؟ لینکش را میشه بفرستید؟Huh

درود .
زیاد به این تخمین رتبه اعتماد نکنید من پارسالم کنکور شرکت کرده بودم رتبم شده بود هزار(تقریبا) حالا همون درصدارو رفتم تو تخمین رتبه مدرسان زدم برام رتبه داد ۵۰۰

لینکشو بگیدShy
درود اینم لینک

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۸۹۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۵۶ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۱۵ ب.ظ)mrpking نوشته شده توسط:  منم امسال آزمایشی شرکت کردم

رتبت فکر کنم از من خیلی بهتر بشه محمدرضا ...هی روزگاااار

موفق باشی

نه عزیزم
من فقط ساختمان و طراحی و مدیریت خوب زدم
اونم به نظر خودم
تو عالی ای دادا
۰
۰
ارسال: #۸۹۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ب.ظ)Bahar_t نوشته شده توسط:  بابا یکی به من بگه کلیدها را از کجا میشه گیر آورد و رتبه تخمینی را چطوری میشه مشخص کرد
کلیدها به صورت جامع نیست.... بچه های مانشت بر اساس تحلیل هایی که کرده اند. -به صورت درس به درس و هر درسی مربوط به تاپیک خودش - به سوالات جواب دادند.

باید یکی یکی تاپیکهای هر درسو باز کنید و جواب هایی که همه سرش اتفاق نظر دارند و پیدا کنید.Rolleyes

روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت..........!!!Sad:
۰
۰
ارسال: #۸۹۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ق.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  من که اصلا نه دنبال کلبد ها هستم نه دنبال درصد و این حرف ها...
بیکارم مگه خودم رو ناراحت کنم.....
منم هم ...

به اندازه کافی ناراحت و افسرده هستم ... کنکور انگشت کوچیکشم نیس Sad

بچه ها ی سوال .Idea.. کدوم انتشارات واسه گردآوری مجموعه سوالات آزاد آیتی ۱۰سال اخیر بهتر کار کرده و جواباش بهتره؟

لطفا" بگین

ای بابا خودتو ناراحت نکن
مطمئنم عالی دادی
۰
۰
ارسال: #۸۹۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ ب.ظ
بچه ها من یه سوال آزادی داشتم جایی نبود بپرسم ممنون میشم اینجا ج بدید !
آزاد ۲۰ تا انتخاب داده یعنی ممکنه تکمیل ظرفیت بعدا اعلام نکنن و از همین انتخابا واسه تکمیل استفاده کنن !
و اینکه اگه تو این ۲۰ تا من الکی شهری رو بزنم که صرفا فقط قبول بشم بعدا اجازه شرکت واسه تکمیل ظرفیت رو دارم ؟!
یعنی اگه یکی از همین انتخابا قبول بشم اما نخوام برم میتونم باز توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟!

فقط انسانهای احمق از واژه ی غیرممکن استفاده میکنند .
" من میتونم به آرزو هام برسم چون میخوام "
۰
۰
ارسال: #۸۹۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ ق.ظ
خب دوستان عزیزی که قصد اموزش مباحث درسی رو دارن تالار مباحث کاربردی برای همین منظوره که البته از رونق افتاده. ان شالله که رونق مجدد پیدا کنه Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , SaMiRa.e , Aurora , nina69
ارسال: #۸۹۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ
RE: گرایش معماری کامپیوتر
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۷ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۴ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  سطح سوالها در حد پارسال بود.
حداقل اینه که انتقال داده با پارسال قابل مقایسه نبود
پارسال انتقال داده خیلی ساده بود

آره نرگس جون حق با شماست سوالهای انتقال قابل قیاس با پارسال نبود. ولی من کلی گفتم چون مدارها که مثل پارسال سخت بود ولی vlsi از پارسال راحتتر بود. رو این حساب گفتم تقریبا هم سطح پارسال بود.

در کارگه کوزه‌گری رفتم دوش
دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه برآورد خروش
کو کوزه‌گر و کوزه‌خر و کوزه فروش
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r
ارسال: #۹۰۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ب.ظ)Bahar_t نوشته شده توسط:  بابا یکی به من بگه کلیدها را از کجا میشه گیر آورد و رتبه تخمینی را چطوری میشه مشخص کرد

چه عصبانیCool

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۵۳ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۴۹۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۲۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۸۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۸۹۶ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close