زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۸۴۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ب.ظ، توسط gh elham.)
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ)نفس نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
منم دلم خیلی گرفته. چه لحظاتی رو که تنها نبودم،همه دلخوشیم به این کنکور بود با آمادگی که داشتم فکر میکردم کنکورم عالی شه ولی...
میدونید از چی غصه میخورم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از اینکه همش با خودم میگم ایییییییی کاششششششششش کنکور سخت بود اونموقع به خودم میگفتم خب تلاشم کم بوده نه اینکه سوالا چررررررررررررررررررررررررررتتتتتتتتتتتتت باشه ،چیزایی باشه که اصلا ارزش سوال نداشته باشه از اون گذشته پر غلط...
واقعا اینقد ماها بی ارزشیم که باهامون اینجوری میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ای خدااااااااااااااااا حرفامون به کی بگیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کو گوش شنواااااا؟؟؟؟؟

جالب اینجاست وقتی قبول نشی کسی چه میدونه کنکور چطور بوده فکر میکنن خنگ بودی که قبول نشدی.

حالا اونایی که باز میخوان بخونن که هیچ ولی منی که دیگه شرایطش ندارم چی بگم.
خدایا...............................
[/qu
اینا دقیقا حرف دل من بود Sad

(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ق.ظ)Bahar_t نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  [quote='sufia_lido' pid='163090' dateline='1360695631']
من گند زدم Sad
این همه خووووندم Sad(((
مدرسان رتبه منو ۸۰۰ تخمین زد Sad((
چه بد Sad
حتما بدتره Sad(

منم گفت ۷۱۸Sad

سلام . میشه بگید چطوری وارد تخمین رتبه شدید؟ لینکش را میشه بفرستید؟Huh
شما امکانش هست درصداتون رو بگید ؟؟ میخوام حدود تو دستم بیاد؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۸۴۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ب.ظ
بچه ها حالا بیخیال.......... Smile دعوا مال بچه های بده.... Tongue می دونم این روزا همه عصبی ان اما با داشتن استرس مداوم فقط خودمونو از بین می بریم. می دونم کنترلش سخته اما فکر نکنم با داشتن استرس زیاد بشه کاری رو پیش برد. توکلتون به خدا باشه .... تا این جای راهو که اومدیم باقیشم بسپارید دست خدا...
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , jameshenas , ansarirobo , Amir V , golabijat , svk7 , ayfer.a11 , Breeze
ارسال: #۸۴۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ب.ظ
کنکور علوم کامپیوتر ۹۲
در اینجا میشه یه نتیجه گیری قشنگ کرد... اونم اینه که کنکور علوم انقدر سخت بوده که هنوز کسی نتونسته حلش کنه...!:-)
۰
۰
ارسال: #۸۴۴
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ق.ظ)saam نوشته شده توسط:  پس اصلا جای نگرانی نیست . همگی خواهید دید که رتبه ی واقعی تون خیلی بیشتر از این چیزی می شه که براتون تخمین زدند!
اصلا نگران نباشید ... برای همگی شما آرزوی موفقیت می کنمHeart

خیلی جالبه شماکه همه رو نگرانتر کردید...خیلی بیشتر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟نگران نباشید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این تخمینا خیلی زیادم هست،من درصدای پارسال یکی از بچه های مانشت رو دادم،رتبه اشو ۶برابر گفت،شمام میتونید امتحان کنید،درصدای بالا بدین ببینید چطور تخمین میزنه

از لحن ایشون برمیاد که منظورشون اینه که رتبه ها خیلی بهتر میشه Smile
من به این نتیجه رسیدم این مئرسان رتبه رو رندوم میدهBig Grin
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۸۴۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ ب.ظ
جالب اینجاس اونایی که شوتن اونایی که شوت نیستن را شوت فرض میکنن ....
۸
۴
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , maryam goli
ارسال: #۸۴۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ب.ظ، توسط matin77.)
یکی نیست بگه درسای ارشد خیلی سخته.... باید آدم خیلی تیز باشه هاااااا Big Grin
من اصلا منظوری هم نداشتم ! Tongue
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۸۴۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۲۱ ب.ظ، توسط Mohammad.K.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ب.ظ)ansarirobo نوشته شده توسط:  ممنون، بازم میگم که من هنوز چیزی بلد نیستم و فقط توی این راه یک دانشجو هستم، من تهران هستم، مسلما مطالبی رو که مثل لینوکس بعضا من از سال دوم راهنمایی کار میکردم رو نمیشه سریع یاد داد، یا مثلا من بیش از ۵ سال از پایه دیتاسنتر دانشگاه شاهد رو پیگیری کردم از طراحی و پشتیبانی تا اجرا البته با یکی از دوستام، نمیشه توی یک مدت کوتاه تجربه کرد.
من میگم اگه یک نفر می خواد توی فضای مجازی یا یک محیطی کار ایجاد کنه نیاز به یکسری حداقل هایی داره، من میخوام توی آموزش این حداقل ها کمک کنم که خروجیش بشه یک فرد مستقل که بتونه توی یک شاخه خاص حداقل روی پای خودش بایسته. اتفاقا سایت ما توی فستیوال وب ایران کاندید برترین سایت ها توی گروه خانواده شده بود(tabehesht.ir) که دیشب رفتم و توی اختتامیه شرکت کردم اونجا کلا جالب بود که رنج سنی بین ۲۴-۳۰ بود حتی برای مدیران سایت های خیلی بزرگ و معروف که این یعنی خودتون رو دست کم نگیرید.

درخواستی که دارم اینکه کسایی که تهران هستن و اعلام آمادگی برای همکاری رو دارن اعلام کنن تا برای آموزش و انجام پروژه بتونیم برنامه ریزی کنیم.
فضای آموزشی رو هم که استفاده میکنم کلینیک خانواده دانشگاه شاهد هستش توی خیابون فلسطین که معمولا برای کارهای آموزشی از کلاس های درس اونجا استفاده می کنم.
حداقل اینکه از فضای این کنکور ناعادلانه و جانکاه خارج میشیم و یک کم به فکر راه های دیگه ایی برای ساخت آینده میفتیم.

آقا من پااایم شدیـــــــــــــــــــد...

منم اتفاقا دنبال همین حداقلهایی هستم که شما گفتید.

تورو خدا منم راه بدید تو گروهتون :دی
۱
۱
ارسال: #۸۴۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۲۲ ب.ظ
باشه فهمیدیم . چرا انقدر شلوغش می کنی ؟
اون اضافی ها رو پاک کن تاپیک خلوت بشه .
۲
۷
ارسال: #۸۴۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ ب.ظ
سلام بچه ها.مثل اینکه قرار بود در مورد شبکه کلاسی گروهی چیزی تشکیل بدید درسته؟
راستش این ترم ۶ واحد دروس سیستم عامل شبکه ، کارگاه سیستم عامل شبکه و نصب و راه اندازی شبکه دارم. که استادای خوبی دارم که همه گفتن میخوان کاربردی درس بدن و البته نمره هم به سختی میدن و گفتن که اگه موضوع جالب و کاربردی هم برای بحث در کلاس پیشنهاد بدیم استقبال میکنن یکی از اساتید گفته اگه وقت کنه میخواد ترمینال سرور رو آموزش بده که میگه خیلی هم کاربردی و پردرآمد هست. من که خیلی شبکه دوست ندارم ولی امیدوارم علاقه مند بشم.حالا شما آموزشتون از کی شروع میشه و مباحثتون چی هست و اینکه به نظر شما چه مباحثی در شبکه نو و پردرآمد و کاربردی هست که به استادم پیشنهاد بدم که آموزش بده؟

سخت کوشی هرگز کسی را نکشته است، نگرانی از آن است که انسان را از بین می برد...«کوروش کبیر»
۱
۱
ارسال: #۸۵۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۰ ب.ظ، توسط rdkopol.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ق.ظ)ansarirobo نوشته شده توسط:  ماشالا با این همه certificate شما چرا اینجا موندی؟؟
میشه بدونم شما چند سالتونه؟؟
۱
۰
ارسال: #۸۵۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۳۴ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ)risman نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  ای خدااااااااااااااااا

درصدای من که افتضاحه. با این پاسخنامه مدرسان، مشترکم شده ۲۰ و تخصصیم ۲۹/۱۶

تخمین رتبه ام هم ۹۹۸/ یعنی هیچی قبول نمیشم.
منی که تو کنکور آزمایشیام، پایینترین رتبه ام ۱۱۲ بود

داغون شدم اساسی
با این رتبه یعنی غیر انتفاعی شیخ بهایی هم نمیارم؟
با همین رتبه غیرانتفاعی قبول میشین البته تو گرایش ۱و ۴ من کسی سراغ دارم که با رتبه ۱۶۰۰ ۲سال پیش غیرانتفاعی قبول شده بود برا گرایش ۴

سلام با ۱۶۰۰ شایدشاید با احتمل کم مجازی نور طوبی تهران بار آی تی .
هوش با ۱۵۰۰ امام رضا قبول شده .....
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab
ارسال: #۸۵۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۴۸ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دوستان، خیلی واضحه که این تخمین رتبه‌ها به درد امسال نمی‌خوره.

پارسال سوالات آسون تر بود و مثلا کسی که ۴۵% زده برابره با کسی که امسال ۳۰% زده!

اما این کجا و آن کجا!

بنابراین نمیشه چیزی رو پیش بینی کرد... پس بیخودی فاز غم نگیرید و برین فیلم ببینین و خوش بگذرونید توی این ایام الله ولنتاین.
(قسمت فیلم دیدن واسه افرادی مثل من بود، ولنتاین واسه بقیه) Sad Tongue
ای بابا !!!!!!!!!!!!!یه حرفی زدین ها!!!!!!!!!!!حالا پیشنهاد دارین واسه فیلم دیدن!!!!!!!!!!!!!
۰
۱
ارسال: #۸۵۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۲۸ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ)نیروانا نوشته شده توسط:  ای بابا !!!!!!!!!!!!!یه حرفی زدین ها!!!!!!!!!!!حالا پیشنهاد دارین واسه فیلم دیدن!!!!!!!!!!!!!
متوجه منظورتون نمیشم!؟

There is no there there.
۳
۰
ارسال: #۸۵۴
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۰۲ ب.ظ
سلام میدونم جای مطرح کردن این سوال اینجا نیست ولی این تایپیک خیلی فعاله و منم عجله دارم.
پروژمو میخام در مورد شبکه کار کنم دنبال یه موضوعی هستم که جدید باشه،ممنون میشم هر چه سریعتر راهنماییم کنین
بازم شرمنده
۱
۰
ارسال: #۸۵۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ ب.ظ
RE: سطح سئوالات کنکور ای تی ۹۲ ؟؟؟
به نظر من نسبت به سوالای سال های قبل ظاهرا به نظر میومد که آسونتر باشه ولی در اصل سخت تر شده بود در کل به نظرم سوالا از لحاظ ارزشی خیلی پایین بود مثلا سیستم عامل مباحثش چیا هست و سوالا راجع به چیا بود!!!!!!!!!!!!!!!! سوالا مفهومی . از اینا گذشته پر از غلط املایی !!!!!!!!!
واقع ارزش ما این؟؟ به قول یکی از بچه های مانشتی انگار روز قبل کنکور یادشون افتاده : وای فردا کنکور و هنوز سوالا طرح نشده...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: xani

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۲۱۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۲۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۱۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۱۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۲۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۳۴۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۹۳۰ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۷۷۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close