زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۸۱۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ب.ظ
RE: دوستان سال دوم خوندن سخته؟؟ تازه سال اول قبول نشدیم
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ ب.ظ)variant20002000 نوشته شده توسط:  بچه ها من به عنوان کسی که ۳ سال ÷شت کنکور مونده میگم هرجایی که قبول شدید برید.

من کنکور سال ۹۰ اولین بارم بود که امتحان می دادم رتبم شد ۱۲۰۰ با وجود اینکه زیاد نخونده بودم. و ÷یام نور تهران قبول شدم. و نرفتم چون ÷یش خودم گفتم سال بعد حسابی میخونم تا قبول شم
سال دوم با وجود اینکه حداقل ۵ برابر سال اول خونده بودم رتبه ام شد ۳۵۰۰ (به دلیل استرس سربازی و عقب موندن از بقیه همکلاسی ها) درنهایت قبول نشدم و رفتم سربازی
.........................
غزت زیاد

مشکل اینجاست هیجا قبول نمیشیمSad
ببخشید درصداتون سوال دوم چند بودن؟
سال اول ریاضی ۰
زبان ۳۰
مشترک ۲۸
تخصصی ۲۰

سال دوم
زبان -۳
ریاضی ۲۸
مشترک ۵
تخصصی ۳۰

فقط خدا امسال رو بخیر کنه...! Huh

روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت..........!!!Sad:
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , alagh
ارسال: #۸۱۲
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ق.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۵۲ ب.ظ)nature2011 نوشته شده توسط:  امسال کنکور فاجعه بود اون سوال سیستم عامل آخه چطوری به جوب رسید من نزدیک به ۱۰ دقیقه داشتم سرش کلنجار میرفتم آخرشم نزدمش!!! اون سوال حافظه نانو معماری همینطور!!!!
الانم که کلیدارو نگاه کردم بیشتر از نصفشو غلط زدم....
من چند روز آخر هم داشتم محاسبات عددی میخوندم که در تاریخ کنکور اولین بار تیپ سوالاش عوض شده بود تو ریاضی رسما نتونستم چیزی بزنم:-|
حرف دلمو زدی
یادش چه بد ، همه ی فرمولایه محاسبات رو حفظ کرده بودم به جز میلن سیمپسون که اون نیم ساعت قبل از شروع کنکور داشتم حفظ میکردم(,ولی باز از محاسبات زورم نمیگیره)،چقد رو ویسو وکتاب وتست سیستم عامل کار کرده بودم ،چقد رو تستایه نانو اینجا بابچه ها بحث کردیم
آخرشم هیچی....
سرجلسه سه بار اون تست mlqرو حل کردم ولی درنیومد که نیومد(هی میگفتم شاید نکته ای داره برمیگشتم صورت سوال رو باز میخوندم)
چقد با نانو ور رفتم ولی جوابی که بدست میاوردم خیلییییییییییییییی اختلاف داشت با گرینه ها
اون منفی بینهایته ساختمان که دیگه...
و و و.............
اینقد خوندم آخرشم این طراح های بی دقت و بیسواد سوالا همه چیو خراب کردن

دقیقا حالا جلبیش اینجاست که من اونجا همش به خودم لعنت میفرستادم هی میگفتم اگه زودتر شروع کرده بودی اگه فلان اگه بهمان.....اصلا به عقلم نرسید شاید اون منفی بینهایته غلطه!!! از سوال منطقی زدم اون سیستم عاملو حل کردم چون حفظیاشو بلد نبودم یعنی یادم نمیاومد اصلا بعضی وقتا فکر میکنم یکی از ملاکاشون اینه که بچه ها رو تو فشار بذارن ببینن کی میتونه خودشو مدیریت کنه!!!!!!!!!!!!
۲
۰
ارسال: #۸۱۳
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ق.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)sufia_lido نوشته شده توسط:  من گند زدم Sad
این همه خووووندم Sad(((
مدرسان رتبه منو ۸۰۰ تخمین زد Sad((
چه بد Sad
حتما بدتره Sad(

منم گفت ۷۱۸Sad
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۸۱۴
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط saeid1389.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ق.ظ)mehrdad_rabbi نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ق.ظ)saeid1389 نوشته شده توسط:  گریه ها و شیون هامونو؟؟!!! باید بزاریم برای پاسخنامه سنجش ....
پاسخنامه مدرسان رو بیخیال شید، اشتباه زیاد داره
همونطور که تو یکی ار تاپیک ها گفتم:

مدرسان شریف اعتبار علمی چندانی تو رشته ما نداره - برخلاف تبلیغات زیادش -

برای نمونه:

۱- پاسخنامه اولیه ای که سال گذشته ارائه کرد:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۲- کتب مدرسان شریف:
سال گذشته پکیج آموزش مدرسان رو تهیه کرده بودم، متاسفانه بالای ۹۰% دروس، کتب ضعیفی داشت
برای نمونه، کتاب مجموعه سوالات رشته مهندسی کامپیوتر (دروس مشترک و تخصصی) ده سال اخیر، از نظر علمی واقعا اشکال داره،
پاسخ سوالات کنکور رو نه اشتباه تایپی ، بلکه اساتیدشون ، بعضی دروس رو ، اشتباه حل کرده بودند(با مقایسه با سایر کتب مطرح، مثل : پارسه ، مقسمی و ... ) اونم نه چند تا - که طبیعیه - ، واقعا براشون متاسفم و از تهیه بسته آموزشی مدرسان پشیمون.
دوست گرامی خود پارسه کلی مشکل داره و اشکال تایپی و... داره از همه بدتر سال بعدش میری ویرایش جدید میگیری میبینی هنوز اشکالاتش موجوده!!!!!
حتی خود سازمان سنجش هم برای مثال اون راهنمای حل کنکوراش که از سال ۸۵ تا الان بصورت کتاب داده بیرون اون هم پر از اشتباهه...

گفتم شاید نیاز به توضیح بیشتر نباشه، اما برای اینکه بچه ها اشتباه منو تکرار نکنند، اشتباهاتی که در پاسخنامه بعضی دروس آزمون ارشد مهندسی کامپیوتر سال ۱۳۸۹ از کتاب "سوالات کنکور های سراسری .. مجموعه مهندسی کامپیوتر چاپ ۸۹" مدرسان رو میارم_در حل اشتباه داره نه صرفا اشتباه تایپی _ :

درس ساختمان داده ها:

۵۲- رابطه بازگشتی زیر را در ... پاسخ مدرسان گزینه ۴ ----------------->> کتاب پارسه و مقسمی گزینه ۳

۵۳- در الگوریتم مرتب سازی آرایه ی A با .... پاسخ مدرسان گزینه ۲ ----------------->> کتاب پارسه و مقسمی گزینه ۱

۵۵- می دانیم که در یک درخت دودویی ... پاسخ مدرسان گزینه ۴ ----------------->> کتاب پارسه و مقسمی گزینه ۳

۵۶- با توج به تابع روبرو ... پاسخ مدرسان "هیچکدام صحیح نیست" ----------------->> کتاب پارسه و مقسمی گزینه ۱

درس کامپایلر:

۲۱- گرامر G برای ... پاسخ مدرسان گزینه ۱ ----------------->> گزینه صحیح ۴

۲۳- یک کامپایلر برای ... پاسخ مدرسان گزینه ۲ ----------------->> مقسمی و ... گزینه ۱

و
تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

تو این سال از درس ساختمان داده ها ۷ طرح شده بود ، که مدرسان شریف ۴ سوالش رو غلط حل کرده بود،

اگه در کل بخوام حساب کنم هر آزمون این کتاب به طور متوسط حدود ۳ الی ۴ غلط داره
۰
۰
ارسال: #۸۱۵
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ ق.ظ
بچه ها این تخمین رتبه مدرسان واقعا ۳ بار میشه وارد کرد؟؟؟

من یه بار بجای اینکه درصدارو بزنم تعداد جوابای درستمو زدم!

الان میخوام بزنم میشه بار دوم...ممکنه بیشتر از ۳ بار نیاز بشه؟
۱
۰
ارسال: #۸۱۶
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ق.ظ، توسط Mänu.)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  من باکلید مدرسان
زبان ۶
مشترک ۲۵
مشترک تخصصی۴۸
معماری ۲۷
تخمین زده برام ۷۱۸
حیف اونهمه زحمتSad

یا خدا بنظرم رتبه ات خیلی باید بهتر از این بشه،پس فاتحه من خونده ست

واقعا؟؟؟مثلا چند؟

درصدای من از شما کمتره اما درصداتونو که واسه چند نفر گفتم همه میگن طرف با این کنکور ترکونده،من فکر میکنم با این درصدا رتبه خوب میاری،امسال کنکور خیلی فرق کرد،ضریب درسا عوض شد،سوالا عوض شد،اینا هم مثل ما بر چه اساسی تخمین میزنن،بر اساس سال قبل؟؟؟؟؟؟؟؟الان تو همین مانشت بچه ها مگه چند درصد زدن؟منکه فکر میکنم جمعیت مانشت خیلی بیشتر از مدرسان باشه،من اینجا ندیدم کسی درصداش بالا باشه،ایشالله که رتبه خوب میارید منکه میگم با این درصدا روزانه میارید،ایشالله که پیش بینیم درست باشه

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saho
ارسال: #۸۱۷
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ق.ظ
من که اصلا نه دنبال کلبد ها هستم نه دنبال درصد و این حرف ها...
بیکارم مگه خودم رو ناراحت کنم.....
الانم دارم برنامه ریزی میکنم برای کنکور انفورماتیک...شما ها هنوز تو مود کنکور گیر کردین بیاین بیرون دیگه :دی
سنجش هم بیخیال بشه شما ها بیخیال نمیشین..

I definitely will win
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , Hamed92 , H3NGAM3H
ارسال: #۸۱۸
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ق.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  من که اصلا نه دنبال کلبد ها هستم نه دنبال درصد و این حرف ها...
الانم دارم برنامه ریزی میکنم برای کنکور انفورماتیک...شما ها هنوز تو مود کنکور گیر کردین بیاین بیرون دیگه :دی
سنجش هم بیخیال بشه شما ها بیخیال نمیشین..

کنکور انفورماتیک چیه ?
۲
۰
ارسال: #۸۱۹
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  الانم دارم برنامه ریزی میکنم برای کنکور انفورماتیک
(۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  کنکور انفورماتیک چیه ?
انفورماتیک پزشکی...
این تایپیک رو بخون
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

I definitely will win
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , H3NGAM3H , Hamed92
ارسال: #۸۲۰
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ب.ظ، توسط mohammadali1990.)
(۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ق.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  من که اصلا نه دنبال کلبد ها هستم نه دنبال درصد و این حرف ها...
منم هم ...

به اندازه کافی ناراحت و افسرده هستم ... کنکور انگشت کوچیکشم نیس Sad

بچه ها ی سوال .Idea.. کدوم انتشارات واسه گردآوری مجموعه سوالات آزاد آیتی ۱۰سال اخیر بهتر کار کرده و جواباش بهتره؟

لطفا" بگین

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrpking
ارسال: #۸۲۱
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ب.ظ
کنکور علوم کامپیوتر ۹۲
کسی کلید علوم رو نداره؟
۰
۰
ارسال: #۸۲۲
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۴۸ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ق.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  بیکارم مگه خودم رو ناراحت کنم.....
ای آقا! من این همه خودمو رو خفه کردم اینجا

برای این دوستان که وقتشون رو هدر ندن! بعد پست من ۴ صفحه ادامه دادن!!!!!! و هنوز دارن ادامه می دن
۱
۰
ارسال: #۸۲۳
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۰۶:۲۴ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ)saho نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۳۱ ق.ظ)saho نوشته شده توسط:  من باکلید مدرسان
زبان ۶
مشترک ۲۵
مشترک تخصصی۴۸
معماری ۲۷
تخمین زده برام ۷۱۸
حیف اونهمه زحمتSad

یا خدا بنظرم رتبه ات خیلی باید بهتر از این بشه،پس فاتحه من خونده ست

واقعا؟؟؟مثلا چند؟

درصدای من از شما کمتره اما درصداتونو که واسه چند نفر گفتم همه میگن طرف با این کنکور ترکونده،من فکر میکنم با این درصدا رتبه خوب میاری،امسال کنکور خیلی فرق کرد،ضریب درسا عوض شد،سوالا عوض شد،اینا هم مثل ما بر چه اساسی تخمین میزنن،بر اساس سال قبل؟؟؟؟؟؟؟؟الان تو همین مانشت بچه ها مگه چند درصد زدن؟منکه فکر میکنم جمعیت مانشت خیلی بیشتر از مدرسان باشه،من اینجا ندیدم کسی درصداش بالا باشه،ایشالله که رتبه خوب میارید منکه میگم با این درصدا روزانه میارید،ایشالله که پیش بینیم درست باشه
جدی؟؟خدا ازدهنتون بشنوه.
ایشا.. هرکی تلاش کرده نتیجشوببینه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۸۲۴
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۲۷ ب.ظ
ای خدااااااااااااااااا

درصدای من که افتضاحه. با این پاسخنامه مدرسان، مشترکم شده ۲۰ و تخصصیم ۲۹/۱۶

تخمین رتبه ام هم ۹۹۸/ یعنی هیچی قبول نمیشم.
منی که تو کنکور آزمایشیام، پایینترین رتبه ام ۱۱۲ بود

داغون شدم اساسی
با این رتبه یعنی غیر انتفاعی شیخ بهایی هم نمیارم؟
۰
۰
ارسال: #۸۲۵
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ ب.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  ای خدااااااااااااااااا

درصدای من که افتضاحه. با این پاسخنامه مدرسان، مشترکم شده ۲۰ و تخصصیم ۲۹/۱۶

تخمین رتبه ام هم ۹۹۸/ یعنی هیچی قبول نمیشم.
منی که تو کنکور آزمایشیام، پایینترین رتبه ام ۱۱۲ بود

داغون شدم اساسی
با این رتبه یعنی غیر انتفاعی شیخ بهایی هم نمیارم؟
با همین رتبه غیرانتفاعی قبول میشین البته تو گرایش ۱و ۴ من کسی سراغ دارم که با رتبه ۱۶۰۰ ۲سال پیش غیرانتفاعی قبول شده بود برا گرایش ۴
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh_aftab

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۷۲ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۲۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۱۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۸۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۲ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۰۸ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close