زمان کنونی: ۰۷ مهر ۱۴۰۳, ۰۲:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۶۴۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ ب.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۲۸ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  ای خدا کی این کلیدا میاد مردیم از بس هرکی یه جور جواب داد Sad

سازمان سنجش گفته ۲۹ بهمن میاد.البته موسسه مدرسان گفته تا فردا میذاره!!!
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۴۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۳۵ ب.ظ
سلام من تازه به این گروه آمدم و تو آیتی کنکور دادم
باید بگم غیر استانداردترین سوالات در دروس مشترک اومده بود
و سیستم عامل هم سوال اشتباه داشت
و باید گفت که ۶ ماه تلاشمون یعنی هیچ با این تستها
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , Mänu , Amir V
ارسال: #۶۴۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۳۵ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  پارازیت :
میگم این قضیه ش چیه بعد کنکور همه ( اکثریت ) آواتارشون رو به عکس خودشون تغییر دادن ؟ !
امیر واو (به قول خودش Big Grin ) گفت بعد از کنکور همه آواتارشون رو به عکس خودشون تغییر بدن و رستگار بشن .این شد که میبینی عزیزم Smile

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , Mänu , Amir V
ارسال: #۶۴۹
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
بچه ها این بحث کنکور رو جمعش کنید دیگه
خسته شدیم به خدا!
منم جو گرفتم رستگار شم!!

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , kati , آلبالو
ارسال: #۶۵۰
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۱ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  امیر واو (به قول خودش Big Grin ) گفت بعد از کنکور همه آواتارشون رو به عکس خودشون تغییر بدن و رستگار بشن .این شد که میبینی عزیزم Smile

به به ، پس الان همه شدید خانم و آقای رستگار
ماشاله به امیر واو که اینقد کلامش تاثیرگذاره

لطفا لبخند بزنید !
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۶۵۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۱ ب.ظ، توسط Helmaa.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۶:۴۷ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  ممنونم خانم انرژی مثبت. لطف کردین. من تاپیک هایی که ادرس دادین رو خوندم اما همه یه جورایی بحثشون فردی بود. یعنی شکایت از نحوه تصحیح کارنامه ها و درصدها. اما هدف من از کامنتم اینه که پیگیری کنیم آیا سوال اشتباه جزئی از کنکور هست یا نه. یا اصلا چرا باید سوال اشتباه باشه، مگه یک سال طراح ها فرصت ندارن، یا اگه در جواب من دوستان بگن، "شاید سوالات مال سالهای اخیر باشه و از بانک سوال در بیاد"، ایا نباید این سوالا یه بررسی بشن که اشتباه یا غلط تایپی داره. بخدا قابل پیگیری باشه من پیگیری می کنم.
سلام

همونطور که خانم انرژی مثبت هم توضیح دادن ،وقت واسه اعتراض تعیین میکنن،اما قبلش بهتره همینجا تو تاپیکهای مشخص با دلیل و اثبات در مورد هر سوال به نتیجه برسید بعد هر کدوم جداگانه میرید سایت سنجش و اعتراضتون رو اعلام میکنید،حالا چه اشتباه تایپی یا اینکه سوال غلط باشه و اعتراضها هم بررسی میشه.
(پارسال واسه یکی از دوستام هم که اعتراض داشت واسه دو تا سوال من تو سایت سنجش اعتراض گذاشتم و همون دو سوال هم حذف شد و یه سوال هم از آی تی).

در مورد اینکه چرا اینقد کیفیت ها اومده پایین هم من تو یه تاپیک نوشتم اینجا هم کپی اش میکنم.

"آنچه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک".
یه سال به اعتمادی که به سنجش داریم میشینیم درس میخونیم و از همه چیز میزنیم ،چون فقط اعتماد داریم که عمری است از خودشون تعریف میکنند و هزار جور ادعا دارند،اما تو عمل حاضر نیستند تنها یه ربع وقت بذارن واسه سوالهایی که طراحشون طرح میکنه یه آدم درست و درمون و با سواد بیارن تا تنها یه بار یه مروری روی این سوالها داشته باشه!!!
عین واقعیت هست و باید بپذیریم چیزی که اینقد واسه ما مهم هست واسه اونها مهم نیست!

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , fa_karoon
ارسال: #۶۵۲
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ب.ظ)hamid mokhtari نوشته شده توسط:  سلام من تازه به این گروه آمدم و تو آیتی کنکور دادم
باید بگم غیر استانداردترین سوالات در دروس مشترک اومده بود
و سیستم عامل هم سوال اشتباه داشت
و باید گفت که ۶ ماه تلاشمون یعنی هیچ با این تستها
دوست عزیز براتون پ.خ دادم
کاملا درکتون می کنم بنده نیز همین نظر رو دارم
برای گروهی درس خوندن و هدف دار درس خوندن بنده یک پیشنهادی دارم بهتون پیام میدم
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۶۵۳
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ ب.ظ
من الان موضوع پیشنهادی آقا امیر رو دیدم
به نظرم خیلی جالب بود
خودم اصلا به طور حرفه ای شبکه کار نکردم و شبکه رو در حد نیازم در محیط کارم انجام دادم .
و خودم رو در سطح صفر میدونم !

به نظرم به جای بحث در مورد کنکور توی این تاپیک بیایم بیخیال این موضوع بشیم تا اعلام نتایج ، با حرص خوردن که چیزی عوض نمیشه
حداقل این مدت یه چیزی عایدمون بشه

لطفا لبخند بزنید !
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahak.k , elin123 , m@hboobe
ارسال: #۶۵۴
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ، توسط mt_saman.)
RE: کنکور علوم کامپیوتر ۹۲
سوال ۱۳۸ آنالیز عددی:
مقادیز A و B برای تخمین انتگرال به صورت [tex]\int_{a}^{b}f(x) dx\simeq Af(a) Bf(b)[/tex] کدام باشند تا این فرمول برای چند جمله ای های خطی دقیق باشد؟

۱) [tex]A=b-a ; B=b a[/tex]
۲) [tex]A=\frac{b a}{2}; B=\frac{b-a}{2}[/tex]
۳) [tex]A=B=\frac{b a}{2}[/tex]
۴) [tex]A=B=\frac{b-a}{2}[/tex]

گزینه ۴ می شه. برای اینکه اگه مقدار انتگرال برای توابع درجه یک دقیق باشه باید برای توابع ثابت ([tex]f(x)=1[/tex]) هم دقیق باشه پس داریم:

[tex]\int_{a}^{b}dx=A B[/tex]

و بنابراین:

[tex]A B=b-a[/tex]

که این تساوی فقط در گزینه ۴ برقراره.

سوال ۱۳۵ آنالیز عددی:
فرمول انتگرال گیری تقریبی [tex]\int_{0}^{1}f(x)dx\simeq \frac{3}{4}f(\frac{1}{3}) \frac{1}{4}f(1)[/tex] برای چند جمله ای های حداکثر از درجه ......... دقیق است.

۱) ۱
۲) ۲
۳) ۳
۴) ۴

گزینه ۲ درسته. فقط کافیه مقدار انتگرال رو به ازای توابع خطی (درجه ۱)، درجه ۲ و... بدست بیاریم.
۰
۰
ارسال: #۶۵۵
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ ب.ظ
عجب موضوع جالبی شد این رستگار شدن Big Grin
۴
۰
ارسال: #۶۵۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ ب.ظ
سلام دوستان. من هر دو آی تی و کامپیوتر رو امتحان دادم. هر دو روز ۱ سیوال بود که کلا از نظر منطقی مشکل داشت حالا از جهت علمیش بماند. واسه منم عجیبه که چه طور طراح سیوال به عقلش نرسیده که اون سیوال همزمانی پردازش ها از نظر منطقی ایراد داره؟
واسه کامپیوتر هم که هر کسی رو دیدم از ریاضی ها می نالید. یعنی رسما سرویس.
با تمام این تفاسیر به نظرم بعضی دوستان خیلی زود امید خودشون رو از دست دادن. اگر ریاضی سخت بوده باشه برای همه سخت بوده و اگر سیوتلی غلط بوده حذف خواهد شد. ( اگر بنا به اعتراض کردن و نامه نگاری هست من پایه هستم) ما سعی خودمون رو تا اینجا کردیم و لازم باشه بازم ادامه می دیم و اعتراض می کنیم. باقیش دیگه توکل به خدا.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۶۵۷
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ب.ظ)hamid mokhtari نوشته شده توسط:  سلام من تازه به این گروه آمدم و تو آیتی کنکور دادم
خوش اومدی .... اعضا اکثرا مهربون و مهندس به تمام عبارن ...امیدوارم دوستای خوبی پیدا کنی

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۳
۰
ارسال: #۶۵۸
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۴۸ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۵۵ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  به نظرم به جای بحث در مورد کنکور توی این تاپیک بیایم بیخیال این موضوع بشیم تا اعلام نتایج ، با حرص خوردن که چیزی عوض نمیشه
آره دقیقا منم خسته شدم از دوتادوتا حساب کتاب کردن Sad تازه بعضی گزینه هایی هم که زدم یادم رفته دیگه بدتر استرس به جونم میافته!

اصلا دوست ندارم دیگه به موضوع کنکور فکر کنم!! تا اردیبهشت! :-|

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۳
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , H3NGAM3H
ارسال: #۶۵۹
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ب.ظ، توسط neda_Network.)
خدایا شکرت که اومدی سر کنکور و گفتی عزیزم میدونم کل کتابای کوفتی و تمام تستا را واردی و برا یه رقمی اومدی اما عزیزم من در صورتی میتونستم کمکت کنم که سوال از کتابای مرتبط بدن تا بخوام برم بگردم جواب این سوالا را برات پیدا کنم چند سالی طول میکشه اما عزیزم بعضیاش جواب ندارن و اینگونه بود که خدا گفت بنده ی من حل کن و برو جلو من پارسال کنکور دادم و تا الان سوالا ۹۱ هنوز تو ذهنمه و امسال سوالا ۹۲ هر شب حس میکنم سر کنکورم و رو جوابا فکر مینم و بدیش اینه به جواب نمیرسم ممنونم از مسئولان سنجش چون هیچ کس نمیتونه همزمان میلیونها نفرا بزاره سر کار خواستیم بریم کار گفتن کار نیست برو درس بخون اومدیم درس بخونیم اینجوری شد میترسم فردا خواستیم خودکشی کنیم طناب پاره شه با تشکر از مسولان مربوطه ما نسل سوخته نیستیم نسلی هستیم که هروز تفتمون میدن تا قشنگ برشته شیمHuh

دوست عزیز که میگی درس نخوندید جزوات کامل پارسه پوران مقسمی و دست نویسهای استادهایی چون قدسی و سید جوادی و هم چنین ۳ بار زدن کتاب کنکرهای ۸۱ تا ۹۱ کمه؟ ببخشید شرمنده میشه بگید شما دستتون به کدوم امداد غیبی بند بوده من بفهمم بیا الان برا من سوال استاندارد از هر جا دوسداری بده حل کنم برات نه سوالای کره ی مریخا اینجوی فقط کسایی شانس قبلی دارن که استاد طراح یا استاد شون بوده باشه یا استاد کلاس موسسه ایشون تا سوالا و روششا بشناسن در ضمن درس خوندن بچه های اینجا مقدسه کسی نمیخواد تاس بندازه که مسخره کنه خودش و سرنوشتشا بلف بزنه همه تلاش کردند ایشالله نتیجشم میگیرن
۳۱
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: majid_22 , 8Operation , azad_ahmadi , ENGii , oli92 , banafsheh68 , MR_KH , Mänu , shima_24 , srj , mohammadali1990 , Mohammad-A , Amir V , virtual girl , gh elham , Payam92 , fa_karoon , nina69 , younes , Bahar-AI , avril22 , Marcel , Engineer , arichoana , hnarghani , IT.setareh91 , shabah , r.jafari , saaraa , ehsanlp , just4it , asiehmohammadian , آلبالو
ارسال: #۶۶۰
۲۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  خدایا شکرت که اومدی سر کنکور و گفتی عزیزم میدونم کل کتابای کوفتی و تمام تستا را واردی و برا یه رقمی اومدی اما عزیزم من در صورتی میتونستم کمکت کنم که سوال از کتابای مرتبط بدن تا بخوام برم بگردم جواب این سوالا را برات پیدا کنم چند سالی طول میکشه اما عزیزم بعضیاش جواب ندارن و اینگونه بود که خدا گفت بنده ی من حل کن و برو جلو من پارسال کنکور دادم و تا الان سوالا ۹۱ هنوز تو ذهنمه و امسال سوالا ۹۲ هر شب حس میکنم سر کنکورم و رو جوابا فکر مینم و بدیش اینه به جواب نمیرسم ممنونم از مسئولان سنجش چون هیچ کس نمیتونه همزمزمان میلیونها نفرا بزاره سر کار خواستیم بریم کار گفتن کار نیست برو درس بخون اومدیم درس بخونیم اینجوری شد میترسم فردا خواستیم خودکشی کنیم یا طناب پاره شه با تشکر از مسولان مربوطه ما نسل سوخته نیستیم نسلی هستیم که هروز تفتمون میدن تا قشنگ برشته شیمHuh
سلام و درود کاملا درکتون می کنم
یه گروه انتقام گیری از سنجش دارم تشکیل میدم برای سال اینده برای منی که ۲-۳ سال عمرم تو این کتاب ها گذشت برای موفقیت اما یه مشت ... و حتی از قید بهترین موقعیت شغلی زدم برای کنکور تاکید می کنم بهترین !!! الان تو این تورم و گرونی بعد ۳ سال بعد اینکه عالم و ادم فهمیدن من کنکور می خونم این وضع پیش اومده الان فقط ۳-۲ نفر می خوام مثل خودم
یه برنامه ریختم برای ای تی سال بعد تاکید می کنم ۱۰۰ درصد جواب میده این برنامه فقط ادمی می خوام که تا اخرش بریم
۲ نفر دیگه هم هستن بجز بنده از مانشتی ها
اگر نظرتون مثبت هست برای امنیت اطلاعات یا ای تی پیام بدید
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , avril22

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۱,۰۶۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۹,۰۵۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۱,۳۸۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۲,۳۶۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۱۰,۲۹۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۵۱۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۹,۰۶۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۵,۴۳۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۲,۹۷۹ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close