زمان کنونی: ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۳۹۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ق.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ق.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  بچه ها من خیلی ناراحتم خیلی برنامه ها واسه بعد کنکور داشتم،میخواستم برنامه نویسیمو قوی کنم و...اما الان دل و دماغ هیچ کاریو ندارم،هر کاری میکنم نمیتونم جلو ناراحتیمو بگیرم،فقط اشکام سرازیره اینجوری پیش برم کور میشم،کاش میتونستم با صدای بلند گریه کنم اما مجبورم تو تنهایی گریه کنم که سوال جواب پس ندم،من سال دوم بود شرکت میکردم خوندم اما واقعا نمیدونم چرا اینجوری شد؟؟؟؟؟؟یه هفته قبل کنکور مریض شدم،روزه کنکور با مسکن رفتم سر جلسه از شدت معده درد و سردرد داشتم میمردم،نمیخوام بهانه بیارم،چون واقعا تلاش کردم سوالاش خیلی بد بود اما اگه حالم خوب بود کنکورمو بهتر میدادم اما چرا خدا بهم کمک نکرد؟؟؟افسرده شدم...

خودتو ناراحت نکن خدا کمک میکنه ماییم که نمیبینیم
شما عجله نکن تا اعلام نتایج صبر کن بببین چی میشه
اینقدز ناامید نباش. خدا بزرگه با گریه و ناراحتی فقط خودتو
اذیت میکنی هیچی درست نمیشه خود منم درس خوندم
اما ماه اخر از نظرروحی بهم ریختم و همه تلاش چند ماه ام
از بین رفت. و تصمیم دارم از همین هفته دوباره شروع
کنم. کسی که هدف بزرگی داره زود ناامید نمیشه.
وخدا رو نادیده نگیر و بدون همیشه کنارته.

اره واقعا حرفات مثل آب طلا می مونه منم مثل تو ماه آخری پاک عصابم رو از دست داده بودم ولی ۴/ ۵ روز قبل کنکور فقت زدم تو خط آهنگ های ملایم و آرامش بخش خدا رو شکر یکم آرامش گرفتم برا سره جلسه ولی ماه آخرم رو آون جور که برنامه ریزی براش داشتم نشد ولی بازم حداقل زیاد زیاد خراب نکردم هنوز یه امید هایی دارم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۹۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ق.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  بچه ها کسی ج سوالمو نمدونه؟
بسیج فعال چند درص تاثیر داره تو آزاد؟
اطلاعی ندارم محمد جان!یه مدت نبودی دلمون واست تنگ شده بوداااا!ولی قبلا شنیده بودم تاثیر داره!بستگی به بقیه داره که چند نفر از این سهمیه استفاده کنند!
من که امروز می خواستم شرکت کنم هم با آزمون هم بدون آزمون بعد دیدم ظاهرا نمی تونم!چون از اول اسفند باید برم خدمت!
دوستان مشمولین نمی تونن آزاد شرکت کنن درسته!؟(البته من یه سال فرصت داشتم واسه پست دفترچه اما خواستم سریع تر برم خدمت...)
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
الخیر فی ما وقع....

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۳۹۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ق.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
سلام به همه خسته نباشید
به نظر من ریاضیش سخت بود.من فکر کنم زبان ۴۰ ریاضی سفید مشترک ۲۵ تخصصی معماری کامپیوتر ۲۰ زده باشم.رتبم تو معماری چند میشه؟
۱
۱
ارسال: #۳۹۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ق.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
سلام و خسته نباشید به دوستای گل مانشتی...من با وجود اینکه نخونده بودم از خودم راضیم و کنکور هم آسون بود و افسوس مسخورم که چرا نخوندم...ایشالا سال بعد....
۰
۰
ارسال: #۳۹۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ق.ظ
RE: بچه های نرم خسته نباشید
سه ساله که عمرمو پای کنکور ارشد گذاشتم نمیدونم چرا اینجوری میشه !!! چرا سوالای کنکور حساب کتاب ندارن !!! چرا یه سال آسونه یه سال سخته ؟؟؟؟

وقتی امسال ریاضیش انقدر سخت بود برای منی که خیلی برای ریاضی وقت گذاشته بودم ..... خیلی بد شد سوالارو که دیدم نفسم بند اومد هیچ وقت تو تصورم نبود که فقط یه دونه ریاضی جواب بدمو برم سراغ مشترکا HuhHuhHuhHuh واقعا تو روحیه ام تو حل مشترکا تاثیر منفی داشت .... باور کنید از دیروز تا حالا تو شوکم .... خیلی پشیمونم که ۳ سال خودمو معطل کنکور کردم چه احمق بودم که فکر میکردم هرکسی زحمت بکشه حتما نتیجه میگیره !!!!!
۱۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zer0ne , shima_24 , nader618 , ansarirobo , gh elham
ارسال: #۳۹۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ق.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
بچه ها سوال انحصار متقابل سیستم عامل اشتباه بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هرچهار گزینه اشتباه بودن
۲
۰
ارسال: #۳۹۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ق.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  اطلاعی ندارم محمد جان!یه مدت نبودی دلمون واست تنگ شده بوداااا!ولی قبلا شنیده بودم تاثیر داره
مرسی داداش...بازم خودت ی جوابی دادیSmile
منم همینطور ...سلامت باشی ...
عکس دختر کشتو هم که زدی بزنم به تخته ..ماشالا ماشالا

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال: #۳۹۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ق.ظ، توسط good-wishes.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  افسرده شدم...
دختر گلم حیف که دلم نمیاد وگرنه بت یک دسلایک قرمز می دادم دستت بیاد کنکور ارزش غصه خوردن نداره. نه که فکر کنی چون خودم به اندازه خیلی از شما ها نخوندم (البته نمی تونستم هم بخونم چون اصلا یک اتفاق من رو به این سمت آورد) راحت این حرف رو میزنم . نه ! من معتقدم هرچیزی جای خودش رو داره (البته قبلا این فکر رو نمیکردم). از دیشب تا حالا میخوام یک پست بذارم اینجا که بابا دوستان! طوری درس بخونید که از زندگی نیفتید تا آخرش ناراحت روزهای از دست رفته باشید. به خدا چیزی که من الان ازش ناراحتم فقط اینه که چند بار به خاطر درس خوندن با خواهرم دعوام شده؟ چند بار بابام گفته فلان کارو بکن گفتم باشه بعد کنکور؟ چند بار یادم رفته من اگر دکترا هم بگیرم آدم نباشم به درد لا جرز دیوار هم نمی خوره؟
می دونی ؟ من چون سابقه کار تو محیط اداری داشتم خیلی از چیزها برام تجسم دیسپلین اداری هست.مثلا فرض کن تو اداره یکی خیلی خوب کار میکنه و به کارش هم علاقه داره اما وقتی که خیلی دوست داره همون جایی که هست بمونه و به کار مورد علاقه اش ادامه بده یهو رئیس که این همه مدت تلاش او رو میدیده و او رو زیر نظرداشته او رو جابجا میکنه میبره یه پست دیگه تا اونجا رو آباد کنه . حالا او ممکنه فکر کنه یعنی بد کار کرده ؟ نه واقعا این طور نیست (لطفا ذهنتون نره پیش استثنائات) . امیدوارم متوجه منظورم شده باشی واضح تر بگم من به اینکه هر تلاشی که ما می کنیم فقط به درد رسیدن به جایی که خودمون فکر می کنیم نمی خوره و برا همین خدا موقعیت های دیگه ای رو برامون قرار میده اعتقاد دارم . گاهی هم مثل اینه که بهت بگن تو به آزمون احتیاج نداری مهم اینه که می خواستیم ببینیم اهل تلاش هستی تا کار دیگه ای بهت محول کنیم . یا مثلا تو بازی یک امتیاز گنده میگیری دیگه لازم نیست ادامه بدی میری مرحله بعد. به همین سادگی
خود من در شرایطی که پس از سه سال تو کار شبانه روزیم موفق و مورد لطف مدیرانم بودم دچار یک حادثه شدم و این حادثه مسیر زندگی من روتغییر داد حالا می فهمم تو اجتماع موفق باشم اما فرزند خوبی برا والدینم نباشم که حتی بتونم بهشون سر بزنم و حالا که سنشون بالا رفته و بیشتر به توجه نیاز دارند نباشم که یک لیوان آب بدم دستشون، هیچ ارزشی ندارم. زندگی ابعاد مختلف داره باور کن اگر نگاهمون روعوض کنیم میبینیم بودن ما در این دنیا یک فرصت طلایی هست که ازش غافلیم . ما زنده ایم که زندگی کنیم نه اینکه زندگی می کنیم تا زنده باشیم
موفق باشید
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Mänu , IT.setareh91
ارسال: #۳۹۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ ق.ظ
از کنکور برگشته ها خسته نباشید - معماری/نرم/هوش
سلام
خیلی ناراحتم که زبان نزدم با اینکه آماده بودم اما رفتم تو مشترکا گیر کردم یه دفعه ازم دفترچه گرفتن.اینقدر ناراحت شدم و شوکه که......
اصلا باورم نمیشه اینهمه وقت گذاشتم....
خدایا همه ما راضی هستیم به رضای تو که مهربان ترین مهربانانی و تو خود خوب میدانی که تلاش ما هم برای تو بوده و توکل به تو ما را دلگرم کرده.
۱
۰
ارسال: #۴۰۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ق.ظ
بچه های نرم خسته نباشید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان به این پست یه سر بزنید همگی کمک کنید سوالای اشتباه رو پیدا کنیم و بعدا بتونیم اعتراض کنیم سوالاشون حذف شه
اگه کمک نکنید اخرش پشیمونی واسه هممون داره Sad ! لطفا موضوع رو داغ کنید همه بیان سر بزنن و نظر بدن

HeartTongue
۰
۰
ارسال: #۴۰۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ق.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
حالا که کنکور تموم شده به نظرم پیگیر حواشی اش نباشید، یکمی به تفریحاتتون برسید تا خستگی این مدت از تنتون بیرون بیاد، انشالله وقتی کلید ها رو سازمان سنجش اعلام کرد میرید یه نگاهی بهش می کنید.
استرسی که الان به خودتون میدید چه فایده ای داره وقتی کاری ازتون بر نمیاد؟! این جواب هایی که برای سوالات داده میشه هنوز قطعی نیست.
روز قبل کنکور sms یی برام اومد که شاید خوندن اش برای شما مفید باشه:
« توکل یعنی خود را به خدا سپردن و تسلیم امر او شدن از این جهت که او بهترین ها را برایت خواهان است و همواره بر مدار حق حکم می کند، تلاش هایتان اثر بخش، حق پشت و پناهتان، کنکور تسلیم دانش تان. »
توصیه می کنم فایل صوتی توی امضای من هم گوش بدید، صدای مرحوم مجتهدی هست.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۱۳
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , m@hboobe , mehrdad372 , jameshenas , StudentSE , svk7 , asiehmohammadian , fatemehkh , khosro , younes , nina69
ارسال: #۴۰۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ق.ظ، توسط fsi2013.)
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ق.ظ)goldoon نوشته شده توسط:  بچه ها سوال انحصار متقابل سیستم عامل اشتباه بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هرچهار گزینه اشتباه بودن

دوستان به این تاپیک سر بزنید لطفا همگی کمک کنید و نظر بدین تا به اجماع راجع به سوالای اشتباه برسیم جدی بگیرید لطفا

(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  حالا که کنکور تموم شده به نظرم پیگیر حواشی اش نباشید، یکمی به تفریحاتتون برسید تا خستگی این مدت از تنتون بیرون بیاد، انشالله وقتی کلید ها رو سازمان سنجش اعلام کرد میرید یه نگاهی بهش می کنید.
استرسی که الان به خودتون میدید چه فایده ای داره وقتی کاری ازتون بر نمیاد؟! این جواب هایی که برای سوالات داده میشه هنوز قطعی نیست.
روز قبل کنکور sms یی برام اومد که شاید خوندن اش برای شما مفید باشه:
« توکل یعنی خود را به خدا سپردن و تسلیم امر او شدن از این جهت که او بهترین ها را برایت خواهان است و همواره بر مدار حق حکم می کند، تلاش هایتان اثر بخش، حق پشت و پناهتان، کنکور تسلیم دانش تان. »
توصیه می کنم فایل صوتی توی امضای من هم گوش بدید، صدای مرحوم مجتهدی هست.

ممنون از حرفای قشنگتون ولی اینو هم شنیدی که میگن اول پای شتر رو ببند بعد به خدا توکل کن
توکل کردن ساکت نشستن و امیدوار بودن به این نیست که سازمان سنجش بدون هیچگونه فشار و تحمیلی بیاد و سوالای اشتباه رو حذف کنه.اونا اگه به فکر ما بودن اونا اگه خدا و پیغمبر و انسانیت و عدالت رو میفهمیدن هیچوقت توی سوالای کنکورشون اینقدر اشتباه نبود، نمی دونم چه منطقی پشت افکارشونه که راحت حاضرن زندگی آدما رو به سخره بگیرن ما از همون موقع که دانشجو بودیم یه مدت بازیچه ی دست استادای دانشگاه و مسئولاش بودیم حالا هم این وضعمونه.توکل میکنیم ولی نباید از تلاشم دست برداریم هرچند اگه ماهم کلی سوالای غلط و بهشون بدیم بازم بعید می دونم کسی به فکر ما باشه
تو این پست راجع به سوالای اشتباه کنکور مهندسی کامپیوتر (سوالای مشترک) بحث میکنیم خوشحال میشیم شما هم شرکت کنید

HeartTongue
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , svk7
ارسال: #۴۰۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ق.ظ)mmoharrer نوشته شده توسط:  [quote='mahtab_rafiei' pid='160732' dateline='1360355109']
افسرده شدم...
دختر گلم حیف که دلم نمیاد وگرنه بت یک دسلایک قرمز می دادم دستت بیاد کنکور ارزش غصه خوردن نداره. نه که فکر کنی چون خودم به اندازه خیلی از شما ها نخوندم (البته نمی تونستم هم بخونم چون اصلا یک اتفاق من رو به این سمت آورد) راحت این حرف رو میزنم . نه ! من معتقدم هرچیزی جای خودش رو داره (البته قبلا این فکر رو نمیکردم). از دیشب تا حالا میخوام یک پست بذارم اینجا که بابا دوستان! طوری درس بخونید که از زندگی نیفتید تا آخرش ناراحت روزهای از دست رفته باشید.

پدر گلم ولی بنظر من واسه بدست اوردن یه چیز با ارزش آدم باید از خیلی چیزا بگذره،نمیگم از خانوادش بگذره،اما من واقعا از همه چی زدم،چسبیدم به درس گفتم بذار ایندفه رو سفت و سخت بخونم،حالام فقط امیدم به تلاشی که کردم و از خدا انتظار دارم که نتیجه شو ببینم حداقل پیشرفت یسالمو ببینم و گرنه کنکور و که اصلا خوب ندادمو

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۱
۱
ارسال: #۴۰۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ق.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ق.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  توکل میکنیم ولی نباید از تلاشم دست برداریم هرچند اگه ماهم کلی سوالای غلط و بهشون بدیم بازم بعید می دونم کسی به فکر ما باشه
بله منظورم فقط این بود که نا امید نشید، این که سوالات غلط رو گزارش کنید هم خوبه هم لازم، منم فرصت کنم اونجا میام.
منم مثل شما کنکور دادم، شاید نه به اندازه شما اما به اندازه ی خودم هم تلاش کردم ولی اون بعید دونستن تون یعنی نا امیدی دیگه برادر، حالا امیدوارم نتایج که اومد و مصاحبه شما رو خوندیم خوشحالمون کنی.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۶
۳
ارسال: #۴۰۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ق.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  مرسی داداش...بازم خودت ی جوابی دادیSmile
منم همینطور ...سلامت باشی ...
عکس دختر کشتو هم که زدی بزنم به تخته ..ماشالا ماشالا
زنده باشی محمد جان...لطف داری....
نه بابا من نمی خواستم عکس بزنم امیر از بچه های خواسته بود که بعد کنکور عکس خودشونو بزنن، منم به خاطر حرف امیر و اینکه خلف وعده نشده زدم....وگرنه ما که از اول اسفند باید کچل کنیم بریم خدمت....

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۹۰۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۲,۱۷۴ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۴۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۶۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۳,۷۷۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۷۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۲,۵۶۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۳۴۴ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۲,۰۷۰ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close