زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۳۳۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ق.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
بچه ها کلید ها کی میاد؟

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۳۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ق.ظ
یه چای داغ مخصوص کنکوری های آی تی
سلام به همه ...نیمه شبتون بخیر Smile

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۰
۰
ارسال: #۳۳۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ ق.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
کلید ها قراره یکشنبه ۲۹ بهمن بیاد
۰
۰
ارسال: #۳۳۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ ق.ظ
بچه ها من خیلی ناراحتم خیلی برنامه ها واسه بعد کنکور داشتم،میخواستم برنامه نویسیمو قوی کنم و...اما الان دل و دماغ هیچ کاریو ندارم،هر کاری میکنم نمیتونم جلو ناراحتیمو بگیرم،فقط اشکام سرازیره اینجوری پیش برم کور میشم،کاش میتونستم با صدای بلند گریه کنم اما مجبورم تو تنهایی گریه کنم که سوال جواب پس ندم،من سال دوم بود شرکت میکردم خوندم اما واقعا نمیدونم چرا اینجوری شد؟؟؟؟؟؟یه هفته قبل کنکور مریض شدم،روزه کنکور با مسکن رفتم سر جلسه از شدت معده درد و سردرد داشتم میمردم،نمیخوام بهانه بیارم،چون واقعا تلاش کردم سوالاش خیلی بد بود اما اگه حالم خوب بود کنکورمو بهتر میدادم اما چرا خدا بهم کمک نکرد؟؟؟افسرده شدم...

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۱۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen.srn , shabah , shima_24 , nahid.moosavi , avril22 , nina69
ارسال: #۳۳۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ق.ظ
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  سلام .آقا سوال نانو ممور اشتباه بود . باید مینوشت میزان سرفه جویی چقدر میشه . آخه میدونید از چی میسوزم از اینکه ۳۱۰۰۰ رو بدست آووردم . حالا اگه مینوشت میزان صرفه جویی میشد ۳۱-۲۰۰ که میشد ۱۶۹ و جواب بود . ریاضی رفته بودم واسه بالای ۵۰ ولی ۵ تا ززدم ولی فکر کنم یه سوالمو اشتباه جواب دادم . بازه ی x رو توی سوالای آنالیز بدست آووردم ولی زدم درجه ی ۲ نمیدونم درست زدم یا نه . سوال ۶۲ هم که مشکل چاژی داشت . سوال multilevel Q هم فکر کنم مشکل داشت . در کل درصد هام تقریبا اینا شد :
زبان ۲۰ (۹ تا زدم)
ریاضی ۲۰ ( ۵ تا زدم)
مشترک ۵۰ (۱۸ تا زدم)
تخصصی ۵۰ |(۱۳ زدم)
تخصصی هوش ۳۰ (۶ تا زدم)
البته درصد هام رو تقریبی زدم . احتمال داره بیشتر یا کمتر بشه . دعا کنید قبول شم . بچه ها من ۱۲ ماه بود که میخوندم . دقیقا از کنکور پارسال تا امسال از ۲۴ مرداد روزی ۱۰ ساعت کمتر نخوندم . صبح میرفتم کتابخونه تا شب . ظهر ها هم صحبت کرده بودم توی کتابخونه تنها میموندم و فکر کنم ۵-۶ ماهی ناهار فقط سیب زمینی خوردم . جون هر کی که دوست دارید دعا کنید یه جا قبول شم . کجاش مهم نیست . قبل از آزمون به هیچ جا فکر نمیکردم به جز شریف ولی بعد از آزمون به همه جا فکر میکردم به جز شریف ( یه XNOR ازش گرفتم Smile ) pnualvand.blogfa.com : این وبلاگمه . لحظه به لحظه ی کارهام و نتایج آزمونهامو نوشتم . آخرین آزمون که تو سنجش بود ۴۳۳ نفر شرکت کرده بودن شدم ۳ .

در ضمن انصافا دم اونایی که صوالارو آپ کردن گرم . ینی وقتی سوالارو دیدم از خنده قش کردم . تعجبم از اینه که چه سری سوالا اسکن و آپ شدن . واقعا دمتون گرم .
التماس دعا .
انشاا.. قبول میشید توکل به خداAngel

خدا گوید
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین موجود دنیایم

شروع کن یک قدم با تو
تمام گامهای مانده اش با من.
۰
۰
ارسال: #۳۳۶
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ ق.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
بچه ها من خیلی خراب کردم خیلی افتضاح سازمان سنجش جوابا رو کی میزنه راستی سوال سیستم عامل که صف بازخوردی بود جواب ۴۵ میشد که تو گزینه ها نبود
۰
۰
ارسال: #۳۳۷
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ق.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
بنظرم سوالای امسال آسون تر بود( البته بغیر ریاضی ) به نسبت پارسال اما مشکلی که داشت اشتباه طراحان گرامی زیاد بود توش! همینها خیلی روی کارکرد بچه ها سر جلسه تاثیر میزاره متاسفانه !
بهرحال امیدوارم تموم دوستای عزیزم اینجا موفق باشند و به چیزی که لایق زحماتشونه برسن و یه مدت دیگه تبریکات فراوون بگیم به همSmile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66
ارسال: #۳۳۸
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ق.ظ، توسط sanaz5.)
بچه های نرم خسته نباشید
بچه ها من زحمت ۶ ماهم به هدر رفت حتی مجازم نمیشم خیلی خراب کردم

بچه ها من خیلی بد شانسی اورده بودم ساختمان داده خوب کار نکرده بودم هیچی نزدم فقط مدار منطقی تخصصی افتضاح مطمئن نبودم با اینکه راحت بود متاسفانه میمونم واس سال بعد
۲
۰
ارسال: #۳۳۹
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ ق.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
خانوما، آقایون.
موافقید یه کم درباره درصدامون صحبت کنیم؟؟ من میخوام هر چی زودتر بفهمم چی میشه؟
من میگم بیاین درصد حدودیمونو حساب کنیم. ببینیم با این وضع چه غلطی میشود کرد! (بخصوص کسایی که تجربه بیشتری دارن، ما رو راهنمایی کنید لطفا)

من نتیجه خودم اینجوریه:
زبان-----------------------۰%-----------------------------------۰ از ۳۰ تا
ریاضی--------------------۱۲ونیم%-----------------------------۲ درست از ۱۶ تا
مشترک------------------۳۲% الی ۳۵وهشت دهم%--------۹ یا ۱۰ درست، و ۱ غلط از ۲۷ تا
تخصصی نرم-------------۲۹%الی ۳۷ونیم%------------------۵ درست، و ۱ معلوم نیست درست یا غلط از ۱۶ تا
تخصصی هوش-----------۶وبیست و پنج صدم%-------------۱ درست از ۱۶ تا

معدل موثر: ۱۶وهجده صدم

با این درصدا کسی میدونه رتبم حدود چند میشه؟؟
اصلا قبول میشم؟ کجا؟

شما هم درصداتونو بذارید..

The Greatest Mistake we Humans make in our Relationships:
We Listen Half, Understand Quarter, Think Zero and React DOUBLE
۱
۰
ارسال: #۳۴۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  بچه ها من خیلی ناراحتم خیلی برنامه ها واسه بعد کنکور داشتم،میخواستم برنامه نویسیمو قوی کنم و...اما الان دل و دماغ هیچ کاریو ندارم،هر کاری میکنم نمیتونم جلو ناراحتیمو بگیرم،فقط اشکام سرازیره اینجوری پیش برم کور میشم،کاش میتونستم با صدای بلند گریه کنم اما مجبورم تو تنهایی گریه کنم که سوال جواب پس ندم،من سال دوم بود شرکت میکردم خوندم اما واقعا نمیدونم چرا اینجوری شد؟؟؟؟؟؟یه هفته قبل کنکور مریض شدم،روزه کنکور با مسکن رفتم سر جلسه از شدت معده درد و سردرد داشتم میمردم،نمیخوام بهانه بیارم،چون واقعا تلاش کردم سوالاش خیلی بد بود اما اگه حالم خوب بود کنکورمو بهتر میدادم اما چرا خدا بهم کمک نکرد؟؟؟افسرده شدم...

دوست عزیز هنوز که نتایج مشخص نشده هنوز نه کلیدا اعلام شده نه کارنامه های اولیه اومده توکلتون به خدا باشه منم خیلی زحمت کشیدم شاید نه اندازه شما شایدم بیشتر ولی شب قبل از کنکور همه چیزو به خدا سپردم و از ته دلم خواستم هرچی به صلاحم هست بشه شما هم همین کارو کن و بدون شکست واقعی مال موقعی که آدم از خدا و خودش نامید بشه
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , msn_issue , Amir V , hamedmehdihamed , ana_12345 , IT.setareh91 , good-wishes , m@hboobe , belder2013 , zibaziba , ehsanlp
ارسال: #۳۴۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ق.ظ، توسط rezareza2.)
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  بچه ها من خیلی ناراحتم خیلی برنامه ها واسه بعد کنکور داشتم،میخواستم برنامه نویسیمو قوی کنم و...اما الان دل و دماغ هیچ کاریو ندارم،هر کاری میکنم نمیتونم جلو ناراحتیمو بگیرم،فقط اشکام سرازیره اینجوری پیش برم کور میشم،کاش میتونستم با صدای بلند گریه کنم اما مجبورم تو تنهایی گریه کنم که سوال جواب پس ندم،من سال دوم بود شرکت میکردم خوندم اما واقعا نمیدونم چرا اینجوری شد؟؟؟؟؟؟یه هفته قبل کنکور مریض شدم،روزه کنکور با مسکن رفتم سر جلسه از شدت معده درد و سردرد داشتم میمردم،نمیخوام بهانه بیارم،چون واقعا تلاش کردم سوالاش خیلی بد بود اما اگه حالم خوب بود کنکورمو بهتر میدادم اما چرا خدا بهم کمک نکرد؟؟؟افسرده شدم...

دوست عزیز میفهمم حس و حالتو....من پارسال کابوس شده بود برام هرروز...شبها خوابم نمیبرد اما سعی کن از این حالت در بیای..انشالله که نتیجه خوبی بگیری اما اگه نشد زندگی که تموم نشده دوست من، این روزا فقط به خودت برس، فقط و و فقط ... این نتیجه کنکور رو هم ول کن، سعی کن از این فضا دور بشی و اگه بتونی یه سفر برو و یکم به آرامش خودت کمک کن ... Smile امیدوارم همه دوستان نتیجه زحمتاشونو ببینن Smile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , ana_12345 , MS.rezvan
ارسال: #۳۴۲
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ ق.ظ

خودتو ناراحت نکن خدا کمک میکنه ماییم که نمیبینیم
شما عجله نکن تا اعلام نتایج صبر کن بببین چی میشه
اینقدز ناامید نباش. خدا بزرگه با گریه و ناراحتی فقط خودتو
اذیت میکنی هیچی درست نمیشه خود منم درس خوندم
اما ماه اخر از نظرروحی بهم ریختم و همه تلاش چند ماه ام
از بین رفت. و تصمیم دارم از همین هفته دوباره شروع
کنم. کسی که هدف بزرگی داره زود ناامید نمیشه.
وخدا رو نادیده نگیر و بدون همیشه کنارته.

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , virtual girl , ana_12345 , good-wishes
ارسال: #۳۴۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ق.ظ
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ)sanaz5 نوشته شده توسط:  بچه ها من خیلی خراب کردم خیلی افتضاح سازمان سنجش جوابا رو کی میزنه راستی سوال سیستم عامل که صف بازخوردی بود جواب ۴۵ میشد که تو گزینه ها نبود

آره ۴۵ خورده ای میشد من رو ی سیستم عامل تسلط داشتم و قبلا س.الات مشابه این سوال رو زیاد حل کردم چون توی گزینه ها گزینه درست نبود نزدم ولی بعضی بچه ها که این سوالو زدن با این استدلال که ۴۰ نزدیک تره به ۴۵ زدن ۴۰ که کاملا استباه هست بنطرم این سوال باید حذف بشه و به نظرم باید به گوش سنجش رسوند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: somaye_tex , zibaziba
ارسال: #۳۴۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ق.ظ
حتما قبول میشی دوست عزیز منم دقیقا درصدام شبیه شماست ولی ریاضی نزدم اما نرم رو بیشتر زدم
البته شبانه شاید
۱
۰
ارسال: #۳۴۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  کاشکی کامپیوتر رو شرکت کرده بودم مثل اینکه نسبت به آی تی آسونتر بوده .

دوست مانشتیم اواز دهل از دور خوش است .

خدا گوید
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین موجود دنیایم

شروع کن یک قدم با تو
تمام گامهای مانده اش با من.
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345 , nina69 , MS.rezvan

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۸۰۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۰۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۵۱۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۳,۲۴۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۶۵۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۲۰۳ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۷۱ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close