زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۱۶۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ ب.ظ
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۰ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ)grayhat نوشته شده توسط:  سوال معماری حافظه نانو و میکرو ۱۶۹۰۰۰ میشد
میشه توضیح بدید این جواب چجوری بدست اوردید؟!!

(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ب.ظ)Goje_farangi نوشته شده توسط:  یکی سیستم - زمانبندی
یکی نانوی معماری
یه مدار حالتهای منطقی جواب نمیداد
بقیه اینا رو جواب گرفتین؟
من کلی از زمانم سر این سوالها رفت و اخرش جواب نگرفتم Sad
سوال سیستم جواب درست نداشت........
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۶۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  می شه بگید روش تون واسه حلش چی بود؟؟ چطور شد ۱۱؟؟؟

البته بین ۱۱ و ۱۲ شک دارم. کامل وقت نشد حلش کنم.

راه حل من:

۵ تا جعبه با شماره های زیر رو باز می کنیم:

۱ و ۷ و ۱۶ و ۲۳و ۳۱

از بین اینها یکی از بقیه بزرگتره. اگه ۱ و ۳۱ باشه بدترین حالت نمیشه . پس به فرض میگیریم شماره ۲۳/ پس حتماً از ۱۶ تا ۳۱ جعبه ای وجود داره که حاوی عددیه که از ۲ جعبه کناریش نا کوچکتر باشه. (البته این وجود یه همچین جعبه ای رو در نیمه اول نقض نمیکنه! ولی در این نیمه هم حتماً خواهیم داشت.....)

لطفاً حالتهای مختلف رو خودتون بررسی کنید چون یه کم توضیحش اینجا سخته. ولی به راحتی قابل اثباته و مثال نقضی وجود نداره! Smile

و سپس ۲۰ و ۲۷ رو باز می کنیم و دوباره از بین این ۵ عدد بزرگترین رو پیدا و دوباره طبق الگوریتم بالا نصف دیگر از جعبه ها رو حذف میکنیم و به همین ترتیب این الگوریتم رو به صورت تکراری انجام میدیم. که برای هر مرحله ۲ جعبه باز می کنیم. به جز اول کار که برای ۵ جعبه باز کردیم.

با یه حساب سرانگشتی جمع جعبه هایی که باز میشه در بدترین حالت اگه جعبه ها رو به صورت هوشمندانه انتخاب کنیم میشه ۱۱ تا!

البته الگوریتم رو از خودم درآوردم ولی فکر میکنم کار میکنه..... Tongue
۰
۰
ارسال: #۱۶۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
من برا ای تی خونده بودم.کامپیوتر برام راحت تر بود..ریاضیش فقط گسسته ۴ تازدم ..تخصصی های نرم و هوشو ۸ تا سوال زدم..مشترک ها نمیدونم فکر کنم ۳۰ زده باشم...اما ۱۰۰ در صد اسون تراز ای تی بود
۰
۱
ارسال: #۱۶۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  یعنی این طراحان محترم بوغغغغغغغغغغغغغغغغغغ ۱ماه قرینطینه بودن این سوالات رو بوجود اوردن...فکر کنم بخاطر اینکه از دنیای بیرون رابطه نداشتن،این تستای فضایی رو طرح کردن تا حال مارو بگیرن...بقول دوستموم تو مشترکات نرمش یا ما دانشمند شده بودیم یا همش تله بود :دی

من راضی نبودم
اما طراحی سوالاتش از پارسال خیلی بهتر بود مخصوصا سیستم عاملش
اتفاقا این طراحان از ماله پارسال و اینها بهتر بودن
پارسال یادمه ۱ صفحه صورت سوال سیستم عامل رو میخوندی

drink 8 glasses of water a day

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۱۷۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ ب.ظ
از کنکور برگشته ها خسته نباشید - معماری/نرم/هوش
با سلام
همگی خسته نباشید
احساس آزادی دارم امرووز Smile
بنظرم کنکور کامپیوتر آسون بود.نمبدونم من اشتباه تست می زدم یا واقعا ساده بود Huh
سوال میلی و مور مدار منطقی یکی از گزینه هاش علامتاش نبود من نتونستم جواب بدم.خیلی بد بود.آخه چرا اینجوریه؟؟
یکی از سوالای ریاضی مهندسی هم هرچی حل کردم به جواب نمیرسیدم.سوال ساده ای بود . نمیدونم اشتبام کجا بود
ولی درکل خوب بود
ان شاالله هرکس تلاش کرده نتیجشو ببینه

برای داشتن چیزی که تا به حال نداشته اید باید کسی باشید که تا به حال نبوده اید .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: StudentSE
ارسال: #۱۷۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ ب.ظ
چقدر تاپیکای خسته نباشید داریم ...........

چند نفر از دوستان گرامی هم در یاهو بمن گفتن که بد امتحان دادند . واقعا" بچه های درسخونی هم بودند و خیلی زحمت کشیدند . ببینید درسته خیلی زحمت کشیدین ولی :
اولا" فعلا" چیزی معلوم نیست. حتی سوال و کلید هم که میزنن بعضی وقتها بعضیها نتایج عجیبی هم مثبت و هم منفی میگیرند . پس خیلی نا امید شدن از زندگی و تلاش معنایی نمیده.
ثانیا" ماهیت این کنکور افتضاح چیزی غیر از این نیست. اینکه وضعیت یکسال آینده و ۴-۵ سال درس خوندن پشت سرش را ظرف سه چهار ساعت در یک روز تست کنند واقعا" منصفانه نیست. اونم با تست ۴ گزینه ای. اونم با تستایی که تو سی چهل تا تست ده بیست درصدش غلط غلوطه یا جوابش نیست یا یه چیزیش جا افتاده یا ...
ثالثا" دوستان عزیز ماشاا... همه جوان هستید و فرصت زیاد دارید. امسال هم نشد سال دیگه هست. میدونم که زحمت کشیدین ولی گاهی تا نزدیک هدف دست مون میرسه ولی یه سال برای همون ۵-۶ سانت که با دستمون فاصله داشته باید صبر کنیم. فقط مهم اینه که اینایی که خوندین یادتون بمونه و مهارتتون بیشتر بشه و نخواهید از صفر شروع کنید.

رابعا" هزاران نفر رفتن تو بهترین دانشگاهها و فارغ التحصیل شدن و اومدن بیرون. اتفاق خاصی هم نیافتاده.بعضی هم دو سه سال زودتر و دو سه سال دیرتر.شما هم میرید و می بینید ایشالا!!!

من یه دوستی دارم که فکر کنم سال هشتمه امتحان میده ولی متعهد به تامین هزینه های خانواده است و با اینکه خیلی عاشق درس خوندنه ولی فرصتش را نداره. شبها فقط میخونه.اینم گاهی یهویی دو هفته فاصله میافته چون مادرش مریضه.بعضی سالها تا رتبه سیصد هم اومده ولی میگه فقط دانشگاه خوب.
پس اینقدر ناراحت نباشید دنیا به آخر نرسیده.
یکی از بچه ها یکساعت پیش میگفت وقتی برادرم جلوی درب ورود پرسید چی شد میخواستم بزنم تو گوشش!!!Smile
بخدا اینقدر مهم نیست که فکر میکنید .

من هم به همه خسته نباشید میگم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , StudentSE , m_gh , younes , good-wishes , fatima1537 , jameshenas , Jooybari , آرمین , elin123 , fa_karoon , Somayeh_Y , soal , **sara** , asiehmohammadian , pouri_sb , رعنا , Engineer , _narjes , maneshth , azarakhsh1986
ارسال: #۱۷۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۰۱ ب.ظ
من سوال MLFQ رو هم چندبار حل کردم جواب تو گزینه ها نبود
نمیدونم من اشتباه میکردم یا گزینه ها اشتباه بود؟؟

برای داشتن چیزی که تا به حال نداشته اید باید کسی باشید که تا به حال نبوده اید .
۰
۰
ارسال: #۱۷۳
RE: از کنکور برگشته ها خسته نباشید - معماری/نرم/هوش
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ)reza_shadow نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ ب.ظ)mohandeszahra نوشته شده توسط:  بچه ها خسته نباشید
یکی به من امید بده توروخدااااا
ریاضی چرا اینجوری بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ینی واس همه سخت بود؟؟
۲ تا بیشتر نزدم
نگرانم
خیلی نگرانم
من رو ریاضی حساب کرده بودم
سعی کن تو زندگی رو هیچکس هیچ چیز حساب باز نکنی.......

آخه اگه بدونید چی شد
من از رو مشترکا که رد شدم اونقدر خشحال بودم که با خودم گفتم
زهرا مبارکه
شریف
اما وقتی رسیدم به ریاضی انگار یکی کوبید تو دهنم و گفت نه اونقدرام مبارک نیست
شریف بی شریف
حال منو جز خدا هیشکی نمیفهمه!!!!!!!!!
خدا باید رحم کنه
این کنکور برام حیاتی بود
به زندگیم بسته است....
۰
۰
ارسال: #۱۷۴
حافظه نانو غلط نبود؟ من با ۳ روش رفتم هیکدومش در نمی آمد
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_karoon
ارسال: #۱۷۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۰۳ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
سلام دوستان
ریاضی سخت بود
مشترک متوسط و تخصصی بد نبود

۶ تا ریاضی زدم ۱۷ تا مشترک ۱۱ تا تخصصی

انتشار کلید سوالات در یکشنبه ۲۹ بهمن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen.srn , zibaziba , mojiry , ati314
ارسال: #۱۷۶
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ب.ظ)edge نوشته شده توسط:  حافظه نانو غلط نبود؟ من با ۳ روش رفتم هیکدومش در نمی آمد

غلط نبود سئوالو بد پرسیده بود
منظورش اختلاف بین میکرو و نانو بود ک میشد ۱۶۹۰۰۰
۰
۰
ارسال: #۱۷۷
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  یعنی این طراحان محترم بوغغغغغغغغغغغغغغغغغغ ۱ماه قرینطینه بودن این سوالات رو بوجود اوردن...فکر کنم بخاطر اینکه از دنیای بیرون رابطه نداشتن،این تستای فضایی رو طرح کردن تا حال مارو بگیرن...بقول دوستموم تو مشترکات نرمش یا ما دانشمند شده بودیم یا همش تله بود :دی

من راضی نبودم
اما طراحی سوالاتش از پارسال خیلی بهتر بود مخصوصا سیستم عاملش
اتفاقا این طراحان از ماله پارسال و اینها بهتر بودن
پارسال یادمه ۱ صفحه صورت سوال سیستم عامل رو میخوندی

در عوض پارسال سؤالای سیستمش درست بود. اتفاقاً سیستم پارسال به نظر من خیلی عالی بود. دقیقاً مفهوم رو سؤال کرده بود و طراح باهوشی داشته احتمالاً....... اما سیستمهای امسال واقعاً جای تأسف بوددددددد
۰
۲
ارسال: #۱۷۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۰۴ ب.ظ
RE: سطح سئوالات کنکور ای تی ۹۲ ؟؟؟
منم ۲مین سالم بود که شرکت میکردم. گسسته که طبق معمول از فضا اومده بودن سوالاش!! واقعا سخت بود .ساختمان داده و الگوریتم به نسبت تستها قبل IT سخت تر بودن انگار امسال طراح علوم کامپیوتذ و مهندسی کامپیوتر سوالارو طراحی کرده بود!! کاملا مفهومی . نرم افزار متوسط رو به آسون اومده بود - شبکه متوسط ولی سوالاش کلی فرق کرده بود و عجیب و غریب بودن زدنشون ریسکش بالا بود - مدیریت که تعداد سوالاتش ۳ برابر شده بود و آسون اومده بود و همش از مبانی مدیریت رابینز بود - دروس تخصصی هم پایگاه و هوش متوسط بودن و لی به نظر من بی انصافی بود که تا حالا که اصلا از بیز سوال نیومده بود امسال ۲ سوال داده بودن هرچند که زیاد سخت نبودن -و اما OS که باز هم داستان تکراری عجیب و غریب بودن سوالاتش !! یهسال نشد این سیستم عامل سوالاتش استاندارد باشه! متوسط بود به نظر من و معماری هم که نظری ندارم در موردش!Smile
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , xani , shima_24
ارسال: #۱۷۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ب.ظ)mohandeszahra نوشته شده توسط:  
(20 بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ب.ظ)edge نوشته شده توسط:  حافظه نانو غلط نبود؟ من با ۳ روش رفتم هیکدومش در نمی آمد

غلط نبود سئوالو بد پرسیده بود
منظورش اختلاف بین میکرو و نانو بود ک میشد ۱۶۹۰۰۰

یعنی چی سوال اصلاً یه چی دیگه خواسته بود اگه واقعاً منظور طراح اینی که شما میگید باشه که خیلی بی انصافیه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: StudentSE , somaye_tex , fa_karoon
ارسال: #۱۸۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۴ ب.ظ، توسط good-wishes.)
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  واقعا نمیتونم بفهمم چرا کفش ۱۰ cm میپوشن میان امتحان بدن.

قربونت بگو سر جلسه ما چی آزار دهنده بود ؟ مراقب اومده بود بالای سرم زل زده بود به برگه ام . انگار الان مداد بدم دستش آمادگی داره حل کنه ؟ آقا حسابی تمرکزم رو بهم ریخت هم سر زبان هم آمار . یه جور کیپ صندلیم بود داشتم احساس خفگی می کردم . مغزم از کار افتاد . آخرش شروع کردم تند تند چرت و پرت نوشتن تا بره پی کارش.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۷ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۳۹۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۹۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۳۸۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۳۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۶۹۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۲۴ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۸۴۴ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close