زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲

ارسال: #۳۰۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ب.ظ
RE: بچه های نرم خسته نباشید
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ ب.ظ)samaneh22 نوشته شده توسط:  سلام
همگی خسته نباشید گ
گرچه یه کم دیره
من همه را عالی زدم
فقط محاسبات را خیلی روش حساب کردم ولی هیچی نتونستم بزنم.دوتاتست بیشتر نیومده بود
آماراش هم راحت بود ولی حیف وقت نشد
بچه ها اگه مشتر و نرم را ۵۰ درصد بزنیم و زبان ۲۵ درصد به نظرتون رتبم چند میشه؟
Confused
اگه میشه بگید از دروس ریاضی کدوم رو خونده بودید و از هر کدوم میشد چنتا زد؟
من سال دیگه میخام امتحان بدم و قصد دارم همه دروس ریاضی رو بخونم
لطفا راهنمایی کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۰۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ ب.ظ
RE: بحث آزاد تا اعلام نتایج! ویژه‌ی بروبچه‌های ۹۲
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۱۰ ب.ظ)mohsen.srn نوشته شده توسط:  والا من هم مهندسی رو زیاد زدم، نمیدونم والا... .

حتی اگه واقعا درست هم زده باشم، زیاد امیدوارم نیستم. چون اصلا زبان نزدم. زبانم نسبتاً خوبه ولی وقت پیدا نکردم بزنم.
همه میگند راحت بوده. پس بنظرم برد با اونی هستش که زبان هم زده.

پایگاه داده، به طرز مشکوکی ساده بود! نه؟

سوال ۱۰۲ و ۱۰۳ چی می شد؟
من ۱۰۲ رو زدم تاریخ تولد x هایی که پدر دارند
۱۰۳ رو هم زدم فرزندانی که پدر دارند
سوال مربوط به قوانین آرمسترانگ چی می شد؟
۰
۰
ارسال: #۳۰۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ، توسط x86.)
بچه های نرم خسته نباشید
سلام .آقا سوال نانو ممور اشتباه بود . باید مینوشت میزان سرفه جویی چقدر میشه . آخه میدونید از چی میسوزم از اینکه ۳۱۰۰۰ رو بدست آووردم . حالا اگه مینوشت میزان صرفه جویی میشد ۳۱-۲۰۰ که میشد ۱۶۹ و جواب بود . ریاضی رفته بودم واسه بالای ۵۰ ولی ۵ تا ززدم ولی فکر کنم یه سوالمو اشتباه جواب دادم . بازه ی x رو توی سوالای آنالیز بدست آووردم ولی زدم درجه ی ۲ نمیدونم درست زدم یا نه . سوال ۶۲ هم که مشکل چاژی داشت . سوال multilevel Q هم فکر کنم مشکل داشت . در کل درصد هام تقریبا اینا شد :
زبان ۲۰ (۹ تا زدم)
ریاضی ۲۰ ( ۵ تا زدم)
مشترک ۵۰ (۱۸ تا زدم)
تخصصی ۵۰ |(۱۳ زدم)
تخصصی هوش ۳۰ (۶ تا زدم)
البته درصد هام رو تقریبی زدم . احتمال داره بیشتر یا کمتر بشه . دعا کنید قبول شم . بچه ها من ۱۲ ماه بود که میخوندم . دقیقا از کنکور پارسال تا امسال از ۲۴ مرداد روزی ۱۰ ساعت کمتر نخوندم . صبح میرفتم کتابخونه تا شب . ظهر ها هم صحبت کرده بودم توی کتابخونه تنها میموندم و فکر کنم ۵-۶ ماهی ناهار فقط سیب زمینی خوردم . جون هر کی که دوست دارید دعا کنید یه جا قبول شم . کجاش مهم نیست . قبل از آزمون به هیچ جا فکر نمیکردم به جز شریف ولی بعد از آزمون به همه جا فکر میکردم به جز شریف ( یه XNOR ازش گرفتم Smile ) pnualvand.blogfa.com : این وبلاگمه . لحظه به لحظه ی کارهام و نتایج آزمونهامو نوشتم . آخرین آزمون که تو سنجش بود ۴۳۳ نفر شرکت کرده بودن شدم ۳ .

در ضمن انصافا دم اونایی که صوالارو آپ کردن گرم . ینی وقتی سوالارو دیدم از خنده قش کردم . تعجبم از اینه که چه سری سوالا اسکن و آپ شدن . واقعا دمتون گرم .
التماس دعا .
۳
۰
ارسال: #۳۰۴
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ ب.ظ
دوستان لطفا از باز کردن تاپیکهای مشابه در مورد کنکور خودداری کنید.
به نظرم بهتره بحث در مورد کنکور و مسائلش در یک تاپیک باشه
تاپیکها رو به زودی با هم ادغام میکنم
۰
۰
ارسال: #۳۰۵
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ب.ظ
بچه‌ها برنامتون چیه تا اعلام نتایج؟

من میرم سر کار و احتمالا کلاس موسیقی برم واسه رهایی از چنگال این درس‌های بی‌احساس!

There is no there there.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۳۰۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ب.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  سلام دوستان ، سوال تخصصی هوش همون که گفته بود کدام هیورستیک قابل قبوله و کدوم سازگار کدوم میشه؟

سلام
هیچ کدوم consistent نبود، فقط دومی admissible بود.
اولی برای b تخمینش بیشتر از مقدار واقعی بود، وقتی هم از b به c می رفتی مقدار هزینه بعلاوه تخمین c بیشتر از تخمین b بود، برای همین هیچ کدوم از دو شرط رو نداشت.
دومی همه ی تخمین هاش از مقدار واقعی کمتر بود و admissible بود، اما دقیقا مثل بالایی و با همون مثال برای همون یال ها consistent بودنش رد می شد.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۰۷
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ب.ظ
RE: کنکور علوم کامپیوتر ۹۲
(۱۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  از اون سوالی که از مبدا به نقطه خاص بود هم خوشم اومد.

صورت سوال این بود:
۷۲- به چند طریق می‌توان از (۰٫۰) به (۲۹٫۱۸) رسید به طوریکه کمترین‌گام‌ها را برداریم و گامها در جهت (۱٫۲) یا (۳٫۱) باشند؟
من [tex]\binom{13}{5}[/tex] رو زدم. شما چی جواب دادید؟

۶۶- تعداد ۳۶۵۵ نفر در آزمون کارشناسی‌ارشد شرکت دارند. اگر تعداد روزهای سال را ۳۶۵ در نظر بگیریم، ....... وجود دارند که در یک روز متولد شده‌اند.
من این رو «حداقل ۱۱» جواب دادم.

۶۷- چه تعداد از اعداد مجموعه‌ی [tex]\left \{ 1, 2, ..., 300 \right \}[/tex] لااقل به یکی از اعداد ۲، ۳ یا ۵ بخش‌پذیرند؟
برای حل از inclusion exclusion استفاده می‌کردیم که می‌شد ۲۰۰.

۶۸- دنباله‌ی [tex]\left \{ b_n \right \}_{n\geqslant 0}[/tex] با شرایط اولیه‌ی [tex]b_1 = 1[/tex] و [tex]b_0=0[/tex] و رابطه‌ی بازگشتی [tex]b_n = 2(b_{n-1} b_{n-2})[/tex] که به ازای [tex]n\geq 2[/tex] برقرار است مشخص شده است. مقدار [tex]b_{1000}[/tex] برابر کدام گزینه است؟

این رو هم اگه درست یادم باشه [tex]\frac{1}{2\sqrt{3}}\left [ (1 \sqrt3)^{1000} (1-\sqrt3)^{1000}\right ][/tex] جواب دادم. شما اینها رو چی جواب دادید؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari
ارسال: #۳۰۸
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۸ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
سلام بچه ها
همه خسته نباشین
قبل از هرچیز آرزوی موفقیت واسه همه دارم
میخواستم ببینم با درصد های ۴۰ تا مشترک و ۵۵ تا تخصصی ریاضی و زبان سفید
کجا میشه قبول شد

برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد، یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت...Smile
۱
۰
ارسال: #۳۰۹
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ب.ظ
دوستان فکر کنم اگر بحث در مورد سئوالات رو توی تاپیک خودش انجام بدید بهتر باشه.اینطور بهتر جواب میگیرید.بقیه هم اونجا هستند و میتونند کمک کنند
اینطوری ارسالها در هم و بر هم نمیشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۳۱۰
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ ب.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من میرم سر کار و احتمالا کلاس موسیقی برم واسه رهایی از چنگال این درس‌های بی‌احساس!
اول اسفند خدمت! Big Grin+ بازگشت به کار....

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۳۱۱
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ب.ظ
RE: از کنکور برگشته ها خسته نباشید - معماری/نرم/هوش
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ)peyman.rasouli نوشته شده توسط:  سلام دوستان ، سوال تخصصی هوش همون که گفته بود کدام هیورستیک قابل قبوله و کدوم سازگار کدوم میشه؟

سلام. هیچ کدوم consistent نیست ولی H2 قابل قبول admissible هست
۱
۰
ارسال: #۳۱۲
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ب.ظ
بچه های نرم خسته نباشید
هر دو قابل قبول بود
ولی H2یکنوا نبود
تقریبا ۸۰% مطمئنم

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۰
۰
ارسال: #۳۱۳
۲۰ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ب.ظ
RE: کنکور علوم کامپیوتر ۹۲
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ب.ظ)nimam نوشته شده توسط:  صورت سوال این بود:
۷۲- به چند طریق می‌توان از (۰٫۰) به (۲۹٫۱۸) رسید به طوریکه کمترین‌گام‌ها را برداریم و گامها در جهت (۱٫۲) یا (۳٫۱) باشند؟
من [tex]\binom{13}{5}[/tex] رو زدم. شما چی جواب دادید؟

۶۶- تعداد ۳۶۵۵ نفر در آزمون کارشناسی‌ارشد شرکت دارند. اگر تعداد روزهای سال را ۳۶۵ در نظر بگیریم، ....... وجود دارند که در یک روز متولد شده‌اند.
من این رو «حداقل ۱۱» جواب دادم.

۶۷- چه تعداد از اعداد مجموعه‌ی [tex]\left \{ 1, 2, ..., 300 \right \}[/tex] لااقل به یکی از اعداد ۲، ۳ یا ۵ بخش‌پذیرند؟
برای حل از inclusion exclusion استفاده می‌کردیم که می‌شد ۲۰۰.

۶۸- دنباله‌ی [tex]\left \{ b_n \right \}_{n\geqslant 0}[/tex] با شرایط اولیه‌ی [tex]b_1 = 1[/tex] و [tex]b_0=0[/tex] و رابطه‌ی بازگشتی [tex]b_n = 2(b_{n-1} b_{n-2})[/tex] که به ازای [tex]n\geq 2[/tex] برقرار است مشخص شده است. مقدار [tex]b_{1000}[/tex] برابر کدام گزینه است؟

این رو هم اگه درست یادم باشه [tex]\frac{1}{2\sqrt{3}}\left [ (1 \sqrt3)^{1000} (1-\sqrt3)^{1000}\right ][/tex] جواب دادم. شما اینها رو چی جواب دادید؟

من هم ۷۲, ۶۶ و ۶۸ رو همین به دست آوردم به گمانم! ولی سوال ۶۷ رو اگه درست خاطرم باشه ۲۲۰ زدم!
۰
۰
ارسال: #۳۱۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ق.ظ
دوستان اون سوال طراحی که گفته چند تا گزاره صحیح است چی زدین ؟ من زدم دو تا
۰
۰
ارسال: #۳۱۵
۲۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۲۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ب.ظ)nina69 نوشته شده توسط:  هر دو قابل قبول بود
ولی H2یکنوا نبود
تقریبا ۸۰% مطمئنم

سوال رو با جوابم که بالا نوشتم نگاه کن ببین کجاش مشکل داره
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۳ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۷۲۳ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۰۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۸۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۳,۱۷۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۶۱۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۹۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۶۴ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close