زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر)

ارسال: #۶۶۱
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ، توسط mehdi.nine.)
هر بار رو لینکش کلیک کنی یه آی پی جدید بهت می ده Big Grin

(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ)mehdi.nine نوشته شده توسط:  الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم.
منم که دانشگاه بوق علیم(بوعلیBig Grin) هیشکیم نیست که Sad

من که هستمBig Grin.منم افتادم بوعلی دانشکده ادبیات

(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  حوضه منم اینجاست : دانشکده فنی وحرفه ای شماره دوتهران /شهیدشمسی پور/
اوع افتادی مقره ما
ا؟
منم ادبیاتم Big Grin برسونیا Smile)
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۶۲
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ق.ظ
شماره پرونده کامپیوتر و آی.تی
دوستان، من یه سوال جدّی دارم. خواهش میکنم اگه کسی میدونه جواب بده.

من هر ۲ آزمون کامپیوتر و آی.تی رو شرکت کردم. و روز ثبت نام هم ۲ تا کارت ازشون دریافت کردم.
حالا امروز وقتی شماره پرونده آی.تی رو میزنم بهم میگه داوطلب مورد نظر یافت نشد!!! (هر ۲ تا کارت رو با جستجوی شماره پرونده "کامپیوتر" برام میاره)
ولی مسأله اینه که: برای هر ۲ آزمون یه شماره پرونده زده (برای آی.تی هم مال کامپیوتر رو نوشته)! در حالیکه موقع ثبت نام برای هر کدوم یه شماره پرونده مجزا داده بود.

آیا این اشتباهه و باید برم اصلاحش کنم؟ یا اینکه (چون آی.تی شناوره، همون کامپیوتر رو درنظر میگیرن)Huh
مال همه همینطوره؟؟؟؟

خواهش میکنم زود بم بگید.Confused

راستی، مگه آزمون کامپیوتر هر سال توی ۲ نوبت برگزار نمیشه؟ یکی ۵شنبه عصر و اون یکی جمعه صبح؟ پس چرا اینجا زده جمعه صبح؟ نکنه قراره کل آزمونو یه دفعه ای بدیم؟!!! Blush

(راستی منم خیلی عذر میخوام که اینجا نوشتم. دیدم همه میان اینجا رو میخونن، به امید اینکه کسی زود جواب بده)

The Greatest Mistake we Humans make in our Relationships:
We Listen Half, Understand Quarter, Think Zero and React DOUBLE
۱
۰
ارسال: #۶۶۳
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ق.ظ
از پارسال این مدلی شده، خبر نداشتی یعنی؟
کارتهات هم درسته، مال منم همون مدله

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SSMAE
ارسال: #۶۶۴
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ق.ظ
من کامپیوترو زدم جفتشو آورد دیگه آی تی رو نزدم Big Grin شماره داوطلبیشون فرق داره بقیه اطلاعاتشم کامله دیگه.مشکلی نیست. شماره پرونده که رو کارت نمی زنه!
۰
۰
ارسال: #۶۶۵
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ق.ظ)SSMAE نوشته شده توسط:  دوستان، من یه سوال جدّی دارم. خواهش میکنم اگه کسی میدونه جواب بده.

من هر ۲ آزمون کامپیوتر و آی.تی رو شرکت کردم. و روز ثبت نام هم ۲ تا کارت ازشون دریافت کردم.
حالا امروز وقتی شماره پرونده آی.تی رو میزنم بهم میگه داوطلب مورد نظر یافت نشد!!! (هر ۲ تا کارت رو با جستجوی شماره پرونده "کامپیوتر" برام میاره)
ولی مسأله اینه که: برای هر ۲ آزمون یه شماره پرونده زده (برای آی.تی هم مال کامپیوتر رو نوشته)! در حالیکه موقع ثبت نام برای هر کدوم یه شماره پرونده مجزا داده بود.

آیا این اشتباهه و باید برم اصلاحش کنم؟ یا اینکه (چون آی.تی شناوره، همون کامپیوتر رو درنظر میگیرن)Huh
برای من هم شماره پرونده دوتا ازمونم یکسانه.و موقعی که کارت خرید گرفته بودم شماره ها مجزا بود.فکر نکنم مسئله ای باشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SSMAE
ارسال: #۶۶۶
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر)
(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ)mehdi.nine نوشته شده توسط:  شماره پرونده که رو کارت نمی زنه!

مهندس! بند ۸ کارتتو نگاه کن، شماره پرونده ست عزیز.Wink

The Greatest Mistake we Humans make in our Relationships:
We Listen Half, Understand Quarter, Think Zero and React DOUBLE
۰
۰
ارسال: #۶۶۷
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ق.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ)mehdi.nine نوشته شده توسط:  شماره پرونده که رو کارت نمی زنه!
چرا رو کارت هست.بند ۸
۰
۰
ارسال: #۶۶۸
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ ب.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  بچه ها زمان آزمون ای تی چقده؟میخوام ببینم سوالا زیاد شدن؟؟؟؟؟من نتونستم کارتمو بگیرم

اطلاعات ثبت نامی رو کامپیوتر بود پاک شده الان چیکار کنم ؟

از رو کارت عابر بانک میشه شماره کارت اعتباری رو که برا کنکور خریده بودم پیدا کرد ؟
اگه میشه چطوری ؟پ
باجه رفع نقصم ۳ ساعت راهه چیکار کنم
۰
۰
ارسال: #۶۶۹
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ ق.ظ
آها الان دیدمBig Grin آره یکیه.
۰
۰
ارسال: #۶۷۰
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ ق.ظ، توسط Saagharmh.)
معدل من نسبت به شهریور تغییر کرده باید ویرایش کنم ؟ ممنون
۰
۰
ارسال: #۶۷۱
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۲۱ ق.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ ق.ظ)Saagharmh نوشته شده توسط:  معدل من نسبت به شهریور تغییر کرده باید ویرایش کنم ؟ ممنون
در مورد تغییر نه نباید ویرایش کنی.
اگه مثلا قبلا اشتباه وارد کرده بودی،نیاز به ویرایش پیدا میکرد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saagharmh
ارسال: #۶۷۲
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ ق.ظ
(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ق.ظ)hamid_c نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  خیلی جالبه وقتی میبینی حوزه امتحانیت (پیام نور بابل) پیاده ۱۰ دقیقه باهات فاصله داره اونوقت حوزه خواهران افتاده خارج از شهر بابلسر پردیس دانشگاه مازندران!!!! یعنی یکی که قاءم شهریه نیوفتاده ساری افتاده بابلسر.۴ صبح باید حرکت کنه فکر کنم!!!
قائمشهر تا دانشگاه مازندران نیم ساعتهمش راهه .. حوزه من علوم فنون بابل

حوزه ساری چند شهر نزدیکش ساری هستش

آقا بچه‌های قآئمشهر اینجا بودن ما خبر نداشتیم دستتو بیار بالا ببینم کی‌ هستی‌

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
۰
۰
ارسال: #۶۷۳
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ق.ظ، توسط fsi2013.)
هیشکی نیست کارت من و بگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!! تا کی وقت هست واسه کارت گرفتن؟
[/hr]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

HeartTongue
۰
۰
ارسال: #۶۷۴
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ق.ظ
سلام
معدل منم تغییر کرده البته من فارغ التحصیلم.ولی ویرایشش کردم.یعنی نباید تغییرش می دادم؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372
ارسال: #۶۷۵
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ق.ظ
بچه ها کسی میدونه قسمت ویرایش اطلاعات سایت سازمان سنجش کجاست؟؟بغیر از اون دکمه ویرایش اطلاعاتی که پایین کارت ورود به جلسه زده!!!Huh

آنچه رخ داده را باید پذیرفت اما آنچه را روی نداده ، می توان به میل خویش بنا نمود . ارد بزرگSmile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۲,۰۹۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Video آخرین فیلمی که دیدید! marvelous ۶۴ ۴۴۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RASPINA
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۴۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۴۰۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close