زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اشکال از زمانبند کار(آزمون پارسه)

ارسال:

۸Operation پرسیده:

Question اشکال از زمانبند کار(آزمون پارسه)

دوستان عزیز این جمله درسته یا غلط؟! ممنون میشم نظرتون رو بگید!
"تصمیم گیری در مورد اینکه کدام فرایند در حافظه بارگذاری شود از وظایف زمانبند کار در سیستم عامل است."
مرسیHeart
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

kati پاسخ داده:

RE: اشکال از زمانبند کار(آزمون پارسه)

فکر می کنم باید درست باشه این زمانبند کارهمون زمان بند پذیرش هست که در واقع برای کار از راه رسیده یک فرآیند ایجاد می کنه و اون رو وارد صف می کنه و تصمیم می گیره که کدوم فرایند باید وارد حافظه بشن.(در حافظه بارگذاری بشه)
حالا ممنون می شم دوستان دیگه نظر بدهند!! Blush

۰
ارسال:

۸Operation پاسخ داده:

(۳۰ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۳۶ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  فکر می کنم باید درست باشه این زمانبند کارهمون زمان بند پذیرش هست که در واقع برای کار از راه رسیده یک فرآیند ایجاد می کنه و اون رو وارد صف می کنه و تصمیم می گیره که کدوم فرایند باید وارد حافظه بشن.(در حافظه بارگذاری بشه)
مرسی دوست عزیز!منم واسه همین بارم سواله که چرا پارسه در سوال زیر اینجوری توضیح داده!ممنون میشم اگه کسی متوجه میشه راهنمایی کنه....
[تصویر:  Os_Parse.jpg]
[تصویر:  OsAns.jpg]
مرسی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

ارسال:

fsi2013 پاسخ داده:

(۳۰ دى ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۳۶ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  فکر می کنم باید درست باشه این زمانبند کارهمون زمان بند پذیرش هست که در واقع برای کار از راه رسیده یک فرآیند ایجاد می کنه و اون رو وارد صف می کنه و تصمیم می گیره که کدوم فرایند باید وارد حافظه بشن.(در حافظه بارگذاری بشه)
مرسی دوست عزیز!منم واسه همین بارم سواله که چرا پارسه در سوال زیر اینجوری توضیح داده!ممنون میشم اگه کسی متوجه میشه راهنمایی کنه....
مرسی
سلام به جمع
ببینید دوستان ۳ تا زمانبند داریم کوتاه مدت ، میان مدت ، بلند مدت
کوتاه مدت که میدونیم همون مبادله بین cpu و ram هستش چون باید سریع انجام بشه و همون الگوریتم های معروف که صب تا شب سوالارو حل میکنیم جزشونه
میان مدت واسه اوردن کار از دیسک به حافظه یا همون رم هستش که این مورد نظر مورد ۴ این سوال بوده
زمان بند آخر که زمانبند بلند مدت یا زمان بند کار هستش واسه اوردن به دیسک هستش یعنی تازه اینجا job ساختیم
Big Grinحالا بگید بینم درست گفتم یا نه!Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

۸Operation پاسخ داده:

(۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  میان مدت واسه اوردن کار از دیسک به حافظه یا همون رم هستش که این مورد نظر مورد ۴ این سوال بوده
زمان بند آخر که زمانبند بلند مدت یا زمان بند کار هستش واسه اوردن به دیسک هستش یعنی تازه اینجا job ساختیم
Big Grinحالا بگید بینم درست گفتم یا نه!Big Grin
مرسی دوست عزیز اما به نظر من سوال ابهام داره!
اگر منظورش انتقال فرایند های مبادله شده به حافظه باشه بله حق با شماست!
اما اگر فرایندهایی رو در نظر بگیریم که تازه در حال ایجاد هستند پس وظیفه بار گذاری اونها با زمانبند کار هستش!

اما در کل حق با شماست چون کلا ۹۰%مواقع بارگذاری در مورد فرانید های Suspend شده مطرح میشه که وظیفه زمانبند میان مدت(حافظه) هستش.
بازم مرسی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر

۰
ارسال:

fsi2013 پاسخ داده:

چون تاکید کرده بارگذاری به حافظه و منظور از حافظه همون RAM هستش چون به بحث دیسک و حافظه جانبی و ثانویه جداست البته میدونید خودتون Smile
من واسه این میگم درسته که بحث حافظه اصلی رو داشته Smile خواهش میکنم موفق باشید
اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۴۲ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۹۸ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  رفع اشکال سؤالات کنکور دکتری هوش مصنوعی Lootus ۱۲ ۸,۵۱۷ ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Lootus
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۴۱۰ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۹۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۵۱۴ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۷۵۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۵۲۴ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
  بازار کار گرایش هوش و معماری babakaria1366 ۶ ۴,۶۸۱ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ
  ارشد یا کار؟ به راهنماییتون نیاز دارم mona64 ۱۱ ۸,۳۶۳ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close