زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا دروس ضریب صفر رو شانسی بزنیم؟!

ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ
Question آیا دروس ضریب صفر رو شانسی بزنیم؟!
دوستان عزیز یه سوال فنی!(حقیقتا می خواستم این سوال رو در تاپیک دی ماه بزنم اما گفتم شاید آقا فرداد عزیز تذکر بده به همین خاطر مجبور شدم یه تاپیک جداگانه براش بزنم!)
--------------------------------------------------
*سوالم اینه که مثلا منی که مدیریت نخوندم و واسه شبکه و امنیت این درس ضریبش صفره به نظرتون اگه شانسی همشو مثلا گزینه ۳ بزنم چقدر احتمال داره که درصدم مثبت بشه واسه این درس؟! Huh (می دونم احتمال دراه که درصد منفی بشه و رتبه تجارتم خراب بشه!)(البته من توی عمر تا حالا یه بارهم چنین ریسکی نکردم!و هنوزم چنین تصمیمی ندارم!اما چند روزه بدجور فکرمو مشغول کرده)

یه بار امیر نوشته بود واسه معماری این کارو کرده بود و ۱۱% زده بود!

نظر شما چیه؟!به ریسکش می ارزه؟!
شما چیکار می کنید با این گونه دروس؟!
ممنون میشم عزیزان و دوستان و مشاورین محترم جواب بدند،چون این قضیه واسه همه رشته ها وجود داره.

پیشاپیش مرسیWink

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۴۵ ب.ظ
من گرایشم نرم افزاره، پارسال واسه دروس تخصصی معماری همین کار را کردم، البته نه یه گزینه، برگه پاسخنامه ام را جلوم گذاشتم و کاملا حسی گزینه ها را پر کردم، و جالبه که درصدم بالاتر از تخصصی نرم شد، البته جفتش زیاد نبودا، ولی خوب!!! واسم جالب بود....

.
.
.
.
.
من شب و روز درس می خونم تا پشت کنکــــــــــــور نمونم
( کنکور خدا لعنتت کنه تو دست و پاما بستی ، با غم و غصه و استرس چرا قلب منا شکستی)
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۰۲ ب.ظ
هیچ وقت همچین اشتباهی نکن. اصلا به ریسکش نمی ارزه. من پارسال مشابه این اشتباه رو مرتکب شدم و با آینده خودم بازی کردم. البته من حتی شانسی هم نزدم ولی با تحلیل و مطالعه هایی هم که کرده بودم و زدم تست های مدیریت رو ، بعد که کارنامه ها اومد به خودم لعنت می فرستادم که ای کاش نزده بودم، ای کاش سفید گذاشته بودم.
رتبه تجارتت رو خراب نکن.گاهی وقت ها می بینی مجبور میشی خلاف میلت تو اون گرایش ها ادامه تحصیل بدی. راه جایگزینت رو هیچ وقت با شانس خراب نکن

The best defense against logic is ignorance
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , Mänu
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۳۰ ب.ظ
RE: آیا دروس ضریب صفر رو شانسی بزنیم؟!
اگه دروس مشترک رو بالا بزنی شانست برای قبولی سایر گرایش ها هم هست مثلا من دیدم افرادی که دروس تخصصی یه گرایش رو صفر زدن اما بخاطر ریاضی و دروس مشترک بازهم رتبه ۲ رقمی آوردن .
اگه درصداتون بالاهست که ریسک با احتمال ۵۰% ارزش داره اما اگه دروس مشترک رو پایین میزنی بنظرم به ریسکش می ارزه . خود دانی Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۳
۰
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۰۶ ب.ظ
این درصدایه یکی از دوستان مانشتیمون بوده :
ریاضی :سفید
مشترک :۶۰
زبان :۵
دروس تخصصی معماری : سفید
دروس تخصصی نرم : ۱۱
دروس تخصصی هوش : سفید

رتبه ها:
نرم : ۳۶۴
هوش: ۵۰۰
معماری :۳۱۹

دانشگاه صنعتی اصفهان معماری روزانه قبول شد

بازم بستگی به شرایط داره به نظرم

یا راهی‌ خواهم یافت و یا راهی‌ خواهم ساخت
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص
۱
۰
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ب.ظ
از همه دوستان ممنونم....پس همه عزیزان تقریبا نظرشون اینه که به ریسکش نمی ارزه!
سایر دوستان نظری ندارن!؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ ب.ظ
اگه براتون مهم نیستن اصلا وقتی رو روشون نذارید حتی در حد پر کردن گزینه ها، به جاش وقتشو روی درسایی که خوندید بذارید.
یه مورد استثناء داره اونم اینکه در گرایشی مه مد نظرتونه ضعیفید و با این کار شانس گرایش های دیگه رو هم خواهید داشت. مثلا کسی که واسه هوش خونده ولی کم و بی کیفیت خونده ممکنه درسای معماری رو شانسی بزنه و رتبه معماریش از رتبه هوشش بهتر بشه!
۱
۰
ارسال:
۲۵ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  از همه دوستان ممنونم....پس همه عزیزان تقریبا نظرشون اینه که به ریسکش نمی ارزه!
سایر دوستان نظری ندارن!؟

من شخصا اگه هوش یا نرم قبول نشم نمیرم.یعنی اگه معماریم زدم و شانسی خوب شد نمیرم ارشد معماری بگیرم.واسه همین فرقی برام نداره.شاید شانسمو امتحان کردم! ولی اگه برام مهم بود سفید میزاشتم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , 8Operation , Engineer
ارسال:
۲۶ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۴۲ ب.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ب.ظ)Hamed92 نوشته شده توسط:  من شخصا اگه هوش یا نرم قبول نشم نمیرم.یعنی اگه معماریم زدم و شانسی خوب شد نمیرم ارشد معماری بگیرم.واسه همین فرقی برام نداره.شاید شانسمو امتحان کردم! ولی اگه برام مهم بود سفید میزاشتم
در نهایت تصمیم گرفتم مثه همون روال سابق خودم چنین ریسکی نکنم....
مارا به خیر مدیریت امیدی نیست،شر مرسونه....

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hamed92 , Lonely Palm

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۲۵ دیروز ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  ضرایب دروس کنکورریاضی sanjeshserv1 ۰ ۹۱۱ ۰۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۳۷ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۶۲ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  دروس امتحانی تحلیلگر سیستم ۱ Reg2net ۴ ۳,۴۳۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: masumeg5
  بزرگترین ضریب ss311 ۰ ۱,۲۷۴ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار mona64 ۱ ۳,۰۱۷ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۱۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  آیا تبلیغات در اینستاگرام براتون کارآمد بوده؟ کیمیا شیرازی ۰ ۱,۹۰۱ ۰۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: کیمیا شیرازی
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۸۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close