زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع مطالعه کنکور ارشد

ارسال: #۶۱
۲۴ شهریور ۱۳۸۹, ۰۱:۵۸ ب.ظ
شروع مطالعه کنکور ارشد
فکر می کنم باید اینطوری حساب بشه:
(معدل کاردانی * تعداد واحدهای پاس شده) +( معدل کارشناسی * تعداد واحدهای پاس شده) تقسیم بر کل واحدهای پاس شده در دو مقطع.

Ideaسخت ترین راه همیشه بهترین راه نیست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۲۴ شهریور ۱۳۸۹, ۰۹:۵۵ ب.ظ
RE: شروع مطالعه کنکور ارشد
(۲۴ شهریور ۱۳۸۹ ۰۱:۵۸ ب.ظ)ss252 نوشته شده توسط:  فکر می کنم باید اینطوری حساب بشه:
(معدل کاردانی * تعداد واحدهای پاس شده) +( معدل کارشناسی * تعداد واحدهای پاس شده) تقسیم بر کل واحدهای پاس شده در دو مقطع.
نه! این اشتباهه! من خودم دانشجوی کارشناسی ناپیوسته بودم، تعداد واحد های مقاطع نقشی نداره، معدل هر دو مقطع جمع میشه تقسیم بر دو میشه!

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Raman
ارسال: #۶۳
۲۴ شهریور ۱۳۸۹, ۱۰:۲۰ ب.ظ
شروع مطالعه کنکور ارشد
بله درست می گین الان حساب کردم.معدل منم اینطوری محاسبه شده. منم کارشناسی ناپیوسته بودم.

Ideaسخت ترین راه همیشه بهترین راه نیست
۰
۰
ارسال: #۶۴
۲۵ شهریور ۱۳۸۹, ۰۲:۰۹ ب.ظ
نقل قول: تعداد واحد های مقاطع نقشی نداره، معدل هر دو مقطع جمع میشه تقسیم بر دو میشه!

تایید می شه. میانگین دو مقطع برای کنکور ارشد در نظر گرفته می شه. دوست عزیز در صورتی که نتونستید تاپیک مناسبی رو پیدا کنید می تونید یه تاپیک جدید باز کرده و سوال خودتون رو بپرسید. سعی کنید که سوالاتون ربط منطقی ای به مباحث مطرح شده در هر تایپک داشته باشه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال: #۶۵
۰۲ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۲۰ ب.ظ
سلام به همه‌ی دوستان.امیدوارم خوب خوب باشید.
من امروز خیلی جدی شروع کردم.
رتبه‌ی یک نرم افزار مال منه بدون هیچ رودربایستی.Tongue
همگی موفق باشید.
برای من هم دعا کنید.
به خدای عزیزم میسپارمتان

هنگامی که تصمیم‌گرفتی (‌قاطع باش) و بر خدا توکل کن زیرا خداوند متوکلان را دوست دارد.(سوره مبارکه آل عمران آیه ۱۵۹)
۰
۰
ارسال: #۶۶
۰۲ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۴۷ ب.ظ
شروع مطالعه کنکور ارشد
سلام به همه مهندسا
خوب هستین ؟انشالله که سال دیگه همتونو جزو قبول شده های ارشد کامپیوتر ببینم
منم می خوام شروع کنم اما نمی شه!!!
شاید این سوال خیلی هامونه اما خوب بی توجه و با بی حوصلگی فقط داریم فکر می کنیم که چی میشه
پس لطفا هر کی تونست کمک کنه
واسه من یا ماهایی که تازه از الان شروع می کنیم ایا واقعا دیر نیست؟(۴ ماه مونده )؟؟؟؟؟
ایا با یه برنامه ریزی دقیق میشه یه دانشگاه خوب مثل شریف ،بهشتی، تهران،علم و صنعت،... قبول شد؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن من نرم افزار می خوام ادامه بدم
۰
۰
ارسال: #۶۷
۰۳ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۰۷ ق.ظ
شروع مطالعه کنکور ارشد
به نظر من با یه برنامه ریزی جدی حتما موفق میشید.
برنامه ریزی ساعتی داشته باشید و از همه مهمتر خودتونو بهش مقید کنید.پایبندی به برنامه از خود برنامه هم مهمتره.به این فکر کنید که ۴ ماه تلاش می کنید.بعدا حالشو می برید.فکرشم خیلی زیباست و به آدم کلی انرژی مثبت میده.افکار منفی از این قبیل که دیر شروع کردم و نمیشه و همه تا الان درساها رو قورت دادنو .... رو بریزید دور.این افکار باعث میشن که همین زمان ۴ماه رو هم از دست بدین.بالاخره از یه جایی باید شروع کرد .هرچه زودتر بهتر.یه کم شب بیداری بکش بعدا صفا کن.توکل به منبع و منشا اصلی هم یادتون نره.به خدا توکل کنید و به پیامبر و ائمه توسل و بعدا شاهد موفقیت خودتون باشید.یا علی.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Afra , Raman
ارسال: #۶۸
۰۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۶:۰۹ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۴۷ ب.ظ)عمار نوشته شده توسط:  سلام به همه مهندسا
خوب هستین ؟انشالله که سال دیگه همتونو جزو قبول شده های ارشد کامپیوتر ببینم
منم می خوام شروع کنم اما نمی شه!!!
شاید این سوال خیلی هامونه اما خوب بی توجه و با بی حوصلگی فقط داریم فکر می کنیم که چی میشه
پس لطفا هر کی تونست کمک کنه
واسه من یا ماهایی که تازه از الان شروع می کنیم ایا واقعا دیر نیست؟(۴ ماه مونده )؟؟؟؟؟
ایا با یه برنامه ریزی دقیق میشه یه دانشگاه خوب مثل شریف ،بهشتی، تهران،علم و صنعت،... قبول شد؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن من نرم افزار می خوام ادامه بدم

سلام نمیخوام ناامیدت کنم ولی قبول شدن توی نرم افزار یکم سخته یعنی باید خوب بخونی مخصوصا دروس مشترک و دروس تخصصی و بتونی حداقل ۵۰ درصد بزنی البته هر چه رتبه بهتر میخوای باید بیشتر بخونی و درصدهای بالاتر بزنی.یه نگاهی به کارنامه های نفرات برتر بینداز تا دستت بیاد باید روی چی تمرکز کنی.
موفق باشی
۰
۰
ارسال: #۶۹
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۵۰ ق.ظ
شروع مطالعه کنکور ارشد
من الن ترم ۲ کارشناسی نا پیوستم دارم کمکم میخونم ۳روز در هفته و ۴ ساعت در این سه روز واسه ارشد
۰
۰
ارسال: #۷۰
۲۲ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۵۵ ق.ظ
شروع مطالعه کنکور ارشد
اقای دکتر اگه لطف کنید یه سرفصل از درسا رو بذارید ممنون میشم. به هر حال با چک کردن اونا و مطالبی که خوندم استرسم کمتر میشه........
۰
۰
ارسال: #۷۱
۲۳ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۳۹ ق.ظ
شروع مطالعه کنکور ارشد
دوستان نامه سرگشاده ای به نام "زندگی ارشد من" در مورد تجربیاتم در کنکور ارشد سال قبل نوشتم هرچند که قبول نشدم و دوباره میخونم اما شاید به درد دوستانی که امسال میخوان دوباره شرکت کنند بخوره
میتونین به وبلاگم برین و دانلود کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۷۲
۲۳ مهر ۱۳۸۹, ۰۱:۴۴ ب.ظ
دوستان با سپاسBig Grin ... تو رو خدا زحمت نکشید خودم جوابمو پیدا کردمBig Grin
۰
۰
ارسال: #۷۳
۲۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۷:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۲۱ ب.ظ، توسط Soheil.)
(۲۳ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۴۴ ب.ظ)ronin نوشته شده توسط:  دوستان با سپاسBig Grin ... تو رو خدا زحمت نکشید خودم جوابمو پیدا کردمBig Grin
خواهش میکنم!Tongue
اگه بگرید همه چی اینجا پیدا میشه!
سرفصل و ارسالهای هر درس در قسمت مربوط به خودش (انجمن "کنکور ارشد") هست، از کسی انتظار نداشته باشید همه اینا رو براتون جمع کنه و یه جا بذاره!
تازه اینجا در مورد زمان شروع مطالعه بحث میکنن نه منابع و سرفصل برای مطالعه!

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال: #۷۴
۲۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۱۸ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۲۰ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۴۴ ب.ظ)ronin نوشته شده توسط:  دوستان با سپاسBig Grin ... تو رو خدا زحمت نکشید خودم جوابمو پیدا کردمBig Grin
خواهش میکنم!Tongue
اگه بگرید همه چی اینجا پیدا میشه!
سرفصل و ارسالهای هر درس در قسمت مربوط به خودش (انجمن "کنکور ارشد") هست، از کسی انتظار نداشته باشید همه اینا رو براتون جمع کنه و یه جا بذاره!
تازه اینجا در مورد زمان شروع مطالعه بحث میکنن نه منابع و سرفصل برای مطالعه!

چرا میزنی خوب ......به جرم ناوارد بودن !!!!!!!Confused
۰
۰
ارسال: #۷۵
۰۱ آبان ۱۳۸۹, ۱۰:۱۴ ق.ظ
شروع مطالعه کنکور ارشد
سلام دوستان چند روزیه که با مانشت آشنا شدم و دارم تمام مطالب مربوط به ارشد رو مطالعه می کنم کاش پارسال باهاتون آشنا شده بودم
من کارشناسی نرم افزار پیام نورم پارسال IT شرکت کردم خیلی خوب خوندم اما رتبه‌ام شد ۲۷۰۰و۱۸۰۰
امسال از اونجایی که کتابای مقسمی و پوران واسم تکراریه مراجعمو تکمیل کردم تا مفهومی‌تر بخونم آزمون های اکسین شرکت کردم دیروز آزمون اول خوب بود رتبه‌ام ۱ رقمیه اما خوب نمیشه به درصدا و رتبه های آزمونا تکیه کرد منم حواسم هست گول آزمونای آزمایشی رو نخورم ۳۰% اول کتابا تقریبا مطالعه شده همراه با تستاشون این هفته رو میخوام اختصاص بدم به مرور و جمع بدنی و نوت برداری از این ۳۰% اول و اونایی رو که عقبم جبران کنم البته ۳۰% طبق برنامه اکسین
واسه گسسته پیگیرم که کلاس خصوصی بگیرم هنوز قطعی نشده دعا کنید جور شه
هنوز اعتماد به نفسم کمه نیاز به یه روزنه امید جدی دارم که هنوز پیدا نکردم
برای همه آرزوی موفقیت می کنم از آقای تنهایی کمال تشکر رو دارم مطمین باشید هدایای خدا‌ی مهربون واسه الطاف شما محدود نمیشه به موقعیتهای تحصیلی عالیتون و کماکان تو زندیگیتون اثراتشو خواهید دید.
راستی اون لینکی که یکی از دوستان گذاشته بودن ۲۵% اول پارسه الگوریتم گم کردم پیداش نمیکنم میشه یکی لطف کنه اینجا بذاره؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۰۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۰۳ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۷ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۱۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۳۸ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۷۷۹ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۲۰ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۹۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مطالعه کتاب یا تماشای فیلم های مکتبخونه؟ Davood21 ۵ ۴,۳۴۷ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: امیرعباس۳۰۵۰

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close