زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع مطالعه کنکور ارشد

ارسال: #۴۶
۲۱ مرداد ۱۳۸۹, ۰۴:۵۹ ب.ظ
شروع مطالعه کنکور ارشد
دوستان چرا فکر می‌کنید شریفی‌ها از مریخ اومدن؟
خیلی از امتحانات اینجا ساده‌تر و استانداردتر از سوال‌های دانشگاه‌های دیگه است

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۲۱ مرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۱۵ ب.ظ
RE: شروع مطالعه کنکور ارشد
(۱۶ مرداد ۱۳۸۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۲۷ ب.ظ)رضا نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۵۴ ق.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  بعدا که ما متوجه شدیم دیدیم اکثر سوالات رو از دانشگاه شریف کپی کرده داده به ما به عنوان سوالHuh جالبه که اکثر بچه‌ها هم خوب نمره میگرفتن با آنکه این استاد Huh
جالب‌تر ماجرا اینکه مثلا سوالات پاین ترم سال ۸۶ دانشگاه شریف رو برداشته بود سوالات سختشو فقط برای ما آورده بود و ما هم حسرت میخوردیم چرا همه سوالات رو نداده . خلاصه اینارو گفتم که که اینو بگم که همه چیز دست خود آدمه

موفق باشی

یعنی شریف اینقدر ضایع استBig Grin فکر کنم یک کم زیاده روی کردیBig Grin

نه چرا فکر میکنی شریف ضایع باید باشه Huh چرا خودتو این همه کم می بینی Huh

یه نمونه سوال هوش دانشگاه شریف رو برات لود کردم ببین . اینجوریام نیست که فکر میکنی

هشتاد درصد این سوالات برای یکی از ترم های هوش مصنوعی بتو دانشگاه ما اومده بود!!

موفق باشی
اینم قسمت دومش سرور اجازه لود بیشتر از ۱۰۰ رو نداد دو قسمتش کردم
اسم سخت رو اصلا نمیشه رو این سوالات گذاشت، تازه به نظر من کلی هم استاده به دانشجوهاش حال داده بود، میان ترم انتخابی، سوال و نمره اضافی و ... ولی گستردگی مطالبی که ازش سوال اومده بود خیلی جالب بود، چون واسه خود ما پرولوگ و شبکه عصبی و ارضای محدودیت رو نرسیدیم بگن.

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال: #۴۸
۲۱ مرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۵۸ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۸۹ ۰۵:۱۵ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۸۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۲۷ ب.ظ)رضا نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۵۴ ق.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  بعدا که ما متوجه شدیم دیدیم اکثر سوالات رو از دانشگاه شریف کپی کرده داده به ما به عنوان سوالHuh جالبه که اکثر بچه‌ها هم خوب نمره میگرفتن با آنکه این استاد Huh
جالب‌تر ماجرا اینکه مثلا سوالات پاین ترم سال ۸۶ دانشگاه شریف رو برداشته بود سوالات سختشو فقط برای ما آورده بود و ما هم حسرت میخوردیم چرا همه سوالات رو نداده . خلاصه اینارو گفتم که که اینو بگم که همه چیز دست خود آدمه

موفق باشی

یعنی شریف اینقدر ضایع استBig Grin فکر کنم یک کم زیاده روی کردیBig Grin

نه چرا فکر میکنی شریف ضایع باید باشه Huh چرا خودتو این همه کم می بینی Huh

یه نمونه سوال هوش دانشگاه شریف رو برات لود کردم ببین . اینجوریام نیست که فکر میکنی

هشتاد درصد این سوالات برای یکی از ترم های هوش مصنوعی بتو دانشگاه ما اومده بود!!

موفق باشی
اینم قسمت دومش سرور اجازه لود بیشتر از ۱۰۰ رو نداد دو قسمتش کردم
اسم سخت رو اصلا نمیشه رو این سوالات گذاشت، تازه به نظر من کلی هم استاده به دانشجوهاش حال داده بود، میان ترم انتخابی، سوال و نمره اضافی و ... ولی گستردگی مطالبی که ازش سوال اومده بود خیلی جالب بود، چون واسه خود ما پرولوگ و شبکه عصبی و ارضای محدودیت رو نرسیدیم بگن.

با آقای تنهایی موافقم . آره توی دانشگاه ما هم شبکه عصبی رو نگفتن خیلی کم هم در باره ارضای محدودیت صحبت شد البته خوب اونجا شریفه دانشگاه ما!!!(صد رحمت به علی آباد کتول)

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال: #۴۹
۱۱ شهریور ۱۳۸۹, ۱۰:۲۳ ق.ظ
شروع مطالعه کنکور ارشد
سلام.من ازاول مهر شروع به خواندن برای کنکور میکنم.روذانه چندساعت باید درس بخونم وچطوری وقتموتنظیم کنم؟
۰
۰
ارسال: #۵۰
۱۶ شهریور ۱۳۸۹, ۰۸:۳۹ ب.ظ
شروع مطالعه کنکور ارشد
چرا اول مهر همین حالا هم دیره البته به نظر من!
۰
۰
ارسال: #۵۱
۱۹ شهریور ۱۳۸۹, ۰۳:۳۲ ق.ظ
شروع مطالعه کنکور ارشد
من سال قبل خوب خوندم بخصوص مشترک و ۳۳ زدم
اما امسال میخوام گیر اساسی به ریاضی بدم و زبانم رو هم تقویت کنم بخصوص عمومی باتوجه
به بحث زبان عمومی در این انجمن
تخصصی هوش مصنوعی رو هم به اینصورت:یه جورایی کتاب مقسمی رو حفظم فقط نکته برداری از کتاب CLRS
کتاب هوش راسل رو تا آخر منطق فقط یه مرور لازم دارم برا برنامه ریزی و.... باید یه فکری بکنم
گیر اصلیم رو ریاضیاته که باید تقویت کنم کلاس نوشتم با آقای حاجی جمشیدی(مولف کتاب پوران)
امروز روز عید فطره مبارکه از شنبه به جد دارم شروع میکنم برای کنکور خوندن دیگه برام عادی شده
میدونم چطوری شروع کنم در ضمن دوست من امسال با من میخوند دقیقا شرایط من رو داشت پارسال
از ۱۵ مهر شروع کرد و سال ۸۸ هم کنکور داد ۴۲۵ هوش شد که انتخاب شهر نکرده بود
سال قبل با هم خوندیم اما امسال هم ۳۵۸ آورد هوش شاهرود قبول شد
درصداش: زبان -۱۳ ریاضی ۴۹ مشترک ۴۳ تخصصی ۲۵

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۵۲
۱۹ شهریور ۱۳۸۹, ۰۴:۲۰ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۸۹ ۱۰:۲۳ ق.ظ)elina نوشته شده توسط:  سلام.من ازاول مهر شروع به خواندن برای کنکور میکنم.روذانه چندساعت باید درس بخونم وچطوری وقتموتنظیم کنم؟

نمی شه یه قاعده کلی گفت! هر چی بیشتر بهتر! ولی دیگه ۵ ۶ ساعت رو بهتره بخونید.البته به هیچ وجه کیفیت رو فدای کمیت نکنین.
سعی کنید درسایی که در یه روز می خونید متنوع باشه. ساعتی که به هر درس تخصیص میدین با اهمیت درس در کنکور و مقداری که فکر میکنید روی اون درس تسلط دارین تناسب داشته باشه. و مهم‌تر از همه اینکه درسا رو مفهومی بخونید.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezvan_m
ارسال: #۵۳
۱۹ شهریور ۱۳۸۹, ۰۳:۲۸ ب.ظ
شروع مطالعه کنکور ارشد
بچه هایی که امسال کنکور دارن سعی کنن دروس رو موازی بخونن تا ذهنشون عادت کنه و سر جلسه هنگ نکنن
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۴
۲۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۴:۱۴ ب.ظ
شروع مطالعه کنکور ارشد
سلام دوستان...

من یه سوالی داشتم... من گرایش اصلیم نرم افزار است... میخواستم بدونم که اگر بخوام درسهای IT یعنی ۳ درس هوش و شبکه و مهندسی نرم افزار رو هم در کنار درسهای نرم افزار بخونم کار درستیه؟ احتمال موفقیت است؟ یا روش بهتر فقط خواندن ۱گرایش است؟

ممنون... .
۰
۰
ارسال: #۵۵
۲۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۷:۳۷ ب.ظ
شروع مطالعه کنکور ارشد
تجربه دوستان نشون داده رو یک گرایش تمرکز کنی عاقلانه تره چون واقعا تعداد دروس زیاد میشه و ممکنه خسته و دلزده بشی.

Ideaسخت ترین راه همیشه بهترین راه نیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: narsis
ارسال: #۵۶
۲۰ شهریور ۱۳۸۹, ۰۸:۵۴ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۸۹ ۰۴:۱۴ ب.ظ)narsis نوشته شده توسط:  سلام دوستان...

من یه سوالی داشتم... من گرایش اصلیم نرم افزار است... میخواستم بدونم که اگر بخوام درسهای IT یعنی ۳ درس هوش و شبکه و مهندسی نرم افزار رو هم در کنار درسهای نرم افزار بخونم کار درستیه؟ احتمال موفقیت است؟ یا روش بهتر فقط خواندن ۱گرایش است؟

ممنون... .

من دارم این کارو میکنم البته هدف من اول IT هست بعد نرم حجم درسا خیلی بالا میره باید از قبل به بعضی از دروس تسلط داشته باشی وگرنه ممکنه خسته کننده بشه

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال: #۵۷
۲۱ شهریور ۱۳۸۹, ۱۲:۱۶ ق.ظ
ببینید دوست من اشتباهه این کار خود این دروس اضافی مه میخوای بخونی میدونی چقدره حجمش
شبکه نرم هوش فکر کردی پنج ماه دیگه به کنکوره و شما اگه واقعا نرم میخوای شرکت کنی باید ریاضی رو تقویت کنی تا بری سراغ ای تی
به نظر من ای تی یه جوریه باید ۸۰ درصد سوالات هر درس رو جواب بدی چون کمی اسونتره و پذیرش کمتره اما خوب خودم دست به این کتابا که بزنی میفهمی نمیشه و وقت نیست از سر درگمی بیا بیرون و همین دروس نرم افزار رو بخون قول میدم موفق میشی من الان فقط روی دروس هوش تمرکز کردم و الا غیر

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
ارسال: #۵۸
۲۱ شهریور ۱۳۸۹, ۱۲:۴۹ ق.ظ
شروع مطالعه کنکور ارشد
بین نرم و آی تی با اونکهه خیلی شباهت است بین درسها ولی بازهم بهتره که گرایش اصلی خودت را مشخص کنی به نظر من. چون اگر آی تی می خواهی بخونی بایستی روی درسهای اصلی تمرکز بیشتری داشته باشی و انها را در حد عالی بلد باشی ولی در نرم می شه با درسهایی چون ریاضی تا حدی درصدهای کمتر را جبران کرد.

دو قدم نیست بیش این همه راه/ راه نزدیک شد سخن کوتاه
یک قدم بر سر وجود نهی / وان دگر در بر ودود نهی
۰
۰
ارسال: #۵۹
۲۲ شهریور ۱۳۸۹, ۰۳:۰۱ ب.ظ
شروع مطالعه کنکور ارشد
سلام دوستان...

واقعا از توصیه هاتون ممنونم ... کمکم کرد تا از سردرگمی بیرون بیام... همون گرایش اصلی خودم (نرم افزار) رو میخونم و IT رو کنار میگذارم... تا حالا جفتشون رو میخوندم اما وقتی به نیمه میرسی و جلوتر میری سنگین میشه... اما از الان به بعد فقط نرم رو میخونم ... احساس میکنم اینجوری موفقترم ... البته توصیه های شما دوستان هم بی تاثیر نبود...

ممنونم.... .
۰
۰
ارسال: #۶۰
۲۴ شهریور ۱۳۸۹, ۱۰:۴۳ ق.ظ
سلام
ببخشید شاید جای سئوال من اینجا نباشه
برای حساب کردن معدل برای کسانی که از کاردانی به کارشناسی
کنکور ارشد می دن چگونه باید حساب کرد
شنیدام معدل کاردانی رو با معدل کارشناسی رو باید با هم جمع کنند تا بدست بیاد
HuhHuhHuh
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۲۱ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۰ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۸۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۲۶۱ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۴۱۹ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۰۴ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۶۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مطالعه کتاب یا تماشای فیلم های مکتبخونه؟ Davood21 ۵ ۴,۳۱۵ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: امیرعباس۳۰۵۰

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close