زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع مطالعه کنکور ارشد

ارسال: #۱۶
۰۴ تیر ۱۳۸۹, ۰۶:۰۹ ب.ظ
Bug RE: شروع مطالعه کنکور ارشد
لطفا یکی بهم کمک کنه من باید با یکی درس بخونم . تنها نمیتونم زیاد بخونم. کی پایه اس؟ واسه خودشم خوب میشه ها!!!!!Big Grin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۵ تیر ۱۳۸۹, ۰۱:۲۵ ب.ظ
RE: شروع مطالعه کنکور ارشد
(۰۴ تیر ۱۳۸۹ ۰۶:۰۹ ب.ظ)ronin نوشته شده توسط:  لطفا یکی بهم کمک کنه من باید با یکی درس بخونم . تنها نمیتونم زیاد بخونم. کی پایه اس؟ واسه خودشم خوب میشه ها!!!!!Big Grin
من دارم میخونم.جه کمکی ازم بر میاد؟

من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم چرخد
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۵ تیر ۱۳۸۹, ۰۲:۳۳ ب.ظ
Bug RE: شروع مطالعه کنکور ارشد
(۰۵ تیر ۱۳۸۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ)jaroon نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۸۹ ۰۶:۰۹ ب.ظ)ronin نوشته شده توسط:  لطفا یکی بهم کمک کنه من باید با یکی درس بخونم . تنها نمیتونم زیاد بخونم. کی پایه اس؟ واسه خودشم خوب میشه ها!!!!!Big Grin

میگم که با هم درسارو هماهنگ کنیم بخونیم. این طوری انگیزه میگیرم بیشتر میخونم. متوجه منظورم که میشی؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۶ تیر ۱۳۸۹, ۰۱:۵۸ ب.ظ
(۰۵ تیر ۱۳۸۹ ۰۲:۳۳ ب.ظ)ronin نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۸۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ)jaroon نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۸۹ ۰۶:۰۹ ب.ظ)ronin نوشته شده توسط:  لطفا یکی بهم کمک کنه من باید با یکی درس بخونم . تنها نمیتونم زیاد بخونم. کی پایه اس؟ واسه خودشم خوب میشه ها!!!!!Big Grin

میگم که با هم درسارو هماهنگ کنیم بخونیم. این طوری انگیزه میگیرم بیشتر میخونم. متوجه منظورم که میشی؟

دوستان منم هستم. این طوری انگیزه مون بیشتر میشه.

هیچ موفقیتی در دنیا اتفاقی نیست.......
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۶ تیر ۱۳۸۹, ۰۵:۰۲ ب.ظ
شروع مطالعه کنکور ارشد
من امسال ۳۰۰ آوردم تو کنکور عجیب و غریبه IT!!!
درسا رو تقریبا خوب بلدم به جز چند تایی.
امروز هم آخرین امتحان کارشناسی رو دادم و تموم شد.
میخوام برای کنکور ۹۰ هوش مصنوعی و IT بخونم چون به اینا خیلی علاقه دارم به خصوص به امنیت شبکه تو IT پس باید رتبه زیر ۱۰ بیارم از اوایل مرداد شروع میکنم و تابستون سعی میکنم همه درس‌ها رو تموم کنم تا از مهر تست بزنم و کنکور آزمایشی بدم. امیدوارم کنکور ۹۰ مثل کنکور ۸۹ نباشه!!!
به هر حال تجربه خیلی مهمه من الآن چیزای میدونم که پارسال نمیدونستم. کنکور فقط درس خوندن نیست خیلی عوامل تاثیر داره. من درسی نبود که بلد نباشم اما رتبم خوب نشد!!
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۶ تیر ۱۳۸۹, ۰۵:۳۰ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۸۹ ۰۵:۰۲ ب.ظ)behzad نوشته شده توسط:  من امسال ۳۰۰ آوردم تو کنکور عجیب و غریبه IT!!!
میخوام برای کنکور ۹۰ هوش مصنوعی و IT بخونم چون به اینا خیلی علاقه دارم به خصوص به امنیت شبکه تو IT پس باید رتبه زیر ۱۰ بیارم از اوایل مرداد شروع میکنم و تابستون سعی میکنم همه درس‌ها رو تموم کنم تا از مهر تست بزنم و کنکور آزمایشی بدم. امیدوارم کنکور ۹۰ مثل کنکور ۸۹ نباشه!!!
به هر حال تجربه خیلی مهمه من الآن چیزای میدونم که پارسال نمیدونستم. کنکور فقط درس خوندن نیست خیلی عوامل تاثیر داره. من درسی نبود که بلد نباشم اما رتبم خوب نشد!!
اگه ممکنه دوست عزیز برای ما که بی تجربه هستیم یکم از تجربیاتت بگی ممنون میشم.Smile

ما دیگران را فقط تا آن قسمت از جاده که خود پیموده‌ایم می‌توانیم هدایت کنیم.
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۷ تیر ۱۳۸۹, ۱۲:۳۵ ق.ظ
شروع مطالعه کنکور ارشد
من هم می خوام اگه می شه باهم بخونیم .
من از امروز شروع کردم به درس خوندن ؛, ولی فقط خوابیدم
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۷ تیر ۱۳۸۹, ۰۱:۲۰ ق.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۸۹ ۰۵:۰۲ ب.ظ)behzad نوشته شده توسط:  من امسال ۳۰۰ آوردم تو کنکور عجیب و غریبه IT!!!

منم برای شبکه IT میخونم. البته امسال سال اولمه که میخوام جدی شرکت کنم. میشه از تجربیاتت بگی و اینکه به جز بلد بودن درسا چه عوامل دیگه ای تاثیر داره؟؟؟

هیچ موفقیتی در دنیا اتفاقی نیست.......
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۷ تیر ۱۳۸۹, ۱۱:۰۵ ق.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۸۹ ۱۲:۳۵ ق.ظ)bright نوشته شده توسط:  من هم می خوام اگه می شه باهم بخونیم .
من از امروز شروع کردم به درس خوندن ؛, ولی فقط خوابیدم

اولش شاید کمی خسته کننده باشه اما کم کم که پیش برید و از خوندنتون راضی باشین دیگه با لذت درس می خونین..من هم اولا بیشتر می خوابیدم تا درس بخونم.Big Grin
من هم برای نرم افزار می خونم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bright
ارسال: #۲۵
۰۷ تیر ۱۳۸۹, ۱۲:۳۱ ب.ظ
اگه ممکنه یکی منو راهنمایی کنه
یه ۷ سالی از فارغ التحصیلی من گذشتهConfused میخاستم ببینم شرکت تو کلاسای کنکور میتونه برام مفید باشه؟؟؟
اگه ممکنه برام پیام خصوصی بزارین.Smile
ممنونمShy از لطف دوستان

ما دیگران را فقط تا آن قسمت از جاده که خود پیموده‌ایم می‌توانیم هدایت کنیم.
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۰ تیر ۱۳۸۹, ۰۴:۱۳ ب.ظ
شروع مطالعه کنکور ارشد
تجربیات من:
۱-به هیچ وجه درسی رو حذف نکنین. خیلی‌ها چون از یک درس بدشون میاد یا شاید درس سختی هست یا اینکه حوصله اون درس رو ندارن حذفش میکنن! این یکی از بزرگترین اشتباهاتی هست که بعضیا انجام میدن. معمولا هم درس زبان و معماری بیشتر تو کنکور IT توسط بچه‌ها حذف میشه که فاجعه است.
۲-برنامه ریزی منطقی داشته باشین یعنی برنامه دراز مدت از الآن تا کنکور تقسیم میشه به چند برنامه میان مدت و اون برنامه های میان مدت رو به برنامه های کوتاه مدت تقسیم کنید. اما نکته خیلی مهمی که باید رعایت بشه نوشتن برنامه ای هست که واقعا آدم بتونه اجراش کنه! خیلی‌ها برنامه های سنگین برا خودشون میچینن و اصلا نمیتونن کامل اجرا کنن! منطقی باشین احساسی برخورد نکنین. با روز هفت هشت ساعت هم میشه رتبه یک شد و شاید با روزی شانزده ساعت اصلا مجاز هم نشد!!!! من با چشم خودم این‌ها رو دیدم.
۳- تفریح خیلی مهمه اصلا نباید فقط درس خوند تفریح هم باید باشه.
۴-کتابای درست حسابی بخونین وقتتان را تلف نکنید.
۵- زبان رو از همین الآن شروع کنید.
۶-مطالب رو طوری یاد بگیرید که انگار استاد اون درس هستید و میتونید درس هم بدید. در ضمن برای مرور کردن هم بد نیست به یکی درس بدین!
۷-کنکور مسابقه دوی ماراتون است هر کسی که آهسته اما پیوسته بره موفق میشه.
و موارد دیگری که الآن تو ذهنم نیست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jaroon , Mazand_Dokht , SarahArshad , Raavak
ارسال: #۲۷
۱۱ تیر ۱۳۸۹, ۰۱:۱۲ ب.ظ
شروع مطالعه کنکور ارشد
منم مثلا از امروز شروع کردم ولی فقط کتابارو ورق زدم نمیدونم با کدوم درس شروع کنم
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۱ تیر ۱۳۸۹, ۰۳:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۸۹ ۰۳:۰۵ ب.ظ، توسط hanif.)
شروع مطالعه کنکور ارشد
سلام بر همه رقیبان رفیق می دونید از یه چیز این انجمن خوشم می یاد اونم اینه که همه بی ادعا بدون حسودی داریم در کنار هم و با کمک هم کار می کنیم انشاالله هممون موفق می شویم.
من ۷ امتحانات رو تموم کردم. یه چند روزی گردش و سفر رفتم و از همین امروز با ۶ تا ۶ ساعت شروع می کنم. اول مدا رو می خونم به همراه ریاضی ۱ و۲ که فکر کنم از همه‌ی درسا مهمتره وبعد سراغ معماری می یرم
به امید موفقیت هممون

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۱ تیر ۱۳۸۹, ۰۳:۴۸ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۸۹ ۰۳:۰۳ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  سلام بر همه رقیبان رفیق می دونید از یه چیز این انجمن خوشم می یاد اونم اینه که همه بی ادعا بدون حسودی داریم در کنار هم و با کمک هم کار می کنیم انشاالله هممون موفق می شویم.
من ۷ امتحانات رو تموم کردم. یه چند روزی گردش و سفر رفتم و از همین امروز با ۶ تا ۶ ساعت شروع می کنم. اول مدا رو می خونم به همراه ریاضی ۱ و۲ که فکر کنم از همه‌ی درسا مهمتره وبعد سراغ معماری می یرم
به امید موفقیت هممون

ریاضی ۱و۲؟؟!! رشتتون چیه؟!
کامپیوتر و آی تی که ریاضی ۱و۲ نداره!

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۱ تیر ۱۳۸۹, ۰۵:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۸۹ ۰۵:۴۰ ب.ظ، توسط mdgh.)
شروع مطالعه کنکور ارشد
من نمیدونم واسه چی زبان از یادم رفته بود! و چند ماه مونده به کنکور رفتم سراغش که اون موقع وقت و حوصله‌ی خوندنش رو نداشتم و متاسفانه زبان رو خوب نزدم. زبان جزو درس هایی هست که باید از اوایلی که شروع به درس خوندن می کنید، براش وقت بگذارید.

کسی که به فکر درست کردن آینده خودش نیست ، نمیتونه آینده کسی باشه . . .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۰۷ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۵ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۱ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۲۵ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۶۴۸ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۱۴ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۸۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مطالعه کتاب یا تماشای فیلم های مکتبخونه؟ Davood21 ۵ ۴,۳۲۶ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: امیرعباس۳۰۵۰

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close