زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود

ارسال: #۲۴۱
۱۸ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۲۳ ب.ظ
نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
من امیدوارم این طور که شما میگید درست بشه و قبول شید.ولی از نظر من اولین کس خودتونید که پی گیری نکردید. همه ی بچه هایی که قبول شدن صد در صد زحمت کشیدن و این فقط یه تیر در تاریکی بود.و خیلی منطقی.
عزیزم شما دی ماه با مانشت اشنا شدی؟ درسته ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۴۲
۱۸ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ ب.ظ
سلام من تهران جنوب قبول شدم برم؟
۰
۱
ارسال: #۲۴۳
۱۸ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۱۳ ب.ظ
لیلا خانوم شما طوری میگید که انگار دانشگاه آکسفورد هستش

دیگه ارشد آزاد این حرفا رو نداره به خدا

پولیه

من ۲ سال پیش واسه سراسری خوندم رتبم شد ۸۴۰ نتونستم جایی برم - آزاد هم اصلا شرکت نکردم

همین اردیبهشت امسال خدا رو شاهد میگیرم اگه ۱ ثانیه درس خوندم واسه آزاد

رفتم هرچی بلد بودم شدم ترازم شد ۵۸۸۰ بدون دوشواری

مرحله دوم هم پردیس علوم و تحقیقات قزوین - شبکه قبول شدم

هنوز هم ثبت نام نکردم چون هم ندارم هم یه جورایی زورم میاد ترمی ۱۸۰۰ بدم به آزاد

الان کار واسم مهمتره

بدون اغراق میگم

اگه به نظرتون راهی هست که من جام رو بدم به شما بدون دریافت حتی ۱ ریال حاضرم شما بیاید جای من ثبت نام کنید

چون مطمئنم امسال هم شرکت کنم بازم قبول میشم

آزاد به خدا دیگه این حرفا رو نداره

راهی پیدا کردین بهم پیام بدین
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna , farnaz55
ارسال: #۲۴۴
۱۸ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۰۱ ب.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

بچه ها من نرم افزار بودم کارشناسی ولی الان معماری قبول شدم. پیش نیاز بهم میخوره؟ فکر کنم یه جا دیدم زده بود ۱۲ واحد جبرانی میدن.

یعنی ۳۲ واحد خود ارشد به علاوه ۱۲ واحد جبرانی شامل معماری و سیستم عامل و vlsi و الکترونیک دیجیتال.

به نظرتون میارزه برم؟

دوستان من هم شرایطم مانند شماست و معماری آشتیان قبول شدم!
بحث رفتن و دو دلی هست برام اینکه رشتمون نرم افزار بوده و لی این گرایش بیشتر مباحث الکترونیکی و سخت افزاری رو می پردازه!
از یک طرف هم ارشد یک دوره تحقیقاتی هست و گفته میشه هر دانشجو به دنبال علایق اش وقت میذاره و تحصیل می کنه آیا این میشه اینجوری تحصیل کرد و ثبت نام در این گرایش ارزشی داره؟ چون حقیقتش شخصا هیچ علاقه ای به این گرایش ندارم.
۰
۰
ارسال: #۲۴۵
۱۹ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ، توسط epmv.)
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۴۲ ب.ظ)leila_s نوشته شده توسط:  از همه دوستان خوبم به خاطر درک و دلداری وهمدردی که انجام دادن ممنونم.امیدوارم همتون هرجایی هررشته ای که برین موفق باشین به خدا وقتی من روز اول خبر قبولی دوستان حتی با ترازهای پایین رو شنیدم خوشحال شدم چون اعتقاد دارم جوان ایرانی هم حق داره مثل همه جوانای دنیا بدون دغدغه استرس بدون اینکه پشت درهای کنکور افسردگی بگیره اشک بریزه بدون اینکه سر برگزاری کنکور موقع اعلام نتایج از استرس قلبش بیاد تو دهنش وبعد وقتی خبرمردودی اش روشنید فکر کنه دنیا به آخررسیده ویه مدت درهاروبه روی خودش ببنده وتوخودش بره،راحت بتونه بره دانشگاه واین همه فشار عصبی نکشه .خوشحالم همه قبول شدن.به حال خودم غبطه خوردم گفتم کاش نمی رفتم تبریز کاش مریض نمی شدم ولی بعد گفتم خواست خدا نباشه جوری کروکورولال می شی که صبح تا شبم جلو تلویزیون و رادیو اینترنت باشی از هیچ چیز باخبر نمی شی.به همه دوستان بگم شکر خدارو به جا بیارین و این موفقیت رو به خودتون نسبت ندین خدا خواسته باخبر شدین و قبول شدین و گر نه می تونستین مثل من و ۲۰۰ نفر دیگه که تومرکز آزمون با چشای خودم دیدم اونم با ترازای بالای ۶۰۰۰ازاین خبر باخبر نشین ووضعیتتون مثل ما باشه حالا هزاران نفر دیگه هم براشون این مشکل پیش اومده.شمام اگر خدا نمی خواست باخبر نمی شدین پس خدا رو شکر کنین و سپاسگذار باشین که فرصت ثبت نام را براتون ایجاد کردوبرای ماهم دعا کنید.یک دختری رو دیدم که اومده بود مرکز آزمون ؟می گفت من چون از وجود تکمیل بهمن ناامید شدم بعد از تکمیل برنامه ریزی کردم برای سال بعد واز صبح ساعت ۸ تا شب ساعت ۱۲ در یک کتابخانه شبانه روزی مشغول درس خواندن شدم نه به اینترنت وصل میشد نه تلویزیون ورادیو گوش می کرد صبح تا شب تو کتابخانه مشغول درس خوندن بود با نرم افزارعلوم تحقیقات فقط چند نفر فاصله داشت اونم با چه ترازی برای اون بیشتر از خودم دلم سوخت خلاصه خدارواز یاد نبرید و شاکرش باشید،ماهم توکل و امیدمان به خداست .هرچه از دوست رسد نکوست.

---------------------------------------------
قوانین کشور ما روی حساب و کتاب نیست..ازین نظر شما حق داری اما ما مجبوریم به این روال عمل کنیم و ما ازین ناراحت شدیم که چرا بچه هارو مقصر میدونید؟!!!
بی شک اکثر ما یکی دو سالی زحمت کشیدیم و قبول نشدیم که پیگیر تکمیل شدیم
وگرنه شاید اینجا خیلی ها باشن که مشکلاتی مثل شما داشتن اما چیزی نگفتن
در هر صورت ما بازم واستون دعا میکنیم که اگه صلاحه یه راهی واستون باز بشه

(۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۰۸ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  سلام من تهران جنوب قبول شدم برم؟

اگه نمیری من حاضرم باهات جابجا کنم.. من قزوین نرم افزار قبول شدم
اگه جابجا میکنی پیام بده لطفا

جا برای من گنجشک زیاد است ولی...به درختان خیابان تو عادت دارم ..
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , aatwo
ارسال: #۲۴۶
۱۹ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ق.ظ
به نظرتون علوم تحقیقات کر بهتره یا واحد بروجرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۴۷
۱۹ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ق.ظ
ترم اول دانشگاه واسمون انتخان واحد می کنه یا خودمون باید انتخاب واحد کنیم؟
۰
۰
ارسال: #۲۴۸
۱۹ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ق.ظ
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
چجوری نامه بدم به کجا؟Huh
من سرباز بودم نمی دونستم.ترازم(۵۶۰۰) بود فکر کنم قبول می شدم.حالا چه خاکی تو سرم بریزم.Sad
۱
۱
ارسال: #۲۴۹
۱۹ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ب.ظ
سلام
من ۳ روزه که مانشتی شدم تکمیل ظرفیت دوم آشتیان نرم افزار قبول شدم نمی دونم ارزششو داره برم یا نه چون شاغل هستم و بر فرض گرفتن مدرک ارشد شاید ۴۰ هزار تومن روی حقوقم بره نه بیشتر - دو دل شدم به خاطر اینکه هزینش بالاست و وقتی با غیر انتفاعی مقایسه میکنم(غیر انتفاعی حدود یک میلیون و صد میشه احتمالا) می بینم توی ۴ ترم سه میلیون گرونتره ولی از اون طرف هم میگم اگه وایسم سال دیگه شاید غیر انتفعاعی هم گرون بشه و بشه مثل آزاد الان

خدایش گیج و میج شدم چیکار کنم
۰
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۵۰
۱۹ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ب.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ)neda_1112 نوشته شده توسط:  ترم اول دانشگاه واسمون انتخان واحد می کنه یا خودمون باید انتخاب واحد کنیم؟

ترم اول واحدارو خود دانشگاه میده

چرااا.... چرا....
۰
۰
ارسال: #۲۵۱
۱۹ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط آدلین.)
سلام دوستان

من تازه مانشتی شدم، دوستان من نرم قبول شدم ولی زیاد ازش خوشم نمیاد، دوست داشتم آی تی بخونم، چون واسه آی تی باید قزوین امتحان میدادم( خیلی ازم دور بود) خانوادم قبول نکردن، گفتن همین نرم امتحان بده.Sad

دوسم میگه همین نرمو بخون، و مدارک شبکه رو جدا بگیری خیلی بهتره،نمیدونم چیکار کنم ؟Huh

ممنون میشم نظرتون بگید.
۰
۰
ارسال: #۲۵۲
۱۹ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ ب.ظ
به نظره من مهمه آدم یه رشته ایی بخونه که بهش علاقه داشته باشه مگه اینکه شرایطش جورهایی باشه

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna , آدلین
ارسال: #۲۵۳
۱۹ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ ب.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ب.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  
(19 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ)neda_1112 نوشته شده توسط:  ترم اول دانشگاه واسمون انتخان واحد می کنه یا خودمون باید انتخاب واحد کنیم؟

ترم اول واحدارو خود دانشگاه میده

ممنون که جواب سوالاتمو میدی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۲۵۴
۱۹ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ ب.ظ
سلام بچه ها، به همه قبول شده ها تبریک میگم. من نرم پردیس ساوه قبول شدم با تراز ۵۶۳۵، ارزش داره از تهران بکشم برم تا اونجا ؟
۰
۰
ارسال: #۲۵۵
۲۵ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ق.ظ)parla نوشته شده توسط:  قبول شدم
ازاد مشهد

آخرین تراز نشهد چند بوده؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۲۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۳ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۲۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۶۳۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۷۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۶۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close