زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود

ارسال: #۱۹۶
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ب.ظ
نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
سازمان مرکزی دانشگاه آزاد مشهد گفت ذخیره ها بیان ثبت نام کنند.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۹۷
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ ب.ظ
من اشتیان ذخیره قبول شدم ولی الان اس ام اس اومد که فردا و دوشنبه برا ثبت نام بیاید.
یه خواهش من میتونم از اشتیان به محل سکونتم (زنجان)انتقالی بگیرم میشه؟هم شاغلم،هم متاهل و باردار نیز هستم به نظرتون با این شرایط میتونم انتقالی جور کنم؟ازتون خواهش میکنم جواب بدید.
۰
۰
ارسال: #۱۹۸
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ)columbia نوشته شده توسط:  سازمان مرکزی دانشگاه آزاد مشهد گفت ذخیره ها بیان ثبت نام کنند.
ذخیره ها؟
ینی چی؟

I dont have time to hate people who hate me because I'm too busy loving people who love me
Angel
۰
۰
ارسال: #۱۹۹
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۲۹ ب.ظ
پاسخ به سوالات قبول شدگان در مرحله دوم تکمیل ظرفیت:

۱- قبولی ذخیره به معنای قبولی قطعی می باشد.
۲- شروع کلاس ها از ترم بهمن به مورخه ۲۳/۱۱/۹۱ می باشد.
۳- این قبولی تا یکسال قابل رزرو می باشد.
۴- شهریه کارشناسی ارشد در حال حاضر بین ۱/۸۰۰ تا ۲ میلیون تومان می باشد.
۵- زمان ثبت نام تا پایان بهمن ماه انجام می شود ولی توصیه می شود تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه به مورخه ۲۰/۱۰/۹۱ انجام گیرد.
۶- روزهای پنج شنبه و جمعه دانشگاه تعطیل است و ثبت نام صورت نمی گیرد.

منبع :: علوم و تحقیقات آیت الله آملی
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: parisaaa , شاپری
ارسال: #۲۰۰
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ ب.ظ
لطفا بگید الان امیدی هست برای من ؟

I dont have time to hate people who hate me because I'm too busy loving people who love me
Angel
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۲۰۱
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط soli.)
بچه ها امکان انتقالی گرفتن برا بچه های تکمیل ظرفیت وجود داره ؟؟؟؟؟؟

منم آشتیان قبول شدم - برام اس ام اس اومد که برا ثبت نام ۱۷و۱۸ مراجعه کنید - من شیرازم و تا آشتیان تقریبا ۹۰۰ کیلومتر راه هست - صبح زنگ زدم برا انتقالی از ترم دوم به بعد بهم جواب دادن بچه های تکمیل ظرفیت نمی تونن انتقالی بگیرن در صورتی که من شرایط انتقالی رو دارم و با مرکز آطمونم که صحبت کردم گفتن انتقالی باید بدن اما متاسفانه آشتیان می گه نمی شه - به نظرتون چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۰۲
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ)farshid نوشته شده توسط:  پاسخ به سوالات قبول شدگان در مرحله دوم تکمیل ظرفیت:

۵- زمان ثبت نام تا پایان بهمن ماه انجام می شود ولی توصیه می شود تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه به مورخه ۲۰/۱۰/۹۱ انجام گیرد.

مگه نگفتن علوم تحقیقات ها ۱ میلیون و ۱۰۰ شهریه ثابت؟
یا این ۱۸۰۰ تا ۲ تومن کل شهریه میشه؟
این رزرو یعنی این که باید پول ۲ ترم داده بشه تا رزرو بشه؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۰۳
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۳۳ ب.ظ
منم آشتیان قبول شدم - برام اس ام اس اومد که برا ثبت نام ۱۷و۱۸ مراجعه کنید - من شیرازم و تا آشتیان تقریبا ۹۰۰ کیلومتر راه هست - صبح زنگ زدم برا انتقالی از ترم دوم به بعد بهم جواب دادن بچه های تکمیل ظرفیت نمی تونن انتقالی بگیرن در صورتی که من شرایط انتقالی رو دارم و با مرکز آطمونم که صحبت کردم گفتن انتقالی باید بدن اما متاسفانه آشتیان می گه نمی شه - به نظرتون چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۰۴
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۴۰ ب.ظ
کسی علوم تحقیقات قزوین مدارک اینترنتی رو پر کرده بذاره ببینیم ؟
۰
۰
ارسال: #۲۰۵
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۵۵ ب.ظ، توسط epmv.)
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
(۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ)farshid نوشته شده توسط:  پاسخ به سوالات قبول شدگان در مرحله دوم تکمیل ظرفیت:

آیت الله آملی آخرین تراز قبولیش چند بوده تو این تکمیل ظرفیت؟؟؟؟؟

(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۱۷ ب.ظ)pilyo نوشته شده توسط:  
(14 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ)farshid نوشته شده توسط:  با تبریک به همه دوستانی که قبول شدن

حتما حتما مبلغ ۱۱۳۰۰۰۰ تومان در حساب خودتون داشته باشید
چون تا شهریه ثابت + ۱۰۰ تومن علی الحساب رو واریز نکنید به حسابشون ، هیچ ثبت نامی از شما به عمل نخواهد آمد.

البته به همراه مدارک اولیه :

۱- اصل مدرک پایه برای پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد، مدرک کارشناسی می باشد.چنانچه به دلایلی اصل مدرک کارشناسی در دست نباشد یا هنوز صادر نشده باشد با ارائه گواهی موقت پایان دوره کارشناسی وریز نمرات از دانشجو ثبت نام می گردد. و بابت ضمانت اصل مدرک یک فقره سفته یا چک ضمانتی به مبلغ یک میلیون تومان از دانشجو اخذ می گردد که پس از تحویل اصل مدرک به وی مسترد خواهد شد.

۲-اصل و کپی شناسنامه از همه صفحات ۲ سری کامل

۳-اصل و کپی کارت ملی از پشت و رو ۲ سری کامل

۴-عکس ۴&3 تعداد ۱۲ عدد

۵-اصل و کپی کارت پایان خدمت برای برادرانی که دارای کارت معافیت یا پایان خدمت می باشند.

تبصره: دانشجویانی که فاقد کارت پایان خدمت یا معافیت می باشند باید معافیت تحصیلی مقطع قبلی را در دانشگاه محل تحصیل سابق خود لغو نموده و همراه داشته باشند.

در ضمن آن دسته از داوطلبانی که در مرحله دوم تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد پذیرفته شده اند، قبولی ذخیره آنها به منزله قبولی قطعی می باشد

سلام دوست عزیز
جواب همه سوالامو یه جا گرفتم خییییییییییییلی ممنون.
فقط یه سوال یکشنبه یا دوشنبه با همه این مدارک باید بریم دانشگاه که ذخیره شدیم!!! همون قبول دیگهTongue
یا اول ثبت نام اینترنتی میکنیم بعد میریم دانشگاه ؟
بی زحمت این سوالم جواب بدین
متشکــــــــــــــــــر

دوست عزیز فکر کنم شما تهران مرکز قبول شدی؟ میشه تراز آخرین فرد قبولی تهران مرکزو از کارنامت بدی؟؟

جا برای من گنجشک زیاد است ولی...به درختان خیابان تو عادت دارم ..
۱
۰
ارسال: #۲۰۶
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۱۵ ب.ظ، توسط farshid.)
(۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۲۸ ب.ظ)pillow نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ)farshid نوشته شده توسط:  پاسخ به سوالات قبول شدگان در مرحله دوم تکمیل ظرفیت:

مگه نگفتن علوم تحقیقات ها ۱ میلیون و ۱۰۰ شهریه ثابت؟
یا این ۱۸۰۰ تا ۲ تومن کل شهریه میشه؟
این رزرو یعنی این که باید پول ۲ ترم داده بشه تا رزرو بشه؟؟
کل شهریه رو گفتن ۱۸۰۰ تا ۲
رزرو یعنی اگه نری ثبت نام کنی و یک سال بعد بری ثبت نام این دو ترم برات مرخصی رد می شه و شهریه ثابت این دو ترم رو می گیرن

(۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۵۲ ب.ظ)epmv نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ)farshid نوشته شده توسط:  پاسخ به سوالات قبول شدگان در مرحله دوم تکمیل ظرفیت:

آیت الله آملی آخرین تراز قبولیش چند بوده تو این تکمیل ظرفیت؟؟؟؟؟

۵۱۰۰

(۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ)professional نوشته شده توسط:  لطفا بگید الان امیدی هست برای من ؟

نه دیگه
مگه اینکه بری سازمان مرکزی شاید فرجی شد...
یا اینکه انتقالی بگیری به جایی که میخوای

(۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ)soli نوشته شده توسط:  بچه ها امکان انتقالی گرفتن برا بچه های تکمیل ظرفیت وجود داره ؟؟؟؟؟؟

بله وجود داره
ولی تاریخ درخواستش تموم شده ( از ۱۵ آذر هست تا ۱۵ دی )
واسه ترم د یگه می تونی درخواست بدی ( از ۱۵ خرداد تا ۱۵ تیر )

""پیغام خصوصیتو بخون""
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: professional
ارسال: #۲۰۷
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۲۷ ب.ظ
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود

ببخشید تا یک سال قابل رزرو هست یعنی چه؟
آیا باید ثبت نام کرد تا رزرو شه و پولی پرداخت؟ یا خودشون رزرو میکنند؟

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال: #۲۰۸
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۳۱ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۲۷ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  

ببخشید تا یک سال قابل رزرو هست یعنی چه؟
آیا باید ثبت نام کرد تا رزرو شه و پولی پرداخت؟ یا خودشون رزرو میکنند؟

یعنی اگه نری ثبت نام کنی و یک سال بعد بری ثبت نام این ترم هایی که نرفتی برات مرخصی رد می شه و شهریه ثابت این ترم ها رو می گیرن
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۲۰۹
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۵۶ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ب.ظ)professional نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ)columbia نوشته شده توسط:  سازمان مرکزی دانشگاه آزاد مشهد گفت ذخیره ها بیان ثبت نام کنند.
ذخیره ها؟
ینی چی؟
یعنی کسانی که ذخیره هستن (مثل خود من) در آزاد مشهد ،قبولن و میتونن برن ثبت نام کنن، این طوری که به من جواب دادن، خودمم یکشنبه میرم واسه ثبت نام
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: professional
ارسال: #۲۱۰
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۴۳ ب.ظ
ما که آخر نفهمیدیم چی شد

جای مرد بی ادب زندان است .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۹۷ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۳۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۶۳۸ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۲۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۰۷ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۳ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close