زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود

ارسال: #۱۶۶
۱۴ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ ب.ظ
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ ب.ظ)exir نوشته شده توسط:  
(14 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ب.ظ)exir نوشته شده توسط:  کسی اطلاعی نداره که میشه انتخابهای بعدیمون رو بریم یا نه ؟
این شماره مرکز ازمون هم همش اشغاله حتی ۵ صبح هم زنگ زدم اشغال بود!!

یعنی هیچ کس نمیدونه ؟
پس من چیکار کنم ؟
نه اینجا کسی جواب میده نه روابط عمومی مرکز آزمون پاسخگوئه !!!!!!!!

منطقی نیست که چنین کاری بشه ! ی دفعه بگو هر کی هر جا دلش میخواد بره
بالاخره انتخابای دیگه شما توسط افراد دیگه ای پر شده
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۶۷
۱۴ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۱۷ ب.ظ
RE: نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
من هوش علوم تحقیقات بوشهر قبول شدم کسی نمی خواد جابجا کنه من برم مشهدSad
۰
۰
ارسال: #۱۶۸
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ق.ظ، توسط zhila67.)
(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ق.ظ)morteza4 نوشته شده توسط:  ما همدان رو قبول شدیم رفت Smile)) پردیس . نرم افزار
هر کی اینجا قبول شده پیغام بده Smile
تبریک میگم میشه ترازتون رو بگید ممنون.

کسی که از سرنوشت خود شکایت کند، از حماقت و ناچیزی روح خویش شکایت کرده است.
۰
۰
ارسال: #۱۶۹
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ ب.ظ
نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد نیمسال دوم دانشگاه آزاد اسلامی فردا اعلام می شود
(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۱۷ ب.ظ)pilyo نوشته شده توسط:  
(14 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ)farshid نوشته شده توسط:  با تبریک به همه دوستانی که قبول شدن

حتما حتما مبلغ ۱۱۳۰۰۰۰ تومان در حساب خودتون داشته باشید
چون تا شهریه ثابت + ۱۰۰ تومن علی الحساب رو واریز نکنید به حسابشون ، هیچ ثبت نامی از شما به عمل نخواهد آمد.

البته به همراه مدارک اولیه :

۱- اصل مدرک پایه برای پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد، مدرک کارشناسی می باشد.چنانچه به دلایلی اصل مدرک کارشناسی در دست نباشد یا هنوز صادر نشده باشد با ارائه گواهی موقت پایان دوره کارشناسی وریز نمرات از دانشجو ثبت نام می گردد. و بابت ضمانت اصل مدرک یک فقره سفته یا چک ضمانتی به مبلغ یک میلیون تومان از دانشجو اخذ می گردد که پس از تحویل اصل مدرک به وی مسترد خواهد شد.

۲-اصل و کپی شناسنامه از همه صفحات ۲ سری کامل

۳-اصل و کپی کارت ملی از پشت و رو ۲ سری کامل

۴-عکس ۴&3 تعداد ۱۲ عدد

۵-اصل و کپی کارت پایان خدمت برای برادرانی که دارای کارت معافیت یا پایان خدمت می باشند.

تبصره: دانشجویانی که فاقد کارت پایان خدمت یا معافیت می باشند باید معافیت تحصیلی مقطع قبلی را در دانشگاه محل تحصیل سابق خود لغو نموده و همراه داشته باشند.

در ضمن آن دسته از داوطلبانی که در مرحله دوم تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد پذیرفته شده اند، قبولی ذخیره آنها به منزله قبولی قطعی می باشد

سلام دوست عزیز
جواب همه سوالامو یه جا گرفتم خییییییییییییلی ممنون.
فقط یه سوال یکشنبه یا دوشنبه با همه این مدارک باید بریم دانشگاه که ذخیره شدیم!!! همون قبول دیگهTongue
یا اول ثبت نام اینترنتی میکنیم بعد میریم دانشگاه ؟
بی زحمت این سوالم جواب بدین
متشکــــــــــــــــــر

ثبت نام اینترنتی نداره
مستقیم میرین دانشگاه
البته قبلش برین سایت دانشگاهی که قبول شدین شاید ثبت نام اینترنتی گذاشته باشن
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: pilyo
ارسال: #۱۷۰
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۴۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ب.ظ)farshid نوشته شده توسط:  ثبت نام اینترنتی نداره
مستقیم میرین دانشگاه
البته قبلش برین سایت دانشگاهی که قبول شدین شاید ثبت نام اینترنتی گذاشته باشن
خب الان دانشگاه آزاد قزوین یه سری مراحلش اینترنتیه. یه تعداد فرم باید پر کنیم و پرینت بگیریم. این میشه همون ثبت نام. تا بعد سر فرصت بریم دانشگاه؟! حداکثر چقدر وقت داریم؟! چرا اینا درست و حسابی توضیح نمیدن اینارو؟! کسی نمیدونه؟

رفاقت من رسیده بود باور نداشتی چاقو زدی.....
۰
۰
ارسال: #۱۷۱
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۳۸ ب.ظ
کسی هست دانشگاه ازاد تهران مرکز ذخیره شده باشه؟ تو سایت دانشگاه تهران مرکز هیچی نیس درمورد ذخیره ها...اما دانشگاه تهران جنوب گفته ذخیره یعنی قبولی... چیکار کنیم
میگن فردا هم تعطیله . باید از کجا بپرسیم پس؟؟؟؟؟؟؟Undecided
هیچ فرمی هم نیست اما سایت دانشگاه قزوین همه رو گذاشته.Undecided

all of my need is PIL-YO
۰
۰
ارسال: #۱۷۲
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ ب.ظ
منم معماری کامپیوتر علوم تحقیقات قزوین "ذخیره" قبول شدم
کسی میدونه چقدر در میاد پول این ترم؟
۰
۰
ارسال: #۱۷۳
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۰۱ ب.ظ
سلام دوستان

بچه ها من نرم افزار بودم کارشناسی ولی الان معماری قبول شدم. پیش نیاز بهم میخوره؟ فکر کنم یه جا دیدم زده بود ۱۲ واحد جبرانی میدن.

یعنی ۳۲ واحد خود ارشد به علاوه ۱۲ واحد جبرانی شامل معماری و سیستم عامل و vlsi و الکترونیک دیجیتال.

به نظرتون میارزه برم؟
۰
۰
ارسال: #۱۷۴
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۳۵ ب.ظ
سلام منم کارشناسی گرایشم نرم افزار بود ارشد معماری قبول شدم تو یکی از سایت ها پیش نیاز ۹ واحد زده بود نمیدونم تا چه حد درسته.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna
ارسال: #۱۷۵
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۷:۰۰ ب.ظ، توسط javank20.)
من کارشناسی it بودم جبرانی میخورم؟؟؟؟
الان نرم افزار قبول شدم
۰
۰
ارسال: #۱۷۶
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۵۵ ب.ظ
از دوستان کسی می دونه تراز آخرین نفر همدان چند بود؟

کسی که از سرنوشت خود شکایت کند، از حماقت و ناچیزی روح خویش شکایت کرده است.
۰
۰
ارسال: #۱۷۷
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط javank20.)
(۱۴ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ)farshid نوشته شده توسط:  با تبریک به همه دوستانی که قبول شدن

حتما حتما مبلغ ۱۱۳۰۰۰۰ تومان در حساب خودتون داشته باشید
چون تا شهریه ثابت + ۱۰۰ تومن علی الحساب رو واریز نکنید به حسابشون ، هیچ ثبت نامی از شما به عمل نخواهد آمد.

البته به همراه مدارک اولیه :

۱- اصل مدرک پایه برای پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد، مدرک کارشناسی می باشد.چنانچه به دلایلی اصل مدرک کارشناسی در دست نباشد یا هنوز صادر نشده باشد با ارائه گواهی موقت پایان دوره کارشناسی وریز نمرات از دانشجو ثبت نام می گردد. و بابت ضمانت اصل مدرک یک فقره سفته یا چک ضمانتی به مبلغ یک میلیون تومان از دانشجو اخذ می گردد که پس از تحویل اصل مدرک به وی مسترد خواهد شد.

۲-اصل و کپی شناسنامه از همه صفحات ۲ سری کامل

۳-اصل و کپی کارت ملی از پشت و رو ۲ سری کامل

۴-عکس ۴&3 تعداد ۱۲ عدد

۵-اصل و کپی کارت پایان خدمت برای برادرانی که دارای کارت معافیت یا پایان خدمت می باشند.

تبصره: دانشجویانی که فاقد کارت پایان خدمت یا معافیت می باشند باید معافیت تحصیلی مقطع قبلی را در دانشگاه محل تحصیل سابق خود لغو نموده و همراه داشته باشند.

در ضمن آن دسته از داوطلبانی که در مرحله دوم تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد پذیرفته شده اند، قبولی ذخیره آنها به منزله قبولی قطعی می باشد

این منبع کجاست؟

من زنگ زدم دانشگاه گفتند ذخیره نیایید مرکز ازمون گفت بریدد

یعنی چییییییی بابااااااا اخه دوقدم که نیست اینجوری میکنند!!
۰
۰
ارسال: #۱۷۸
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۳۰ ب.ظ
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ)leila_s نوشته شده توسط:  چرا کسی که ترازش بالاتراز تراز آخرین فرد قبول در واحد دانشگاهی است نباید حق قبولی داشته باشه من که کنکور ثبت نام کردم.زحمت کشیدم درس خوندم امتحان دادم تکمیل ظرفیت اول شرکت کردم.چون از تکمیل دوم بی خبر بودم باید محروم شم از رفتن به دانشگاه بعد افرادی با تراز پایین تر از من برن دانشگاه.این کجای انصاف و عدالت است.اصلا قرار نبود که تکمیل ظرفیت دومی باشه اعلام نکرده بودن اصلا وجود تکمیل دوم احتمالش بسیار کم بود.همه می گفتن مثل سال قبل کسانی که قبول شن smsمیاد براشون.به نظر شما میشه کاری کرد؟

سلام یکی از دوستام با ۵۴۹۰ واحد یزد رو آورده شما هم برید تهران شاید کاری بشه کرد
توکلت به خدا باشه ان شالله که مشکلت حل می شه
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷۹
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ ب.ظ، توسط aatwo.)
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۰۱ ب.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

بچه ها من نرم افزار بودم کارشناسی ولی الان معماری قبول شدم. پیش نیاز بهم میخوره؟ ...................................

۹ واحد (سه درس) البته با نظر مدیر گروه شاید کمتر شاید هم نه تا اونجا که من فکر میکنم.
بستگی به دانشگاه داره

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال: #۱۸۰
۱۵ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ، توسط mohsen_m.)
(۱۵ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ)javank20 نوشته شده توسط:  من زنگ زدم دانشگاه گفتند ذخیره نیایید مرکز ازمون گفت بریدد

یعنی چییییییی بابااااااا اخه دوقدم که نیست اینجوری میکنند!!

کدوم دانشگاه گفتن نیایید ؟!!
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۰ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۲۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۶۳۲ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۰۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۰۸۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۴۶ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close