زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد مجازی در دانشگاه علم و صنعت (دی ۹۱)

ارسال: #۱۶
۱۰ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ ب.ظ
دعوا سر لحاف ملا نصرالدین.

کجای کارید تموم شد رفت. لیسانس که بدون کنکور شد و حتما هم پولی / (کسیو بدون پول و امتحان جایی نمیفرستند) دو سه سال دیگه هم ارشد و دکترا نوبتش میرسه.

آخه اکر تو امریکا و بقیه کشورها هم همینه، اونجا تقاضا هم متعادله. همه باهم نمیخوان برن دانشگاه. اینجا از روی بدبختی بخاطر جبران برخی کمبودها خیلیامون تشویق شدیم که بریم. کمبودهای تفریحی و مالی و اجتماعی و اعتباری (شان و مقام) و .. همه رو باهم میخوایم با رفتن به دانشکاه جبران کنیم.
۵
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۰ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ب.ظ، توسط aahmadi83.)
کسی نمیدونه اینایی که توی شرایط بیان شده یعنی چی؟؟؟
سابقه کاری که گفته یعنی چی؟؟؟؟
منظور از تاریخ فراغت کارشناسی ۳سال گذشته باشه چیه؟؟؟؟
و آیا برای کسانی که غیبت ندارند و مشغول به تحصیل در ترم آخر کارشناسی بودند و قصد دارند در این دانشگاه ادامه بدهند معافیت تحصیلی صادر نمیشه؟؟؟؟
اگر صادر نمیشه پس مطمئننا امکان ادامه تحصیل حین خدمت وجود داره، نه؟

بهترین شغل در حوزه IT

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برترین کارفرما و شرکت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فروش کتب مرجع و کنکوری ناب کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته

۱
۰
ارسال: #۱۸
۱۱ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ق.ظ
RE: پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد مجازی در دانشگاه علم و صنعت (دی ۹۱)
این همه تحقیر واسه اینکه ما فقط چندتا دونه تست کمتر زدیم؟؟؟؟؟؟؟؟
من دانشجوی ترم یک مجازی گرایش تجارت الکترونیکم حاضرم پروژه هایی که این ترم واسه درسام انجام دادم رو آپلود کنم
تا ببینید کار من بهتره یا بچه های روزانهء امیرکبیر
مطمئنم اگر بهتر نباشه بدتر هم نیست
ما بدون استاد مجبوریم خودمون دایم تحقیق کنیم و بخونیم تا مطالب رو بفهمیم
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aahmadi83 , aatwo , Breeze
ارسال: #۱۹
۱۱ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ق.ظ
آپلود کن من هم اتاقیم تجارت می خونه ، میتونم برات Verify کنم که برا کی سخت تر می گیرن.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ec_a_j
ارسال: #۲۰
۱۱ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ ق.ظ، توسط ec_a_j.)
(۱۱ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  آپلود کن من هم اتاقیم تجارت می خونه ، میتونم برات Verify کنم که برا کی سخت تر می گیرن.

با کمال میل
آخر ترم آپلود میکنم مهندس

حاصلضرب توان در ادعا مقدار ثابتی است
هر چه توان انسان کمتر باشد ادعای او بیشتر است
هرچه توان انسان بیشتر شود ادعایش کمتر میشود
"دکتر حسابی"
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۱ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ق.ظ، توسط jz_singer.)
با حرفای جناب مدیر کل کاملا موافقم .... درسته که راحت میشه وارد تحصیلات مجازی شد،اما مصائبش هم اونقدر زیاده که نمیشه اونو با تحصیلات حضوری مقایسه کرد .... من نمیدونم چطور بعضی از دوستان حتی در مواردی مجازی رو بهتر و موثرتر از حضوری میدونن!! .... اما به نظر شما اینکه شاگرد از نزدیک استاداشو ببینه،سر کلاس حضور داشته باشه و دائم با استاد راهنماش در تماس باشه مگه به یک حضور مجازی از راه دور که اصلا معلوم نیست دانشجو و استاد بتونن همدیگه رو کاملا درک کنند وبه سوالات هم پاسخ بدن ارجحیت نداره؟ ... بله سیستم مجازی چند سالیه که در دنیا جا باز کرده و اعتبار داره اما هیچ چیز مثل تحصیلات حضوری ترجیحا روزانه نیست ... حتی واسه مصاحبه دکترا مدارک مجازی رو یا قبول ندارن یا در آخرین اولویتشون قرار میدن ... دلیلشم علاوه بر مجازی بودنش اینه که مدارک مجازی اکثرا آموزش محورن یعنی احتیاجی به پایان نامه ندارند و این در حالیه که موضوع و نمره پایان نامه ارشد به همراه مقالات چاپ شده اصلی ترین رکن در پذیرش دکترا چه در داخل و چه در خارج هستند ... حالا ممکنه هرچندتا مقاله بدین اما وقتیکه پایان نامه ای نداشته باشید اونوقت واسه حسرت خوردن خیلی دیره! بازم نمیدونم اگه کسی اطلاع دقیقتری داره بگه ... پس مدارک مجازی به هیچ عنوان با مدارک حضوری قابل قیاس نیستند ... ولی وقتی همه درها بسته باشه و صبری هم واسه کنکور دادن نداشته باشین میتونه به عنوان یک گزینه جدی مدنظر قرار بگیره ... باز هم تحقیق کنید ... حرفای ماها به هیچ عنوان سند نیستند فقط شنیده ها هستند ... برای آینده تون خودتون با قدرت تصمیم بگیرید ....
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۱ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ق.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ ق.ظ)jz_singer نوشته شده توسط:  با حرفای جناب مدیر کل کاملا موافقم .... درسته که راحت میشه وارد تحصیلات مجازی شد،اما مصائبش هم اونقدر زیاده که نمیشه اونو با تحصیلات حضوری مقایسه کرد .... من نمیدونم چطور بعضی از دوستان حتی در مواردی مجازی رو بهتر و موثرتر از حضوری میدونن!! .... اما به نظر شما اینکه شاگرد از نزدیک استاداشو ببینه،سر کلاس حضور داشته باشه و دائم با استاد راهنماش در تماس باشه مگه به یک حضور مجازی از راه دور که اصلا معلوم نیست دانشجو و استاد بتونن همدیگه رو کاملا درک کنند وبه سوالات هم پاسخ بدن ارجحیت نداره؟ ... بله سیستم مجازی چند سالیه که در دنیا جا باز کرده و اعتبار داره اما هیچ چیز مثل تحصیلات حضوری ترجیحا روزانه نیست ... حتی واسه مصاحبه دکترا مدارک مجازی رو یا قبول ندارن یا در آخرین اولویتشون قرار میدن ... دلیلشم علاوه بر مجازی بودنش اینه که مدارک مجازی اکثرا آموزش محورن یعنی احتیاجی به پایان نامه ندارند و این در حالیه که موضوع و نمره پایان نامه ارشد به همراه مقالات چاپ شده اصلی ترین رکن در پذیرش دکترا چه در داخل و چه در خارج هستند ... حالا ممکنه هرچندتا مقاله بدین اما وقتیکه پایان نامه ای نداشته باشید اونوقت واسه حسرت خوردن خیلی دیره! بازم نمیدونم اگه کسی اطلاع دقیقتری داره بگه ... پس مدارک مجازی به هیچ عنوان با مدارک حضوری قابل قیاس نیستند ... ولی وقتی همه درها بسته باشه و صبری هم واسه کنکور دادن نداشته باشین میتونه به عنوان یک گزینه جدی مدنظر قرار بگیره ... باز هم تحقیق کنید ... حرفای ماها به هیچ عنوان سند نیستند فقط شنیده ها هستند ... برای آینده تون خودتون با قدرت تصمیم بگیرید ....
هر سیستمی معایب و مزایای خودش رو داره و هر کسی با توجه به روحیات خودش ،مشغله های خودش و اولویت هاش باید تصمیم بگیره که چه سیستمی رو انتخاب کنه.

یکی از تفاوت های کلاسهای مجازی نظارتی هست که بر اونها میشه و دیگه به اصطلاح استاد نمی تونه بی دلیل کلاس رو تعطیل کنه و از هر دری سخن بگه و .... اینکه لازم نیست دانشجو موقع کلاس در دانشگاه باشه هم خوبه ، مثلا از محل کار از خونه و ... میتونه کلاس رو دنبال کنه.

در ضمن از اونجایی که تدریس از روی اسلاید انجام میگیره برای اکثر مباحث همان صدای استاد برای فهم دروس کفایت میکنه.

برای کسی که شرایط تحصیل در دوره روزانه رو داره دوره روزانه بهتره ولی به نظر من کسی که به هر دلیل نمی تونه در دوره روزانه شرکت کنه و وسع مالی خوبی هم داره شرکت در دوره مجازی هم میتونه خوب باشه البته برای شرایطش رو در نظر بگیره و ببینه به دنبال چی هست.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm
ارسال: #۲۳
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۱۴ ق.ظ
اطلاعیه شماره ۶ پذیرش

نظر به تماس و سوال تعداد کثیری از داوطلبان، توجه عزیزان را به موارد زیر جلب می نماید:

۱/ برای تنظیم رزومه، فرمت خاصی مورد نظر نیست. لکن در هر فرمت یا چهارچوبی که اطلاعات خود را تنظیم می فرمائید، ذکر:

Ø مشخصات شناسنامه ای،

Ø مشخصات تحصیلی مقاطع قبلی به طور کامل،

Ø و اطلاعات مربوط به سوابق کاری،

در رزومه ضروری است. همچنین داوطلبانی که دارای سوابق علمی از قبیل: مقاله، کتاب و غیره می باشند لازم است در رزومه قید نمایند.

۲/ سوالات آزمون همگی به صورت ۴ گزینه ای خواهند بود.

۳/ سطح و نوع سوالات آزمون ورودی در سطح آزمون سراسری کارشناسی ارشد می باشد. لکن برای هیچیک از مواد آزمون، عنوان کتاب یا مرجع خاصی معرفی نمی شود. علاقه مندان می توانند جهت آشنائی با نوع سوالات، به " مجموعه سوالات آزمون های سراسری ارشد " در رشته های مختلف که توسط انتشارات و کتابفروشی های معتبر عرضه می شوند مراجعه نمایند.

۴/ در خصوص سابقه کار، هر نوع گواهی معتبری که نشان دهنده سابقه کار باشد قابل قبول بوده و نیاز به سوابق بیمه نمی باشد.

۵/ گزینش نهائی دانشجو در هر رشته بر مبنای مجموع: امتیاز حاصل از آزمون ورودی + امتیاز حاصل از سوابق کاری+ امتیاز حاصل از مصاحبه، صورت می پذیرد.

۶/ پذیرش در دوره های آموزش الکترونیکی به صورت " آموزش محور " می باشد. دانشجویان آموزش محور، پایان نامه ندارند. لکن از ورودی های هر دوره، به تشخیص گروه آموزشی و بر مبنای معدل دو نیمسال اول، تا ۳۰ درصد از دانشجویان می توانند شیوه تحصیل خود را به آموزشی- پژوهشی تغییر دهند.

۷/ طبق قوانین آموزش عالی کشور فارغ التحصیلان دوره های آموزش الکترونیکی اعم از " آموزش محور " و یا " آموزشی- پژوهشی " مجاز به ادامه تحصیل در ماقطع بالاتر می باشند.

۸/ به فارغ التحصیلان دوره های آموزش الکترونیکی مدارک رسمی دانشگاهی (ریز نمرات و دانشنامه) با نام دانشگاه علم و صنعت ایران و با قید " آموزش به صورت الکترونیکی " اعطا می شود.

۹/ طبق قوانین استخدامی کشور هیچگونه منع یا محدودیت استخدامی برای فارغ التحصیلان دوره های آموزش الکترونیکی وجود ندارد.
دانشجویان دوره های الکترونیکی ملزم به پرداخت شهریه مطابق مصوبه هیات امنای دانشگاه می باشند.
۳
۰
ارسال: #۲۴
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ ق.ظ
ااااا پس بند ۹ حقیقت داره. شهریه باید داد؟ Wink
۰
۱
ارسال: #۲۵
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ق.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  ااااا پس بند ۹ حقیقت داره. شهریه باید داد؟ Wink
آره واسه ۱۲ واحد یک میلیون و دویست هزار تومان
که کمتر از شبانه است
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ق.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط:  
(12 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ ق.ظ)مورتن نوشته شده توسط:  ااااا پس بند ۹ حقیقت داره. شهریه باید داد؟ Wink
آره واسه ۱۲ واحد یک میلیون و دویست هزار تومان
که کمتر از شبانه است

خوب باید هم کمتره باشه مجازی هست مثله اینکه!!!

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۰۲ ب.ظ
من خودم هیچ وقت مجازی شرکت نکردم ولی وقتی این تاپیک رو خوندم یاد حرف یه استادم افتادم که همیشه می گفت
این قالب ها رو تو ذهنتون بشکنین دانشگاه فقط میز و کلاس و صندلی نیست
ببینین دوستان من نمی خوام از هیچ شیوه ای طرفداری کنم ولی واقعا پیشرفت فناوری اطلاعات به درد چی می خوره؟همین که این رفاه رو ایجاد میکنه تا انسان ها راحتر بتونن تحصیل کنن واقعا خوب نیست؟واقعا کمیت آزمون ۶ ساعتی و ۶۰ ساعت کلاس مهمتره یا کیفیت مطالبی که حتی ۱ ساعت براش زمان صرف میشه؟ تو رو خدا کمی با منطق و به دور از قالب های فکری که سال ها آدما رو عذاب میدن و جلوی پیشرفت رو می گیرن قضاوت کنین. وقتی یه نفر می تونه در عین حال که یه مادر خوب در کنار بچه اش باشه و توی خونه مجازی تحصیل کنه حتی مجازی پروژه انجام بده و پول دربیاره این چیش بده؟ نمی دونم شاید تفکر و نظر من غلط باشه ولی دلم خواست این حرفا رو با شما دوستان مجازی ام :دی در میون بزارم

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ec_a_j
ارسال: #۲۸
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۱۰ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  هر وقت یه دانشجو مجازی رفت واسه ۴ نمره از یک درس ۴۰ ساعت کلاس جداگونه و یک امتحان ۶ ساعت و نیمه داد بیاد خودشو با روزانه مقایسه کنه.
فقط حال می کنم که این امیرکبیر چطور این ملت رو تیغ میزنه با مجازی.

جناب اقای مهندس خیلی به خودت مغرور نباش!! به نظر من مهم نیست که از چه دانشگاهی فارق التحصیل بشی. مهم اینه که بار علمیت چقده ؟
پس انقدر به خودت نناز که دانشگا معتبری درس خوندی!! همیشه سعی کن برتری خودتو نشون ندی!! اون موقع میشی نمونه یک انسان کامل! نه اینکه فخر فروشی کنی!! واقعا از شما بعیده!!
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda14078
ارسال: #۲۹
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ب.ظ، توسط neda14078.)
یروزی وقتی درس میخوندیم گفتن عزیزم برو دانشگاه اونم فقط دولتی مام جون کندیم و شدیم مهندس دانشگاه دولتی و حالا یکی از آشناهامون چون پول داره داره کارشناسی سخت افزار دانشگاه غیر انتفایی میخونه همونی که وقتی ما رفتیم دانشگاه همه باید خودشونا میکشتن تا غیر انتفایی یا پیام نور بیارن الان چون همه باید کارشناس باشن ایشون پود مانی رفتن دانشگاه میدونم حرف ناراحت کننده ای میدونم نباید قضاوت کنم میدونم همه این حرفا را اما چند وقت پیش میگفت دوستم امیر کبیر اصفهان میخونه منم میخوام انتقالی بگیرم جهاد دانشگاهیی امیر کبیر اصفهان!!!! اون لحظه دوسداشتم فقط سرما بکوبم تو دیوار که این به اصطلاح کارشناس حتی نمیدونه امیر کبیر کجاست و من چند بار وقتی کنکور دادم و کارشناسی قبول شدم اسم امیر کبیر و شریفا دیدم و گفتم کاش بیشتر تلاش میکردم تا اونجا قبول شم این بدون کنکور رفته میخواد امیر کبیرم بره!!! من نامزد خودم دانشگاه آزاد قزوین خونده انصافا هم هوشش خوبه هم نبوغش برا سربازی سال اول قبول شده و رفته الان دانشگاه آزاد شده الکی همه جا شده الکی ما فقط از درس خوندن برامون چی موند؟ یه جفت چشم ضعیف و عینکی یه عمر بیخوابی یه عمر دویدن و بیکاری ادامه میدیم برا چی نمیدونم من به شخصه هر گز کسیا که انقد حقا پایمال کرد و باعث شد زحمت یه عمر یه نفر با یه نفر که عملا خوششا گذرونده یکی شه نمیگذرم هر کی میخواد باشه باشه حالام که این علم و صنعت و خواجه نصیر و امیر کبیر مجازی زدن خوشبحال پولدارا دیگه فقط تو درس خوندن تفاوت داشتن که اونم درست شد براشون قانونی
۵
۲
ارسال: #۳۰
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ق.ظ
بنظرم این بخش فقط جنبه اطلاع رسانی داشته ولی موضوع از اطلاع رسانی خارج شده و به بحث در باره ارزش مدارک دانشگاههای مختلف و نقاط مثبت و منفی دانشگاههای مجازی مبدل شده .

اگه تاپیک بسته بشه امکان پاسخگویی به کسانیکه در مورد ثبت نام این دوره اعلام شده سوال دارند دیگه ممکن نیست ،در حالیکه الویت در این تاپیک با اونهاست.
بنابراین بازش میگذاریم و خواهش میکنم اگه بحثی در مورد نقاط مثبت و منفی دانشگاههای مختلف دارید در بخش بحث آزاد غیر سیاسی در مباحث عمومی مطرح فرمایید.
از همه تون ممنونم بخاطر همکاریتون.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , ف.ش , Xilinx , انرژی مثبت , Lonely Palm , neda14078

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۲۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۲۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۹۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۴۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۶۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۲۴ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۴۶ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی s-nowrozi ۴۷ ۳۱,۷۰۹ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۵۱۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close