زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ایمیل ،شماره استاد محسن طورانی

ارسال:

zahrado پرسیده:

آنسوی تمام ناکامیها همواره خدایی هست که داشتنش جبران تمام نداشتن هاست.

سلام دوستان عزیزم.خوب هستین؟امیدوارم با انرژی و تلاش و خستگی ناپذیر ادامه دادن را ادامه دهید.

لطفا اگر از استاد محسن طورانی ایمیلی به جزm.tourani@parseh.ac.ir دارید ،به من لطف کنید سپاسگزار میشم ومحبتتون رو فراموش نمیکنم به ایمیل بالا پاسخ نمی دهند.ازشون سوال دارم و امکان شرکت تو کلاساشونم ندارم.مرسی دوستانم.امیدوارم موفق باشیدو سرافراز و سربلند.

همه رویاهای ما می توانند محقق شوند، مشروط بر اینکه ما شجاعت دنبال کردن آنها را داشته باشیم. والت دیسنی
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

هاتف پاسخ داده:

فکر نمی کنم ایشون فرصت داشته باشند جواب سوال درسی رو بدهند، به نظرم بهتره اگر کسی با ایشون کلاس داره از طرف شما سوال تون رو حضوری بپرسه و بهتون اطلاع بده.
راستی، عجب موضوعی شده بالاترین! Big Grin این الگوریتم مرموز آقای دکتر برای این قسمت بالاترین رو باید مهندسی معکوس کنیم ها، من بهش مشکوکم

ارسال:

mosaferkuchulu پاسخ داده:

RE: ایمیل ،شماره استاد محسن طورانی

(۱۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۳ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  فکر نمی کنم ایشون فرصت داشته باشند جواب سوال درسی رو بدهند، به نظرم بهتره اگر کسی با ایشون کلاس داره از طرف شما سوال تون رو حضوری بپرسه و بهتون اطلاع بده.
راستی، عجب موضوعی شده بالاترین! Big Grin این الگوریتم مرموز آقای دکتر برای این قسمت بالاترین رو باید مهندسی معکوس کنیم ها، من بهش مشکوکم
کاش آقای دکتر به ما بگن این الگوریتمشون چطوریه واقعا Big GrinBig GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

zahrado پاسخ داده:

مرسی.کسی رو نمیشناسم که باهاشون کلاس داشته باشه

۰
ارسال:

ف.ش پاسخ داده:

info@tourani.org

۰
ارسال:

zahrado پاسخ داده:

تمام سپاسم از آن کسی که به من نیازی نداشت اما فراموشم نکرد.

عذر میخوام شما شماره استاد مقسمی رو دارید؟سپاسگزار میشم ومحبتتون رو فراموش نمیکن.من کتابهای ایشون رو ندارم.هرجی هم سرچ کردم پیدا نکردم.مرسی. لطف میکنید.

۰
ارسال:

zahrado پاسخ داده:

کلمات از دستانم گریزانند،
زیرا میدانند
که مرا
توان نگارش سپاس
بیکران
محبتتان نیست.سپاس بیکران.

دردها فراموش میشوند ولی همدردها هرگز.یک دنیا تشکر و سپاس بابت وقتهایی که متعلق به شما بود و با دل دریایت بی دریغ به من هدیه کردی.....ارادت بیکران.

ازصمیم قلبم آرزو میکنم ،خدا بهترینها رو بهتون بده و الهی ،هیچکدام از آرزوهایت ،آرزو نماند.

۰
ارسال:

zahrado پاسخ داده:

هیچکدوم از استادهای بالا نداشتند یا پاسخ ندادند.مرسی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۷۱۲ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۳۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۵۰۲ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۸۶ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  استاد راهنما Miss.m ۰ ۱,۵۸۷ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Miss.m
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۷۸۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  سیستم عامل طورانی marvelous ۴ ۴,۶۲۵ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation یوسفی یا طورانی و سید جوادی ؟؟؟ NersiA ۷ ۵,۸۹۴ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
Lightbulb طورانی،سیدجوادی یا یوسفی ؟؟؟؟؟ NersiA ۰ ۲,۵۳۸ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: NersiA
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۵۲۹ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close