زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن دسته جمعی انفورماتیک پزشکی - سال ۹۱ (کنکور ۹۲)

ارسال: #۴۶
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ ق.ظ
RE: کنکور انفورماتیک پزشکی
(۱۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۵۴ ب.ظ)sh_aa نوشته شده توسط:  
(13 فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۴۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  من بالاخره با تلاش فراوان و تحمل سختی های بسیار فصل اول کتاب وگر رو خوندم.Big Grin
بچه ها شما چی کار کردید تا کجا پیش رفتید؟

چه جوری مدیریت میخونین؟!
میشه راهنمایی کنین.
شماچقدخوندین؟من که بس بی حوصلم کم کم ناامید شدمSad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  وگر رو خوندم و یک فصل از ابدلهاک رو تموم کردم و چند روزی هست که دیگه نخوندم. الان بیشتر تمرکزم رو کنکور آزاده. ولی به اجبار هم شده می خونم با اینکه از این درس مدیریت بهداشت اصلا خوشم نمیاد.
ریاضی هم خیلی کم خوندم در حد یادآوری. آخه من کنکور آی تی دادم و ریاضی و آمار نخوندم.
زبان هم مقداری .
انشالله که کنکور وزارت علوم نتیجه خوبی می گیری تا نتیجه ها نیومده اینقدر ناراحت نباش. همیشه اونطور که فکر می کنیم نمیشه از کجا معلوم که امسال نتیجه خوبی نمی گیری که انقدر ناراحتی. تا این مدت که نتیجه ها نیومده یکم تلاش برای انفورماتیک ضرری نداره تا ببینیم چی میشه.
اصلا نامید نباش چرا نامیدی.یکم با خودت فکر کن. بعضی وقت ها منم این طوری میشم ولی باید خودت رو مشغول نگه داری تا این افکار به سراغت نیاد تا این۲ ماه هم تا کنکور انفورماتیک بگذره .
شما هم دیگه شروع کن به خوندن. شروع کنی کم کم حوصله ات میاد. به این فکر کن که قراره امسال دیگه دانشجو بشی و یک دانشگاه خوب بری و سال دیگه این موقع چقدر خوشحالی که وقتت رو هدر ندادی و زحمتت رو کشیدی و نتیجه ات هم مطمئن باش بدون جواب نمی مونه. این همه برای کنکور قبلی زحمت کشیدی انقدر پشتکار داشتی پس توان و اراده شو داری این ۲ ماه تا انفورماتیکم با همون اراده محکم و قوی بخون.
اگه ریاضی و امار و برای کنکور خوندی یعنی رشته ات نرم افزار بوده که دیگه چه بهتر. خیلی از بچه های نرم افزار سال پیش نتیجه گرفتن. یکم مرور کن و مدیریت هم بخون و تست و آزمون های سال قبل و زبان هم یادت نره که خیلی مهمه.
در مورد زبان بگم که کارنامه های بچه های سال قبل رو نگاه کردم دیدم که چقدر مهمه. البته خیلی هم سخت نیست زبانش ولی باید در یک حد معقولی بزنی چون دیدم درصد بعضی ها خیلی خوب بوده ولی بخاطر صفر زدن زبان قبول نشده.
من ای تی بودم و ریاضی که خرابم.همش فکرمیکنم ۲ماه کمهSadچون کنکور ای تی رو خراب کردم واقعا غمگینمSad
ارسال: #۴۸
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  پس شما هم ای تی بودی. خوب شرایط منم مثل شماست.
سوالات ریاضی و امارش خیلی هم سخت نیست. بهتره که یکبار به سوال های سال قبل نگاه کنی دستت میاد که سوالها چطوری اند. به نظر من که میشه تو این دو ماه خودمون رو برای ریاضی و آمار اماده کنیم. بعضی وقت ها دیدی که برای یه امتحان که قبلا هم اصلا نخوندیش و خیلی هم کم وقت داریم تو این مدت کم چقدر توانایی مون بالا میره. انگار که قدرت یادگیری چند برابر میشه و درسی رو هیچی بلد نبودیم انقدر خوب می خونیم و خوب هم امتحان میدیم که حتی از اونی که چند روز براش وقت گذاشته هم بهتر نتیجه می گیریم. همه یه چنین تجربه ای داشتیم.
به جای اینکه هی بگی چی کنم می رسم نمیرسم وقت کمه بهتره دیگه شروع کنی دختر خوب. باشه؟Smile یه نگاهی به سوالهای سال پیش بنداز.
تو همین وقت کم میتونی معجزه کنی. چهار تا درس که بیشتر نیست. باور کن میشه. از همین امروز هم شروع کن . به فردا هم ننداز. حتی شده خیلی کم ولی شروع کن بخون ببین چه راحت سوال های پارسال رو حل می کنی.Smile
مرسی عزیزم واقعا درست میگیدSmileانرژی گرفتم کلیTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh-h
ارسال: #۴۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۵ ب.ظ
سلام به دوستان گرامی
من منابع رو خریدم اما بنا به دلایلی از کنکور انفورماتیک منصرف شدم...Big Grin
لیست کتابها رو میذارم هرکدوم از دوستان خواستن، برای من پیام خصوصی بذارند.

ممنون

۱/مدیریت سیستمهای اطلاعات مراقبت بهداشتی وگر (ترجمه:زهرامستانه و...)
۲/مدیریت اطلاعات بهداشتی درمانی (تالیف:مرجان قاضی سعیدی،احمدداورپناه،دکتر رضاصفدری)
۳/مرورجامع آمارزیستیDRS (تالیف:محمودیوسفی،علیرضامحبوب اهری،دکتر محمدفشارکی)
۴/روش های آماری وشاخص های بهداشتی(دکترکاظم محمد،دکترحسین ملک افضلی)
۵/زبان عمومی ویژه کارشناسی ارشدگروه پزشکی(تالیف:رضارضازاده)

تنها تعمق در کارهاست که می تواند ما را به جلو ببرد نه جمع کردن حقایق!
آلبرت انیشتین
ارسال: #۵۰
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ب.ظ
شروع !!!
سلام

من می خوام تقریبا از یه ماه دیگه شروع به خوندن کنکور انفورماتیک کنم چون کارای زیادی دارم باید زمان زیادی واسش بذارم.
کسی می خواد حداکثر از یه ماه دیگه شروع کنه که با هم بخونیم؟

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۵۱
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۴ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
شروع !!!
سلام
پیشنهاد خوبی دوستمون دادند به نظر بنده هم خیلی خوب هست...
دوستان گرامی من نیز برای امنیت اطلاعات و ای تی شروع کردم
منتهی تو دوران مطالعه دیگه نمی خوام کلا اینترنت بیام و قصد جدی برای قبولی تو بهترین دانشگاه رو دارم.
اگر کسی هست که تمایل داره باهم بخونیم و برای ای تی و امنیت ۹۲ می خواد بخونه
باهم می تونیم در تماس باشیم تا یه موقع وسط راه کم نیاریم.
دوستانی که تمایل دارند تا امشب پیام بدند.
موفق باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_ana
ارسال: #۵۲
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۸ ب.ظ
کنکور انفورماتیک پزشکی
سلام دوستان
به نظرتون میانگین درصد همه ی درسام ۳۰ تا ۴۰ باشه قبول میشم . زبانم شاید ۲۰ بشه.

البته درصد های پارسال رو دیدم ،بیشتر منظورم اینه که واسه امسال که زیادم سخت نبود سوالات (البته به جز زبان) این میانگین خوبه؟
ارسال: #۵۳
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۱ ب.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ب.ظ)sina_yas نوشته شده توسط:  سلام دوستان

البته درصد های پارسال رو دیدم ،بیشتر منظورم اینه که واسه امسال که زیادم سخت نبود سوالات (البته به جز زبان) این میانگین خوبه؟
امسال که از پارسال سخت تر بود. سال پیش با این درصدای حدودی رتبه ۷۰-۸۰ میاوردی
ارسال: #۵۴
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۰ ب.ظ
کنکور انفورماتیک پزشکی
حق با شماست.امسال سوالا نسبت به سال های قبل سخت تر بود.
منکه بی خیالش شدم. Big Grin

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
ارسال: #۵۵
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ب.ظ)محیا نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ب.ظ)sina_yas نوشته شده توسط:  سلام دوستان

اگه این جور باشه که می گین سخت تر بوده از سال های قبل احتمالا زیر ۵۰ بیارم

خدا کنه این جوری باشه...
ارسال: #۵۶
۰۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۵۱ ب.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ب.ظ)sina_yas نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ب.ظ)محیا نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ب.ظ)sina_yas نوشته شده توسط:  سلام دوستان

اگه این جور باشه که می گین سخت تر بوده از سال های قبل احتمالا زیر ۵۰ بیارم

خدا کنه این جوری باشه...

درصدام خیلی بد شدن فکر نکنم زیر ۲۰۰ ام بیارم.ولی خداییش امسال سخت تر بود Sad

برنامه نویسی ۳۱%
ریاضی و آمار ۳۵%
مدیریت ۲۱%
زبان نهایت ۲۰%
ارسال: #۵۷
۰۸ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ ق.ظ
RE: شروع !!!
سلام منم تقریبا حدود یک ماه دیگه برای انفورماتیک پزشکی سال ۹۲شروع به خوندن می کنم
به امید موفقیت هممون در کنکور سال ۹۲
ارسال: #۵۸
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ
شروع !!!
سلام دوستان

اگه شما جای من بودید چه کار می کردید ؟؟؟!!!
نقطه به نقطه شیراز و گشتم واسه پیدا کردن کتابای مدیریت ، اما نبود که نبود. نا امید نشدم ؛ زنگ زدم به انتشارات کتابا گفتن که چاپشون تموم شده. حتی یه دونه از کتابا هم نداشت. توی بد وضعیتی گیر کردم. هیچ کتابی واسه خوندن مدیریت ندارم.
نمی دونم با این وضعیت شانسی واسه قبولی دارم یا نه؟!

امیدم به خداست...

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۵۹
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۱ ب.ظ
RE: شروع !!!
(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ ب.ظ)urania نوشته شده توسط:  سلام دوستان

اگه شما جای من بودید چه کار می کردید ؟؟؟!!!
نقطه به نقطه شیراز و گشتم واسه پیدا کردن کتابای مدیریت ، اما نبود که نبود. نا امید نشدم ؛ زنگ زدم به انتشارات کتابا گفتن که چاپشون تموم شده. حتی یه دونه از کتابا هم نداشت. توی بد وضعیتی گیر کردم. هیچ کتابی واسه خوندن مدیریت ندارم.
نمی دونم با این وضعیت شانسی واسه قبولی دارم یا نه؟!

امیدم به خداست...

چرا که نه!
به خاطر یه کتاب(با اینکه فرصت خوبی دارید) شانس قبولی رو ارزیابی میکنید!
میتونید صبر کنید تا این کتاب چاپ مجدد بشه بعد خریداری کنید یا اینکه تو سایت بگردین ببینید اگر برای فروش گذاشته شده تهیه کنیدSmile
موفق باشید.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۶۰
۱۲ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ، توسط good-wishes.)
خواندن دسته جمعی انفورماتیک پزشکی - سال ۹۱ (کنکور ۹۲)
سلام دوستان...وقت بخیر
اول از همه قبلا یکبار اطلاعات جامعه ای در مورد این رشته تو مانشت بحث شده ولی وقتی که مانشت هک شد اطلاعات این بخش پاک شدSad
بعد من خودم دارم اماده میشم واسه این رشته که منابعش رو پیدا کنم و وقتمو بذارم بخونم!
دوستانی که تو این جمع هستن و میخوان واسه این رشته میخوان بخونن میتونن بیان بهم دیگه کمک کنیم و راه و روش مطالعه بهتر کتابهای این رشته رو باهم بررسی کنیم
از عزیزانی هم که توی این رشته اطلاعات دارن اگه میشه یه اطلاعات جامعه و مختصر بدن تا کسانی که میخوان در این رشته واسه کنکورش اماده بشن استفاده بکنن.
هرکسی هم خواست اعلام آمادگی کنه و شروع کنیم..
این تاپیک اگر دوستان اسقبال کنن توی پست اولش اطلاعاتش آپدیت میشه و یک اطلاعات جامع به کمک هم درست کنیم برای کسانی که قصد دارن تو این رشته ادامه تحصیل بدن.

شمالم تا جنوبم عشق چه خاک و گندمی دارم

صدام یاری کنه باید بگم چه مردمی دارم
Heart
.
.
.
.
Heart
بگم
این حقه هیج کس نیست که با ثروت فقیر باشه
کسی که فرش میبافه نباید رو حصیر باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm , ماه بانو , marjan_gh , m@hboobe , mohammadali1990 , ehsanlp , sepidsal

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۶۶۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۵۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  اهدای کتاب های انفورماتیک پزشکی ya mohaymen ۱ ۲,۹۴۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۹۰ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۰ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۲۹۶ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۱۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  منابع رشته انفورماتیک Saman ۱۶ ۱۳,۴۳۹ ۰۵ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: toofan6080

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close