زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل

ارسال: #۶۴۶
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ ق.ظ
اول سلام و خداقوت به همه ی شما دوستان خستگی ناپذیر قطعی و پرانرژی

لعنت خدا بر کسی ( کسانی ) که سیلابس درسی کارشناسی ناپیوسته را تنظیم کردند . به کدامین گناه نظریه زبانها و ماشینها را در سیلابس ما نگذاشتند ؟ هان ؟ این همه درس مسخره( ۷۲ واحد) رو + ۱۴ واحد مسخره تر ( جبرانی از دروس کاردانی ) باید پاس کنیم که چی بشه Huh اونوقت واسه کنکور اصلا" نفهمیم کمپایلر چیه Huh چرا ؟ چون نداریم ، زبانهای برنامه سازی چیه Huh چرا ؟ چون نداریم . خودمان باید شروع کنیم از صفر ، بی استاد . و شروع کرده ام ، هم نظریه را و هم زبانهارا یاد گرفتم اما کمپایلر همچنان برایم گنگ است . و نمیدانم چیست و از کجا شروعش کنم Confused کمک کنید دوستان Heart . و اما نفرین بزرگ بر کتاب آمار با این قطر وحشتناک پر از انتگرال پر از چگالی احتمال اش Angry و دوباره نفرین بر گسسته ی لعنتی و این اساتیدی که مارا دور زدند و ما هم خوش بودیم به ۴ صفحه ی جزوه ی شان .

پی نوشت : ( درود بی کران خدا بر استاد دکتر کارگهی و کسانی که جزوه ی ایشان را آماده کردند و در اختیار ما گذاشتند بی منت . )

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۱۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , maryam.raz , mhbftdb , آلبالو , mehrdad372 , deh-ab , موج ارامش , srj , m@hboobe , شاپری , Shady205
ارسال: #۶۴۷
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
سلام دوستان

تو این بحبوحه پایان دنیا و درسای مونده و ناامیدی و گاهاً بی ارادگی و....

سر زدن به این لینک خالی از لطف نیست

شاید یه کم حال و هواتونو عوض کنه....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وبلاگ خودمه ؛ دوس داشتین نظر بذارین

[تصویر:  1393842413_35166638079957824461.gif]
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , fifa2020 , m@hboobe , Engineer , zeitun
ارسال: #۶۴۸
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ق.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ق.ظ)younes نوشته شده توسط:  اول سلام و خداقوت به همه ی شما دوستان خستگی ناپذیر قطعی و پرانرژی

لعنت خدا بر کسی ( کسانی ) که سیلابس درسی کارشناسی ناپیوسته را تنظیم کردند . به کدامین گناه نظریه زبانها و ماشینها را در سیلابس ما نگذاشتند ؟ هان ؟ این همه درس مسخره( ۷۲ واحد) رو + ۱۴ واحد مسخره تر ( جبرانی از دروس کاردانی ) باید پاس کنیم که چی بشه Huh اونوقت واسه کنکور اصلا" نفهمیم کمپایلر چیه Huh چرا ؟ چون نداریم ، زبانهای برنامه سازی چیه Huh چرا ؟ چون نداریم . خودمان باید شروع کنیم از صفر ، بی استاد . و شروع کرده ام ، هم نظریه را و هم زبانهارا یاد گرفتم اما کمپایلر همچنان برایم گنگ است . و نمیدانم چیست و از کجا شروعش کنم Confused کمک کنید دوستان Heart . و اما نفرین بزرگ بر کتاب آمار با این قطر وحشتناک پر از انتگرال پر از چگالی احتمال اش Angry و دوباره نفرین بر گسسته ی لعنتی و این اساتیدی که مارا دور زدند و ما هم خوش بودیم به ۴ صفحه ی جزوه ی شان .

پی نوشت : ( درود بی کران خدا بر استاد دکتر کارگهی و کسانی که جزوه ی ایشان را آماده کردند و در اختیار ما گذاشتند بی منت . )
پس لابد با این حرفها ما باید بگیم خدا پدر پیام نور رو بیامرزه که مجبورمون کرد هرچی کتاب منبع هست رو پاس کنیم!!Blush
واسه کامپایلر کتاب کامپایلر چاپ پیام نور خیلی روون و ساده توضیح داده
کتاب خوبیه واسه شروع حجمش هم زیاد نیست

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , آلبالو , deh-ab , srj , mehrdad372 , leila taghizade , Engineer
ارسال: #۶۴۹
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ق.ظ
مثل اینکه بعضی دوستان دوست ندارن پدر پیام نور آمرزیده شه!! هی منفی میدن!Smile
خوب نیامرزه بابا !ما هم هیچ داخوشی نداشتیم از این پیام کور!!!Big Grin
نمیدونم توی یک ماه میتونیم هم دوره کنیم هم تستهای نزده رو بزنیم و یادشون بگیریم هم...!..!!Undecided
اولین کاری که باید انجام بدم زودتر بیدار شدنه!!

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , آلبالو , deh-ab , Engineer
ارسال: #۶۵۰
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط p.daliri.)
(۱۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ق.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  
(14 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  چاپ های قبل از ۹۱ که دارن.امسالم حتما همینطوره دیگه.

واسه من نداره.حتما ایراد از صحافیه که نذاشته.ممنون

سلام خوبین؟یک سوال شما سال دوم هست کنکورشرکت میکنید؟اخه پیامهاتون سال۹۰هم دیدمSmile

(۱۵ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ق.ظ)younes نوشته شده توسط:  اول سلام و خداقوت به همه ی شما دوستان خستگی ناپذیر قطعی و پرانرژی

سلام من جزوه کارگهی رومیخوام ازکجادانلودکنم که جدیدباشه؟همینطورجزوه جدیدطراحی الگوریتم سیدجوادی
ممنون
۱
۱
ارسال: #۶۵۱
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ق.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  پس لابد با این حرفها ما باید بگیم خدا پدر پیام نور رو بیامرزه که مجبورمون کرد هرچی کتاب منبع هست رو پاس کنیم!!Blush
واسه کامپایلر کتاب کامپایلر چاپ پیام نور خیلی روون و ساده توضیح داده
کتاب خوبیه واسه شروع حجمش هم زیاد نیست
سلام دوست عزیز. خیلی ممنون بابت راهنماییتون. در ضمن من منفی ندادم. موفق باشین.

۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , maryam.raz
ارسال: #۶۵۲
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ، توسط p.daliri.)
سلام به همگی وخسته نباشد
یکی ازآقایون جزوه کلاس استادیوسفی برای ساختمان وطراحی الگوریتم روگذاشته بودن واسه دانلودپیداش نمیکنم البته جدیدهم بود
دوستان اگه میدونن راهنمایی کنن ممنون

سلام ناامیدنباش تلاش کن منم شرایطم مثل توهستش ولی ناامیدنشدم هنوز
۲ماه مونده تلاشتوبکن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۶۵۳
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۰ ق.ظ)p.daliri نوشته شده توسط:  سلام من جزوه کارگهی رومیخوام ازکجادانلودکنم که جدیدباشه؟همینطورجزوه جدیدطراحی الگوریتم سیدجوادی
ممنون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تو این پیج لینک دانلود جزوه و وویس دکتر کارگهی هستش. ببینید نظریه زبانها درسی است که تاریخ جزوش اصلا مهم نیست. من خودم از روی کتاب لینز سال ۷۸ دارم میخونم Big Grin مال کتابخونست . سید جوادی هم توی تالار بگردین پیدا میشه . حالا ۹۰ باشه یا ۹۱ زیاد فرقی نداره . بشینین درس بخونین به جای گیر دادن به تاریخ جزوه .

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhbftdb , deh-ab , sheyda
ارسال: #۶۵۴
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ق.ظ، توسط Fermisk.)
(۱۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ب.ظ)aminnpm نوشته شده توسط:  عزیزان من به دلایلی تا الان نشده هیچی بخونم تقریبا ! چیکار باید بکنم ؟ Sad(
هوش میخوام بدم !
مدارم خیلی خوب نیست- هوش و الگوریتمم بدک نیست - توی مشترکا هم فقط نظریه رو خوب بلدم

ایهیم !
یه بار این پستو زدم انگار نیومد !
عزیزان راهنمایی کنید من از کجا شروع کنم الان با این وقت کم؟
میخوام هوش بدم وضعمم اینجوریه
مدار: نه چندان خوب
هوش و الگوریتم : قابل تحمل
نظریه: خوب
بقیه مشترکا: متوسط به پایین

توی ریاضیا محاسبات و دو سه فصل از گسسته رو میتونی تو این مدت بخونی.
منطقی: حتما بخونش چون درس راحتیه و اگه بخونی میتونی تستاش رو جواب بدی
نظریه: به نظر من زیاد روش حساب نکن درسش راحته ولی تستاش خیلی سخته و البته مزخرف
ساختمان داده: اگه تونستی بخونش. اسم درسش یکم گندس ولی قلب مهربونی داره!!
رو سیستم عامل و معماری حساب نکن چون خوندنشون وقت زیادی میخواد. البته اگه سرعتت زیاده معماری رو بخون
مدار الکتریکی: فصل اولش رو بخون بحث راحتیه و هر سال یه سوال ازش میاد میتونی جواب بدی
هوش: voice استاد رهنمون رو از مانشت دانلود کن. مختصر و مفید گفته. احتمالا بتونی با کمک این صداها هوش رو کامل بخونی
طراحی: منم تا حالا نخوندمش. میخوام از هفته دیگه خوندنش رو شروع کنم.
موفق باشی
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , mohammadali1990 , saeedehs , Engineer , jameshenas , aminnpm
ارسال: #۶۵۵
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ ق.ظ
Rainbow RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
(۱۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ)sepidd نوشته شده توسط:  سلام دوستای خوبم.خواهش میکنم کمکم کنید.من امسال خوب نخوندم،شرایطم واقعا برای خوندن مناسب نیست.فقط یه اتاق برا درس خ داریم که اگه مهمون غریبه بیاد من باید تخلیه اش کنم.صبحها تو سرما میرم کتابخونه،خیای هم از خونمون دوره
کسی هست که همیشه به هم امید و انگیزه ی درسی بدیم،همدیگرو راهنمایی کنیم،اگه امسال نشد برا سال دیگه میخونیم،و به حرف اطرافیان اصلا توجه نمیکنیم
اگه کسی از صمیم قلب حاضره کمک کنه که همت کنیم و با هم برنامه بریزیم و پیش بسوی دانشگاه روزانه تهران

سلام سپیده خانم
منم مثله توه شرایطم از جهت نخوندن و نرسیدن.منم الان هدف اصلیم سال اینده هست اما میخام تاجاییکه میشه امسالم محک بزنم خودما و ازکنکور دور نشم مثلا بعد کلی کلنجار باخودم گفتم ۵۰%رو سعیکنم برسونم وتست وتثبیت انجام بدم یامیشه مباحث مهمتررا تو یه سری درسا ازدوستان اینجا بپرسیم روی اونا کارکنیم که تست بیشترازش میاد
توم فکرت اینجورباشه تلاشتا بکن اما بگو سالدیگه بهتر تلاش میکنم اما اگه کامل بیخیال امسال بشی خوب نیست بنظرم
موفق باشی SleepyShy

تقدیر تقویم افراد عادی است ولی تغییر تدبیر اشخاص خاص است
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , Engineer
ارسال: #۶۵۶
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ق.ظ
به امید اینکه این غول تنبلی و سستی رو در هم بشکنیم و خدای بزرگ به ما اراده ای آهنین بده که تا خود کنکور بگازیم و بریم و شاخ کنکور و بشکنیم ان شاالله
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeedehs , avril22 , 8Operation , *farnaz* , m@hboobe , deh-ab , alma90
ارسال: #۶۵۷
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۵ ق.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ق.ظ)just4it نوشته شده توسط:  سلام دوستان

تو این بحبوحه پایان دنیا و درسای مونده و ناامیدی و گاهاً بی ارادگی و....

سر زدن به این لینک خالی از لطف نیست

شاید یه کم حال و هواتونو عوض کنه....

وبلاگ خودمه ؛ دوس داشتین نظر بذارین

وبلاگتون عالی بود جملات + و پر امید و آموزنده

انسان موفق کسی است که در انتها پیروز شود نه در ابتدا .
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , just4it
ارسال: #۶۵۸
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ)sepidd نوشته شده توسط:  سلام دوستای خوبم.خواهش میکنم کمکم کنید.من امسال خوب نخوندم،شرایطم واقعا برای خوندن مناسب نیست.فقط یه اتاق برا درس خ داریم که اگه مهمون غریبه بیاد من باید تخلیه اش کنم.صبحها تو سرما میرم کتابخونه،خیای هم از خونمون دوره
کسی هست که همیشه به هم امید و انگیزه ی درسی بدیم،همدیگرو راهنمایی کنیم،اگه امسال نشد برا سال دیگه میخونیم،و به حرف اطرافیان اصلا توجه نمیکنیم
اگه کسی از صمیم قلب حاضره کمک کنه که همت کنیم و با هم برنامه بریزیم و پیش بسوی دانشگاه روزانه تهران
باور کن چیزی که میگی مشکل نیسیت حاضر بودم خونه به این بزرگی نداشتیم ولی شرایط خوبی می داشتم ........
من تابستون شروع کردم با کلی وسواس توی انتخاب کتابا وجزوه ها ولی ............
هیچ کس با من نیست در اوج ناباوری اتفاقاتی واسم افتاد که مثلا دارم درس میخونم ولی ............. فقط دارم دور خودم می چرخم
قدر وقتت رو بدون دوست من ...........
خدا پشت وپناهت
یاعلی

وسیع باشو سربه زیرو سخت.....
۴
۰
ارسال: #۶۵۹
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ب.ظ)adele_69 نوشته شده توسط:  بچه ها شما نمی دونین شبانه هوش تا چند قبول میشن؟چی می خواستم چی داره میشهههههههههه.....SadSad

برید سایت سازمان سنجش و دفترچه انتخاب رشته پارسال رو دانلود کنید

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۲
۰
ارسال: #۶۶۰
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ب.ظ

سلام دوست خوبم اینکه با این شرایط اینهمه پشتکار داری بهت تبریک میگم ایشاالله موفق میشی. ببین الان که نزدیک کنکوره بچه ها درگیر جمع بندی و تست کار کردنن و با گروهی خوندن زمانو از دست میدن. من تو ارسالام نوشتم که چه منابعی رو بخونی که سریعتر نتیجه بگیری برو تو پروفایلم ارسالامو ببین. واسه سروصدا هم با اینکه ما خونمون کم جمعیته و چند تا اتاق هم داریم ولی بازم کوچکترین صدایی حواسمو پرت میکنه پس وضعیتم با شما هیچ فرقی نمیکنه. من واسه حل این مشکل از EAR PLUGS استفاده میکنم یه وسیله کوچیک که از تجهیزات پزشکیا گرفتم و خیلی هم ارزونه شاید الان ۱۰۰۰ باشه. مثل پیچ میره تو گوشت و صدا رو کم میکنه حتی اگه مهمونم داشتین میتونی تمرکز کنی.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , Engineer

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۹۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۹۲ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۹۱۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۴۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۱۶۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۰,۷۲۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۷۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close