زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل

ارسال: #۴۵۱
۰۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
(۰۹ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  واسه بچه هایی که دپرس شدن از خوندن:
واسه هممون این مسائل پیش میاد من خودمم در طول روز طبق برنامه ای که انتظارشو دارم پیش نمیرم و از اینکه نرسیدم کسل و خسته میشم. ولی خودمو نمیبازم و موقعی که حوصلم برگشت دوباره شروع میکنم به خوندن ولی یکم تو روش خوندنم تغییرات ایجاد کردم. کتابو میگیرم دستم و از اول تا آخرش شروع میکنم به مرور. به عنوان ها و سرفصل ها نگاه میکنم و سعی میکنم یه چارچوب کلی از هر فصل و کل کتاب بدست بیارم. موقع خوندن هر جا رو فهمیدم که خوبه هر جا رو نفهمیدم از روش رد میشم و تو دور بعدی میخونمش این باعث میشه هم مطلب بهتر تو ذهنم جا بگیره هم تو زمان صرفه جویی کنم و هم ببینم دارم خوب پیش میرم و انرژی بگیرم.
یه نکنه مهم: افکار مثبت داشته باشید اونا رو رو کاغذ بیارید (جملات کوتاه) و بین درسا مخصوصا موقع خواب مدام به خودتون تلقین کنید تا اثر شگفت انگیز این کارو رو حافظه و مخصوصا روحیتون ببینید. این افکار باید همون چیزایی باشند که شما رو به وجد میارن نه فقط احساس خوب بدن.
ممنون از حرف های خوبت اما وقتی از صبح تا بعد از ظهر بشینی بعد ببینی ۴ صفحه خوندی وجداناً دپرس نمی شی، من که برا اینکه کم نیارم زدم به دنده بی خیالی
۳
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , *farnaz* , deh-ab
ارسال: #۴۵۲
۰۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ ب.ظ
امروز روز نظریه است...یه ۱۰ صفحه هم سیستم عامل از دیروز مونده...!!!
..
خلاصه که...
بفرمایید درس...عزیزم...
بفرمایید درس...جیگرم...
بفرمایید درس!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۵
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , virtual girl , mehrdad372 , anita_66 , avril22 , asiehmohammadian , white bird , svk7 , deh-ab , jafarir
ارسال: #۴۵۳
۰۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ ب.ظ
(۰۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  امروز فصل عقبگرد طراحی رو خوندم + ۲ فصل هوش مصنوعی. فردا هم برنامه اینه که هوش رو تموم کنم و اگه بشه شبکه رو واسه ۲۵% سوم شروع کنم.
امیر جان حسابی خسته نباشی...می گم رفیق شما خلاصه بردای هم می کنی؟!ماشالله سرعت مطالعت خوبه!هوش از روی چه کتابی می خونی؟!من بخاطر خلاصه برداری یکم سرعتم پایینه(البته مزایای خلاصه بردای همراه مطالعه رو به معایبش ترجیح میدم)!اگه راهکاری داری ممنون میشم راهنمایی کنی...

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , Amir V , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۴۵۴
۰۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۳ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۰۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(09 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  امروز فصل عقبگرد طراحی رو خوندم + ۲ فصل هوش مصنوعی. فردا هم برنامه اینه که هوش رو تموم کنم و اگه بشه شبکه رو واسه ۲۵% سوم شروع کنم.
امیر جان حسابی خسته نباشی...می گم رفیق شما خلاصه بردای هم می کنی؟!ماشالله سرعت مطالعت خوبه!هوش از روی چه کتابی می خونی؟!من بخاطر خلاصه برداری یکم سرعتم پایینه(البته مزایای خلاصه بردای همراه مطالعه رو به معایبش ترجیح میدم)!اگه راهکاری داری ممنون میشم راهنمایی کنی...
سلامت باشی عملیات عزیز(!). Smile

والا به نظر خودم سرعتم کمی خوبه به خاطر اینکه من تا ۱۰ مهر همه کتابا رو خونده بودم یه دور (البته بجز مدیریت و پایگاه).

الان که میخونم خلاصه برداری هم میکنم و خیلی خلاصه هام رو دوس دارم چون با خوندن یکی دو برگ A4 کلی مطلب تو ذهنم میاد و مرور میشه.

هوش از رو همه چی تقریبا! اول مقسمی رو میخونم چون حجمش کمتر و ساده تره، بعد هم برای تفهیم بیشتر و عمیقتر پوران! و اگر نیاز بیشتری داشتم راسل رو میخونم. اما نه زیاد! مثلا دیروز فقط ۳ صفحه راسل خوندم.
ولی خوبیش اینه که وقتی که سراغ پوران میرم، تقریبا کتاب رو ورق میزنم، چون خیلی چیزاش رو بلدم و اینجاس که خلاصه نویسی میکنم.

البته اینایی که میخونم تست نمیزنما! برنامه اینه تا ۲شنبه ی دیگه همه درسا ۲۵% سوم رو بخونم. بعد تا جمعه فقط مرور و تست و جمعه هم آزمون. قبلا بعد خوندن تست هم میزدم. این کار بد بود به نظرم. چون نزدیک آزمون که میشد میدیدم عه! دو تا درس و نخوندم هنوز! اما الان برنامم رو عوض کردم و تصمیم گرفتم که اول درسا رو بخونم، بعد اگه وقت شد تستهای همه درسا رو میزنم. این که تست یه درسی رو نرسی بزنی، بهتره از این که یه درسو نرسی بخونی!

بازم اگه میتونم کمکت کنم بگو رفیق.

There is no there there.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , anita_66 , avril22 , asiehmohammadian , 8Operation , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۴۵۵
۰۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ ب.ظ
(۰۹ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  
(09 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  سلام. بچه های آی تی چه خبر از مدیریت؟؟

من یکی رو پیر کرد !!!!
هنوز تست فصل ۷ به بعد جلد ۱ پوران تمام نشده !
من اول میخونم بعد چندین روز بعد تستاشو میزنم !!!
نمیدونم به رفتار سازمانی رابینز میرسم یا نه!
بقیه بچه ها مدیریت چقد خوندن ؟؟؟؟؟؟

منم که فعلا هنوز شروع نکردم. میگم حفظیه بذارمش ماه آخر. من فقط کتاب مبانی مدیریت الوانی رو دارمAngelAngel

می دونی مشکلم چیه!!!!!!!!!!!
مشکلم اینه که : این روزا عده ای یه جوری زیرآبی میرن که دلت میخواد بهشون بگی : من نگاه نمیکنم , بیا بالا یه نفسی بکش لااقل خفه نشی!!!!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , asiehmohammadian , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۴۵۶
۰۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ ب.ظ
(۰۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ ب.ظ)anita_66 نوشته شده توسط:  منم که فعلا هنوز شروع نکردم. میگم حفظیه بذارمش ماه آخر. من فقط کتاب مبانی مدیریت الوانی رو دارمAngelAngel

چی؟؟؟ واسه ماه آخر؟ ماه آخر که وقت جمع بندیه و بجز اینکه درس جدید نباید بخونی، حتی تست جدید هم نباید بزنی. حواست باشه.
این حرف یک مشاوره ها. من نظر شخصیمو نمیگم. نگی نگفتی
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , anita_66 , tayebe68 , asiehmohammadian , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۴۵۷
۰۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۹ ب.ظ
(۰۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(09 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ ب.ظ)anita_66 نوشته شده توسط:  منم که فعلا هنوز شروع نکردم. میگم حفظیه بذارمش ماه آخر. من فقط کتاب مبانی مدیریت الوانی رو دارمAngelAngel

چی؟؟؟ واسه ماه آخر؟ ماه آخر که وقت جمع بندیه و بجز اینکه درس جدید نباید بخونی، حتی تست جدید هم نباید بزنی. حواست باشه.

منم نخوندم هنوز!!! من مدیریت مدرسان رو دارم!!! نمیدونم کجاشو بخونم؟؟!!!!
دیر شده برا مدیریت؟ میرسم!!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۴۵۸
۰۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۴ ب.ظ
مدیریت رو که شب امتحان ارشد میخونن!! نه؟

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۴۵۹
۰۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۷ ب.ظ
دوستان ببخشید اگه سوال تکراریه.

فصل حافظه مجازی O.S رو میخوام بخونم (قبلا هم نخوندمش)، دوستانی که قبلا این قصل رو خوندن و تونستم کامل بفهمن و تستارو بزنن اگه از کتاب پارسه(حقیقت) بخونم مشکلی نخواهم داشت؟
یا باید ویس های حقیقت هم گوش بدی؟

چون این فصل یکی از فصل های پر سواله توی کنکور میخوام وقت زیادی روش بذارم.
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۴۶۰
۰۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۲ ب.ظ
(۰۹ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  خیلی خوبه فرناز جون
اما اگر کسلی و بی حوصلگی رفع بشه این دفعه گرفتاری بیاد سراغت اون موقعس که دیگه...Exclamation

چه گرفتاری HuhExclamation همه چی راه حل داره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۴۶۱
۰۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۴ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
(۰۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  دوستان ببخشید اگه سوال تکراریه.

فصل حافظه مجازی O.S رو میخوام بخونم (قبلا هم نخوندمش)، دوستانی که قبلا این قصل رو خوندن و تونستم کامل بفهمن و تستارو بزنن اگه از کتاب پارسه(حقیقت) بخونم مشکلی نخواهم داشت؟
یا باید ویس های حقیقت هم گوش بدی؟

چون این فصل یکی از فصل های پر سواله توی کنکور میخوام وقت زیادی روش بذارم.
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.

من دوهفته پیش از روی کتاب حقیقت خوندم و خوب بود و راضیم. اما یکم باید عمقی تر بخونی چون یکم مفهومیه و کندتر پیش میره.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

There is no there there.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , anita_66 , asiehmohammadian , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۴۶۲
۰۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
(۰۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  ممنون از حرف های خوبت اما وقتی از صبح تا بعد از ظهر بشینی بعد ببینی ۴ صفحه خوندی وجداناً دپرس نمی شی، من که برا اینکه کم نیارم زدم به دنده بی خیالی

همینجا گفتم که باید از روش تند خوانی استفاده کنی و کنترل فکر که الان به گفته هام اضافه کردم. شایدم اشکال از منابع انتخابیت باشه!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , fa_karoon , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۴۶۳
۰۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۵ ب.ظ
سلام ۱سوال
کسایی که از روی CLRS میخونن تمریناروچطوری حل میکنن؟
این PDF که داخل تالار هست که کامل نیست
اون صفحه ای هم که آقای asusx59sr لطف کردن گذاشتن که از فصل ۳ جلوتر نرفته
کسی هست که حل همه تمرینارو داشته باشه ؟؟؟؟
مرسی

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: anita_66 , maneshty , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۴۶۴
۰۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۵ ب.ظ
(۰۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(09 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ ب.ظ)anita_66 نوشته شده توسط:  منم که فعلا هنوز شروع نکردم. میگم حفظیه بذارمش ماه آخر. من فقط کتاب مبانی مدیریت الوانی رو دارمAngelAngel

به نظرم یه درس حفظیاتی رو باید تا لحظه آخر خوند، و اینکه اگه الان بخونمش دوباره چند روز به امتحان باید کاملا خوندش. با این حساب شما درست میگید. یه برنامه حسابی روش میذارم.ممنون

می دونی مشکلم چیه!!!!!!!!!!!
مشکلم اینه که : این روزا عده ای یه جوری زیرآبی میرن که دلت میخواد بهشون بگی : من نگاه نمیکنم , بیا بالا یه نفسی بکش لااقل خفه نشی!!!!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , asusx59sr , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۴۶۵
۰۹ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۵ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
(۰۹ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۵ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  سلام ۱سوال
کسایی که از روی CLRS میخونن تمریناروچطوری حل میکنن؟
این PDF که داخل تالار هست که کامل نیست
اون صفحه ای هم که آقای asusx59sr لطف کردن گذاشتن که از فصل ۳ جلوتر نرفته
کسی هست که حل همه تمرینارو داشته باشه ؟؟؟؟
مرسی

حل التمرین کاملشو هیچ کس نداره همینا رو بخون بقیه رو میتونی حدس بزنی. نتونستی هم همینا کافیه. واسه این درس باید زیاد تست کار کنی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer , asiehmohammadian , mohammadali1990 , deh-ab

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۴۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۱ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۲۴۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۰۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۹۱۵ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۴۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۲۶۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۰,۹۰۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۸۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close