زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خرید کارت اعتباری آزمون ارشد ۱۳۹۲

ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ب.ظ، توسط nahid.moosavi.)
Star خرید کارت اعتباری آزمون ارشد ۱۳۹۲
دوستان بالاخره زمان ثبت کنکور ارشد ۹۲ رسید. آرزو می کنم همه اونهایی که دارن زحمت میکشن نتیجه خوبی بگیرن .
البته قرار بود اول دفترچه راهنما بیاد ولی خبری از دفترچه نیست.

دوستان اگر خبری از دفترچه شد اعلام کنن.

نسیم دانه را از دوش مورچه انداخت...

مورچه دانه را دوباره بر دوشش گذاشت و به خدا گفت:

" گاهی یادم میرود که هستی ، کاش بیشتر نسیم می وزید... "
۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Donna , *farnaz* , Engineer , mohammadali1990 , soheiy , farhadk , 8Operation , Pakniat , fatemesoleimani , zarei1991 , Mahbanoo313 , xani , jafarir , چـکاوک , zeinab
ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ ب.ظ
داوطلبان برای خرید کارت اعتباری ثبت‌نام باید ۱۷ هزار و ۸۰۰ تومان پرداخت کنند البته مبلغ خرید کارت اعتباری علاقمندی دانشگاه‌های پیام‌نور و غیرانتفاعی نیز مبلغ ۵ هزار و ۸۰۰ تومان است.

براساس این گزارش، داوطلبان حداکثر می‌توانند ۳ عدد کارت با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب خریداری کنند.

ثبت‌نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ و هجدهمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور، از ۹ آبان ماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود و تا ۱۶ آبان‌ماه ادامه دارد.

خبرگزاری فارس
۸/۷/۹۱

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , mohammadali1990 , nahid.moosavi , H.Mohammadi , 8Operation , H3NGAM3H , zeinab , Jooybari
ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۵۱ ب.ظ
اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره شرایط وضوابط ، تاریخ و نحوه ثبت نام در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۲ و هیجدهمین المپیاد علمی دانشجویی کشور
جهت مشاهده اطلاعیه به آدرس زیر مراجعه نمایید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نسیم دانه را از دوش مورچه انداخت...

مورچه دانه را دوباره بر دوشش گذاشت و به خدا گفت:

" گاهی یادم میرود که هستی ، کاش بیشتر نسیم می وزید... "
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , انرژی مثبت , Pegasus , mohammadali1990
ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ ب.ظ
دوستان ، اینکه جزو قوانین نوشته دانشجوهای کارشناسی ارشد نمیتونن در آزمون شرکت کنن رو باید جدی گرفت؟؟؟؟
یعنی منکه دانشجوی ارشد هستم حتی اگه انشالا بعد از قبولی از این رشته فعلی در دانشگاه آزاد انصراف بدم باز هم نمیتونم در رشته ای که قبول شدم ثبت نام کنم؟Huh
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ ب.ظ
RE: خرید کارت اعتباری آزمون ارشد ۱۳۹۲
(۰۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ)prr121 نوشته شده توسط:  دوستان ، اینکه جزو قوانین نوشته دانشجوهای کارشناسی ارشد نمیتونن در آزمون شرکت کنن رو باید جدی گرفت؟؟؟؟
یعنی منکه دانشجوی ارشد هستم حتی اگه انشالا بعد از قبولی از این رشته فعلی در دانشگاه آزاد انصراف بدم باز هم نمیتونم در رشته ای که قبول شدم ثبت نام کنم؟Huh
منظورش دانشجوی روزانه هست،واگه دانشجوی جاهای دیگه باشید وقتی قبول شدید باید قبلی را انصراف بدید،اما اگه روزانه باشید نمیتونید شرکت کنید مگراینکه تاشهریور درستون تمام بشه.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ق.ظ
با عرض معذرت از مدیران مانشت اگر پستم بی ربطه ولی
اولا یکی نیست به سنجش بگه تو هنوز پرونده کنکور ۹۱ ت رو نبستی، یک سال روند ثبت نام تا پایان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آخه؟!
دوم اینکه یه حساب سرانگشتی بکنین واسه این هزینه، معمولا افراد کارت ثبت نام رو که می گیرن همزمان باهاش کارت علاقمندی پیام نور و غیرانتفاعی رو هم می گیرن، اگه فرض کنیم هیچکس دو تا کنکور نده، یعنی رشته اصلی و شناور، و فرض کنیم مثل پارسال حدود ۸۰۰ هزار نفر ثبت نام کنن میشه به ازای هر نفر ۲۳۶۰۰ تومان، و به ازای تمام جمعیت ثبت نامی مبلغی معادل ۱۸۸۸۰۰۰۰۰۰۰ تومان Huh
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nara , anita_66 , H3NGAM3H , Pegasus , mohammadali1990 , csharpisatechnology
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۱۲ ق.ظ
ببخشید این قضیه خرید کارت برا ارشد چیه؟
۲
۰
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۴۲ ق.ظ
شرمنده درست متوجه نشدم؟قضیه این المپیاد چیه؟واسه اونم پول میگیرن؟آزمونش کی هستش؟چطوریه؟
۱
۰
ارسال:
۰۸ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ ب.ظ
منم کارت خریدم... خیلی شماره داوطلبیم خوشکله... کاش میشد واستون بنویسمش

می دونی مشکلم چیه!!!!!!!!!!!
مشکلم اینه که : این روزا عده ای یه جوری زیرآبی میرن که دلت میخواد بهشون بگی : من نگاه نمیکنم , بیا بالا یه نفسی بکش لااقل خفه نشی!!!!
۱
۰
ارسال: #۱۰
۰۸ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ ب.ظ
دفترچه اومد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nahid.moosavi , mohammadali1990
ارسال: #۱۱
۰۸ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ ب.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ)elahearshad نوشته شده توسط:  ببخشید این قضیه خرید کارت برا ارشد چیه؟

سلام. اگه قصد شرکت در کنکور ارشد رو دارید باید کارت اعتباری شماره داوطلبی و رمز عبور و اینارو اینترنتی خرید کنیدWinkWink من خریدمTongueTongue

می دونی مشکلم چیه!!!!!!!!!!!
مشکلم اینه که : این روزا عده ای یه جوری زیرآبی میرن که دلت میخواد بهشون بگی : من نگاه نمیکنم , بیا بالا یه نفسی بکش لااقل خفه نشی!!!!
۱
۰
ارسال: #۱۲
۰۸ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ب.ظ
ببخشید سهمیه شاگرد اولی برای کارشناسی ناپیوسته ها حذف شده؟
راستی مثل اینکه ۹۰ درصد نمره کل آخرین نفرو باید کسب کنی...پارسال ۸۰ درصد بود....
۱
۰
ارسال: #۱۳
۰۸ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۴۰ ب.ظ
سلام من تا شهریور ۹۲ تموم نمیکنم ولی میخوام امسال آزمایشی شرکت کنم معدلمم چون چند ترم دانشگاه نمیرفتم زیر ۱۲ شده .حتما باید فرم مربوطه(فرمی که باید دانشگاه تایید کنه) رو پر کنم؟ اگه پرش نکنم چی میشه؟
۱
۰
ارسال: #۱۴
۰۸ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ)anita_66 نوشته شده توسط:  
(08 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ)elahearshad نوشته شده توسط:  ببخشید این قضیه خرید کارت برا ارشد چیه؟

سلام. اگه قصد شرکت در کنکور ارشد رو دارید باید کارت اعتباری شماره داوطلبی و رمز عبور و اینارو اینترنتی خرید کنیدWinkWink من خریدمTongueTongue
شماره داوطلبی همون شماره پرونده هست؟
۱
۰
ارسال: #۱۵
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ، توسط mrt69.)
دوستان یه سوال :

فرق می کنه که من رشته آی تی رو به عنوان رشته اصلی شرکت کنم یا به عنوان رشته شناور

یعنی مثلا اگه شناور شرکت کنم امتیازی یا چیزی ازم کم نمیشه که

بعد من دانشجوی سال اخر هستم

برای معدل باید چی وارد کنم ؟؟

معدل ترم قبلم رو باید وارد کنم ؟؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۳۲ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۹۹۲ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۵۹ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۹۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۵ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۹۹ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۲۹۳ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close