زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۸۴۱
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  امروز تستای فصل ۳ (حقیقت) دیدم خلاصه کلی شاکی شدم ۱۰ تا زدم ۱۱ تا غلط!!
نظرت چیه؟؟

سلام ببخشید یه کم دیر جواب دادم.

پیام جان مشکل از تو نیست که نمیتونی تست ها رو خوب بزنی بلکه کتاب حقیقت کلا سیستمش همینه. اگه که کتاب های مقسمی یا حدودی هم پوران رو ببینی مثلا راجب همین مبحث زمانبندی توی خود درسنامه همه فرمول ها رو با مثال توضیح دادن . ....

مرسی از راهنمایی تون.راستش منم چند وقت پیش یه چند تا تست از زمان بندی و سما فور ها زدم اشکم دراومد.....همان طور که
می فرمایید همش نکته ها تو تست ها هست و تا نکته ها رو بلد نباشی نمی تونی تست رو درست بزنی....خلاصه داشتم نا امید می شدم ولی حالا یه ذره امیدوار شدم که فقط خودم اینجوری نیستم...Blush
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92
ارسال: #۸۴۲
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ، توسط deh-ab.)
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ)humorkhan نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  با سلام:
داشتم پست ها را میخوندم دیدم بچه ها درباره کتاب مدیریت سوال دارن دوستان من عاشق مدیریت هستم به خاطر همین هم کتاب رابینز هم مبانی رفتار هم مبانی مدیریت را خودم الان دور دومم /....

نظر من اینه فقط کتاب مبانی مدیریت رابینز را بخونید کفایت میکنه میتونم با صد در صد اطمینان ،بهتون بگم اگر ریتم سوالات همین جوری باشه و شما این کتاب را خوب بخونید حتما ۱۰۰ درصد میزنید/...
موفق و پیروز باشید یا حق/...
منم کتاب رابینز و دیدم و با یک نگاه متوجه شدم اکثر سوالات ۹۱ از کتاب رابینز اومده و میخواستم برای امسال فقط رابینز بخونم ولی وقتی تمام تستهای ۴ سال اخیرو بررسی کردم به یه نکته جالب بر خوردم.اولا در چند سال اخیر گویا گروه طراحان سوالات مدیریت تغیری نکرده (بر اساس نوع تست ها میشه حدس زد) ولی این افراد شیوه های جالبی برای تست طرح کردن در هر سال دارن (یعنی از قانون عدم پیش بینی پذیر بودن به خوبی استفاده میکنن )یعنی اگه شما قبل از کنکور ۹۰ از یه ادم کنکوری میپرسیدی واسه مدیریت چی بخونم با توجه به اومدن سوالات زیاد از رابینز میگفت کتاب رابینز چون سال ۸۹ رو هم نگاه کنید میبینید مثل ۹۱ از رابینزه ولی سال ۹۰ اگه رابینز خونده بودی و میرفتی سر جلسه باید گریه میکردی چون تنها یک تست رو پوشش میداد و اونم مال مبحثی که تو هر کتاب مدیریتی هست.یعنی به معنای واقعی بیچاره میشدی منم خیلی دوست داشتم فقط کتاب رابینز و بخونم اونجوری خیلی راحتتر بود ولی با سابقه بد طراح سوال ریسک نکردم و تصمیم گرفتم رو بیارم به کتاب مدرسان با اون حجم زیادش چون با بررسی من در هر سالی چه ۹۰ چه ۹۱ و چه سالای قبل تا یه درصد خوبو قشنگ ساپورت میکنه ولی خوب حجمش زیاده ولی از نظر دیگه خوندن مدیریت به خاطر ماهیت حفظیش سریع تره.(نکته من فقط مدرسانو بررسی کردم ولی حدس میزنم کتابای کامل دیگه مثل پارسه یا پوران هم همینجوری باشن) این کل اطلاعات من بود که تو بررسی کامل تست های مدیریت بدست آوردم اگه خودتون هم بررسی کنید به این نتیجه میرسید.امیدوارم دوستان دیگه هم اگه تجربه های این چنینی برای درسای دیگه دارن اینجا مطرح کنن و دیگران استفاده کنن.یادتون باشه آدم ها وقتی به دیگران کمک میکنن (حتی رقیباشون) به قول اون جمله زیبای مجله موفقیت یه روزی یه جایی یه جوری یه کسی یه چیزی جواب خوبیشونو میده.امیدوارم همتون جواب تلاشاتونو بگیرید.موفق باشید.

با سلام:
دوست عزیز تمام سوالات ۹۰ هم از رابینزه شما کتابا خوندی یا نه ؟؟؟
من هردو جلد را خوندم همه تستا (منظورم کنکور هست رابینز تست نداره)هم حل کردم:

سوالات ۹۰:
سوال اول صفحه ۱۹ (مبانی مدیریت رابینز)
سوال دوم صفحه ۱۳۹ (مبانی مدیریت رابینز)
سوال سوم صفحه ۷۸ (مبانی مدیریت رابینز)
سوال پنجم صفحه۱۹۱ (مبانی مدیریت رابینز)
سوال شش هم صفحه ۲۲۲ و ۲۲۳ (مبانی مدیریت رابینز)
سوال ۴ هم حتما هست من نتونستم پیدا کنم/...

سوالات ۹۱:
سوال اول صفحه ۱۴۲و ۱۴۳ (مبانی مدیریت رابینز)
سوال دوم صفحه ۲۵۰ (مبانی مدیریت رابینز)
سوال سوم صفحه ۱۵۳ (مبانی رفتار سازمانی رابینز)
سوال چهارم صفحه ۱۰۷ (مبانی مدیریت رابینز)
سوال پنجم صفحه۲۷۷ (مبانی مدیریت رابینز)
سوال شش صفحه ۱۹۷ (مبانی مدیریت رابینز)

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha , fatemenp , virtual girl , sara_sb92
ارسال: #۸۴۳
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ ب.ظ
Rainbow RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
سلام دوستان

ساختمان گسسته،ساختمان داده و طراحی الگوریتم تا چه اندازه مطالبشون بهم مرتبط هست؟؟
اینکه گسسته رو نخونیم برا فهم ساختمان داده با مشکل مواجه نمیشیم؟؟؟؟

خداوند بهترین های خود را به کسانی میبخشد که حق انتخاب خود را به او میسپارند..!!
۲
۰
ارسال: #۸۴۴
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۳۹ ب.ظ)bita_it نوشته شده توسط:  برای مدیریت من دارم تئوری مدیریت مهرداد پرچ (فقط تست) رو میخونم درسته که خیلی زیاده ولی آدم یادش میمونه ،به نظرم کتاب خوبیه...
موفق باشید

با سلام:
ددوست عزیز من این کتاب تا صفحه ۴۰۰ خوندم کتاب خوبیه ولی به درد ما نمیخوره شما حتما مبانی مدیریت رابینز هم بخون ضرر نمیکنی/...

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , sara_sb92
ارسال: #۸۴۵
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ب.ظ)raha0067 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

ساختمان گسسته،ساختمان داده و طراحی الگوریتم تا چه اندازه مطالبشون بهم مرتبط هست؟؟

داده و الگوریتم خیلی مرتبطن ، گسسته هم شبیه ایناست ولی اینکه اگه گسسته رو نخونیم برا فهم ساختمان داده با مشکل مواجه نمیشیم؟؟؟؟ نه در این حد مرتبط نیست. ولی بهتره که داده و گسسته رو با هم بخونی بعد بری سراغ الگوریتم.
good luck
۰
۰
ارسال: #۸۴۶
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ)humorkhan نوشته شده توسط:  
داشتم پست ها را میخوندم دیدم بچه ها درباره کتاب مدیریت سوال دارن دوستان من عاشق مدیریت هستم به خاطر همین هم کتاب رابینز هم مبانی رفتار هم مبانی مدیریت را خودم الان دور دومم /....

نظر من اینه فقط کتاب مبانی مدیریت رابینز را بخونید کفایت میکنه میتونم با صد در صد اطمینان ،بهتون بگم اگر ریتم سوالات همین جوری باشه و شما این کتاب را خوب بخونید حتما ۱۰۰ درصد میزنید/...
منم کتاب رابینز و دیدم و با یک نگاه متوجه شدم اکثر سوالات ۹۱ از کتاب رابینز اومده و میخواستم برای امسال فقط رابینز بخونم ولی وقتی تمام تستهای ۴ سال اخیرو بررسی کردم به یه نکته جالب بر خوردم.اولا در چند سال اخیر گویا گروه طراحان سوالات مدیریت تغیری نکرده (بر اساس نوع تست ها میشه حدس زد) ولی این افراد شیوه های جالبی برای تست طرح کردن در هر سال دارن (یعنی از قانون عدم پیش بینی پذیر بودن به خوبی استفاده میکنن )یعنی اگه شما قبل از کنکور ۹۰ از یه ادم کنکوری میپرسیدی واسه مدیریت چی بخونم با توجه به اومدن سوالات زیاد از رابینز میگفت کتاب رابینز چون سال ۸۹ رو هم نگاه کنید میبینید مثل ۹۱ از رابینزه ولی سال ۹۰ اگه رابینز خونده بودی و میرفتی سر جلسه باید گریه میکردی چون تنها یک تست رو پوشش میداد و اونم مال مبحثی که تو هر کتاب مدیریتی هست.یعنی به معنای واقعی بیچاره میشدی منم خیلی دوست داشتم فقط کتاب رابینز و بخونم اونجوری خیلی راحتتر بود ولی با سابقه بد طراح سوال ریسک نکردم و تصمیم گرفتم رو بیارم به کتاب مدرسان با اون حجم زیادش چون با بررسی من در هر سالی چه ۹۰ چه ۹۱ و چه سالای قبل تا یه درصد خوبو قشنگ ساپورت میکنه ولی خوب حجمش زیاده ولی از نظر دیگه خوندن مدیریت به خاطر ماهیت حفظیش سریع تره.(نکته من فقط مدرسانو بررسی کردم ولی حدس میزنم کتابای کامل دیگه مثل پارسه یا پوران هم همینجوری باشن) این کل اطلاعات من بود که تو بررسی کامل تست های مدیریت بدست آوردم اگه خودتون هم بررسی کنید به این نتیجه میرسید.امیدوارم دوستان دیگه هم اگه تجربه های این چنینی برای درسای دیگه دارن اینجا مطرح کنن و دیگران استفاده کنن.یادتون باشه آدم ها وقتی به دیگران کمک میکنن (حتی رقیباشون) به قول اون جمله زیبای مجله موفقیت یه روزی یه جایی یه جوری یه کسی یه چیزی جواب خوبیشونو میده.امیدوارم همتون جواب تلاشاتونو بگیرید.موفق باشید.

با سلام:
سوال اول ۹۰ صفحه ۱۹ (مبانی مدیریت رابینز)
سوال سوم صفحه ۸۷ (مبانی مدیریت رابینز)

سوالا از رفتار سازمانی هم اومده یا همش از مبانی مدیریت؟؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , sara_sb92
ارسال: #۸۴۷
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ب.ظ)Marcel نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ب.ظ)raha0067 نوشته شده توسط:  سلام دوستان

داده و الگوریتم خیلی مرتبطن ، گسسته هم شبیه ایناست ولی اینکه اگه گسسته رو نخونیم برا فهم ساختمان داده با مشکل مواجه نمیشیم؟؟؟؟ نه در این حد مرتبط نیست. ولی بهتره که داده و گسسته رو با هم بخونی بعد بری سراغ الگوریتم.
good luck

ممنون از پاسختون.
موفق باشید.

خداوند بهترین های خود را به کسانی میبخشد که حق انتخاب خود را به او میسپارند..!!
۰
۰
ارسال: #۸۴۸
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  سلام بچه ها منم از امروز می خوام به جمعتون تو این گروه ملحق بشم.البته بعضی وقتا سر میزدم و مطالبو میخوندم و زودی میرفتم.ولی یه مدته که انگیزم کم شده و خوب درس نمی خونم و واسه تحریک انگیزم میخوام بیشتر تو گروه باشم.من از مهر شروع کردم به خوندن البته تابستون یه مقدار رو تقویت پایم کار کردم.درس هایی که از اول مهر تا الان خوندم:
مدار منطقی ، نظریه ، پایگاه ، گسسته ، محاسبات و زبان ۵۰۴ تموم شدن
کامپایلر ، ساختمان و معماری تا ۳ یا ۴ روز دیگه تموم میشن
بقیه رو هم هنوز شروع نکردم.
(البته ۸ روز رو به خاطر انجام کارهای فارغ التحصیلی از دست دادم)
بچه ها به نظرتون خوب خوندم یا نه؟

هیشکی نبود یخرده روحیه به من بده؟!!!! چه استقبال گرمی!!!!! در اولین حضورم اصلا تحویل گرفته نشدم!!!!!!!!

یک اراده خم نشونده،بر همه چیز،حتی بر زمان قالب می آید.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: skygirl_00 , jameshenas , sara_sb92
ارسال: #۸۴۹
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  سلام بچه ها منم از امروز می خوام به جمعتون تو این گروه ملحق بشم.البته بعضی وقتا سر میزدم و مطالبو میخوندم و زودی میرفتم.ولی یه مدته که انگیزم کم شده و خوب درس نمی خونم و واسه تحریک انگیزم میخوام بیشتر تو گروه باشم.من از مهر شروع کردم به خوندن البته تابستون یه مقدار رو تقویت پایم کار کردم.درس هایی که از اول مهر تا الان خوندم:

هیشکی نبود یخرده روحیه به من بده؟!!!! چه استقبال گرمی!!!!! در اولین حضورم اصلا تحویل گرفته نشدم!!!!!!!!
من همین الان اومدم و تبریک هم میگم...همین که اومدی یعنی ملحق شدی دیگه...Big Grin
ایشالله که دانشگاهی که دوس داری قبول بشی

I definitely will win
۲
۰
ارسال: #۸۵۰
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  سلام بچه ها منم از امروز می خوام به جمعتون تو این گروه ملحق بشم.البته بعضی وقتا سر میزدم و مطالبو میخوندم و زودی میرفتم.ولی یه مدته که انگیزم کم شده و خوب درس نمی خونم و واسه تحریک انگیزم میخوام بیشتر تو گروه باشم.من از مهر شروع کردم به خوندن البته تابستون یه مقدار رو تقویت پایم کار کردم.درس هایی که از اول مهر تا الان خوندم:

خوش اومدین Blush
ایشالا که موفق باشید.
۱
۰
ارسال: #۸۵۱
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۳ ب.ظ)humorkhan نوشته شده توسط:  

با سلام:
سوال اول ۹۰ صفحه ۱۹ (مبانی مدیریت رابینز)
سوال سوم صفحه ۸۷ (مبانی مدیریت رابینز)

سوالا از رفتار سازمانی هم اومده یا همش از مبانی مدیریت؟؟

مبانی مدیریت کدوم ترجمش؟

بهترین ها پیش خواهد آمد
چون هم خواهانش هستی
هم سزاوارش
۱
۰
ارسال: #۸۵۲
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  سلام بچه ها منم از امروز می خوام به جمعتون تو این گروه ملحق بشم.البته بعضی وقتا سر میزدم و مطالبو میخوندم و زودی میرفتم.ولی یه مدته که انگیزم کم شده و خوب درس نمی خونم و واسه تحریک انگیزم میخوام بیشتر تو گروه باشم.من از مهر شروع کردم به خوندن البته تابستون یه مقدار رو تقویت پایم کار کردم.درس هایی که از اول مهر تا الان خوندم:

هیشکی نبود یخرده روحیه به من بده؟!!! چه استقبال گرمی!!!!در اولین حضورم اصلا تحویل گرفته نشدم!!!

۰
۱
ارسال: #۸۵۳
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  سلام بچه ها منم از امروز می خوام به جمعتون تو این گروه ملحق بشم.البته بعضی وقتا سر میزدم و مطالبو میخوندم و زودی میرفتم.ولی یه مدته که انگیزم کم شده و خوب درس نمی خونم و واسه تحریک انگیزم میخوام بیشتر تو گروه باشم.من از مهر شروع کردم به خوندن البته تابستون یه مقدار رو تقویت پایم کار کردم.درس هایی که از اول مهر تا الان خوندم:

عالی خوندید!! می گید خوب خوندید Huh
تو مدت تقریبا ۴۰ روز ۶ تا کتابو خوندید؟حالا چطور خوندید؟
تازه ۳ تا دیگشم دارید تموم میکنید!!!
و روزایی که نخوندیدم ۸ روز بوده پس میشه کمتر از ۴۰ روز اینارو خوندید. خیلی عالیه. من حساب روزایی که خوندم میتونم بگم چون کم هستن اگه نخونده ها رو بگم که ....

آفرین به این پشتکار...

۱
۱
ارسال: #۸۵۴
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  من همین الان اومدم و تبریک هم میگم...همین که اومدی یعنی ملحق شدی دیگه...Big Grin
ایشالله که دانشگاهی که دوس داری قبول بشی

داداش خدا تو رو رسوند که منو امشب شاد کنی.چه زودم رسیدی هاااااا!!!!!!!!!!!!!Big Grin
ایشالله تو هم هر دانشگاهی که دوس داری قبول بشی

۱
۱
ارسال: #۸۵۵
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط zer0ne.)
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
نقل قول: من شهریور امسال درسم تموم شد باید می زدم ۹۲/۶؟
من زدم ۹۱/۶ واسم مشکل پیش میاد؟Confused

مدرکتونو واسه چه تاریخی می دن؟ اگه به تاریخ نیم سال اول می دن مشکل پیش میاد.
مدرکمو دقیقا نمیدونم کی میدن!
الان هم که فرصتی نمونده واسه ثبت نام چیکار کنم
بچه های پشت کنکوری البته از جنس آقا راهنمایی کنین
راستی اگه مدرکمو واسه نیم سال اول بدن شما مطمئنی مشکلی پیش میاد اگه بزنم ۹۲/۶؟
دوستان پشت کنکوری کد وظیفه خدمت رو چی زدین؟
لطفا راهنمایی کنین
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۴۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۳۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۷۱ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۳۰۱ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۲۴۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۷۰۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۴۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۹,۲۶۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۰,۹۲۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۸۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close