زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۷۰۶
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ ب.ظ، توسط esisonic.)
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
امروزم نتونستم درس بخونم Dodgy
...
عوضش یه تجربه کسب کردم...
اونم اینه که اگه صبح دیر بیدار بشی اونقد کسلی که نمیتونی درس بخونی و این قضیه تا آخر شب ادامه داره!!! (امروز ۱ ظهر بیدار شدم)
این دفعه از خواب بمیرمم ۸ صبح بیدار میشم!! Big Grin
این خط - ...اینم نشون |...

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , forouzan , H3NGAM3H , mohandes-abedi , white bird , m@hboobe , شاپری , sara_sb92
ارسال: #۷۰۷
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ ب.ظ
ضمنا من دروغگوم. صفحه قبل رو نگاه کنی یکی دیگه از دوستان ماهانی رتبشون رو میدونن. حتما توهم زدن ایشون.... وااااای

در کل میتونی در کنار درسات یکمی روی برخوردت هم کار کنی.

تازه این فروم جای اینه که وضعیت خودتو اعلام کنی.

منتظر معزرت خواهی شما میمونم
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , jameshenas , forouzan , MS.rezvan , mohandes-abedi , svk7 , sara_sb92
ارسال: #۷۰۸
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ، توسط esisonic.)
ای بابا...بسه دیگه...هی بحث راه میاندازید!!
asusx59sr عزیز...شما هم کوتاه بیا...من به جاش عذر میخوام....حالا گفت توهم زدی...شما هم انقدر مغرور نباش...اصلا ً منم توهم زدم...خوبه؟؟
...
همه اینجا به خاطر یه هدف جمع شدیم...اونم کنکوره...انوقت به خاطر یه کلمه یه تاپیک رو دارین بهم میریزین...یه تاپیک که چه عرض کنم...یه محیط رو!!
بخدا ... به پیر...به پیغمبر..اینجا کسی قصد توهین به کس دیگه ای رو نداره...حالا یه نفر یه ذره عامیانه صحبت میکنه...این ناراحتی داره؟؟
همه اینجاییم چون مشکلی داریم به اسم کنکور...و به خاطر این مشکل دست همدیگر رو میگیریم و بهم کمک میکنیم
همه ی ما با هم دوستیم!
خواهش میکنم بیخیال این قضایای پیش پا افتاده بشید.

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , H3NGAM3H , forouzan , MS.rezvan , mohandes-abedi , white bird , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۷۰۹
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ای بابا...بسه دیگه...هی بحث راه میاندازید!!

حق با شماست من نباید جواب میدادم. ببخشید
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , MS.rezvan , esisonic , mohandes-abedi , svk7 , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۷۱۰
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ب.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  امروزم نتونستم درس بخونم Dodgy
...
عوضش یه تجربه کسب کردم...
اونم اینه که اگه صبح دیر بیدار بشی اونقد کسلی که نمیتونی درس بخونی و ...

شما هم برنامه خوابت مثل منه این خیلی بده.شبا نمیتونم درس بخونم فقط صبحا.صبحم که به قول شما تا ۱۲ خوابم بعدشم که هیچ امروز فقط ۱/۳۰ مدار منطقی خوندم ولی منم از فردا انشالله سعی میکنم خوابما درست کنم که به درسامم برسمSmile
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , mohandes-abedi , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۷۱۱
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ب.ظ
به امید موفقیت همه دوستان پرتلاش
دوستان ی پیشنهادی دارم جهت بهبود این گروه و کم شدن این صفحات!! والا ۲ روز آدم نمیاد کلی پیج میره جلو! ۳۰ مین میایی ک زودم بری میبینی شده ۱ساعت بعدم کلی چرت و پرت خوندم. همش باگه! مدیون وقت آدم میشیدااا
پیشنهاد دارم ک بچه ها ی روزای خاصی یا ی ساعت هایی خاصی هماهنگ کنید بیایم یا اینکه همه موضوع بزنن مثلا مشاوره یا درسی یا غ درسی یا ... نمیدونم والا. بنظر میاد دسته بندی بشه بهتر بشه. یا اینکه ی فکر دیگه برای خودم بکنم
درضمن ما الان جز قشر تحصیلکرده و فرهنگی جامعه حساب میشیم ی سری برخوردا در شان ما نیست
به امید اینکه همه از پیشرفت و بالارفتن هم لذت ببریم و خوشحال شیم Smile
ممنون ک روی پیشنهادم فکر میکنید

دورها آوایی است ک مرا می خواند
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohandes-abedi , asusx59sr , white bird , mohammadali1990 , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۷۱۲
۱۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ب.ظ
من هم سنجش بودم. بنظرم سوال ها شبیه مدرسان بود که بچه ها گذاشته بودن.
بد ندادم، کارنامه بیاد ببینیم چه کرده ایم : دی

از شیخ بهایی پرسیدن خیلی سخت میگذرد.چه باید کرد؟
شیخ فرمود : خودت میگویی سخت میگذرد.[undefined=undefined]سخت نمیماند[/undefined]
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohandes-abedi , mohammadali1990 , forouzan , شاپری , sara_sb92
ارسال: #۷۱۳
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  رتبمم شبکه و امنیت ۳ شدم تجارت و مهندسی IT 8

آفرین

اون دو نفر دیگه کی بودن که بیشتر از تو خوندن:دی
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohandes-abedi , asusx59sr , mohammadali1990 , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۷۱۴
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ق.ظ
داداش گلم asusx59sr ... مرسی که درک میکنی
...
حالا که همه چی به خوبی و خوشی تموم شده پیش به سوی کــــنــــکـــــــورررررررررررررر!!!

۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohandes-abedi , mohammadali1990 , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۷۱۵
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ب.ظ)MS.rezvan نوشته شده توسط:  به امید موفقیت همه دوستان پرتلاش
دوستان ی پیشنهادی دارم جهت بهبود این گروه و کم شدن این صفحات!! والا ۲ روز آدم نمیاد کلی پیج میره جلو! ۳۰ مین میایی ک زودم بری میبینی شده ۱ساعت بعدم کلی چرت و پرت خوندم. همش باگه! مدیون وقت آدم میشیدااا

سلام دوست عزیز .
یکی از بچه ها چند روز پیش نصیحت خوبی کرد:
" وقتی دیدی پستی چرت و پرت و یا سوال یا بحثی نامربوطه بهترین کار اینه که ردش کنی"
کاری که جدیدا من دارم توی سر زدنم به این گروه انجام میدم.
اینجا محیط مجازیه و همه جور آدم با افکار متفاوت پیدا میشه پس هر چقدر بیشتر حساس باشی بیشتر اعصابت به هم میریزه.
اگه خواستی که استفاده مفید بکنی از این گروه میتونی همیشه پست های بچه هایی رو پی بگیری که دارن هم جدی میخونن و هم دل سوزن و خصوصا مشاوره های خوبی می کنن .
خواستی بهم پیام بده تا اسامی چند تاشون که توی این گروه هستن رو بهت معرفی کنم.

موفق باشی
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , mohammadali1990 , *farnaz* , MS.rezvan , asusx59sr , forouzan , atti joon , sara_sb92 , virtual girl
ارسال: #۷۱۶
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ ق.ظ
با درسایی که بدتون میاد ازشون چیکار میکنیددددد؟؟؟
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohandes-abedi , mohammadali1990 , forouzan , sara_sb92 , virtual girl
ارسال: #۷۱۷
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط svk7.)
(۱۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  مثل اینکه اینجا ماهانی نداریم...
این همه میگن کافیست ماهانی شوید گوش نمیکنید
سطح آزمونش خیلی خوب بود. درسهای تخصصی یدوووونه سوال از سالهای قبل توش نبود. خوشم اومد. حالا به ما گفتن ساعت ۳ کارنامه حاضره. کلا سایت داون شده.
تخصصی ۴۰%.(شایدم بیشتر) سوالاش بینهایت سخت بود.
پایگاه ۶۱%
هوش ۷۷%
سیستم عامل ۷۷%
معماری ۶۱%

میتونست بهترم باشه مخصوصا تخصصی ها. با ۲۰ واحد درصد هام بد نبوده ها .دفعه بعد بهترم میشه

باریکلا به این بازیکن شمسی پوریسم .درصدات عالین ایشاله آزمون بعدی دیگه به سوالات نفس نخواهی داد و طوری تست خواهی زد که دیگه طراحان سوال هم در حیرت بمونن از درصدات.ایشاله شریف میبینیم همو.SmileSmileSmile
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohandes-abedi , mohammadali1990 , asusx59sr , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۷۱۸
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ق.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ق.ظ)moha نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  رتبمم شبکه و امنیت ۳ شدم تجارت و مهندسی IT 8

آفرین

اون دو نفر دیگه کی بودن که بیشتر از تو خوندن:دی

والا دوست عزیز دست روی دست زیاده. تازه من بین ماهانی ها رتبم این شده. احتمالا حریف های اصلی دور پارسه میچرخن. نمیشه خیلی آدم به خودش امیدوار بشه
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohandes-abedi , moha , svk7 , mohammadali1990 , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۷۱۹
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ق.ظ)moha نوشته شده توسط:  با درسایی که بدتون میاد ازشون چیکار میکنیددددد؟؟؟

با سلام
میتونین از هر درسی که بدتون میاد همون اول شروع کنید به خوندش
این طوری باعث میشه بعد از چند روز که به این کار ادامه بدی و وقتی که برگردی ببینی چقدر پیشرفت داشتی حسابی بهت روحیه میده مخصوصا تو درسای دیگه(که خوشتون میاد.)
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha , svk7 , white bird , mohammadali1990 , forouzan , sara_sb92
ارسال: #۷۲۰
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ق.ظ
خواهشا این جو دوستانه و درسی رو به حاشیه نکشید
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohandes-abedi , mohammadali1990 , forouzan , sara_sb92

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۴۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۵۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۹۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۱۹۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۱۷۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۰۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close