زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۵۱۱
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ ب.ظ
ممنونم آقای آرتا
منطور منم دقیقا همین بود
منکه دفترچه رو خوندم چیزی راجع به اینکه کسی با مدرک کارشناسی آی تی نمیتونه کنکور کامپیوتر بده ندیدم

۱ سوال کنکور کامپیوتر صبحه؟
من که میخوام هم گرایش نرم شرکت کنم هم هوش میشه ؟
باید چکار کنم؟

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۵۱۲
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۳۵ ب.ظ
سلام یه سوال
توی دفترچه واسه کارت اعتباری نوشته باید از مراکز پستی تهیه کنید
ولی تو اطلاعیه سازمان سنجش گفته اینترنتی باید بخرید
حالا تکلیف چیه؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۵۱۳
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۵۸ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
از اون موقع که دفترچه ها اومدن هیچ کس یک کلمه درس نخونده همه پستا داغه با بحث ثبت نام
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , mohammadali1990
ارسال: #۵۱۴
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۱۴ ب.ظ، توسط آرتا.)
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۵۲ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  از اون موقع که دفترچه ها اومدن هیچ کس یک کلمه درس نخونده همه پستا داغه یا بحث ثبت نام

سلام فرناز جان . دقیقا موافقم یه کم پستا از بحث خوندن گروهی دور شد . منم یه پست خیلی طولانی و کامل صفحه قبل گذاشتم که ان شالله دیگه بحث جمع بشه و دوستان دیگه سوال نپرسن. حالا همین دو تا سوال آخر دوستان رو جواب بدیم ان شالله که دیگه بحث دوباره بره روی خوندن گروهی خودمون.

(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۲۷ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  ۱ سوال کنکور کامپیوتر صبحه؟
باید چکار کنم؟
سلام . پارسال واسه اولین بار یک روز و اونم صبح بود.
دفترچه اول زبان و ریاضی و مشترک و دفترچه دوم مجموعه مهندسی کامپیوتر که سوالات هر سه گرایش توشه. دفترچه اول رو که وقتش تموم شد دفترچه دوم رو میدن و شما می تونید سوالات هر سه گرایش رو و البته با توجه به وقت بزنید.

(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۳۵ ب.ظ)hadirr نوشته شده توسط:  سلام یه سوال
توی دفترچه واسه کارت اعتباری نوشته باید از مراکز پستی تهیه کنید
ولی تو اطلاعیه سازمان سنجش گفته اینترنتی باید بخرید
حالا تکلیف چیه؟؟؟

سلام . توی پست صفحه قبل توضیح دادم . بله این از سوتی های سازمان سنجشه. همون اینترنتی باید تهیه کنی.

پ.ن : دوستان لطفا دیگه توی این تاپیک سوالات مربوط به فرآیند آزمون ارشد رو نپرسید تا بحث برگرده به همون موضوع اصلی تاپیک. سوالات رو توی تاپیک مربوط به خودش بپرسید.
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr , *farnaz* , asiehmohammadian , ADELZX , mohammadali1990 , virtual girl
ارسال: #۵۱۵
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۳۱ ب.ظ، توسط skygirl_00.)
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۲۷ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  ۱ سوال کنکور کامپیوتر صبحه؟
باید چکار کنم؟

بله زمانشون یکیه. و پس و پیش نداره
مهندسی کامپیوتر شامل ۴ گرایشه. معماری. هوش . نرم افزار .محاسبات و الگوریتم
یعنی سر جلسه مهندسی کامپیوتر ۲ تا دفترچه میدن یکی مشترک که خوب مشترکه و دفترچه تخصصی که بهت میدن توش سوالات معماری،نرم و هوش هست.. اول تخصصی نرمو بزن که اصلیه برات بعد وقت اضاف آوردی برو تخصصی هوش بزن.همین!

بچه ها شما آمار پارسه رو که خوندید الان فصل یکش یا دوش مثلا یادتونه.کامل خوندید و همه فرمولا رو حفظید؟ من الان اصلا امادگی ندارم واس فصلایی که قبلا خوندم!!!

۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , mohammadali1990 , forouzan
ارسال: #۵۱۶
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۶:۵۹ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  سلام بچه ها. Heart

این رشته اصلی و شناور رو یه توضیح مختصر میدم کمکی بشه به کسایی که نا آشنا هستن.
ببینید دوستان کلا دو رشته شما واسه شرکت کردن توی آزمون ارشد دارید یکی انتخاب اول و دیگری انتخاب دوم . ...
بسیار ممنون اقای ارتا
کلی شک کرده بودم با اون صحبت های قبلی
من رشته اصلیم ای تی هستش میخوام نرم افزار هم بدم
حالا طبق حرفاتون گفتید که نرم به عنوان رشته اصلی انتخاب کنم و ای تی به عنوان شناور(مورد دوم)
درسته؟

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , mohammadali1990
ارسال: #۵۱۷
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  بچه ها شما آمار پارسه رو که خوندید الان فصل یکش یا دوش مثلا یادتونه.کامل خوندید و همه فرمولا رو حفظید؟ من الان اصلا امادگی ندارم واس فصلایی که قبلا خوندم!!!
از اون سوالا بود که حسابی این شکلی میشیBig Grin
خب امار بخاطر فرمولهاش باید خلاصه برداری از فرمولها داشته باشیم و با تکرار باید اونا تثبیت بشن!
من خودم که شخصا میتونم بگم این همه فرمول هنوز حفظ نیستم Undecided

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , forouzan , skygirl_00
ارسال: #۵۱۸
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۲۳ ب.ظ، توسط alone boy.)
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۵۲ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  از اون موقع که دفترچه ها اومدن هیچ کس یک کلمه درس نخونده همه پستا داغه با بحث ثبت نام

این چه حرفیه شما از کجا میدونید هیچ کی درس نخونده (اینجا داغ با پست ثبت نام ) خانم، روزی (۲۴ ساعته )حالا بچه ها ۲۰ ساعت میان مانشت پست ها رو داغ میکنن چقدر وقت میمونه براشون ۴ ساعت میدونی تو این چهار ساعت میشه چند تا کلمه خوند .Big Grin
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , forouzan , *farnaz*
ارسال: #۵۱۹
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۳۳ ب.ظ
ینی من که آی تی هستم نمیتونم هوش امتحان بدم؟؟
۱
۰
ارسال: #۵۲۰
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۵۵ ب.ظ، توسط شبگرد.)
بچه ها جمعه امتحان ازمایشی دارم ولی نتونستم بخونم فقط یه فصل پایگاه داده و هوش مصنوعی دو فصل سیستم عامل و دو فصل شبکه از پارسه خوندم نمیدونم چیکار کنم در هفته هم فقط دو روز کلاس دارم و ۹ واحد درس دارم میتونم خودمو برسونم

بچه ها کمکم کنیدددددددددددددددد
۲
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , forouzan
ارسال: #۵۲۱
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ب.ظ، توسط alone boy.)
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  ینی من که آی تی هستم نمیتونم هوش امتحان بدم؟؟

خدااااااااااااااااااااااااااا شما دیگه کی هستید ؟IdeaAngry
بابا صفحه قبلی یه دوست زحمت کش یه پست بالا بلند زده همه ابهامات رو برطرف مبکنه (جا داره ازش تشکر کرد آقای آرتا ممنون چی مکشی از دست این بچه ها اینا چجوری تو خیابون ماشین نمیزنشون Big Grin)والا اون پست رو بفرستی سازمان سنجش تا عمر داره دیگه اشتباه نمیکنه .وهیچ ابهامی هم تو کارش نمیاد .همه چیزو توضیح داده حالات شناور و اصلی و همه چیو
بعد یکی دو سه تا پست بعدش اومده میپرسه من نرم افزارم میتونم هوش شرکت کنم خو یعنی چی والا من نمیدونم دیگه چی بگم Angry
اوج بامزه ای میدونید کجاست اونجاست ک آقای آرتا اومده جواب این دوستمون رو داده .
دقیقا زیر اون پست یه خانم اومده دوباره همون جوابو با جزییات گفته.:Tongue
اونوقت دوست عزیز شما دقیقا یه دو تا پست پایین تر اومدی همون سوال رو پرسیدی Angel
جواب :دوست عزیز برو صفحه قبلی رو بخون متوجه میشی .
الان یکی بعد این پست میاد با جزییات بهت میگه کدوم صفحه کی نوشته کجاست چند تا پست برو پایین (آره اونجاست بخونش بخونش Big Grin)
۴
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , forouzan
ارسال: #۵۲۲
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۷:۵۹ ب.ظ
این روز ها همه از ثبت نام حرف میزنن!!!! شما چطور؟Big GrinTongue

I definitely will win
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha , asiehmohammadian , MS.rezvan , ADELZX , mohammadali1990 , ana_12345 , fatemenp , forouzan , شاپری , *farnaz* , virtual girl , sara_sb92
ارسال: #۵۲۳
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۰۰ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۵۷ ب.ظ)alone boy نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  ینی من که آی تی هستم نمیتونم هوش امتحان بدم؟؟

خدااااااااااااااااااااااااااا شما دیگه کی هستید ؟IdeaAngry
بابا صفحه قبلی یه دوست زحمت کش یه پست بالا بلند زده همه ابهامات رو برطرف مبکنه (جا داره ازش تشکر کرد آقای آرتا ممنون چی مکشی از دست این بچه ها اینا چجوری تو خیابون ماشین نمیزنشون Big Grin)والا اون پست رو بفرستی سازمان سنجش تا عمر داره دیگه اشتباه نمیکنه .وهیچ ابهامی هم تو کارش نمیاد .همه چیزو توضیح داده حالات شناور و اصلی و همه چیو
بعد یکی دو سه تا پست بعدش اومده میپرسه من نرم افزارم میتونم هوش شرکت کنم خو یعنی چی والا من نمیدونم دیگه چی بگم Angry
اوج بامزه ای میدونید کجاستTongue اونجاست ک آقای آرتا اومده جواب این دوستمون رو داده .
دقیقا زیر اون پست یه خانم اومده دوباره همون جوابو با جزییات گفته.:
اونوقت دوست عزیز شما دقیقا یه دو تا پست پایین تر اومدی همون سوال رو پرسیدی Angel
جواب :دوست عزیز برو صفحه قبلی رو بخون متوجه میشی .
الان یکی بعد این پست میاد با جزییات بهت میگه کدوم صفحه کی نوشته کجاست چند تا پست برو پایین (آره اونجاست بخونش بخونش Big Grin)
وای چه بی اعصابیا

من که نخوندم قبلیارو سوال پرسیدم فقط
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , asiehmohammadian , mohammadali1990 , forouzan
ارسال: #۵۲۴
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۸:۱۴ ب.ظ
(۰۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۵۷ ب.ظ)alone boy نوشته شده توسط:  بعد یکی دو سه تا پست بعدش اومده میپرسه من نرم افزارم میتونم هوش شرکت کنم خو یعنی چی والا من نمیدونم دیگه چی بگم Angry
اوج بامزه ای میدونید کجاستTongue اونجاست ک آقای آرتا اومده جواب این دوستمون رو داده .

شما به جای مسخره کردن بقیه بهتره پستاروبادقت بخونید
من خودم قبل آقای آرتا توضیح دادم که رشته یاصلی چیه رشته ی شناور چیه
خوبم میدونم چی به چیه
سوالی که من پرسیدم وآقای آرتا لطف کردن جواب دادن راجع به گرایشها بود که دفترچه گرایش هوش و نرم چطوری توزیع میشه
چرا فکر میکنید فقط شما گیرایی درک یک مطلب و دارید؟؟؟
پست من وبخونید بعد مسخره کنید
میخواید به قول خودتون بهتون آدرس بدم؟؟؟!!!

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , H3NGAM3H , mohammadali1990 , forouzan , moha , Mehran
ارسال: #۵۲۵
۰۹ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۲۵ ب.ظ
سلام
من بین سیسم و معماری میخواستم یکی رو کنار بزارم با این وضعیت چیکار کنم(کلا با این ۲درس مشکل دارم)؟؟؟ برای معماری ویس یوسفی بهتره یا اجلالی یا نامور ؟؟ سیستم عامل مقسمی روون تر گفته یا حقیقت ؟؟
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , forouzan , asiehmohammadian

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۰۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۳۸۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۵۵۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۴۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close