زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دیگه حس خوندن ندارم...

ارسال:
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ب.ظ
دیگه حس خوندن ندارم...
نمیدونم چم شده!
تا اول مهر خوب می خوندم ولی الان دیگه حس خوندن ندارمExclamation
قبلن اگه مطابق برنامه جلو نمیرفتم عذاب وجدان می گرفتم ولی الان دیگه هیچ عذاب وجدانی ندارم و اصلن بیخیال برنامه شدم
شاید بخاطر ایه که پارسال خیلی خوندم و نتیجه نگرفتمSad
دوس دارم بخونم ولی حسشو ندارم... و واقعا اعصابم خورده... دیگه از دست خودم و زندگی خسته شدم
۲ سال تمومه که بخاطر ارشد برنامه های زندگیمو standby کردم اینم از آخر عاقبتش اگه سرکارم می موندم الان یه developer حسابی شده بودم ... لعنت به منAngry که می خاستم تخصصی تر و حرفه ای تر بشم آخرش از اینجا رونده و از اونجا مونده شدمAngryAngryAngry

اگر باور داری که روزی پروانه میشوی بگذار روزگار هرچه میخواهد پیله کند.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , mohammadali1990
ارسال:
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ ب.ظ
RE: دیگه حس خوندن ندارم...
منم مثل شما هم نمیدونم چیکار کنم
پارسال خوندم و نتیجه نگرفتم
امسال هم هی با خودم میگم بیخیال نتیجه نمیده ولی نه میتونم بیخیال ارشد بشم نه میتونم درست و حسابی روی درسام تمرکز کنم و برای ارشد بخونم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , mohammadali1990 , nomad:D
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ ق.ظ
بچه ها باز به خودتون شک کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواستن توانستن است

Heart
lighting
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , mohammadali1990
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ق.ظ)fas نوشته شده توسط:  بچه ها باز به خودتون شک کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواستن توانستن است

بدبختی اینجاس که دیگه حس خواستن ندارم ، دارم داغون میشم،روز به روز به کنکور نزدیک میشم ولی بی تفاوت شدم... لعنت به من

اگر باور داری که روزی پروانه میشوی بگذار روزگار هرچه میخواهد پیله کند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ق.ظ
دیگه حس خوندن ندارم...
یکی دو روز تفریح و به خودت روحیه بده و دوباره شروع کن با این حال ادامه بدی زده میشی

drink 8 glasses of water a day

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , jameshenas , mohammadali1990 , shobair87 , Nara , farahani7
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ب.ظ
دیگه حس خوندن ندارم...
دوست خوبم به آخرش فکر کن ، به اینکه اگه الان نخونی آخرش چی میشه؟؟؟ اگه الان تصمیم درست بگیری ، فکر کن که نتیجه خوبی خواهی گرفت و شاد میشی.... و حسرت اون ۲ سال رو دیگه نمیخوری ....
فقط خودتو دست کم نگیر.

استراحت یادت نره هر لحظه که دلت یه لحظه از درس زده شد ، زود یه سرگرمی کوتاه انجام بده .

رهرو آن نیست که گه تندو گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , mohammadali1990 , farahani7
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۴ ب.ظ
دیگه حس خوندن ندارم...
بابا چهار ماه مونده. الان خیلی وقت حساسیه. خیلیا اینجوری میشن. برنده کسیه کا لان خوب بخونه
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , jameshenas , mohammadali1990 , shobair87 , farahani7 , masoudalmas
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ ب.ظ
دیگه حس خوندن ندارم...
این حس واسه منم پیش اومده تو تابستون بهتر میخوندم ولی از مهر یکم کم کار شدم اونم به خاطر اینه که از محیط دانشگاه دور افتادم. خوب شد این topic رو باز کردی فکر کنم این کشمکشا تا روز کنکور همراهمون باشه و این باعث میشه کسایی که این درگیریا رو ندارن بهمون راه حل بدن
کاش بچه هایی که الان دارن ارشد تو دانشگاه های معتبر درس میخونن از مزیت های دانشگاهشون و یا راجب گرایششون بیشتر صحبت کنن تا ما انگیزمونو واسه تلاش بتونیم حفظ کنیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , shobair87
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۵ ب.ظ
دیگه حس خوندن ندارم...
اینو بخون ، جواب نگرفتی بیا خر منو بگیر :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حالا دیدی نباید نا امید شد و باید با شوق و ذوق و کاملا قدرتمندانه ادامه داد و رفت به سوی موفقیت

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , *farnaz* , Msccom , jameshenas , mohammadali1990 , Parva , farahani7 , GoodStudent67
ارسال: #۱۰
۲۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ب.ظ
دیگه حس خوندن ندارم...
استراحت و تفریح رو فراموش نکنید.این هم به اندازه درس خوندن مهمه

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , mohammadali1990 , farahani7
ارسال: #۱۱
۲۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ ب.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  یکی دو روز تفریح و به خودت روحیه بده و دوباره شروع کن با این حال ادامه بدی زده میشی
من هم موافقم.. با این تور های ۱یا ۲ روزه برین مسافرت کوتاه مدت و انرژی بگیرین...
به خودت بگو فقط من به خودم ۴ماه فرصت میدم...۴ماه که مثل برق میگذره...به روزای قبولیت فک کن..به دانشجوی ارشد شدنت...به هر چیزی که فک کنی بهت روحیه بده...من هروقت نامید بشم یا کمی بی حوصله یا کسل شم...میرم مصاحبه ها رو میخونم یا میرم سایت دانشکده شریف یا تهران یا امیر کبیر...
این ۴ماه رو از دست نده که بعد کنکور پشیمون بشی...اون باور رو تو خودت زنده کن...هر چی هم ما بگیم بی فایده است...برو یه جا یه گوشه...خیابون قدم بزن..برو پشت بوم خونتون...برو بیابون جنگل...داد بزن و اگه خواستی گریه کن...انوقت آروم که شدی به خودت ایمان بیار...فرصت بده به خودت...
از خدا هم کمک بگیر انشالله که موفق میشی...

I definitely will win
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , mohammadali1990 , Nara
ارسال: #۱۲
۲۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ب.ظ
دیگه حس خوندن ندارم...
دوستان اگه هفته ای یک روز استراحت مطلق داشته باشید و از ۶ روز دیگه نهایت استفاده رو بکنید...خستگی کمتر سراغتون میاد...

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , mohammadali1990 , شاپری
ارسال: #۱۳
۲۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ ب.ظ
دیگه حس خوندن ندارم...
مگه شما روزای جمعه استراحت ندارین؟
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A , mohammadali1990
ارسال: #۱۴
۲۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ ق.ظ
دیگه حس خوندن ندارم...
برا من خوندن برا ارشد کلا تفریحه!! نه اینکه تفریحانه بخونم! یعنی اینکه به خودم سخت نمیگیرم بدون استرس! اما از طرفی انگیزه هم دارم خوندن درسی که چند سال باهاش بودید ضرر نداره! حداقل برای قوی تر شدن پایه های دانش مدرکتون مفیده!!

it's better to be alone than being with someone who makes you feel alone
تنها بودن بهتر از اونه که کسیو داشته باشی و احساس تنهایی کنی!
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , nomad:D , Nara , younes , Engineer
ارسال: #۱۵
۲۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ق.ظ)shobair87 نوشته شده توسط:  برا من خوندن برا ارشد کلا تفریحه!! نه اینکه تفریحانه بخونم! یعنی اینکه به خودم سخت نمیگیرم بدون استرس! اما از طرفی انگیزه هم دارم خوندن درسی که چند سال باهاش بودید ضرر نداره! حداقل برای قوی تر شدن پایه های دانش مدرکتون مفیده!!

دمت گرم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shobair87

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۷۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ۱۴۷ ای تی ___انتخاب رشته مهم مهم _خواهشا کمکم کنید وقت ندارم Rezaprince ۱ ۲,۲۶۸ ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Big Grin دنبال آدمای با انگیزه برای گروهی درس خوندن ارشد تو این ۲۳ روز باقی مانده هستم maedeee ۱ ۲,۱۸۴ ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  امکان جابجایی به رشته محلهای قبولی دیگه در کارنامه نهایی fazel-d ۲۰ ۳۷,۹۱۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad del
  دوستانی که مدار الکتریکی خوندن mzha ۶ ۴,۷۴۴ ۰۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mzha
  آیا لازم به خوندن لایه پیوند داده و مک از روی کتاب کراس است؟ Rehe1994 ۱ ۲,۲۴۳ ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: husen
  خوندن شبکه signal_micro ۱۰ ۸,۷۴۴ ۲۷ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: *tarannom*
  خوندن همزمان خانه حافظه H-Arshad ۰ ۱,۱۴۰ ۲۲ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  انگیزه خوندن مطالب بلند Moh3nRezaei ۱ ۲,۳۲۰ ۰۱ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  خودخوان خوندن منابع ارشد بدون ازمون و کلاس..شروع از اذر ماه(هدف دانشگاه ازاد) saharitst ۸ ۵,۷۰۱ ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: delete4all

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close