زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوستانی که مدار الکتریکی خوندن

ارسال:

mzha پرسیده:

دوستانی که مدار الکتریکی خوندن

سلام دوستان من عجیب با این درس ب مشکل برخوردم اگه بخوام ب خودم از ۱تا۱۰نمره بدم شاید۱/۲۵ بدم خیلی وقت زیادی ازم گرفته تا ۱/۲۵ شده!!الان نمیدونم چیکارش کنم فکر اینکه بخوام بیخیالش بشم دیوانه کننده هس چ خاکی برسربریزم با توجه ب اینکه امسال این درس خیلی پراهمیت شده شمایی که مدار خوندید وضعیتتون چه طوره؟رقیبان محترمSadHuhکسی هست وضعیت منوداشته باشه؟؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

mostafaheydar پاسخ داده:

RE: دوستانی که مدار الکتریکی خوندن

(۰۷ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۵۲ ب.ظ)mzha نوشته شده توسط:  سلام دوستان من عجیب با این درس ب مشکل برخوردم اگه بخوام ب خودم از ۱تا۱۰نمره بدم شاید۱/۲۵ بدم خیلی وقت زیادی ازم گرفته تا ۱/۲۵ شده!!الان نمیدونم چیکارش کنم فکر اینکه بخوام بیخیالش بشم دیوانه کننده هس چ خاکی برسربریزم با توجه ب اینکه امسال این درس خیلی پراهمیت شده شمایی که مدار خوندید وضعیتتون چه طوره؟رقیبان محترمSadHuhکسی هست وضعیت منوداشته باشه؟؟
کل مدار ۱ رو حول و هوش kvl , vcl میچرخه فصل اول که کاملا و فصل دو به بعد هم مرتبه اول به بعد هم فقط ی اتگرال گیری بهش اضافه می شه که باز هم خیلی سخت نیست ی کم ریاضی می خواد ولی چیزی که برا کنکور مهمه سریع حل کردنه باید روشهای خیلی سریع به کار برد که البته باید خیلی تمرین کرد ولی ی جزوه ای هست جزوه ی کهن که سوال های کنکوری رو به روش های سریع حل کرده جزوه ی خیلی خوبیه فیم های مکتب خونه دکتر راشد هم برای راه افتادن میتونه خوب باشه (برای من خودم که خوب بود )

۰
ارسال:

mzha پاسخ داده:

من مفاهیموفهمیدم توی حل تست مشکل دارم این قد از راههای جورواجور میرم که گیج میشم وب جواب نمیرسم

ارسال:

signal_micro پاسخ داده:

(۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۰۲ ب.ظ)mzha نوشته شده توسط:  من مفاهیموفهمیدم توی حل تست مشکل دارم این قد از راههای جورواجور میرم که گیج میشم وب جواب نمیرسم
سلام
مدار گسسته الگوریتم داده و خیلی درسای دیگه اینطورین زیاد سخت نگیرین بیشتر و مجددا تستا رو کار کنید
از روی چه کتابی میخونین؟ من دارم میخونم سرفصلهای مدار کامپیوتر رو دقیقا نمیدونم چیه؟ اگه کتابی که دارین مخصوص رشته کامپیوتره میخواستم یه سری سرفصلها رو بدونم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

mzha پاسخ داده:

بعداز قطع امید از مدرسان وزرگر با راهیان ارشد راحتترم وجزوه استادکهن که دوستمون mostafaheydar هم گفتن

ارسال:

signal_micro پاسخ داده:

(۰۸ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۵۱ ب.ظ)mzha نوشته شده توسط:  بعداز قطع امید از مدرسان وزرگر با راهیان ارشد راحتترم وجزوه استادکهن که دوستمون mostafaheydar هم گفتن
مرسی
من مدرسان میخونم(عابدی) بد نیست(برای مدار۱ هست بعضی تستای برق که جالب باشه هم میزنم )
میخوستم بدونم از ستاره مثلث (مقاومت یا سلف یا خازن ) سوال اومده؟
سوالای op-amp چنتاشو دیشب حل میکردم از رو کتاب بانک تست نسبتا راحت بود از فرکانس طبیعی خیلی سوال اومده؟
مدار مرتبه۲ بیشتر سوال اومده یا مرتبه اول؟

ارسال:

mzha پاسخ داده:

(۰۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ق.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(08 فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۵۱ ب.ظ)mzha نوشته شده توسط:  بعداز قطع امید از مدرسان وزرگر با راهیان ارشد راحتترم وجزوه استادکهن که دوستمون mostafaheydar هم گفتن
مرسی
من مدرسان میخونم(عابدی) بد نیست(برای مدار۱ هست بعضی تستای برق که جالب باشه هم میزنم )
سوالای op-amp چنتاشو دیشب حل میکردم از رو کتاب بانک تست نسبتا راحت بود از فرکانس طبیعی خیلی سوال اومده؟

اینجاروببینید

(۰۹ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ق.ظ)signal_micro نوشته شده توسط:  
(08 فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۵۱ ب.ظ)mzha نوشته شده توسط:  بعداز قطع امید از مدرسان وزرگر با راهیان ارشد راحتترم وجزوه استادکهن که دوستمون mostafaheydar هم گفتن
مرسی

اینجاروببینید

فایل‌(های) پیوست شده

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۲۵ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  رسم مدار انکدر ۴ به ۲ moslemrahmati ۰ ۱,۶۸۱ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
  جزوه ی خلاصه ی درس مدار منطقی HamidReza1 ۱ ۲,۷۹۹ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۳۹۷ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۵۰۶ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۹۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
  مدار منطقی اجلالی چاپ جدید و چاپ قبل radi_s ۵ ۵,۶۷۴ ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: radi_s
Question اساتید دروس سیگنال و مدار الکتریکی amir.nj96 ۰ ۱,۹۰۰ ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.nj96

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close