زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خودخوان خوندن منابع ارشد بدون ازمون و کلاس..شروع از اذر ماه(هدف دانشگاه ازاد)

ارسال:
۱۸ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۵۱ ب.ظ، توسط saharitst.)
نظرتون در مورد از الان خوندن برای کنکور ای تی چیه؟؟!!هدفم دانشگاه ازاده..هر چند برای دولتی تهران میخونم که ازاد قبول شم..میخوام اپلای کنم برای استرالیا یا اروپا. قبول شدن تو کنکور ازاد سخته؟؟!!چه میانگین درصدهایی نیازه

من میخواهم پس میتوانم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۲ ق.ظ
کسی نظری نداره؟

من میخواهم پس میتوانم
۰
۰
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۳ ق.ظ
سعی کنید به صورت نکته ای بخونید و حل تست های فراوان (۱۰ سال)
زمان تا کنکور آزاد هم فک کنم بیشتره.
کنکور آزاد اکثرا نمیخونن اگه یکم اراده داشته باشید هر جایی قبولید.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
۱
۰
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۳ ب.ظ، توسط saharitst.)
RE: خودخوان خوندن منابع ارشد بدون ازمون و کلاس..شروع از اذر ماه(هدف دانشگاه ازاد)
(۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۳ ق.ظ)husen نوشته شده توسط:  سعی کنید به صورت نکته ای بخونید و حل تست های فراوان (۱۰ سال)
ممنون ازتون ولی حدس میزنم بدون کلاس و ازمون کارم سخته البته نه ازاد کلا قبول شدن کنکور ارشد..خیلی چیزها یادم رفته..امسال فارغ التحصیل شدم..اصلا تصمیم نداشتم بخونم ولی خانوادم خیلی اصرار دارند

من میخواهم پس میتوانم
۰
۰
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۰ ب.ظ
RE: خودخوان خوندن منابع ارشد بدون ازمون و کلاس..شروع از اذر ماه(هدف دانشگاه ازاد)
(۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  
(19 آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۳ ق.ظ)husen نوشته شده توسط:  سعی کنید به صورت نکته ای بخونید و حل تست های فراوان (۱۰ سال)
ممنون ازتون ولی حدس میزنم بدون کلاس و ازمون کارم سخته البته نه ازاد کلا قبول شدن کنکور ارشد..خیلی چیزها یادم رفته..امسال فارغ التحصیل شدم..اصلا تصمیم نداشتم بخونم ولی خانوادم خیلی اصرار دارند

بدون کلاس هم میشه رتبه خوب آورد ولی سعی کنید فقط درس های مهم و یا اونایی که ضعیف هستین برین کلاس.
کلاس رفتن کمی وقت گیره.
سعی کنید تستها رو دو سه بار یا بیشتر کار کنید و نکته بردارین.

الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
۱
۰
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۰ ب.ظ، توسط darush12.)
(۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۰ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  نظرتون در مورد از الان خوندن برای کنکور ای تی چیه؟؟!!هدفم دانشگاه ازاده..هر چند برای دولتی تهران میخونم که ازاد قبول شم..میخوام اپلای کنم برای استرالیا یا اروپا. قبول شدن تو کنکور ازاد سخته؟؟!!چه میانگین درصدهایی نیازه
خب...شهریه دانشگاه آزاد و بعضی برداشتهای عموم مردم از جمله عواملی هست که باعث میشه رقابت کمتری در کنکور آزاد باشه...اما دانشگاه های آزاد خوبی هستند که عملکرد خوبی دارند و باعث میشوند شما به هدف خودتون برسید.
شروع کنید و دروس مشترک را شدیداً جدی بگیرید...شروع کنید
۱
۰
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۱۹ ب.ظ)darush12 نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۴۰ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  نظرتون در مورد از الان خوندن برای کنکور ای تی چیه؟؟!!هدفم دانشگاه ازاده..هر چند برای دولتی تهران میخونم که ازاد قبول شم..میخوام اپلای کنم برای استرالیا یا اروپا. قبول شدن تو کنکور ازاد سخته؟؟!!چه میانگین درصدهایی نیازه
خب...شهریه دانشگاه آزاد و بعضی برداشتهای عموم مردم از جمله عواملی هست که باعث میشه رقابت کمتری در کنکور آزاد باشه...اما دانشگاه های آزاد خوبی هستند که عملکرد خوبی دارند و باعث میشوند شما به هدف خودتون برسید.
شروع کنید و دروس مشترک را شدیداً جدی بگیرید...شروع کنید

بله منم نظرم همینه راستش خودم دوست ندارم ازاد بخونم ولی از اونجایی که قبول شدن دولتی های تهران خیلی سخت و رقابت هم زیاده دیدم من با درس خوندن تو دانشگاه ازاد هم میتونم به هدفم برسم چون واحدهایی مثل تهران مرکز و علوم تحقیقات رو خیلی از کشورها و دانشگاه قبول دارند مثل المان که کلا دانشگاه ازاد رو قبول دارند منم تصمیم دارم بیشتر برای ازاد تلاش کنم البته نه خیلی ولی شروع کردم...البته منابعم هنوز تکمیل نیست

من میخواهم پس میتوانم
۰
۰
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۵, ۰۹:۱۷ ب.ظ
با سلام
می تونید از کلاس های انلاین استفاده کنید.من شرکت کردم از لحاظ کیفیت هم خوبه و زمانی هم برای رفت وامد هدر نمی رود.هزینه ان هم نسبت به کلاس های حضوری خیلی کمتر هست.
۱
۱
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۸:۳۴ ق.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۷ ب.ظ)kami64 نوشته شده توسط:  با سلام
می تونید از کلاس های انلاین استفاده کنید.من شرکت کردم از لحاظ کیفیت هم خوبه و زمانی هم برای رفت وامد هدر نمی رود.هزینه ان هم نسبت به کلاس های حضوری خیلی کمتر هست.

سلام
توصیه میکنم اگه پشت کنکوری ارشد هستین به هیچ وجه وقت خودتون رو پای کلاس های آنلاین و ... نزارین و تنها در صورت نیاز مبرم به آموزش دیدن اونم فقط به صورت مبحثی به کلیپ مراجعه کنید
خودتون شروع کنید سفت و سخت خوندن کلاس حضوری خوب هم اگه گیرت اومد بدک نیست
آزمونم شرکت کنی میتونه یکم کمکت کنه
مرجع رو نخونید الان چون زمانش نیست
فقط فقط درسنامه کتابای کنکوری و تست زیاد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۰۷ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۵۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۱۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۷۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۱۷ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۲ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۳۳ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۰۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close