زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امکان جابجایی به رشته محلهای قبولی دیگه در کارنامه نهایی

ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۳۱ ب.ظ
یه سوال خیلی حیاتی دارم
بچه هایی که سالهای قبل آزمون دادن، می تونن توضیح بدن که آیا داخل کارنامه قید می کنه که چه کد رشته هایی در انتخاب رشته ای که انجام دادن قبول شدن. منظورم کارنامه نهایی هست.
مثلا سنجش ۱۲-۶-۱۳۹۱ اولین جایی که در انتخاب رشته قبول شدیم رو اعلام کرد و قراره که این هفته تا هفته بعد کارنامه نهایی رو اعلام کنه. حالا تویه این کارنامه نهایی آیا اولویتهای دیگه رو که زدیم رو میگه که کدوماش قبول شدیم؟
وآیا برای منی که روزانه قبول شدم امکان داره که جای دیگه رو برای ادامه تحصیل انتخاب کنم؟

مثلا فردی که رشته هوش دانشگاه تهران روزانه قبول شده آیا در کارنامه نهایی این امکان رو بهشون می ده که در اولویتهای پایین تر مثلا اگه فردوسی مشهد شبانه نرم قبول شده باشه رو برای ادامه تحصیل انتخاب کنه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ ب.ظ
RE: امکان جابجایی به رشته محلهای قبولی دیگه در کارنامه نهایی
خواهشا جواب بدین
ممنون میشم
۰
۰
ارسال:
۲۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ب.ظ، توسط ali.)
من واسه یکی از بچه ها پرسیدم گفتن که انتقالی بین دانشگاههای داخل تهران نمی دیم، اما اگه موردش حساس باشه [پارتی گردن کلفت داشته باشه] چرا که نه البته به شرطی که تو کارنامه نهایی اونجا رو آورده باشه و وقتی جابه جا میشن به شبانه انتقال داده میشن.

من شیندم که شریف می خواد تکمیل ظرفیت آی تی تو گرایش ۲و۳ بزنه، بچه های شریف چیزی نشنیدن ؟

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ق.ظ، توسط fazel-d.)
من با سنجش که تماس داشتم ، می گفت کارنامه نهایی هیچ تاثیر و تضمینی برای قبولی در کانامه نهایی نداره

با سلام داوطلب گرامی : از میان کدرشته محلهای انتخابی داوطلبان در صورت احراز نمره علمی منحصرا یک کدرشته محل بعنوان قبولی نهایی برای داوطلب اعلام می شود.لازم به ذکر است تغییر رشته ؛انتقال و جابجایی به اولویتهای بعدی در حیطه وظایف این سازمان نمی باشد و با موافقت دانشگاه مبداء و مقصد انجام میشود. با تشکر

این جوابی بود که من طی تماسی که با سنجش در مورد امکان قبولی در اولویتهای پایین تر از قبولی فعلی داشتم، دادن
این طوری باشه که واقعا فرصت ادامه تحصیل رو از آدم می گیرن
چرا که اون موقعی که من برنامه کنکور رو ریختم، هنوز کارمند نبودم و وقتی هم که قبول شدم تازه مشغول بکار شده بودم و اصلا فکر اینو هم نمیکرم که کلاسها همگی صبح و بدتر از اون از شنبه تا سه شنبه باشه که ادره اجازه مرخصی و .... نده
حالا به نظر شما تقصیر از کیه؟
منی که روزانه قبول شدم باید تا ۲ سال دیگه صبر کنم تا بتونم در کنکور شرکت کنم واقعا انصافه؟
شما چه راهکاری دارین که این مشکلم مرتفع بشه؟
۱
۰
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ق.ظ، توسط aryaeei.)
دوست عزیز منم مشکل شما رو داشتم توی این تاپیک بحث شده یه سر بزنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ)fazel-d نوشته شده توسط:  من با سنجش که تماس داشتم ، می گفت کارنامه نهایی هیچ تاثیر و تضمینی برای قبولی در کانامه نهایی نداره

با سلام داوطلب گرامی : از میان کدرشته محلهای انتخابی داوطلبان در صورت احراز نمره علمی منحصرا یک کدرشته محل بعنوان قبولی نهایی برای داوطلب اعلام می شود.لازم به ذکر است تغییر رشته ؛انتقال و جابجایی به اولویتهای بعدی در حیطه وظایف این سازمان نمی باشد و با موافقت دانشگاه مبداء و مقصد انجام میشود. با تشکر

این جوابی بود که من طی تماسی که با سنجش در مورد امکان قبولی در اولویتهای پایین تر از قبولی فعلی داشتم، دادن
چرا که اون موقعی که من برنامه کنکور رو ریختم، هنوز کارمند نبودم و وقتی هم که قبول شدم تازه مشغول بکار شده بودم و اصلا فکر اینو هم نمیکرم که کلاسها همگی صبح و بدتر از اون از شنبه تا سه شنبه باشه که ادره اجازه مرخصی و .... نده
منی که روزانه قبول شدم باید تا ۲ سال دیگه صبر کنم تا بتونم در کنکور شرکت کنم واقعا انصافه؟

دوست عزیز منم مشکل شما رو داشتم به این تاپیک سر بزنید قبلا بحث شده :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ)fazel-d نوشته شده توسط:  من با سنجش که تماس داشتم ، می گفت کارنامه نهایی هیچ تاثیر و تضمینی برای قبولی در کانامه نهایی نداره

دوست عزیز منم مشکل شما رو داشتم به این تاپیک سر بزنید قبلا بحث شده :

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر میرسد ...بیایید فردایی بزرگ بسازیم
۰
۰
ارسال:
۳۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۳۸ ب.ظ
شما اگر دانشگاه خوبی قبول شده باشین، اگر یکی از دانشجوهای دانشگاه شهری که می خواین بهش انتقالی بگیرین رو پیدا کنین که اون هم مایل باشه جاش رو با شما عوض کنه، اینجوری راحت می تونین انتقالی بگیرین، در حقیقت دو دانشگاه جای شما رو عوض می کنن ، این اتفاق رو زیاد دیدم تو دانشگاه خودمون
۱
۰
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۳۳ ب.ظ
امروز که ۴ مهر هست و دارم pm می زارم ، می خوام خدمتتون بگم که

۳ روزی می شه که خیلی برای انتقالی پیگیری کردم ولی اصلا دانشگاه مبدا قادر به همکاری نیست و به هیچ صراطی راضی نمیشه. و میگه باید بره تو کمیسیون.
ما که نمی فهمیم چرا و برای چی؟ این سوالی بود که از مدیر تحصیلات تکمیلی داشتم و در جواب، آئین نامه وزرات علوم رو آورد و گفت این موضوع به صراحت آورده شده که انتقال جابجای و تغییر رشته در مقطع ارشد ممنوع هست.

اما من می خوام اینو بگم که بین تقریبا ۶۰ الی ۷۰ هزار داوطلب کسی بتونه روزانه رباتیک رو بیاره آیا روا هست که بخوان باهاش اینجوری مخالفت کنن و ناچار به انصراف بشه؟؟!! البته نمی خوام برا رشته ای که قبول شدم کلاس بزارم می خوام به اصل قضیه توجه بشه!!
حالا ابن به کنار. ۸ماه وقت بزاری که از بین ۱۵ کتاب، ۱۲ کتاب رو خودت بخونی بدون اینکه تو دانشگاه حرفی ازشون شده باشه!!! و در آخر قبول بشی و اینطوری .....
طوری که وقتی با کارشناس ت تکمیلی حرف از انصراف زدم ، خیلی ناراحت شد و گفت فلانی شما روزانه بعدش هم ارشد!! چرا می خوای همچین کاری رو کنی؟
من هم بغض تو گلوم جمع شد و هیچی نتونستم بگم.

من که این ترم نمی تونم برم. حالا اگه نرم و انصراف ندم چی میشه؟
به نظر شما آیا راهی داره که بتونم تو مجازی شرکت کنم؟
۰
۱
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ ب.ظ
راستش به نظرم از اونجایی که ارشد فقط یه سالش رو درس دارید و سال بعد تز هست که می تونید خونه باشید و نیازی به حضور در دانشگاه نیست اگه براتون امکان داره حالا حتی ممکنه سخت هم باشه ولی یه جوری این یه سال رو برید. چون روزانه اید اگه انصارف بدید امسال نمی تونید تو کنکور شرکت کنید و می شه واسه سال بعد . از اونجایی هم که دوره ارشد کوتاهه و تقریبا یه سالش درس هست به نظرم واسه این با جابجایی موافقت نمی کنن ضمن این که چون به صراحت در ایین نامه ذکر شده عموما نمی شه کاری کرد.
ان شالله هر چی که خیره واستون پیش بیاد.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ ب.ظ
یعنی با این تصور که کلاسهای ارشد در آخر هفته و یا بعد از ظهرهاست باید این گونه عمل کنن؟
بخدا اگه می دونستم کلاسها به طور پراکنده و در صبح برگزار میشه همون انتخاب اولم رو مجازی میزدم.!!!! این قانون وزارت خونه ظلم نیست

نقل قول: من که این ترم نمی تونم برم. حالا اگه نرم و انصراف ندم چی میشه؟
من می خوام واسه سال بعد فقط واسه مجازی شرکت کنم. کاری میشه کرد؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۳ ب.ظ
می توانید در آزمون جدای مجازی مثل دانشگاه امیر کبیر شرکت کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ ب.ظ)fazel-d نوشته شده توسط:  یعنی با این تصور که کلاسهای ارشد در آخر هفته و یا بعد از ظهرهاست باید این گونه عمل کنن؟
ببینید هیچ جا ننوشته که کلاسهای ارشد اخر هفته یا بعد از ظهر ها هست و مثل دوران کارشناسی برای دانشگاه های دولتی برگزار می شه

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۴ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ب.ظ
حالا با این شرایط پیش آمده آیا این امکان در کارنامه نهایی وجود داره که من بتونم در اولویتهای بعدیم قبول بشم و ادامه تحصیل بدم؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ب.ظ، توسط Lonely Palm.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ)fazel-d نوشته شده توسط:  ۳ روزی می شه که خیلی برای انتقالی پیگیری کردم ولی اصلا دانشگاه مبدا قادر به همکاری نیست و به هیچ صراطی راضی نمیشه. و میگه باید بره تو کمیسیون.
ما که نمی فهمیم چرا و برای چی؟ این سوالی بود که از مدیر تحصیلات تکمیلی داشتم و در جواب، آئین نامه وزرات علوم رو آورد و گفت این موضوع به صراحت آورده شده که انتقال جابجای و تغییر رشته در مقطع ارشد ممنوع هست.
ببین الآن تو شهر ما بوشهر، دانشگاه خلیج فارس وقتی میری، این راهروها و ستون ها و دیوارها همش شده اطلاعیه ی دانشجوهای ارشد واسه جابجایی، یعنی یکی جاشون بره دانشگاهی که قبول شدن بعد خودشون بیان بجای اون دانشگاه بوشهر، اتفاقا خیلی هاشون هم موفق میشن و جابجا می کنن ... این چه آیین نامه ایه که یه جا اجرا میشه یه جا نمیشه ... اگر اجباری تو اجرای این آیین نامه بود قطعا دانشگاه خلیج خودشو تو دردسر نمی انداخت و همچین کاری نمی کرد، میشه بپرسم چه دانشگاهی هستین؟همون هوش روزانه تهران هستین یا اون فقط جهت مثال بود ؟
من که چشمام سفید شد بس که تو سایت سنجش از اول هفته ۱ مهر هر روز یک ساعت به یک ساعت رفتم و کارنامه نهایی نیومد
شما حتی اگر کدهای بعد از این انتخابت رو قبول بشی، دانشگاه مبدا باید با رفتنت به اونجا موافقت کنه، در غیر اونصورت حتی با موافقت دانشگاه مقصد به تنهایی، شما نمی تونی اونجا ثبت نام کنی،
مشکلیه که الآن خودمم درگیرشم Sad
درخواست بده تا بره تو کمیسیون ... تو درخواستت هم دلایلت رو بنویس انشاالله که موافقت کنن
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ ب.ظ
من روزانه رباتیک صنعتی شاهرود قبول شدم!!
بقول یکی از دوستانم که می گفت قبولی تو مثل دندون عقل می مونه هرچی زودتر بکّنیش کمتر در آینده دچار مشکل میشی
ولا منم به مسئول آموزش ت.تکمیلی گفتم این ترم رو نمی تونم بیام و هر چی پیش آید خوش آید . انتقالی دادین ، ما هم دستبوس شماییم. در غیر این صورت ....

واقعا نمی دونم باید چی بگم. نمی دونم باید واسه خودم احساس تاسف بخورم که از طرف وزارت خونه هیچ استثنایی برای کارمندای دولت وجود نداشته باشه
واقعا پول چیکار میکنه. این همه زحمت برای قبولی . حالا هم اینطوری.

در ضمن تاریخ کارنامه نهایی، ۲۴/مهر اعلام میشه
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ ب.ظ
کارنامه نهایی ۲۴ مهر نیست ها، اشتباه می کنی، تکمیل ظرفیت اون تاریخه، کارنامه نهایی همین روزا باید بیاد من به سیستم پاسخگویی شون زدم گفت هفته اول مهر همین دو روز پیش!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۵۵ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۵ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۳۶۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۱۶۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۳۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۰۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۱۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close