زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دیگه حس خوندن ندارم...

ارسال: #۱۶
۲۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ، توسط farahani7.)
RE: دیگه حس خوندن ندارم...
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ب.ظ)netsupport نوشته شده توسط:  نمیدونم چم شده!
تا اول مهر خوب می خوندم ولی الان دیگه حس خوندن ندارمExclamation
قبلن اگه مطابق برنامه جلو نمیرفتم عذاب وجدان می گرفتم ولی الان دیگه هیچ عذاب وجدانی ندارم و اصلن بیخیال برنامه شدم
شاید بخاطر ایه که پارسال خیلی خوندم و نتیجه نگرفتمSad
دوس دارم بخونم ولی حسشو ندارم... و واقعا اعصابم خورده... دیگه از دست خودم و زندگی خسته شدم
۲ سال تمومه که بخاطر ارشد برنامه های زندگیمو standby کردم اینم از آخر عاقبتش اگه سرکارم می موندم الان یه developer حسابی شده بودم ... لعنت به منAngry که می خاستم تخصصی تر و حرفه ای تر بشم آخرش از اینجا رونده و از اونجا مونده شدمAngryAngryAngry
سخنرانی های دکتر فرهنگ رو در رابطه با هدف و موفقیت از اینترنت دانلود کنید کمک میکنه.
اینکه همش به کتابا نگاه کنید و حسرت بخورید که چرا دوس دارید بخونیدشون ولی حسشو ندارید مشکلی رو حل نمیکنه
به خودتون بگید فقط الان این یک صفحه رو میخونم وقتی خوندید بگید که حالا صفحه ی بعدی رو هم بخونم ولی اگرهم همون یک صفحه رو خوندید کلی انرژی بهتون میده چون دوباره شروع کردیدSmile

(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ)ana_ana نوشته شده توسط:  منم مثل شما هم نمیدونم چیکار کنم
پارسال خوندم و نتیجه نگرفتم
امسال هم هی با خودم میگم بیخیال نتیجه نمیده ولی نه میتونم بیخیال ارشد بشم نه میتونم درست و حسابی روی درسام تمرکز کنم و برای ارشد بخونم

من تازه وارد مانشت شدم
اینطوری نگیدUndecided
من کلی از حرفای بچه ها و خود این سایت انرژی گرفتم
هرچند که امسال کنکور ندارم(البته قصدشو دارم که شرکت کنم ازمایشی)ولی باز کلی روم تاثیر داشت.

(۲۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  مگه شما روزای جمعه استراحت ندارین؟

برای یه کنکوری که روز جمعه و غیر جمعه نداره!هروقت خسته شدی باید یکم استراحت کنی این درستشه!Angel
نه اینکه صرفا چون جمعه هست باید استراحت کرد حتی اگر حس درس خوندن هست

(۲۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  
(22 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ق.ظ)shobair87 نوشته شده توسط:  برا من خوندن برا ارشد کلا تفریحه!! نه اینکه تفریحانه بخونم! یعنی اینکه به خودم سخت نمیگیرم بدون استرس! اما از طرفی انگیزه هم دارم خوندن درسی که چند سال باهاش بودید ضرر نداره! حداقل برای قوی تر شدن پایه های دانش مدرکتون مفیده!!

دمت گرم

پس چه تفریح مفیدی دارید!Idea

بنظرم ادم اگه حسش نیاد بخونه خوبه که یسری عامل تو ذهنش بیاره که یجوری ترغیبش کنه به خوندن
مثلا بگه که پدرو مادرم دوس دارن بچشون فلان بشه و....
برا من موثر بوده این روش!
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , GoodStudent67 , mohammadali1990
ارسال: #۱۷
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ق.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ب.ظ)netsupport نوشته شده توسط:  نمیدونم چم شده!
تا اول مهر خوب می خوندم ولی الان دیگه حس خوندن ندارمExclamation
قبلن اگه مطابق برنامه جلو نمیرفتم عذاب وجدان می گرفتم ولی الان دیگه هیچ عذاب وجدانی ندارم و اصلن بیخیال برنامه شدم
شاید بخاطر ایه که پارسال خیلی خوندم و نتیجه نگرفتمSad
دوس دارم بخونم ولی حسشو ندارم... و واقعا اعصابم خورده... دیگه از دست خودم و زندگی خسته شدم
۲ سال تمومه که بخاطر ارشد برنامه های زندگیمو standby کردم اینم از آخر عاقبتش اگه سرکارم می موندم الان یه developer حسابی شده بودم ... لعنت به منAngry که می خاستم تخصصی تر و حرفه ای تر بشم آخرش از اینجا رونده و از اونجا مونده شدمAngryAngryAngry

نخون داداش من ، درس نخون ، ببین آخرش کی ضرر میکنه ، منی که واسه پن شش ساعت شبی که میخوابم هم هنوز میگم کاش کمتر میخوابیدم تا میتونستم بیشتر بخونم ،قبول هم نشم فدای سرت ، فقط وجدانم راحت میشه و فردا روز جرات نمیکنه بهم بگو یونس تو تلاش نکردی نه من همه ی سعی امو میکنم آره ببین من ضرر میکنم یا تو ،به جای این که خودتو نفرین کنی بشین درستو بخون برادر ، این حرفا چیه ، این بهونه ها چیه ، خوب آدم هرچی که باشه اگه برنامش یکنواخت باشه کسل کننده میشه یه تغییری تو برنامت بیار یه دو روز درس نخون برو تفریح بعدش یه کتابی نوشته ایی چیز مثبتی بخون باور کن فقط نگرشتو مثبت کن هم میتونی بخونی هم راحت قبول میشی ، الان وقت کم آوردن نیست ، چرا شما اینقد بی اراده بازی در میارین ، نکنین تو رو خدا این کارا رو . بشین یه کم منطقی فک کن ، درس نخوندن الان توی این شرایط ====== با قبول نشدنه ، اگه کل ۶ ۷ ماه قبل رو درس بخونی اما این برهه از زمان کنکور رو درس نخونی دیگه هیچی اما برعکس اون چن ماه رو اگه نخونده باشی و فقط همین چهار ماه رو خوب درس بخونی راحت قبول میشی. ببین عزیزم هیچکسی نمیتونه قبولی خودشو تضمین کنه ، آدم زنده ست با امید ، من ، تو ، همه ی کنکوریها تلاشمونو میکنیم ، نتیجه رو به خدا بسپار که خدا بهترین کارسازه ، کلام آخرم اینه که " لیس للانسان الا ما سعی :" نیست برای انسان جز آنچه تلاش کند " پس همه تلاشتو بکن و تردید نکن حتما به نتیجه میرسی. ببخشید اگه یه کم رک بودم.Heart

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima506 , m_gh , sir_ams , 5h4rk , Mohammad-A , Pakzad , goldoonehkhanoom , netsupport , nina69 , mohammadali1990 , H3NGAM3H , skygirl_00
ارسال: #۱۸
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ق.ظ
دیگه حس خوندن ندارم...
این حالت طبیعیه. برا منم موقع خوندن پیش میومد یه رنجی تعیین کنین مثلاً ٤ یا ٥ ساعت کمتر از حدی که تعیین می کنین ساعت مطالعه تون نشه. به دانشگاه های خوب فکر کنین بخدا الکی واسه خودمون شاخش کردیم آنچنانم سخت نیس از این سدکذشتن فقط مثل لاک پشت پیوسته حرکت کنین یه سرعتی هم برا خودتون تعیین کنین که برا همه متفاوته. از ته دلم براتون آرزوی موفقیت می کنم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , Xilinx , Pakzad , mohammadali1990
ارسال: #۱۹
۲۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ ق.ظ
دیگه حس خوندن ندارم...
آموختن آسان نیست!
خستگی هرآن در کمین است.
‏آزرده می‌شوی، احساس شکست می‌کنی.
‏شک می‌کنی که رها کنی و بگذری.
‏می‌خواهی بر کناره روی و وانمود کنی که اتفاقی نیفتاده.
امّا نه!
‏تو بازنده نیستی
‏ که یک مبارزی!
‏پیش از آنکه برنده باشیم باید بازنده باشیم.
باید گاه بگرییم تا بتوانیم روزی بخندیم.
باید آزرده باشیم تا روزی توانمند باشیم.
اگر پیوسته بکوشی و ایمان داشته باشی،
در پایان، پیروزی از آن تو خواهد بود!(آن دیویس)

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۵
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , *farnaz* , mohammadali1990 , white bird
ارسال: #۲۰
۲۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۲ ب.ظ
دیگه حس خوندن ندارم...
برو درستو بخون چیزی واسه کنکور نمونده
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۲۱
۲۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ ق.ظ
غذا را باید خورد
درس را باید خوند
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Engineer
ارسال: #۲۲
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ب.ظ
دیگه حس خوندن ندارم...
میتونی هروقت که بخوای یه developer خوب بشی (بعد چند سال (۱۰ سال) میتونی بگی یه developer حسابی شدی) دیگه کنکور نیست که سالی یه بار باشه.
مگه چند بار میشه کنکور داد؟؟؟

برنامت رو عوض کن.
یه تغییری توش بده.
علاقه ایجاد کن.
حتما با دوستات صحبت کن.
ووو نمیدونم تو باید این وضعیت رو تغییر بدی.

و به این فکر کن که الان چند روز بیشتر به کنکور نمونده و داری به تصمیم امروزت فکرمیکنی.
دوس داشتی چه تصمیمی گرفته بودی همونو الان بگیر.

...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , H3NGAM3H , *farnaz* , netsupport
ارسال: #۲۳
۰۳ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ ق.ظ
دیگه حس خوندن ندارم...
اینکه آدم حس کنه دلش نمیخاد درس بخونه برای کسی که مطلع و آگاه نیست، کافی نیست برا اینکه درس خوندن را کنار بگذاره. احتمالا باید طبق حرفایی که دوستان زدن کمی آگاهیشو از شرایط فعلی بالاتر ببره تا بعد بتونه بهتر تصمیم بگیره. اما اگر فک میکنی که به وضعیت کاملا آگاهی و خب حس کلی نخوندن داری و خوندن اذیتت میکنه، باید یک بار از اول هدفت را با خودت مرور کنی. یا اینست‌که هدفت برات رنگ باخته و یا کمرنگ شده. یا اینکه نیاز داری مجددا یادآوری کنی که راه سخته ولی هدف ارشمند. تصمیم و عمل کردن باید دقیق و به موقع صورت بگیره. اگر تو همین اوضاع تا روز کنکور بمونی هم رونده میشی و هم وامونده.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , Xilinx
ارسال: #۲۴
۱۴ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ ب.ظ
دیگه حس خوندن ندارم...
سلام دوستای خوبم.خواهش میکنم کمکم کنید.من امسال خوب نخوندم،شرایطم واقعا برای خوندن مناسب نیست.فقط یه اتاق برا درس خ داریم که اگه مهمون غریبه بیاد من باید تخلیه اش کنم.صبحها تو سرما میرم کتابخونه،خیای هم از خونمون دوره
کسی هست که همیشه به هم امید و انگیزه ی درسی بدیم،همدیگرو راهنمایی کنیم،اگه امسال نشد برا سال دیگه میخونیم،و به حرف اطرافیان اصلا توجه نمیکنیم
اگه کسی از صمیم قلب حاضره کمک کنه که همت کنیم و با هم برنامه بریزیم و پیش بسوی دانشگاه روزانه تهران
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ ب.ظ
(۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ب.ظ)netsupport نوشته شده توسط:  ۲ سال تمومه که بخاطر ارشد برنامه های زندگیمو standby کردم اینم از آخر عاقبتش اگه سرکارم می موندم الان یه developer حسابی شده بودم ... لعنت به منAngry که می خاستم تخصصی تر و حرفه ای تر بشم آخرش از اینجا رونده و از اونجا مونده شدمAngryAngryAngry

با سلام
خیلی وقت بود مانشت نیامده بودم یعنی از اول مهر
راستش من خوب میتونم شرایط شما رو درک کنم چون من سال اول خیلی تلاش کردم و نتیجه خوبی نگرفتم و همتم رو برای سال بعد جزم کردم و سال بعدهم فقط به شریف و تهران فک میکردم که باز هم به اون چیزی که میخواستم نرسیدم و در نهایت روزانه یزد رو اوردم .
تا دوماه اول اصلا یزد رو در حد واندازه خودم نمی دیدم و مث ادمی که سرخروده باشه میرفتم سر کلاس و می امدم باوجودی که یزد دانشگاه خوبی هست و اساتید اینجا واقعا قوی هستم اما ذهن من در گیر اسم شده بود و هدف من در شریف خلاصه شده بود و به خاطر همین بشدت دلسرد شده بودم .
تا اینکه دیدم دارم از همه عقب میفتم و البته جریانش مفصله اما خودم رو جمع و جور کردم و دوباره روی هدفم متمرکز شدم و اینکه میخوام چیکار کنم و برای رسیدن به اون میدونم هر جا که باشم حتی در بدترین شرایط باز هم بهش میرسم .
بعدضی وقتها ممکنه شکستهای قبلیتون شما رو مایوس کنه اما اینها همش یه مشت افکاار منفی و پوچه .رهاش کنید و به هدغتون غک کنید نه به شکست هاتون.
موفق و پیروز باشین
بدرووود

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird , Donna , mehdi.nine , Engineer

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۷۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ۱۴۷ ای تی ___انتخاب رشته مهم مهم _خواهشا کمکم کنید وقت ندارم Rezaprince ۱ ۲,۲۶۸ ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Big Grin دنبال آدمای با انگیزه برای گروهی درس خوندن ارشد تو این ۲۳ روز باقی مانده هستم maedeee ۱ ۲,۱۸۷ ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  امکان جابجایی به رشته محلهای قبولی دیگه در کارنامه نهایی fazel-d ۲۰ ۳۷,۹۱۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad del
  دوستانی که مدار الکتریکی خوندن mzha ۶ ۴,۷۴۵ ۰۹ فروردین ۱۳۹۶ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mzha
  آیا لازم به خوندن لایه پیوند داده و مک از روی کتاب کراس است؟ Rehe1994 ۱ ۲,۲۴۳ ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: husen
  خوندن شبکه signal_micro ۱۰ ۸,۷۴۴ ۲۷ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: *tarannom*
  خوندن همزمان خانه حافظه H-Arshad ۰ ۱,۱۴۰ ۲۲ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  انگیزه خوندن مطالب بلند Moh3nRezaei ۱ ۲,۳۲۰ ۰۱ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  خودخوان خوندن منابع ارشد بدون ازمون و کلاس..شروع از اذر ماه(هدف دانشگاه ازاد) saharitst ۸ ۵,۷۰۱ ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: delete4all

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close