زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مدار الکتریکی

ارسال: #۶۱
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۴۰ ب.ظ
RE: مدار الکتریکی
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ب.ظ)alamdar نوشته شده توسط:  از کجا مطمئن شم؟
راستی شما الان هوش میخونی؟ چه رتبه ای ؟ کدوم دانشگاه؟
از چی مطمئن شید؟
نه. من ترم ۸ لیسانسم. ترم پیش کنکور دادم. رتبمو دانشگاهمو اینا هم تو پروفایلم هست اینجا هم هست:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از اینکه فقط از مدار ۱(جلد ۱ جبه دار) سوال میاد

همیشه خراب کردن آسونتر از ساختنه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۱۴ ب.ظ
میشه سرفصل رو نگاه کرد ولی مطمئن ترین راه بررسی سوالات کنکوره.
ارسال: #۶۳
۳۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۲ ب.ظ، توسط alamdar.)
مدار الکتریکی
دوستان کسی هست هم مدار پارسه چاپ جدید و هم مدار پوران رو دیده باشه و بتونه یه مقایسه ای بکنه؟

ضمنا پارسه ۲ جلده ...هر دوش واسه هوش لازمه؟
راستی من نمیخوام مدار رو درس داده باشه ...بیشتر دنبال نکته و تستم

ارسال: #۶۴
۰۳ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۳ ق.ظ
قابل توجه دوستان طبق سوالی که از یکی از دوستام پرسیدم (رتبه (۱) مجموعه مهندسی برق گرایش
مخابرات)پوران پژوهش یک کتاب ۲ جلدی داره برا بچه های برق که نوشته کارو زگره و باز همین آقا از همین انتشارات یک کتاب دیگه داره به نام مدارهای الکتریکی ویژه دانشجویان مهندسی کامپیوتر
که در کل هدف نویسندش روان سازی مطالب کتاب جبه دار بوده و یه سری مسائل تالیفی اون دو جلدی رو اصلا لازم نیست بچه های کامپیوتر بخونن(ولی توصه میشه برا بچه های زیر گروه مهندسی برق چون این درس ضریب ۴ داره)
نکته دوم تاکید ایشون و رتبه ۱۰۰ هوش مصنوعی خوندن کتاب آقای جبه دار بود.
نکته سوم‌: توی جزوه تالیفی انتشارات سنجش تکمیلی (پکیج هوش) واقعا مدار الکتریکی رو خیلی ساده و رون توضیح داده اینم از توصیه رتبه ۱۳ هوش(اگر کسی از بچه های شیراز این پکیجو میخواد در تماس باشه با من تا بهش بدم کپی بزنه)
نکته چهارم بارها مشاهده شده که مثال های کتاب آقای جبه دار به عنوان سوالات کنکور بوده

تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد____حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Sadra.T
ارسال: #۶۵
۰۳ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۰ ق.ظ
مدار الکتریکی
برای هوش جلد ۱ جبه دار کافیه یا ۲ رو هم باید بخونیم؟

ارسال: #۶۶
۱۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۲۰ ق.ظ، توسط Hosein_2003.)
من تو دوره کارشناسی هم جبه دار رو خوندم‌، هم ویلیام هیت
برای کنکور هم جزوه پارسه رو خوندم، هم کتاب پوران و هم کلاس دکتر ملک محمد(البته تو مهستان)
اول بگم پوران کتابی مخصوص کامپیوتر نداره‌، همون برقه که باید بعضی از سرفصلاشو نخونی .
ضمنا جالبه بدونید تو کنکورهای سراسری از ۸۰ تا الان هرسال حداقل ۲ تا سوال واسه کامپیوتر اومده که جزو سرفصل های ما نیست‌!
به همه دوستانی که میخوان این درس رو تو کنکور بزنن توصیه میکنم به هیچ عنوان سراغ مرجع مثل جبه دار و .. نرن‌! دلیل:
حجم این درس واقعا از همه دروس کنکور بیشتره حتی از Vlsi ما هم بیشتره‌، به خصوص اگه پایه نداشته باشد‌، باید چند ماه هر روز روش وقت بذارید‌، نمیشه کنتراتی بخونی بره . ضمنا اگه قرار باشه وقت دفترچه تخصصی مثل پارسال ۱۰۰ دقیقه باشه واقعا این درس حیفه‌! ۵ تا تو معماری و ۶ تا تو هوش ازش سوال میاد !
نتیجه منطقی‌: به نظر من این درس رو حتما کلاس برید‌، چون واستون زیاد سوال پیش میاد و خسته کننده هم است . ضمنا اگه فکر میکنید که فقط با کلاس یا خوندن خود درس ۱ دونه تست میتونید بزنید اشتباه میکنید Angel

نتیجه اخلاقی‌: برا کسایی که پایه قوی تو مدار ندارن:
کلاس( یا جزوه کلاسی خوب) + تمرین روزانه = ۸۰% تست های سراسری Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: ehsan_nekooee
ارسال: #۶۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۴۴ ب.ظ
مدار الکتریکی
سلام
بین کتاب پوران پژوهش و کتاب پارسه کدومش بهتره؟
ارسال: #۶۸
۲۵ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۴۵ ق.ظ
مدار الکتریکی
نقل قول: دوستان من چه کتابی باید تهیه کنم تا بتونم تست های مدار رشته هوش رو حل کنم
والا من هیچی از بار مثبت و منفی هم نمی دونم این کتاب پارسه هم دانلود کردم ولی مثل اینکه فقط بدرد برقی ها میخوره کسی اگه کتاب یا جزوه خوب داره اطفا بذاره اینجا تادانلود کنیم.
کتاب Engineering Circuit Analysis از William Hayt رو من تا حدودی خوندم، کتاب خوبیه و از صفر شروع کرده، اما تا جایی که می دونم فقط زبون اصلی داره که تو اینترنت پیدا میشه. (انقلاب هم هست، اگر تهران باشید)
کتاب Electric Circuits از Nilsson هم هست که شبیه کتاب بالاست.
ضمنا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هم بصورت تصویری از سایت دانشگاه MIT هست. کتاب اون فردی هم که داره درس میده دوباره تو اینترنت هست.
کتاب های بالا در سایتی مثل
پیدا میشن.

برای شروع از پایه منبع فارسی (توصیه شده ای) ندیدم. حتما هست اما چیزی یادم نمیاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۶۹
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۱۹ ب.ظ
مدار الکتریکی
یه سوال از دوستانی که مدار الکتریکی رو خوندن.
یه جایی تو همین مانشت خوندم که مدارالکتریکی کاردانی به کارشناسی مدرسان شریف هم خوبه،
هر چی دنبال مطلبش میگردم که مطمئن بشم و اسم مولفش رو بردارم نمیدونم کجا بوده.
اگر دوستان اطلاعی از این موضوع دارن ممنون میشم کمک کنن.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
ارسال: #۷۰
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ب.ظ
مدار الکتریکی

من بجز کتاب مدرسان ، بقیه کتابایی که دوستان معرفی کردن رو خوندم ولی بنظرم فقط وقتم رو تلف کردم. با خوندن کتابایی مثل کتاب پوران و کتاب جبه دار و ... نمیشد تست زد. تقریبا تنها چیزی که در نهایت باعث شد از مدار خیلی عالی جواب بگیرم، جزوه مدار دکتر تقوی (استاد پارسه) بود که اونم مجبور شدم برم کلاسش.

ضمنا کی گفته فقط از مدار ۱ سوال میاد؟!!! فرکانس طبیعی ، ترانس ، تبدیل لاپلاس و ... اینه مال مدار ۲ میشه !!! یعنی جلد ۲ جبه دار !
ارسال: #۷۱
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ب.ظ
مدار الکتریکی
دوستان یه بحثی هم در مورد مدارالکتریکی تو بخش

شده، بد نیست یه نگاهی بهش بندازید

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۷۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۸ ب.ظ
سلام،
این کتاب پارسهٔ مدار الکتریکی که می‌گید برای رشتهٔ کامپیوتر نوشته شده یا رشتهٔ مهندسی برق؟
من کتابی تهیه کردم با این نام: «مدارهای الکتریکی ۱» نوشتهٔ «نوشین واثقی-علی عبدالعالی» جلد سیاه‌رنگی داره. روش نوشته «مهندسی برق»!
من رشته‌ام کامپیوتره و می‌خوام برای هوش مصنوعی امتحان بدم. همین کتاب رو باید بخونم یا این پارسه‌ای که می‌گید کتاب دیگری‌ست؟
ارسال: #۷۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ ب.ظ
پارسه برای کامپیوتر یه کتاب ۱ جلدی داره که خیلی هم روونه اما این درس بنظرم اگه پاس نکردید حتما برید کلاس . این درس ، درسیه که کلاس میخواد مثل سایر دروس نیست.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۷۴
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۱ ق.ظ
مدار الکتریکی
دوستان!
کتاب مدرسان شریف همه فصولش جز سر فصلهای کنکور هست؟ یا بعضی ها رو نباید بخونیم؟

در کارگه کوزه‌گری رفتم دوش
دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه برآورد خروش
کو کوزه‌گر و کوزه‌خر و کوزه فروش
ارسال: #۷۵
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ ب.ظ
مدار الکتریکی
سر فصلهاش را بذارید تا بشه گفت.
ولی معمولا" ۶-۷ فصل اول یعنی تا پایان تجزیه تحلیل حالت دائمی سینوسی هست.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۷ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۶۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  رسم مدار انکدر ۴ به ۲ moslemrahmati ۰ ۱,۶۵۳ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
  جزوه ی خلاصه ی درس مدار منطقی HamidReza1 ۱ ۲,۷۶۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۳۵۷ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۴۱۷ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مدار منطقی اجلالی چاپ جدید و چاپ قبل radi_s ۵ ۵,۶۳۱ ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: radi_s
Question اساتید دروس سیگنال و مدار الکتریکی amir.nj96 ۰ ۱,۸۷۹ ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.nj96
  مدار منطقی طراحی شمارنده bcd ,با فلیپ فلاپ d Yousefi.parisa70@gmail.com ۰ ۲,۵۵۴ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Yousefi.parisa70@gmail.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close