زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مدار الکتریکی

ارسال: #۱۶
۲۸ مرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۴۷ ب.ظ، توسط karostami.)
RE: مدار الکتریکی
(۱۸ مرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ)bahar نوشته شده توسط:  ببخشید بچه‌ها برای کسی که نمیخواد کلاس بره جزوه کهن خوبه یا جزوه پارسه ؟

کهن جزوه خاصی نداره. فقط سوالهای ارشد رو به بچه‌ها میده. ایشون بیشتر وقت کلاس را به حل تمرین میگذرونه. اگر می خواهید مدار بخوانید کتاب پارسه خوبه.
(۱۵ مرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۱۷ ق.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از پاسخ جامع و کاملتون.
۷ تا سوال فکر کنم واسه کنکور حداقل ارزششو داره...
(۱۴ مرداد ۱۳۸۹ ۰۵:۱۲ ب.ظ)karostami نوشته شده توسط:  من در مورد مدار کلاس مهندس کهن رفتم. ایشون خیلی خوب توضیح می داد ولی من چیزی نمی فهمیدم چون یکی دوجلسه را نتونستم برم و تمرینها را حل نکردم.
با این همه از شواهد امر اینطور به نظر میاد که اگه آدمی باشید که از درسهای برقی خوشتون بیاد و البته اهل تمرین حل کردن باشید تستهاش راحتتر از طراحی الگوریتمه و بهتر می تونید بزنید. ولی واقعا انرژی و زمان می بره چون باید خیلی زیاد تمرین حل کنید. خوندن و درس چندانی نداره مدار ولی به جاش بسیار زیاد تمرین باید حل بشه. اگر به مباحث هوشی که چندان به دروس برقی احتیاج نداره مثل پردازش تصویر و... علاقمندید فکر نمی کنم ارزش سرمایه گذاری روشو داشته باشه ولی اگر رباتیکی هستید دنبالش کنید.
البته که ارزششو داره ولی به شرطی که مشکلی تو بقیه درسها نباشه. به نظر من ترتیب خوندن درسها تو هوش و معماری برخلاف نرم افزار اینجوریه: ۱-مشترک ۲- ریاضی ۳- تخصصی

دو قدم نیست بیش این همه راه/ راه نزدیک شد سخن کوتاه
یک قدم بر سر وجود نهی / وان دگر در بر ودود نهی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahar
ارسال: #۱۷
۳۰ شهریور ۱۳۸۹, ۱۱:۵۱ ب.ظ
مدار الکتریکی
ببینید دوستان من خودم برا هوش رباتیک اصفهان دارم خودمو جر میدم و سال دومه و خیلی میترسم امسال هم هوش مصنوعی و طراحی الگوریتم رو خراب کنم خیلی مردد به خوندنش هستم و جزوه پارسه دستم رسیده جرات نمیکنم بازش کنم
کمک کنید البته فکر کنم وقتم زیاد باشه و بتونم روزی سه ساعت مطالعش کنم اما زمینه خیلی کمی در این درس دارم
به کلاس کنکور هم دسترسی ندارم راهنمایی میخوام؟؟؟کککککمممممممممممککککککککککک

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
ارسال: #۱۸
۳۱ شهریور ۱۳۸۹, ۰۱:۵۴ ق.ظ
مدار الکتریکی
مدار تمرین می خواد و لاغیر! اصل درس خیلی ساده است. ولی چگونگی حل مدارها را حتما با تمرین باید پیش برید. اگر طبق برنامه ریزی تون بقیه درسها را می تونید به راحتی تموم کنید و روزی ۲ ساعت وقت دارید حتما سرمایه گذاری کنید. به نظر میاد یک مقداری که روی مدار تسلط پیدا کنید از طراحی راحتتر می تونید بزنید(من که پیدا نکردم!)

ارسال: #۱۹
۰۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۷:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۳۱ ق.ظ، توسط ف.ش.)
مدار الکتریکی
واسه مدار فکر کنم این ۲ تا جزوه خوب باشه (توی یه سایت نوشته)،خودم نخوندم واسه بچه های برق!!!!!!!!!!!!

جزوه دستنویس مدار۱و۲:*دکترملک محمد (قدیمیترین وبهترین استاد مدارکنکورارشد مهندسی برق.استاد ماهان-کوثر- بینش-مهستان)*+ جزوه دستنویس مدارمهندس کهن (استاد نصیر).
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66
ارسال: #۲۰
۰۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۵:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۸۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
من نمی دونم چه کنم مدار رو حذف کنم یا بخونمش راستش موندم که چکار کنم چون به شدت ازش بدم میاد حذفش کنم یا نه ؟
دوستانی که برای هوش می خوندن پازسال شاید بتونن بهم کمک کنن شما پارسال که وضع منو داشتین چه کردین راستش من می تونم روزی ۲ ساعت بهش
وقت بدم ولی میترسم نتونم از این دو ساعت بهره برداری کنم وسر جلسه سوالاشو جواب بدم راستش تو دانشگاه همیشه به سختی‌اید درس رو پاس کردم منی
که طراحی الگوریتم ۲۰ گرفتم مدارو به زور ۱۰ می شدم اما می دونم کنکور فرق داره ولی نمی دونم چه کنم ؟
دوستان کاش با این آقای ذوالفقاری هم یه مصاحبه ای میشد دوستانی مث آقای سهیل یا همکلاسی هاشون که ه.ش قبول شدن میشه به من بگن چه کنم ؟
به نظرتون جزوه پازسه رو بگیرم و شروع کنم یا بی خیال بشم ؟
تیپ سوالای مدار در چند سال اخیر چطوریا بوده میشده با مباحث ساده‌تر حداقل به ۲-۳ تاش جواب داد؟ یا نه همش از مباحث سنگین بودن ؟

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۲۱
۰۵ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۲۴ ق.ظ
مدار الکتریکی
اگه بتونید بخونید خیلی عالی می شه و حسابی روی رتبه اتون تاثیر مثبت خواهد داشت. اما در صورتی هم که وقت کافی رو ندارید به نظرم حذفش خیلی هم آسیب نمی رسونه چرا که سوالات این درس رو اکثر داوطلبین پاسخ نمی دن و کسایی هم که پاسخ می دن معمولاً سخت افزاری هستند. شما با تقویت درس هوش و الگوریتم می تونید از این رقیب‌ها جلو بیافتید. باز تاکید می کنم که بهتره بخونید چرا که معمولاً ۲ یا ۳ سوال این درس رو می شه به راحتی آب خوردن حل کرد و حیفه که از دستتون بپره این سوالات.

البته راهنمایی بالا برای دوستان نرم افزاری بود که می خوان هوش خوب بشن. دوستان سخت افزاری اون رو جدی نگیرند.Smile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Jabar-Asadi , Xilinx , pos , mona92 , jameshenas
ارسال: #۲۲
۱۲ مهر ۱۳۸۹, ۰۷:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط asemani.)
من یه کتاب مدار دارم (قطعات و مدارهای الکتریکی تالیف اشتاد نشلسکی ترجمه سپید نام )من جلد اولشو دارم. می خواستم بدونم این کتاب واسه کنکور خوبه؟ یا باید یه کتاب دیگه بخرم؟با ذکر این نکته که من تقریبا تو مدار صفرم .

Heart روزگار غریبیست نازنین عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد Heart
مانشت از این شعر مستثناست!
ارسال: #۲۳
۱۲ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۴۷ ب.ظ
مدار الکتریکی
من این کتاب را نخوندم ولی از اسمش به نظر میاد چندان مفید نباشه. ببینید چنانچه این کتاب برای درس مدارهای الکتریکی استفاده میشه شاید خوب باشد.
اگر مرجع می خواهید کتاب جبه دار می گن خیلی خوبه دیانی هم خوبه. جزوه پارسه هم برای ارشد مناسب است.

ارسال: #۲۴
۲۴ مهر ۱۳۸۹, ۱۰:۰۰ ب.ظ
مدار الکتریکی
سلام
بچه‌ها به نظرتون مدار از اون درسهایی هست که کلاس رفتن بتونه کمک کنه یا باید خیلی تلاش کنی و فقط خودت تمرین کنی؟
ارسال: #۲۵
۲۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۵۸ ق.ظ
بچه‌ها کسی جزوه مدار پارسرو داره ؟ اگه به صورت لینک هست تو قسمت مباحت عمومی موضوع مربوطش هست اونجا بزارین ممنونم

Heart روزگار غریبیست نازنین عشق را در پستوی خانه نهان باید کرد Heart
مانشت از این شعر مستثناست!
ارسال: #۲۶
۲۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۵۳ ق.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۰۰ ب.ظ)ROZA نوشته شده توسط:  سلام
بچه‌ها به نظرتون مدار از اون درسهایی هست که کلاس رفتن بتونه کمک کنه یا باید خیلی تلاش کنی و فقط خودت تمرین کنی؟

من که تا الان تحلیل مدارهای مقاومتی رو خوندم، مشکل خاصی نبوده و به راحتی فهمیدم

*****شکست پله های موفقیت است*****
 سپاس‌گزاری شده توسط: ROZA
ارسال: #۲۷
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۳۵ ب.ظ
مدار الکتریکی
به نظرشما برای این درس برای کسی که رشته ITبوده و تاحالا مدار را حتی توی دانشگاه نداشته چه منبعی خوبه؟من الان ترم اخرم میتونم با استاد صحبت کنم که برم سر کلاسش؟بین مدار پارسه و پوران کدوم رو بخونم؟ پوران ۲ جلدی کدومش برا کامپیتر کافی هست؟ پارسه چه طوره؟

شکست ها، ستون های موفقیتند
ارسال: #۲۸
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۲۵ ب.ظ
مدار الکتریکی
پیشنهاد میکنم مدار الکتریکی پوران پژوهش بخونید این کتاب محشر جلد اولشم برا کامپیوتر کافیه .من همین کتابا خوندم(خیلی زیاد)به تمامی سوالات مدارم پاسخ دادم چون این کتاب تستهای رشته برقا داره سوالات مدار برق هم که خیلی سخت‌تر از کامپیوتر شما با خوندن این کتاب مطمئن باشید سوالات مدار کامپیوتر براتون مثل اب خوردن ولی نه اینکه این کتاب بذارید مثلا اذر شروع کنید به خوندن من از اول شهریور هر روز میخوندم.کتاب پارسه هم بد نیست ولی من از پوران خوشم میومد.چند فصل مدار پارسه توسایت پارسه بود.ببینید هنوز هست.ولی من کتاب پورانا تضمین میکنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66 , mehrdad123 , پرهام , Xilinx
ارسال: #۲۹
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۲۲ ب.ظ
مدار الکتریکی
مدار پارسه عالیه ولی به شرطی که سه چهار بار بخونی و تست های اخر هر فصل (که تست های کنکور برقه) رو خوب حل کنی من خودم امسال چهارتا مدار زدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۳۰
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۵۹ ب.ظ
مدار الکتریکی
من پارسه رو از دوستم میتونم بگیرم ولی باید پوران رو بخرم. برای این میخواستم بدونم اگه پارسه گیرم بیاد باید پوران رو هم بخرم یا نه.در اصل برای این درس فقط میخوام یک منبع رو خوب ولی چند بار بخونم. بین این دو تا به نظرتون کدوم بهتره؟ماله پارسه۴۰۰ صفحه هست ولی پوران رو هنوز ندیدم. ممنون از دوستانی که پاسخ دادند

شکست ها، ستون های موفقیتند

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۷ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  رسم مدار انکدر ۴ به ۲ moslemrahmati ۰ ۱,۶۵۳ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
  جزوه ی خلاصه ی درس مدار منطقی HamidReza1 ۱ ۲,۷۶۳ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۳۵۵ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۴۱۵ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مدار منطقی اجلالی چاپ جدید و چاپ قبل radi_s ۵ ۵,۶۳۰ ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: radi_s
Question اساتید دروس سیگنال و مدار الکتریکی amir.nj96 ۰ ۱,۸۷۸ ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.nj96
  مدار منطقی طراحی شمارنده bcd ,با فلیپ فلاپ d Yousefi.parisa70@gmail.com ۰ ۲,۵۵۴ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Yousefi.parisa70@gmail.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close